Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 138 — no es importante
A stadionrekonstrukciós hírek meg smafu, mi? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
első áldozat:
dimitri patterson

jövevény:
louis delmas, FS

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Branden Albert - T - Chiefs
The Miami Herald's Armando Salguero is hearing free agent LT Branden Albert's deal with the Dolphins is "almost done."
Salguero says the contract isn't "100 percent done" -- it can't be until Tuesday at 4PM ET, anyway -- but Albert "will be a Dolphin." We're just awaiting contract details at this point. Albert is entering his age-30 season. Reports indicate he'll command north of $9 million annually as the market's top-paid tackle.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De Albert legalabb eddig jonak tunik...
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Állítólag... 😊 Geeri
Állítólag Byrd-re is rámozdultunk.
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Állítólag... 😊

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mivel nem marasztaljak a DT-ket. A ket rasztaval sem elegedettek, valamint O fal kompletten nincs, a prioritas erosen ezek fele mehet. Az RB gond normalis fallal nem biztos hogy olyan egeto lesz mint gondoljuk, plane hogy huztunk egyet az elmult idenyben is, egy TE azert meg jol jonne.

Az FA is nagyon fontos lesz en a falat inkabb onnan renovalnam, Albert, Asamoah, hat lehet neveket sorolni.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Grimes marad. Yeahh. Már csak Fuller kell hozzá a draftról, és egy brutál CB párosunk lesz.danyly
Nem hinném, h húzunk corner-t ... hacsak nem
az alján.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Grimes marad. Yeahh. Már csak Fuller kell hozzá a draftról, és egy brutál CB párosunk lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen.

Nagyon is vallalhato elso lepes.
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2m
Dolphins gave Pro-Bowl CB Brent Grimes a four-year, $32 million deal that includes $16 million guaranteed, per ESPN source.Rolni
És még olcsón is adta magát! Érzesem szerint a cap megemelésével a piacon simán kapott volna top10 fizetést. Hickey jól indított. 😊

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Grimes újraigazolva.vassadi
Az első jó hír idén 😉Paradoxon_MIA
Inkabb a harmadik.
Ket kirugas azert volt aminek orultunk.Delonso_
Rendben.
De nekem az már a régi rendszer volt. Ireland és Sherman kirúgása után kezdődött az új időszámítás, annak pedig ez az első jó híre 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Grimes újraigazolva.vassadi
Az első jó hír idén 😉Paradoxon_MIA
Inkabb a harmadik.
Ket kirugas azert volt aminek orultunk.Delonso_
Ennek örömére pisszentek egy sört 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Grimes újraigazolva.vassadi
Az első jó hír idén 😉Paradoxon_MIA
Inkabb a harmadik.
Ket kirugas azert volt aminek orultunk.
több mint 12 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Grimes újraigazolva.vassadi
Az első jó hír idén 😉

Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2m
Dolphins gave Pro-Bowl CB Brent Grimes a four-year, $32 million deal that includes $16 million guaranteed, per ESPN source.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Grimes újraigazolva.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Just announced: Joe Philbin has named John Benton as the team's new OL coach & Jack Bicknell Jr. as the new assistant OL coach! Benton joins the staff after 8 seasons as the Texans OL coach while Bicknell joins the staff after stints in Pittsburgh & Kansas City.

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Jordanert felmentunk, majd eladnank masodik korert mint amire taksaltak szep.
.Delonso_
Szerintem első körre tartották mindenhol.
Emlékeim szerint Ansah és Jordan volt a két lehetséges Lions jelölt, csak Ti kivittétek Jordant így maradt nekünk (szerencsére) Ansah.Bazzani
Most tartjak masodik korre ot. A lehetseges trade partnerek.Delonso_
Hivatalosan tagadtuk mindhárom trade értesülést ... halleluja.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jordanert felmentunk, majd eladnank masodik korert mint amire taksaltak szep.
.Delonso_
Szerintem első körre tartották mindenhol.
Emlékeim szerint Ansah és Jordan volt a két lehetséges Lions jelölt, csak Ti kivittétek Jordant így maradt nekünk (szerencsére) Ansah.Bazzani
Most tartjak masodik korre ot. A lehetseges trade partnerek.
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
A ket rastaert nem akarnak egy hatso koros picket? Annak meg ertelme is lenne.Delonso_
Wheeler jöhet vissza ócsón.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Jordanert felmentunk, majd eladnank masodik korert mint amire taksaltak szep.
.Delonso_
Szerintem első körre tartották mindenhol.
Emlékeim szerint Ansah és Jordan volt a két lehetséges Lions jelölt, csak Ti kivittétek Jordant így maradt nekünk (szerencsére) Ansah.

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Wake eladásával megnézném Vernon teljesítményét... Jordan keveset volt pályán, de nem egy fontos momentuma volt. Egyszerűen már az sokat tenne hozzá ha a három DE gyakrabban rotálna, az ellenfélnek mindig egy friss, gyorsaságból élő játékost kellene megfognia. Jordan emellett hihetetlenül változatosan használható, és Coyle is kihasználta ezt kreatívabb napjain. Tényleg simán le tudja követni a TE bagy RB routeokat. Wheeler helyett simán tudott volna játszani, főleg ha most azt írják Misit nem akarják miatta kirakni. De mondjuk ezt nem is értem, mert Misi egy zongoracipelő, de abból elsőosztályú. Wheeler meg elvileg azért van, hogy backfielden mészároljon, erre néha úgy játszik mint aki azt se tudja merre van az. Ellerbe nem tud szerelni úgy,hogy az érintés helyén megálljon a játék. Gyorsnak meg nem gyors. Nem hiszem,hogy bárki adna értük használható picket, még úgy sem hogy mi nyeljük be a fizetésüket.
Az azért elgondolkodtató, hogy Dansby is "feljavult" távozása után, Burnett meg lassan vezére a Raiders LB sornak.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Wake.... szep.
Jordanert felmentunk, majd eladnank masodik korert mint amire taksaltak szep.
Wallacenek meg az idei teljesitmenyere biztosan benyel valaki 15 millat evente.

De vegulis probalkozni lehet.
A ket rastaert nem akarnak egy hatso koros picket? Annak meg ertelme is lenne.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Valakinek itt tényleg elmentek otthonról...

Közben itt is járt látogatóban Delmas.