Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy No.3 WR-ert es egy atlag DE-ért ez eleg sok.
Helyette hol a 2 Guard ami kene?
Adirotor
OG-t honnan akarsz szerezni, FA-ról? Sok sikert. 😀
Beki
Wisniewski, Leary
Adirotor
Zeitler
kapitnono
+ Lang | de inkább hozza vissza a GB |


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
a franchise arc jarvis landry-t se feledjük.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Zeitlerre nincs penzunk Leary sok garantaltert 8M/ev jo lett volna
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Leary és Zeitler csillagászati összeget fog keresni szvsz.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
Egy No.3 WR-ert es egy atlag DE-ért ez eleg sok.
Helyette hol a 2 Guard ami kene?
Adirotor
OG-t honnan akarsz szerezni, FA-ról? Sok sikert. 😀
Beki
Wisniewski, Leary
Adirotor
Zeitler


több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Egy No.3 WR-ert es egy atlag DE-ért ez eleg sok.
Helyette hol a 2 Guard ami kene?
Adirotor
OG-t honnan akarsz szerezni, FA-ról? Sok sikert. 😀
Beki
Wisniewski, Leary
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Egy No.3 WR-ert es egy atlag DE-ért ez eleg sok.
Helyette hol a 2 Guard ami kene?
Adirotor
OG-t honnan akarsz szerezni, FA-ról? Sok sikert. 😀
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Egy No.3 WR-ert es egy atlag DE-ért ez eleg sok.
Helyette hol a 2 Guard ami kene?
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Azért ezt emésztgessük...
 twitter.com/ArmandoSalguero/status/839581230559555593
iktriad
Ez igaz, csak "today" Vernon 16 milka a Giants sapiban... és nem 2015 hanem 2017 van. Változott a piac.. Rookie évét leszámítva én nem lelkesedtem OV-ért. Ez egy átlagos kezdő bér 2017-ben edge rushernek, és a teljesítményt tekintve fair.

Igy elbaszni 17 Millio/evet 😒
Es ezalatt az ido/penz alatt 0%-ot fejlodott a csapat.
Gratulalok
Adirotor
Ez a félig üres a pohár esete... 😊 ellenben nem is gyengült és megtartottunk két valóban fiatal, feljövőben lévő játékost. Ha elengedtük volna őket jobban állnánk?

Dion Jordan a rosteren van még, az a sértés..
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Igy elbaszni 17 Millio/evet 😒
Es ezalatt az ido/penz alatt 0%-ot fejlodott a csapat.
Gratulalok
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stills resign, 32M/4ev, 20M garantált.
Szép, 8millio/év, ennyiért talán megerte.
Geeri
Ugyanennyit kapott tőlem GM Gameben pár napja. Tannenbaum biztos rólam puskázott. 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Stills resign, 32M/4ev, 20M garantált.
Szép, 8millio/év, ennyiért talán megerte.

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért ezt emésztgessük...
 twitter.com/ArmandoSalguero/status/839581230559555593
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Windmill szépen rendbe hozta itt a karrierjét.

Úgy tűnik 3 évre, akár 27 milliót is elérhető szerződést kapott. Szép emelés a tavalyi 1 év, 3 millióhoz képest.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
“We want Andre back,” general manager Chris Grier said last week. “He did a nice job for us. Hopefully we get something done.”

állítólag hosszú távú szerződés köttetett a 27 éves andre branch-el, akit a a tavalyi FA-n szereztünk meg (korábban jaguarsban játszott). 2,8 millió krajcárért volt munkás, és 5,5 sack-et szerzett 27 tackle mellett. a 'spotrac.com' a piaci árát 5 év 36,3 milliónak ítélte. holnap este kiderül.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Segítenétek kicsit, hogy mi ez a Hernandez-Pouncey ügy?
Nem igazán tudtam kihámozni az értelmét.
Lehet ebből Pouncey-nak bármiféle problémája?
Bazzani
Mire gondolsz nem olvasom sehol, hogy megint előkerült volna a téma? Amúgy olyasmi rémlik, hogy mikor bevarrták a Pouncey fivérek free hernandez pólóban nyomultak valami szórakozóhelyen. Meg volt valami telefonbeszélgetés is, de semmi a gyilkossághoz köthető nem rémlik.
Csabee13
Ezt a telefonos storyt vették megint elő, csak tele volt vele a twitter csak azért gondoltam, hogy van valami új.
Rákerestem a nevére twitteren és minden második az, hogy el kell cserélni vagy cutolni kell.

