Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Burke a DC:http://www.profootballweekly.com/2017/01/12/miami-dolphins-promote-lb-coach-matt-burke-to-defensive-coordinator/aub5tn1/
empty taxi
ugye ő azért lett DC, mert maradna a séma, ismeri a játékosokat, stb.
régóta körülbelül az utolsó harmadba tartozik a védelmünk (ritkán egy egy kiemelkedőbb évben átcsúsztunk a második harmadba). nos a kérdés felvetődik bennem, hogy ha lett volna lehetőségünk rámarkolni philippsre és a 3-4-es rendszerére, miért nem abba fektetünk 2-3 évet (építkezés) - kb. neve jóformán garancia a sikeres védelemre, míg szerintem az idei évhez hasonlóan 2-3 év múlva is hasonló eredménnyel marad a mostani 4-3-as védelmünk.
Ventura
Ez részükről elég vékony indok azok után hogy tavaly lecseréltük az edzői stáb nagy részét 😀
Ha ismeri őket rég óta és csak ennyit tudott kihozni, az pont hogy nem előny kéne legyen, hanem hátrány...
Paradoxon_MIA
egyébként állítom, hogy egy offseason alatt is hoztuk volna a 3-4-es wade phillips rendszerrel minimum ezt (de inkább valamivel jobb) eredményt

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Burke a DC:http://www.profootballweekly.com/2017/01/12/miami-dolphins-promote-lb-coach-matt-burke-to-defensive-coordinator/aub5tn1/
empty taxi
ugye ő azért lett DC, mert maradna a séma, ismeri a játékosokat, stb.
régóta körülbelül az utolsó harmadba tartozik a védelmünk (ritkán egy egy kiemelkedőbb évben átcsúsztunk a második harmadba). nos a kérdés felvetődik bennem, hogy ha lett volna lehetőségünk rámarkolni philippsre és a 3-4-es rendszerére, miért nem abba fektetünk 2-3 évet (építkezés) - kb. neve jóformán garancia a sikeres védelemre, míg szerintem az idei évhez hasonlóan 2-3 év múlva is hasonló eredménnyel marad a mostani 4-3-as védelmünk.
Ventura
Ez részükről elég vékony indok azok után hogy tavaly lecseréltük az edzői stáb nagy részét 😀
Ha ismeri őket rég óta és csak ennyit tudott kihozni, az pont hogy nem előny kéne legyen, hanem hátrány...

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Burke a DC:http://www.profootballweekly.com/2017/01/12/miami-dolphins-promote-lb-coach-matt-burke-to-defensive-coordinator/aub5tn1/
empty taxi
ugye ő azért lett DC, mert maradna a séma, ismeri a játékosokat, stb.
régóta körülbelül az utolsó harmadba tartozik a védelmünk (ritkán egy egy kiemelkedőbb évben átcsúsztunk a második harmadba). nos a kérdés felvetődik bennem, hogy ha lett volna lehetőségünk rámarkolni philippsre és a 3-4-es rendszerére, miért nem abba fektetünk 2-3 évet (építkezés) - kb. neve jóformán garancia a sikeres védelemre, míg szerintem az idei évhez hasonlóan 2-3 év múlva is hasonló eredménnyel marad a mostani 4-3-as védelmünk.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Állítólag ha Joseph HC lesz, akkor vagy Will Burke LB-edző lesz előléptetve vagy jön a 3-4 Wade Phillips-szel vagy Rex Ryannel az élén.
empty taxi
távozz tőlem sátán
meg persze a liga leggyengébb LB corpjának az edzője legyen a koordinátor ezek a hírek röhejszámba mennek
Adirotor
A statisztika csak a gyengéknek való, emberekkel dolgozunk, nem számokkal 😀 De a jó hír: innen már csak fejlődni lehet.

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Burke a DC:http://www.profootballweekly.com/2017/01/12/miami-dolphins-promote-lb-coach-matt-burke-to-defensive-coordinator/aub5tn1/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Meg azon is gondolkodtam hogy Albert es Williams mellett kitennenk Mitchellt is aki futas ellen semmit nem rakott le az asztalra (egy ilyen fajta jatekosbol meg van mar 1 Phillips joval kevesebbert).
Es helyette jonne valaki aki a futast tudna fogni
Ezen a harmason majdnem 20 milliot lehetne sporolni.
Ezzel a sapkank valahol 65M korul lenne.
Nem rossz kilatasok.

