Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Miami Miami Dolphins 964
Mi ugyse jutunk közös nevezőre! Inkább nyerjünk este.
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Kibogozhatattlan? Melyik része? Ki irta azt hogy szándékosan durva és súlyos sérülést okozzunk neki?
Miami
Helyesírás, az írásjelek és a fránya nyelvtani konvenciók mellőzése, stb.

"ki kéne ütni Big Bent" - ismerős karaktercsoport?

Mindegy, én lettem a gerely, sebaj. Mára ennyi erről a témáról 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
Miami Miami Dolphins 964
Kibogozhatattlan? Melyik része? Ki irta azt hogy szándékosan durva és súlyos sérülést okozzunk neki?
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az időjárás és a játékosok kapcsolata: A Steelers-ben 11 Floridában született játékos játszik, a Phins-ben 3. A Steelers-ben 6 játékos játszott Florida állam valamelyik egyetemén, a Phins-ben 2.

A Dolphins HC Adam Gase 2 hónappal idősebb mint a Pittsburgh LB James Harrison.

A Pouncey család nem találkozik a pályán (amúgy sem lett volna nagy valószínűsége, max. a meccs végén), mert Mike sérült. Amióta a két Pouncey draftolva lett a két csapat kétszer találkozott, és mindkétszer a Phins nyert.

Persze ezek csak érdekesség, nagy jelentősége nincs.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem akartam én senkit bántani ezzel csak azt akartam mondani hogy második számú QB ellen több esélyünk lenne!Ezt a megint Miamit nem értem nem mondtam semmi olyat ez megint ilyen beleálos akar lenni volt itt nem egy két trágár hozzászolás a hetekben és nem jött rá reakció!Érdekes de nyugodtan belém lehet álni!
Miami
Nem tudom min csodálkozol. Annál kevés visszataszítóbb dolog van sportban, minthogy sérülést kívánsz egy játékosnak... Ehhez képest mindenki úriember maradt veled szemben.

Amúgy jó és sérülésmentes meccset!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Nem akartam én senkit bántani ezzel csak azt akartam mondani hogy második számú QB ellen több esélyünk lenne!Ezt a megint Miamit nem értem nem mondtam semmi olyat ez megint ilyen beleálos akar lenni volt itt nem egy két trágár hozzászolás a hetekben és nem jött rá reakció!Érdekes de nyugodtan belém lehet álni!
Miami
Bzmeg, ezt nem hiszem el.
Írsz (vagy valami olyasmi) egy magasan sportszerűtlen és kritikán aluli kijelentést arról, hogy okozzunk szándékosan és durva sérülést egy másik játékosnak, amit még Brédi-nek se kívánok, pedig!
Ezek után mikor rád szólnak, hogy ezt talán nem kéne, akkor jön a kibogozhatatlan módon megírt sértődés, hogy miért bántanak már megint... Ha nem fogod fel, mi a bajunk, akkor kuvva mindegy. Ha meg felfogtad, akkor nem kell a műhiszti, hogy itt téged csak bántanak...

Szerkesztette: Paradoxon_MIA

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nem akartam én senkit bántani ezzel csak azt akartam mondani hogy második számú QB ellen több esélyünk lenne!Ezt a megint Miamit nem értem nem mondtam semmi olyat ez megint ilyen beleálos akar lenni volt itt nem egy két trágár hozzászolás a hetekben és nem jött rá reakció!Érdekes de nyugodtan belém lehet álni!
Miami
Nyugi 😊 ugratunk. De ilyet akkor sem illik mondani.
több mint 7 éve
Miami Miami Dolphins 964
Nem akartam én senkit bántani ezzel csak azt akartam mondani hogy második számú QB ellen több esélyünk lenne!Ezt a megint Miamit nem értem nem mondtam semmi olyat ez megint ilyen beleálos akar lenni volt itt nem egy két trágár hozzászolás a hetekben és nem jött rá reakció!Érdekes de nyugodtan belém lehet álni!
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én csak a 2013. december 8-i állapotokat (időjárást), eredményt és meccset várom. 😊
Az első már okésnak tűnik.

Én azért is szeretem (szerettem) az idei Phins meccseket, mert itt mindig garantálva volt az izgalom és az infarktus közeli állapot. De 1000x jobb meccset várok mint az első két WC meccs volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Megmosolyogtat ahogy killer Beest -t nyomatják a médiában a steelers kapcsán...

