Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Van jövőre lejáró fontos játékos-szerződés? Csak mert ha jól látom az overthecap.com szerint majd' 29 millió költhető dollárunk van, ami azért nem kevés. Van egy jó váz, ehhez már könnyebb lesz szabad ügynököket szerződtetni.
Kerozin
Update: ha igy visszaigazoljuk azokat akiket mondtam akkor kb: 25.5 M (jenkins, Bushrod nelkul) es meg a draftrol be kene fernie az embereknek.
Tehat sok esely nincs az FA-re igy nezve :/

Lesz egy pár, főleg jo kiegeszito jatekosok.
A legfontosabb talan Alonso, neki nem is tudom mennyit kene adni 6-7 misi kozott el tudom kepzelni.

WR Kenny Stills: eleg fontos celpont lett nekunk, ot en ilyen 4 millioert magunknal tartanam.

Mind a 4 TE-nek is lejar a szerzodese. En Cameront mar nem eroltetnem tovabb.
Sims, Gray kevesert maradhatna.
Bizom a 2. Koros TE draftban.

RB Damien Williams: Fontos kiegeszito ember lett. RFA lesz, nem vagom hogy mennyiert tarthatjuk meg akkor.

OLB: Paysinger- o is jo kiegeszito emberke, kell is a depth a LB corpba, 1 misi korul.
Jelani Jenkins: na o valami botranyosan jatszik mostanaban, mintha elfelejtett volna. Nem tudom mit kene csinalni vele, mert eddig meg o volt talan a legjobb LB a csapatban, de ez az eve vmi rettenetes.

LT Sam Young: 1 mill korul maradhat.

Long snapper: Denney 😀 legenda, maradjon csak.

ILB:
-ugye Alonso bar RFA lesz sztem megadjuk neki a nagy penzt, megerdemli
-Donald Butler: kellemes meglepetes szamomra, maradhatna 2 misi korul.
- Mike Hull ERFA lesz nem tudom hogy igy mennyi lenne, de nem sok azt meg megeri

C: Steen szinten ERFA , olcson visszahozzuk

G: Bushrod: na vele nem tudom mi lesz, nem veszes mostanaban, de en inkabb hoznek valami nagy nevet a helyere- A G ugye mostanaban igen gyenge pozicio volt nalunk.

S: Michael Thomas: 1-2 millioert megfelelo backup

DE:
- Dion Jordan: vegre eltakarodik
- Jason Jones: 1-2 jo ev meg benne lehet 1 milla korul
- Andre Branch: eleg ugyes kis jatekos 2-3 millert maradhat
- Nick Williams: RFA

Meg van par PS jatekos:
CB Chekwa, TE Duarte, CB Pitts, C Brendel, QB Yates
akik igazabol nem is nagyon erdekesek a sapka szamara.

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Úgy hogy Gase első évében van itt, es ami nekem a leginkább érv amellett hogy ő a Coach of the Year az az hogy a Bengals meccs után lenyilatkozta hogy semmi para, anno a Broncosnál is kellett pár meccs hogy összeálljon a csapat. És ez akkor hihetetlennek tűnt, de mára össze is állt.
Geeri
ne is mond. előbb a seattle és a new england elleni mérkőzéseket volt esélyünk megnyerni, majd a harmadik héten a cleveland - a liga leggyengébb csapata - ellen OT(!)-ben sikerül nyerni 'csak', hogy a 4. és 5. játékhéten, előbb a cincinnati és a tennesse mosson le minket a pályáról. közben gase előbb padoztatja a kezdő CB-t kula teljesítménye miatt (byron maxwell), a pro bowl safety reshad jones kihullik a szezonra, a kezdőnek szánt, idén draftolt CB, xavien howard is megreccsen néhány hétre és egy CB-ből konvertált WR lép a helyére (tony lipett). ha ez nem elég, a kezdő LB-nk - koa misi - kiesett az évre, végül a sok szerencsétlenség után kirug az amúgy is szokásosan szarul teljesítő támadófalból két játékost. ez az első 5 játékhéten volt. a mérleg 1-4-et mutatott. az ez után történteket már ismerjük (kezdve pittsburgh-el és london kid 204 futott yardjával).