Egészségileg rendben lesz a szezonra amúgy?

több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Segítenétek kicsit, hogy mi ez a Hernandez-Pouncey ügy?
Nem igazán tudtam kihámozni az értelmét.
Lehet ebből Pouncey-nak bármiféle problémája?
Bazzani
Mire gondolsz nem olvasom sehol, hogy megint előkerült volna a téma? Amúgy olyasmi rémlik, hogy mikor bevarrták a Pouncey fivérek free hernandez pólóban nyomultak valami szórakozóhelyen. Meg volt valami telefonbeszélgetés is, de semmi a gyilkossághoz köthető nem rémlik.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Segítenétek kicsit, hogy mi ez a Hernandez-Pouncey ügy?
Nem igazán tudtam kihámozni az értelmét.
Lehet ebből Pouncey-nak bármiféle problémája?

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
stills fan here.
kockázatot vállalunk azzal, hogy hagyjuk elmenni stills-t. parker előlépésének ideje lenne, azonban a sérülése kérdőjel. dzsúznak megvan a helye, de kik a többiek? ...
Ventura
Géza chicagoi haverja, bizonyos Alshon Jeffery kikerül a piacra ha minden igaz, ő meg Parker a szélén, Landry a slotban, ez így sacc/kb. TOP1 WR-corp lenne a ligában.
empty taxi
WR nem need meg ha elmegy Stills akkor is eleg egy 3. Szamu elkapot huzni a drafton. 13M evente meg nem fer bele nekunk, jovore Landry kap majd ennyit.
Adirotor
Overthecap szerint van kb. 42 millió dodó helyetek a sapka alatt, abba simán belefér. Mindamellett Jefferynek én sem kínálnék 11 milla/év felett.
empty taxi
Beleferni belefer de kene 2 kezdo guard 1DE 1DT meg min 1LB
Adirotor
Te hívtál a táncba, akkor játszunk.
42-11-5(draft class fizu)= 26 millió
Normális guardot 7 millióért simán kapsz, 13 millióért meg elfér egy minőségi ember a DL-be.
Draft:
1. kör DL
2. kör LB
3. kör OG
Megvolnánk. Mindezt úgy h 1 szerződés megvariálásával sem számoltam, pedig a Misi, Dion Jordan, Urbik trió cutolásával majdnem 8.7 milliót spórolna a csapat.

Nem mondom h minden áron hoznám Jefferyt, mert tényleg nem feltétlen kell. Ellenben az nem kifogás arra, hogy ne jöjjön, hogy nem lehet belefaragni a sapkába.
empty taxi
Ez igy szepen nez ki de mi lesz ha Jones-nak Landry-nek szerzodest kell adni.
Ja es Zeitler mar tuti 10M fog kapni. +van vagy 15 lejaro jomunkasunk akik azert nem sokat de egyutt egy 15M tuti elvisznek sajnos. :/
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Parker, Landry és Thomas mellé a snapek 30%ra felesleges lenne szvsz
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
stills fan here.
kockázatot vállalunk azzal, hogy hagyjuk elmenni stills-t. parker előlépésének ideje lenne, azonban a sérülése kérdőjel. dzsúznak megvan a helye, de kik a többiek? ...
Ventura
Géza chicagoi haverja, bizonyos Alshon Jeffery kikerül a piacra ha minden igaz, ő meg Parker a szélén, Landry a slotban, ez így sacc/kb. TOP1 WR-corp lenne a ligában.
empty taxi
WR nem need meg ha elmegy Stills akkor is eleg egy 3. Szamu elkapot huzni a drafton. 13M evente meg nem fer bele nekunk, jovore Landry kap majd ennyit.
Adirotor
Overthecap szerint van kb. 42 millió dodó helyetek a sapka alatt, abba simán belefér. Mindamellett Jefferynek én sem kínálnék 11 milla/év felett.
empty taxi
Beleferni belefer de kene 2 kezdo guard 1DE 1DT meg min 1LB
Adirotor
Te hívtál a táncba, akkor játszunk.
42-11-5(draft class fizu)= 26 millió
Normális guardot 7 millióért simán kapsz, 13 millióért meg elfér egy minőségi ember a DL-be.
Draft:
1. kör DL
2. kör LB
3. kör OG
Megvolnánk. Mindezt úgy h 1 szerződés megvariálásával sem számoltam, pedig a Misi, Dion Jordan, Urbik trió cutolásával majdnem 8.7 milliót spórolna a csapat.