Viszont ez a folyamatos fizetesi sapka emeles szerintem idiotasag, lassan mar nem lesz FA mert siman visszaigazolja mindenki a sajat jatekosaiit. Szerintem nem no aranyosan a fizetes es a sapkaval :/
Adirotor
Olvasd el amit írtam korábban ide a fórumban:
A PFF-nél a legjobb védőnek választották a Chargers ellen a Phinsben (3 run stop, 3 QB hurried, 4 tackle, 2 TFL és mindez 31 snaps alatt). Gase is nagyon meg volt elégedve vele. Egy sérülés után (könyök) nem könnyű visszatérni főleg, hogy már az idény felénél (kicsit tovább) járunk. Nehéz felvenni újra a ritmust, de Mitchell friss lábakkal mozgott és izgatottam várta mikor mehet vissza újra pályára.

Ahogy megállította Gordont 2&goal-nál az 1 yardos vonalon? Az valami fenomenális vol (6 yard-ot tolt vissza + magával vitte Slauson-t is, és szinte a hátán a centerrel vitte véghez a tackle). Mindenkit meglepett Mitchell játéka, főleg hogy ilyen jó formában tért vissza és tényleg együtt élt a játékkal. Remélem Mario Williams sérülése sem komoly, mert ő is kell a rotációba.

+ nézd meg a Chargers elleni meccset. Lehet csak egy meccs és ebből nagy következtetést ne vonjunk le, de olyat ne írjunk már ami nem igaz.

Persze így is nagy valószínűséggel ki lesz téve, de nem azért mert olyan gyenge volt futás ellen.
danyly
Azon a meccsen jo volt de a tobbi meccsnek a nagy reszen eltunt teljesen a palyarol :/
Ja es a run gradeje PFF-nel 39.2 a szezonban

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Meg azon is gondolkodtam hogy Albert es Williams mellett kitennenk Mitchellt is aki futas ellen semmit nem rakott le az asztalra (egy ilyen fajta jatekosbol meg van mar 1 Phillips joval kevesebbert).
Es helyette jonne valaki aki a futast tudna fogni
Ezen a harmason majdnem 20 milliot lehetne sporolni.
Ezzel a sapkank valahol 65M korul lenne.
Nem rossz kilatasok.

Viszont ez a folyamatos fizetesi sapka emeles szerintem idiotasag, lassan mar nem lesz FA mert siman visszaigazolja mindenki a sajat jatekosaiit. Szerintem nem no aranyosan a fizetes es a sapkaval :/
Adirotor
Olvasd el amit írtam korábban ide a fórumban:
A PFF-nél a legjobb védőnek választották a Chargers ellen a Phinsben (3 run stop, 3 QB hurried, 4 tackle, 2 TFL és mindez 31 snaps alatt). Gase is nagyon meg volt elégedve vele. Egy sérülés után (könyök) nem könnyű visszatérni főleg, hogy már az idény felénél (kicsit tovább) járunk. Nehéz felvenni újra a ritmust, de Mitchell friss lábakkal mozgott és izgatottam várta mikor mehet vissza újra pályára.

Ahogy megállította Gordont 2&goal-nál az 1 yardos vonalon? Az valami fenomenális vol (6 yard-ot tolt vissza + magával vitte Slauson-t is, és szinte a hátán a centerrel vitte véghez a tackle). Mindenkit meglepett Mitchell játéka, főleg hogy ilyen jó formában tért vissza és tényleg együtt élt a játékkal. Remélem Mario Williams sérülése sem komoly, mert ő is kell a rotációba.

+ nézd meg a Chargers elleni meccset. Lehet csak egy meccs és ebből nagy következtetést ne vonjunk le, de olyat ne írjunk már ami nem igaz.

Persze így is nagy valószínűséggel ki lesz téve, de nem azért mert olyan gyenge volt futás ellen.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Jospeh hulye lett volna nem Denverbe menni, ott a védelemben van emberanyag, ha valóban jó akkor kihozhat belőlük már jövőre egy szép szezont, feltéve hogy a támadó oldalon sikerül rendbe tenni a szezon végére szétesni látszó dolgokat.

Gaseben ha nem is bízok 100%ban, de kellemes kíváncsisággal várom kit fog hozni maga mellé. Én szerintem a 3-4 sem ördögtől való dolog, onnantól kezdve hogy a LB sort újra kell éleszteni szinte mindegy hogy milyen stílusban tesszük meg.