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
Van jövőre lejáró fontos játékos-szerződés? Csak mert ha jól látom az overthecap.com szerint majd' 29 millió költhető dollárunk van, ami azért nem kevés. Van egy jó váz, ehhez már könnyebb lesz szabad ügynököket szerződtetni.
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Jó sorsolás, de a szerintem ez egy olyan csapat amiben sok potenciál van, megvannak a. csapat clutch játékosai a labda mindkét oldalán (Landry,Ajayi,Suh,Wake,Jones)
Akik eddig egy impotens brigádot alkottak Philbin miatt, de egy értelmes edző pár hónap alatt helyére rakta a dolgokat elkezdtek a fogoskerekek pörögni, működni egy rendszer, amiben vannak hiányzó fogaskerekek még vagy gyengébb láncszemek, de működik és megy előre és ezt el kell ismerni.

Folyamatosan fejlődtök nem sok erősebb csapatot vertetek, de kit erdekel ha ez eleg a playoffhoz?Ott pedig bármi lehet.-Ravens drukkerkent éveken at ugyan ez volt velunk is..jott a lenezes meg köpködés a bandwagonokrok de a surranó pálya ilyen, onnan szep a győzelem.Ha nem jutunk be a playoffba, nektek szurkolok, rohadt szimpatikus egy csapat(meg Suh-val is!😁😁)

UI:Azthiszem tavaly irtam be, hogy miert nem kap több snappet ajayi mert a kedvenc backem volt a tavalyi börzéről es végre J-train J-train J-train!!!
több mint 7 éve
Miami Miami Dolphins 964
Pár fordulóval ezelőtt irtam olyanok leszünk mint tavaly a Kansas 1-5 után 11-5! Én azt mondom hogy lehet hogy közepcsapatok ellen nyertünk de 30 ból 23 csapat 1-5 kezdéssel max egy 8-8 mérlegét hoz ki mert ugye1-5 kezdeni az demoralizáló!utolsó 10 meccsből 9 megnyertünk, ez szerencse mikor a 9 böl 5 eldőnthettünk volna a harmadik negyed elején,csak mi szeretünk játszani a szurkolok idegeivel 😀😀!egy szónak is 100 a vége Nem.irnám le a Dolphinst a playoffban sem mert az már más foci! Úgyhogy hajrá hajrá! Ui: elkéne venni a patstöl a 1 seed et!
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vicces hogy a Miami szar, mert akkor az AFC-ben ki nem szar? Gondolom a Pats meg a Raiders, és talán még a Chiefs sem. De hogy a többi csapat semennyivel nem kiemelkedően jobb mint mi az tutifix.

Úgy hogy Gase első évében van itt, es ami nekem a leginkább érv amellett hogy ő a Coach of the Year az az hogy a Bengals meccs után lenyilatkozta hogy semmi para, anno a Broncosnál is kellett pár meccs hogy összeálljon a csapat. És ez akkor hihetetlennek tűnt, de mára össze is állt.

Csak azért nem veszem le a zacsit mert biztos vagyok benne hogy Tannebaum valahol elkezdi fúrni majd, mondjuk idén is majdnem megfúrta a jól sikerült O-lineal.


Más: Carpenterrel melyik edző bácsi szólalkozott össze, Rizzi vagy maga Gase?
Geeri



Itt az eset: Valami asszisztens ment utána Carpenternek, Rizzit pedig (narancs sapi) Hughes lefejelte. Ahhoz képest hogy nekünk fújtak itt három sárga maradt el a Bills ellen:
- Carpenter már a kint lévő Grantet lökte el
- Hughes lefejel egy edzőt
- A fél Bills a Miami oldalvonalán tobzódik

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vicces hogy a Miami szar, mert akkor az AFC-ben ki nem szar? Gondolom a Pats meg a Raiders, és talán még a Chiefs sem. De hogy a többi csapat semennyivel nem kiemelkedően jobb mint mi az tutifix.