The Killer Bees: The 1982 Miami Dolphins defensive team; six of their 11 starters had last names that began with the letter "B" (Bob Baumhower, Bill Barnett, Lyle Blackwood, Kim Bokamper, Glenn Blackwood, Charles Bowser, Doug Betters, and Bob Brudzinski). They allowed only 131 points in the strike-shortened, nine-game regular season.
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
a new york giants-ról is évek óta azt mondják, hogy nem egy versenyképes csapat - főképp a playoffban akarják leírni őket. aztán ahun van a

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 650
Mi bízzunk a legjobbakban! Lehet nekünk is szerencsénk nem? Mondjuk ide lehet az kevés lesz! Sportszerűtlennek tűnik de ki kéne ütni Big Bent,és akkor talán! De Tényleg nagyon lehoz minket mindenki!
Miami
Ez nem csak annak tűnik 😉
Klaci79
meg rossz vert szul
no
Ajvé Miami... már megint te?
Csabee13
Talan most nem akart megbantani senkit 😀
Sztem csak arra gondol h Landry Jones ellen tobb eselyunk volna
Adirotor
Soha nem szeretnek megbantani senkit 😊 Neha az igazsagot lehet bantoan adom elo ( asszony szerint ). De azert remelem erzitek hogy a sebekbe a sot nivea-s kezzel kenem bele es most drukkolok nektek. 😊
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
pump up az estére. voalt éjkensz is társ szerző e remek szimfóniában
!! #hit squad gyerekek. #hit squad !!

 www.youtube.com/watch?v=rBo8F40_kFw
Ventura


Ez se rossz 😀
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
abdul kuddus már vissza tud térni, nem?
Ventura
Remelem, hol hallottad?
Adirotor
IR-on van. Max köv. szezonra.
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
pump up az estére. voalt éjkensz is társ szerző e remek szimfóniában
!! #hit squad gyerekek. #hit squad !!


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
abdul kuddus már vissza tud térni, nem?
Ventura
Remelem, hol hallottad?
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
abdul kuddus már vissza tud térni, nem?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Valamiert jo eloerzetem van
Egyedul a safety jatektol felek
Quddus hatalmas kieses volt, Jonesrol nem is beszelve
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Mi bízzunk a legjobbakban! Lehet nekünk is szerencsénk nem? Mondjuk ide lehet az kevés lesz! Sportszerűtlennek tűnik de ki kéne ütni Big Bent,és akkor talán! De Tényleg nagyon lehoz minket mindenki!
Miami
Ez nem csak annak tűnik 😉
Klaci79
meg rossz vert szul
no
Ajvé Miami... már megint te?
Csabee13
Talan most nem akart megbantani senkit 😀
Sztem csak arra gondol h Landry Jones ellen tobb eselyunk volna
Adirotor
Annyiban igaza van hogy BB-t kb.agyon kell verni és még akkor sem lehetsz benne biztos hogy megvan a sack. Sőt, nem tudsz rajta akkorát ütni, hogy a következő alkalommal magát féltse és ne a passzt dobja el az utolsó pillanatban.

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Mi bízzunk a legjobbakban! Lehet nekünk is szerencsénk nem? Mondjuk ide lehet az kevés lesz! Sportszerűtlennek tűnik de ki kéne ütni Big Bent,és akkor talán! De Tényleg nagyon lehoz minket mindenki!
Miami
Ez nem csak annak tűnik 😉
Klaci79
meg rossz vert szul
no
Ajvé Miami... már megint te?
Csabee13
Talan most nem akart megbantani senkit 😀
Sztem csak arra gondol h Landry Jones ellen tobb eselyunk volna
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Mi bízzunk a legjobbakban! Lehet nekünk is szerencsénk nem? Mondjuk ide lehet az kevés lesz! Sportszerűtlennek tűnik de ki kéne ütni Big Bent,és akkor talán! De Tényleg nagyon lehoz minket mindenki!
Miami
Ez nem csak annak tűnik 😉
Klaci79
meg rossz vert szul
no
Ajvé Miami... már megint te?
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 650
Mi bízzunk a legjobbakban! Lehet nekünk is szerencsénk nem? Mondjuk ide lehet az kevés lesz! Sportszerűtlennek tűnik de ki kéne ütni Big Bent,és akkor talán! De Tényleg nagyon lehoz minket mindenki!
Miami
Ez nem csak annak tűnik 😉
Klaci79
meg rossz vert szul
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
sport 2 a holnapi miami-pittsburgh meccshez:
"... de a masik oldalon szupersztarok vannak" (itt a steelers-re gondoltak).
Hat eleg szomoru, hogy a győzelem-vereseg mutato es az évek ota tartó kozepszeuseg ennyire lekicsinyit. Wake, suh, jones, Landry, parker, stills, albert, pouncey, ajayi.
Csak kellemetlen volt hallani es latni a felvezetőben.
Ventura
Sajnos, a Sport2-n is eléggé középszerű, sok esetben dilettáns, szűk látókörű kommentátorok vannak, akiket én hallgatni nem bírok.
Úgyhogy, nézem inkább a GP-t, mert azon az oldalon szupersztárok vannak a közvetítői székekben 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Mi bízzunk a legjobbakban! Lehet nekünk is szerencsénk nem? Mondjuk ide lehet az kevés lesz! Sportszerűtlennek tűnik de ki kéne ütni Big Bent,és akkor talán! De Tényleg nagyon lehoz minket mindenki!
Miami
Ez nem csak annak tűnik 😉
több mint 7 éve
Miami Miami Dolphins 964
Mi bízzunk a legjobbakban! Lehet nekünk is szerencsénk nem? Mondjuk ide lehet az kevés lesz! Sportszerűtlennek tűnik de ki kéne ütni Big Bent,és akkor talán! De Tényleg nagyon lehoz minket mindenki!