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha-ha. Sok szerencsét Denver.
Igazából még sok konzekvenciát le sem tudtam vonni Joseph-ről, erre 1 év után el is megy. Baromi nagy pénzt + befolyást ajánlottak. Biztos túl sok magaslati levegőt szívtak be. 😊

Mindegy, de most kereshetünk egy másik DC-ét. Na ez lesz itt a jó kérdés. Most per-pill fogalmam sincs ki lehet, vagy ki lehet egyáltalán jó. Majd megnézzük.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Tudja valaki hogy mikor lehet jegyeket venni a londoni meccsre? Valamikor januárban szokott lenni ha jól rémlik!?

Miami Dolphins Fan
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
na ez elkelt a józsefvárosi piacon.

jobban értékelnék egy nevesebb, vagy feltörekvőnek tűnő edzőt. clint hurtt (chicago bears, LB edző) és miami konneksönről nincs hír, de fenntartja lehetőségét a média adam gase miatt. azonban ez elviekben séma váltással is járna (3-4), és pont ez az amit még nem kéne a nyakunkba venni (sérültek, új játékosok beépítése a csapatba). matt burke házon belüli LB edző) az első számú jelölt. cincinattiben is együtt dolgozott vance josephel.
burke 2014-ben csatlakozott a bengalshoz, előtte a detroit csapatában tevékenykedett, ahol 2013-ban a csapat 6-ik volt a futás elleni védekezésben (kiemlkedően teljesített a két linebacker, stephan tulloch és deandre levy). a lions LB egysége vezette a csapatot total tackle statisztikát tekintve 2012-ben.

hamarosan kiderül ki lesz a befutó DC-nek.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Ugy tunik, a Broncos tenyleg es erosen vinni akarja V. Joseph-et, mint HC.

Erdekes dontes, minden szempontbol. Es bar lehet, osszerazta a tarsasagot, az eredmenyei alapjan nem ertem ezt a nagy hype-ot...

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Meg azon is gondolkodtam hogy Albert es Williams mellett kitennenk Mitchellt is aki futas ellen semmit nem rakott le az asztalra (egy ilyen fajta jatekosbol meg van mar 1 Phillips joval kevesebbert).
Es helyette jonne valaki aki a futast tudna fogni
Ezen a harmason majdnem 20 milliot lehetne sporolni.
Ezzel a sapkank valahol 65M korul lenne.
Nem rossz kilatasok.

Viszont ez a folyamatos fizetesi sapka emeles szerintem idiotasag, lassan mar nem lesz FA mert siman visszaigazolja mindenki a sajat jatekosaiit. Szerintem nem no aranyosan a fizetes es a sapkaval :/

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hat atneztem a keretet. nem keves kezdot kene talalni.
1 TE, 2OG, 1DE es minimum 1 de lehet h 2 OLB-t is.
Fel van adva a lecke.
Adirotor
Hogy még pontosabb legyek nekem valahogy így nézne ki egy jó offseason.
A szabadügynököket próbáltam úgy nézni, hogy ki az akit nagy valószínűséggel nem igazol vissza a csapata.
FA:
- LG: Ronald Leary
- RG: Stefen Wisniewski
- DE: Jabaal Sheard (bár őt lehet h megtartja a NE)

Draft(1., 2. kör):
- OLB: Zach Cunningham
- TE: Evan Engram

Valaki, vélemény?
Adirotor
Meglepődnék és szomorú lennék ha Wist nem hoznánk vissza, dephnek mindenképp jó, de még kezdőbe is elmegy.
dande
Én kezdőnek szánnám 😀, csak néztem hogy ti capben rosszul álltok nem?
Adirotor
Bevallom nem tudom, de szerintem annyira nem. Plusz, ha még emelkedik is a cap, akkor pláne jó. S nincs senki lényeges, akivel szerződést kéne hosszabbítani. Sőt állítólag Barwin még paycut ellenére is maradna, ami jelentős segítség lenne.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hat atneztem a keretet. nem keves kezdot kene talalni.
1 TE, 2OG, 1DE es minimum 1 de lehet h 2 OLB-t is.
Fel van adva a lecke.
Adirotor
Hogy még pontosabb legyek nekem valahogy így nézne ki egy jó offseason.
A szabadügynököket próbáltam úgy nézni, hogy ki az akit nagy valószínűséggel nem igazol vissza a csapata.
FA:
- LG: Ronald Leary
- RG: Stefen Wisniewski
- DE: Jabaal Sheard (bár őt lehet h megtartja a NE)