Úgy hogy Gase első évében van itt, es ami nekem a leginkább érv amellett hogy ő a Coach of the Year az az hogy a Bengals meccs után lenyilatkozta hogy semmi para, anno a Broncosnál is kellett pár meccs hogy összeálljon a csapat. És ez akkor hihetetlennek tűnt, de mára össze is állt.

Csak azért nem veszem le a zacsit mert biztos vagyok benne hogy Tannebaum valahol elkezdi fúrni majd, mondjuk idén is majdnem megfúrta a jól sikerült O-lineal.


Más: Carpenterrel melyik edző bácsi szólalkozott össze, Rizzi vagy maga Gase?

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Most Games, 200 or More Yards Rushing, Season
4 Earl Campbell, Houston, 1980

3 O.J. Simpson, Buffalo, 1973
Tiki Barber, N.Y. Giants, 2005

+1 ide: Jay Ajayi, Miami Dolphins, 2016

😉
(A Pets ellen nem hiszem, h osszejon meg egy 200+ 😀 )

Szerkesztette: Paradoxon_MIA

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
gedam 5 702
Mindenhonnan azt hallom hogy szerencsesek vagyunk, nekunk fujnak, csak a gyenge ellenfelek ellen nyerunk, es mit keresnenk mi a PO-ban es mar nem tudok orulni a gyozelemnek annyira :/
Holott azert 34 pontot feltettunk a tablara szoval sztem ezek csak kifogasok
Adirotor
Perszepersze. A szerencse is csak a jók mellé áll 😀
Ha ilyen meccset pl egy Pets nyomna, tuti szentté avatnák őket, mert milyen fszagyerekek... Hagyjuk már - győztünk és ez számít! Ráadásul alig volt zászló, hova fújtak nekünk!? 😀
Paradoxon_MIA
most nem azért, de a pecc meg sem izzadt volna ez ellen a középalja buffalo ellen. a piccbörg kivételével meg tényleg csak pocsolya ellenfeleket vertetek meg, az erősebbektől rendre szívtatok. nem bántásból, de én is csak egy üzembiztos középcsapatnak látom a miamit, jó sorsolással.
gedam
Akárcsak a Boltimór mikor SB-t nyert, végül is csak egy 4. és 29-re voltatok a kieséstől amit Rice véletlenül megfutott mert mindenki hasra esett előtte... meg egy véletlen hosszú elkapás utolsó kísérletnél ha jól emlékszem a Colts ellen stb........

De most tényleg, nem bírjátok ki némelyek, hogy ne menjetek be más topicjába és megmondjátok a frankót. keserítve azok örömét... hihetetlenen
dande
sztem félreérted, egy szóval sem írtam, hogy véletlen vagy érdemtelen. nagyon is megérdemeltétek.
nekünk ugyanezzel a sorsolással, mint a tietek, qb sérüléssel 8-7-ünk, 7-8-unk lenne.
tehát ha megkérdezed mit gondolok az én csapatomról, akkor elmondom, hogy a mienk egy "üzembizonytalan" középcsapat, amelyik képes lehet egy-egy bravúrra, de ki is kaphat egy gyengétől is akár.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulálok srácok,a győzelmet nem kell magyarázni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Mindenhonnan azt hallom hogy szerencsesek vagyunk, nekunk fujnak, csak a gyenge ellenfelek ellen nyerunk, es mit keresnenk mi a PO-ban es mar nem tudok orulni a gyozelemnek annyira :/
Holott azert 34 pontot feltettunk a tablara szoval sztem ezek csak kifogasok
Adirotor
Perszepersze. A szerencse is csak a jók mellé áll 😀
Ha ilyen meccset pl egy Pets nyomna, tuti szentté avatnák őket, mert milyen fszagyerekek... Hagyjuk már - győztünk és ez számít! Ráadásul alig volt zászló, hova fújtak nekünk!? 😀
Paradoxon_MIA
most nem azért, de a pecc meg sem izzadt volna ez ellen a középalja buffalo ellen. a piccbörg kivételével meg tényleg csak pocsolya ellenfeleket vertetek meg, az erősebbektől rendre szívtatok. nem bántásból, de én is csak egy üzembiztos középcsapatnak látom a miamit, jó sorsolással.
gedam
Van gond gond a szovegertelmezessel, ugy erzem. Nem a Pets-el tettem egy szintre az erossegunket, hanem azt irtam, hogy ha ezt a menetelest egy kevesbe beskatulyazott, "divatosabb" csapat muveli, akkor nem a fanyalgastol meg "szerencsejuk van" hangok nyikorognanak, (igen, te is ebbe a halmazba tartozol), hanem elismero nyilatkozatok erkeznenek.

