Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Vance Joseph meg elég népszerű lett a halpiacon.
Csabee13
Niggör.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Vance Joseph meg elég népszerű lett a halpiacon.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nagyon helyesen kivagtuk Mario Williamst, semmit nem mutatott a szezonban.
2M halott penz.
De sporoltunk nagyon fontos 8,5M-t.
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Landry egy barom, ezek a 15 yardos fegyelmezetlenségek kuvva sokba fognak kerülni.
Paradoxon_MIA
Nekem mindig az volt az érzésem, hogy Landry képes pozitív energiákat mozgósítani a többiekben és megalkuvás nélkül küzd a győzelemért.

Szerintem érdemes elolvasni ezt a cikket:
 theringer.com/nfl-playoffs-miami-dolphins-jarvis-landry-rambo-afca16c06a6d#.yyjf2cw2i
tomi-tomi
Oké, kell némi pozitív őrület, ami hajtja, és alapvetően bírom, mert blokkol, mint állat, nekimegy mindenkinek, de sorra gyűjteni a a 15y-os büntetéseket szimplán fegyelmezetlenségből,s ebből elég nagy előny(öke)t adni az ellenfélnek nem annyira fér bele egy olyan csapatnak, mint mi. Egy Pets megtehetné, mert nem számít nekik, Tomika összehajigálja pillanatok alatt. De mi, akik épp hogy kezdenénk kitörni a középszer/középsz@r csapatok közül és végre elérünk valamit, ez ön-tökön-lövés.

Nagyon bírom Landry-t, de rühellem a buta, szükségtelen hülyeségeit - pláne, ha büntetésben többet szed össze egy meccsen, mint elkapásból 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Landry egy barom, ezek a 15 yardos fegyelmezetlenségek kuvva sokba fognak kerülni.
Paradoxon_MIA
Nekem mindig az volt az érzésem, hogy Landry képes pozitív energiákat mozgósítani a többiekben és megalkuvás nélkül küzd a győzelemért.

Szerintem érdemes elolvasni ezt a cikket:
 theringer.com/nfl-playoffs-miami-dolphins-jarvis-landry-rambo-afca16c06a6d#.yyjf2cw2i

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem tudom, nekem valahogy nem tűnt a csapat túl koncentráltnak és győzni akarónak, hoztuk az év eleji formánkat, amiből az 1-4 jött össze. Landry egy barom, ezek a 15 yardos fegyelmezetlenségek kuvva sokba fognak kerülni.És amúgy is, jópár ostoba büntetést szedtünk össze 😕

Most jött egy hír, hogy Tanny talán játszik a hétvégén - vegyesek az érzéseim ezt illetően. Ha 100%-as, akkot biztos összeszokottabb a csapattal, mint Moore, de érdemes-e kockáztatni egy esetleges nagyobb sérülést...
Paradoxon_MIA
Alakul ( 😊 ):
 www.kephost.com/images/2017/01/02/Tanny-Cz6s7csWIAAd0ug.jpg

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Csak a miheztartás végett (nem lehet elégszer ismételni 😊 ):
 www.kephost.com/images/2017/01/02/PO-C0k4sXbXEAEYhgS.jpg

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Nem tudom, nekem valahogy nem tűnt a csapat túl koncentráltnak és győzni akarónak, hoztuk az év eleji formánkat, amiből az 1-4 jött össze. Landry egy barom, ezek a 15 yardos fegyelmezetlenségek kuvva sokba fognak kerülni.És amúgy is, jópár ostoba büntetést szedtünk össze 😕

Most jött egy hír, hogy Tanny talán játszik a hétvégén - vegyesek az érzéseim ezt illetően. Ha 100%-as, akkot biztos összeszokottabb a csapattal, mint Moore, de érdemes-e kockáztatni egy esetleges nagyobb sérülést...

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hát srácok, nagyon sajnálom a tegnapit, mert a végeredmény nem tükrözi a mutatott játékot.
Ugyanúgy csinaltuk ezt a meccset is mint az összes többit a szezonban. 1 félidő: nulla. és a félidő után az elemzéssel mi voltunk jobbak a labda mindkét oldalán. már majdnem bevittük a TD-t (27-21 lett volna), de williams ezt egyszerűen elbaszta.
A SB várományos ellen nem voltunk teljesen elveszve és én ezt pozitívan értékelem.
Jöhet a Steelers, őket meg már elvertük egyszer. Bizakodó vagyok, mert a 2. negyed végétől egy potens csapatot láttam, ilyen szempontból megmondom őszíntén: rosszabbra számítottam.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 www.kephost.com/images/2017/01/01/17.ford-C1GUR0eW8AALrZf.jpg