Draft(1., 2. kör):
- OLB: Zach Cunningham
- TE: Evan Engram

Valaki, vélemény?
Adirotor
Meglepődnék és szomorú lennék ha Wist nem hoznánk vissza, dephnek mindenképp jó, de még kezdőbe is elmegy.
dande
Én kezdőnek szánnám 😀, csak néztem hogy ti capben rosszul álltok nem?
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hat atneztem a keretet. nem keves kezdot kene talalni.
1 TE, 2OG, 1DE es minimum 1 de lehet h 2 OLB-t is.
Fel van adva a lecke.
Adirotor
Hogy még pontosabb legyek nekem valahogy így nézne ki egy jó offseason.
A szabadügynököket próbáltam úgy nézni, hogy ki az akit nagy valószínűséggel nem igazol vissza a csapata.
FA:
- LG: Ronald Leary
- RG: Stefen Wisniewski
- DE: Jabaal Sheard (bár őt lehet h megtartja a NE)

Draft(1., 2. kör):
- OLB: Zach Cunningham
- TE: Evan Engram

Valaki, vélemény?
Adirotor
Meglepődnék és szomorú lennék ha Wist nem hoznánk vissza, dephnek mindenképp jó, de még kezdőbe is elmegy.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hat atneztem a keretet. nem keves kezdot kene talalni.
1 TE, 2OG, 1DE es minimum 1 de lehet h 2 OLB-t is.
Fel van adva a lecke.
Adirotor
Hogy még pontosabb legyek nekem valahogy így nézne ki egy jó offseason.
A szabadügynököket próbáltam úgy nézni, hogy ki az akit nagy valószínűséggel nem igazol vissza a csapata.
FA:
- LG: Ronald Leary
- RG: Stefen Wisniewski
- DE: Jabaal Sheard (bár őt lehet h megtartja a NE)

Draft(1., 2. kör):
- OLB: Zach Cunningham
- TE: Evan Engram

Valaki, vélemény?
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hat atneztem a keretet. nem keves kezdot kene talalni.
1 TE, 2OG, 1DE es minimum 1 de lehet h 2 OLB-t is.
Fel van adva a lecke.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Állítólag ha Joseph HC lesz, akkor vagy Will Burke LB-edző lesz előléptetve vagy jön a 3-4 Wade Phillips-szel vagy Rex Ryannel az élén.
empty taxi
távozz tőlem sátán
meg persze a liga leggyengébb LB corpjának az edzője legyen a koordinátor ezek a hírek röhejszámba mennek
Adirotor
Pedig most ti jöttök a sorban, nálatok még nem járt 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
jövőre 6-ik legnehezebb sorsolás a mienk. nem kéne valami no-name, eredményt felmutatni nem tudó embert rakni védelmi koordinátornak.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Állítólag ha Joseph HC lesz, akkor vagy Will Burke LB-edző lesz előléptetve vagy jön a 3-4 Wade Phillips-szel vagy Rex Ryannel az élén.
empty taxi
távozz tőlem sátán
meg persze a liga leggyengébb LB corpjának az edzője legyen a koordinátor ezek a hírek röhejszámba mennek

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Állítólag ha Joseph HC lesz, akkor vagy Will Burke LB-edző lesz előléptetve vagy jön a 3-4 Wade Phillips-szel vagy Rex Ryannel az élén.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
vissza kell hoznotok Incognitot. 😀

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
És ha Albert menne guardnak? Tunsil meg LT?
ano92
Albert a Chiefsben kijelentette, o egy LOT, nem ROT, nem Guard. Mar reg ott is rajottek, hogy kepessegei ROT posztra predesztinaljak, lehetne az egyik legjobb. Nem lajkolta.
ulpianus
Csak most más szelek fújnak. Akkoriban leértékelte volna magát.
Ilyen teljesítménnyel és sérülési tendenciaval ha lejár a szerződése nem fog kelleni LT-nek nagy pénzért sehová. De egy kiemelkedő játékkal RT poszton még akaszthatna egy rendes fizut, vagy elhitethetné hogy tudna ő még a vak oldalon is tündökölni.
Geeri
Es hova rakod James-t, aki eleg jo szezont hozott RT-ben?
Albertet ki kell tenni helyere Tunsil es elhozni a Dallasbol Learyt G-nek.
A masik G-t meg hát Pass Blockban nem volt veszes Bushrod, de amit a futas "segiteseben" muvelt az vallalhatatlan.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Serulese volt epp eleg a Chiefsben is. Evente 2-3.


Állat vagyok, ami enni kér...