Btw nem erdekel, mert csak annak van szerencseje, aki tesz is erte, valamint boven biztato jelek vannak a csapatnal, megha be se jutunk a PO-ba - de szerintem te ezt biztosan tudod, hiszen tisztaban vagy a csapat mindennapi torteneseivel es kepben vagy.

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenhonnan azt hallom hogy szerencsesek vagyunk, nekunk fujnak, csak a gyenge ellenfelek ellen nyerunk, es mit keresnenk mi a PO-ban es mar nem tudok orulni a gyozelemnek annyira :/
Holott azert 34 pontot feltettunk a tablara szoval sztem ezek csak kifogasok
Adirotor
Perszepersze. A szerencse is csak a jók mellé áll 😀
Ha ilyen meccset pl egy Pets nyomna, tuti szentté avatnák őket, mert milyen fszagyerekek... Hagyjuk már - győztünk és ez számít! Ráadásul alig volt zászló, hova fújtak nekünk!? 😀
Paradoxon_MIA
most nem azért, de a pecc meg sem izzadt volna ez ellen a középalja buffalo ellen. a piccbörg kivételével meg tényleg csak pocsolya ellenfeleket vertetek meg, az erősebbektől rendre szívtatok. nem bántásból, de én is csak egy üzembiztos középcsapatnak látom a miamit, jó sorsolással.
gedam
Akárcsak a Boltimór mikor SB-t nyert, végül is csak egy 4. és 29-re voltatok a kieséstől amit Rice véletlenül megfutott mert mindenki hasra esett előtte... meg egy véletlen hosszú elkapás utolsó kísérletnél ha jól emlékszem a Colts ellen stb........

De most tényleg, nem bírjátok ki némelyek, hogy ne menjetek be más topicjába és megmondjátok a frankót. keserítve azok örömét... hihetetlenen
több mint 7 éve
gedam 5 702
Mindenhonnan azt hallom hogy szerencsesek vagyunk, nekunk fujnak, csak a gyenge ellenfelek ellen nyerunk, es mit keresnenk mi a PO-ban es mar nem tudok orulni a gyozelemnek annyira :/
Holott azert 34 pontot feltettunk a tablara szoval sztem ezek csak kifogasok
Adirotor
Perszepersze. A szerencse is csak a jók mellé áll 😀
Ha ilyen meccset pl egy Pets nyomna, tuti szentté avatnák őket, mert milyen fszagyerekek... Hagyjuk már - győztünk és ez számít! Ráadásul alig volt zászló, hova fújtak nekünk!? 😀
Paradoxon_MIA
most nem azért, de a pecc meg sem izzadt volna ez ellen a középalja buffalo ellen. a piccbörg kivételével meg tényleg csak pocsolya ellenfeleket vertetek meg, az erősebbektől rendre szívtatok. nem bántásból, de én is csak egy üzembiztos középcsapatnak látom a miamit, jó sorsolással.
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
btw a Gamepass-s műsorokban "as a Christmass miracle"-ként van aposztrofálva a győzelem 😀
Hogy ezt a csodát mire értik, nem tudom, de nem érdekel: 10-5 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Mindenhonnan azt hallom hogy szerencsesek vagyunk, nekunk fujnak, csak a gyenge ellenfelek ellen nyerunk, es mit keresnenk mi a PO-ban es mar nem tudok orulni a gyozelemnek annyira :/
Holott azert 34 pontot feltettunk a tablara szoval sztem ezek csak kifogasok
Adirotor
Perszepersze. A szerencse is csak a jók mellé áll 😀
Ha ilyen meccset pl egy Pets nyomna, tuti szentté avatnák őket, mert milyen fszagyerekek... Hagyjuk már - győztünk és ez számít! Ráadásul alig volt zászló, hova fújtak nekünk!? 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Mindenhonnan azt hallom hogy szerencsesek vagyunk, nekunk fujnak, csak a gyenge ellenfelek ellen nyerunk, es mit keresnenk mi a PO-ban es mar nem tudok orulni a gyozelemnek annyira :/
Holott azert 34 pontot feltettunk a tablara szoval sztem ezek csak kifogasok