Nem mondom h minden áron hoznám Jefferyt, mert tényleg nem feltétlen kell. Ellenben az nem kifogás arra, hogy ne jöjjön, hogy nem lehet belefaragni a sapkába.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
stills fan here.
kockázatot vállalunk azzal, hogy hagyjuk elmenni stills-t. parker előlépésének ideje lenne, azonban a sérülése kérdőjel. dzsúznak megvan a helye, de kik a többiek? ...
Ventura
Géza chicagoi haverja, bizonyos Alshon Jeffery kikerül a piacra ha minden igaz, ő meg Parker a szélén, Landry a slotban, ez így sacc/kb. TOP1 WR-corp lenne a ligában.
empty taxi
WR nem need meg ha elmegy Stills akkor is eleg egy 3. Szamu elkapot huzni a drafton. 13M evente meg nem fer bele nekunk, jovore Landry kap majd ennyit.
Adirotor
Overthecap szerint van kb. 42 millió dodó helyetek a sapka alatt, abba simán belefér. Mindamellett Jefferynek én sem kínálnék 11 milla/év felett.
empty taxi
Beleferni belefer de kene 2 kezdo guard 1DE 1DT meg min 1LB
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
stills fan here.
kockázatot vállalunk azzal, hogy hagyjuk elmenni stills-t. parker előlépésének ideje lenne, azonban a sérülése kérdőjel. dzsúznak megvan a helye, de kik a többiek? ...
Ventura
Géza chicagoi haverja, bizonyos Alshon Jeffery kikerül a piacra ha minden igaz, ő meg Parker a szélén, Landry a slotban, ez így sacc/kb. TOP1 WR-corp lenne a ligában.
empty taxi
WR nem need meg ha elmegy Stills akkor is eleg egy 3. Szamu elkapot huzni a drafton. 13M evente meg nem fer bele nekunk, jovore Landry kap majd ennyit.
Adirotor
Overthecap szerint van kb. 42 millió dodó helyetek a sapka alatt, abba simán belefér. Mindamellett Jefferynek én sem kínálnék 11 milla/év felett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
stills fan here.
kockázatot vállalunk azzal, hogy hagyjuk elmenni stills-t. parker előlépésének ideje lenne, azonban a sérülése kérdőjel. dzsúznak megvan a helye, de kik a többiek? ...
Ventura
Géza chicagoi haverja, bizonyos Alshon Jeffery kikerül a piacra ha minden igaz, ő meg Parker a szélén, Landry a slotban, ez így sacc/kb. TOP1 WR-corp lenne a ligában.
empty taxi
WR nem need meg ha elmegy Stills akkor is eleg egy 3. Szamu elkapot huzni a drafton. 13M evente meg nem fer bele nekunk, jovore Landry kap majd ennyit.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
stills fan here.
kockázatot vállalunk azzal, hogy hagyjuk elmenni stills-t. parker előlépésének ideje lenne, azonban a sérülése kérdőjel. dzsúznak megvan a helye, de kik a többiek? ...
Ventura
Géza chicagoi haverja, bizonyos Alshon Jeffery kikerül a piacra ha minden igaz, ő meg Parker a szélén, Landry a slotban, ez így sacc/kb. TOP1 WR-corp lenne a ligában.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...