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Leonte Carroo inactive again today. Rashawn Scott active again today.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 www.kephost.com/images/2017/01/01/17.ford.-C08yNBbXUAABTD2.jpg

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
NFL Network's Ian Rapoport reports Dolphins DC Vance Joseph is a candidate for Denver's head coach job.
Komoly hírek. Érdekes is lenne.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Miami Miami Dolphins 964
BÚÉK és Super Bowlt nekünk
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Megvan az első hosszabbítás 1 évre : Sam Young (T) - 1M-t fog keresni. Korrekt hosszabbitas.
Maradt 13 xD: Sims, Williams, Paysinger, J. Jenkins, Denney, Alonso, D. Butler, M. Hull, Bushrod, Steen, M Thomas, A. Branch, Rambo

Ő Ki az a játékos akit levehetünk IR röl! Mert ha jol tudom van ilyen lehetőség!
Miami
Talán Cameron-t, a többiek szarul vannak.
Adirotor
Ha egy üzlet beindul:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/12/29/marqueis-gray-announces-extension-with-dolphins/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Megvan az első hosszabbítás 1 évre : Sam Young (T) - 1M-t fog keresni. Korrekt hosszabbitas.
Maradt 13 xD: Sims, Williams, Paysinger, J. Jenkins, Denney, Alonso, D. Butler, M. Hull, Bushrod, Steen, M Thomas, A. Branch, Rambo

Ő Ki az a játékos akit levehetünk IR röl! Mert ha jol tudom van ilyen lehetőség!
Miami
Talán Cameron-t, a többiek szarul vannak.

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
Miami Miami Dolphins 964
Ő Ki az a játékos akit levehetünk IR röl! Mert ha jol tudom van ilyen lehetőség!
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
london kid harmadjára nyeri meg az AFC legjobb támadójátékosa díjat idén (harmadik játékos a csapat történetében aki egyazon szezonban háromszor is megkapta legalább).
egyébként egymást követő héten miami játékos birtokolja eme címet: múlt héten matt moore kapta.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
next man up. rambót meg kell tartani jövőre.
Ventura
Meg Thomast is
Egyebkent ahogy igy nezegettem, Stills jovore biztos hogy nem fer bele a sapiba sztem elobb draftolunm meg egy WR-t mint adjunk egy WR3?-nak 7 milliot 😀

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
next man up. rambót meg kell tartani jövőre.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Abdul-Quddus IR
Mindket safetynk ott vegezte
Michael Thomas - Bacarri Rambo paros lesz a kezdo
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Nah, Rex Ryan talpara utilaput is kotottek, vege a Bills Brothers-nek
Paradoxon_MIA
Most nézem, mindkettőt kitették...


Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Van még esély az 5th elérésére, de az elég halovány: A NE és a KC is el kell, hogy vessze a meccset, amit nagyon nem fognak akarni, mert a W-vel biztosítják a home field advantage-et.
Szal, valszeg 6th seed a mi sorunk.

És bekerült Gase a Top5-be a Coach of the Year-ben 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én még nem hallotam róla mit kellkell tudni róla?
Miami
Ez az első éve OC-ként a buffalonál.
170.8 rushing yard/game : eddig a szezonban, ez az első a ligában. A második legjobb 155.1 -el a Dallas.
7.ek szerzett pontokban. 12 a Total Offense, és még csak most kapta meg a csapatot.
Ez azért sok mindent elmond.
Adirotor
Aztán ki tudja, kiket fog elsodorni a tisztogatás szele és hogy abból mit lehet kihozni - az AFC East eddig is sajnos gyilok volt - mikor vertük meg mindkét nemPets ellenfelünket oda-vissza? 😀
Paradoxon_MIA
Kérlek szépen: Jets + Bills back-to-back 2003-ban utoljára.

De nyomok később egy részletesebb statot a csoportról. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Én még nem hallotam róla mit kellkell tudni róla?
Miami
Ez az első éve OC-ként a buffalonál.
170.8 rushing yard/game : eddig a szezonban, ez az első a ligában. A második legjobb 155.1 -el a Dallas.
7.ek szerzett pontokban. 12 a Total Offense, és még csak most kapta meg a csapatot.
Ez azért sok mindent elmond.
Adirotor
Aztán ki tudja, kiket fog elsodorni a tisztogatás szele és hogy abból mit lehet kihozni - az AFC East eddig is sajnos gyilok volt - mikor vertük meg mindkét nemPets ellenfelünket oda-vissza? 😀

Believe In Your 'Fins!