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Ajayi mennyire rottyant meg,nem láttam a sérülését.Súlyos,vagy 2-3 hetes pihenős?
Mr.Breaker
Nem súlyos. A bal vállára esett (estek). Rendben lesz szerintem a köv. meccsre is, bár nem biztos hogy erőltetni fogjuk a játékát.
danyly
drék kiválóan helyettesíti, és williams is tud ám villantani. egyszer végre remek RB-ink vannak.

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Szép laszti, szép meccset is kaptál mellé!

Nem értem Ajayit hova eröltettük, akár térdelni is lehetett volna hogy menjen az óra, remélem nem lesz súlyos.

A fal ma összeállt azért, de az is látszik hogy ma a futóink sokkal türelmesebben futottak. Pont ezért is gondoltam titkon ma Drake-re mint lehetséges meglepetésemberre, mert ő sokkal inkább kivár, többet kockáztat néha, de elég ha egyszer bejön. Ma bejött, gyönyörű játékot mutatott be a rookie.

Holnap meg lehet a playoff! 😊

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Feleségemtől kapott karácsonyi ajándék:

😊
danyly
Gratz 😊

Gondolom, rongyosra szorongattad most a Billz ellen 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Szóval érdekes lesz. De még a Pats-et meg kell verni. 😊
danyly
ahh, fene se tudja érdemes e bejutnunk a PO-ba. mindannyian tudjuk, hogy nem állunk kész erre, persze nyilván csábító a siker. igy is magasra tettük a lécet: jövőre, ha nem érünk el hasonlót (nem beszélve a negatív méárlegről), akkor a sok köcsög majd mondja - persze már most tudom, hogy én is szitkozodom jövőre, ha nem leszünk sikeresek (az idei győzelmi mámortól) 😀😀😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Feleségemtől kapott karácsonyi ajándék:
 www.kephost.com/images/2016/12/24/miami-20161224_2007430a89f.jpg

😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
8 évet vártunk ilyen eredményekre: 10-5
Ventura
Csak kár, hogy idegrendszerünk nem marad a végére 😊
Kerozin
meg kezdő QB-nk,RB-nk,C-nk, Safety-nk
xD de azon kivul jok vagyunk
Adirotor
Ha ezzel is bejutunk... 😀
Paradoxon_MIA
S ráadásul előnyben is leszünk a rájátszásban: míg ott hirtelen kell pótolnia az ellenfélnek a kieső kezdőket, addig mi már be is járattuk a cseresorunkat
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ajayi mennyire rottyant meg,nem láttam a sérülését.Súlyos,vagy 2-3 hetes pihenős?
Mr.Breaker
Nem súlyos. A bal vállára esett (estek). Rendben lesz szerintem a köv. meccsre is, bár nem biztos hogy erőltetni fogjuk a játékát.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 871
Ajayi mennyire rottyant meg,nem láttam a sérülését.Súlyos,vagy 2-3 hetes pihenős?
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ilyenkor bírom a nagyokos "szakértőket": a Miami nem jut be a PO-ba!
Nesze nektek.

Bocsánat nem bírtam kihagyni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.