Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Na lett egy LB-k is?!Additionally linebacker Austin Spitler has signed an exclusive right contract with the team.
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
Arra jöttem rá, hogy aki bejelentkezik hogy jön próba játékra azt sosem igazoljuk le. Mindig csak olyanokat akik "titokban" jönnek! 😊
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
Sajnos ebben egyetértünk.....
több mint 14 éve
ha a vikes secondaryből igazolunk az nálam már régen rossz
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
De őt tényleg leigazoltuk 😊
több mint 14 éve
Leigazoltátok a volt Vikings safety-t, Tyrell Johnson-t.KmetyGugye emlékszel, hogy ej hendersonra is ezt mondtad?
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Leigazoltátok a volt Vikings safety-t, Tyrell Johnson-t.
több mint 14 éve
Érdekes ez a pass blokkolás az RB-től cikk. :o http://www.profootballfocus.com/blog/2012/03/30/2011-pass-blocking-efficiency-running-backs/
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Tannehill és Osweiler edzését Ireland és Philbin személyesen látogatta meg. Továbbá a Miami edzők többet néztek meg workout-kon defense játékosokat, de ez természetesen nem jelent semmit.Élénk az érdeklődés a Browns részéről is Tannehill iránt, bár gyanítom inkább a média fújja fel ezt a Tannehill dolgot (mármint, hogy akár mi is feltradelhetünk 4. pick-re érte; phújj micsoda marhaság).
Ha nem jön be Tannehill (remélem és bízok benne, hogy így lesz) akkor 1. körben valószínűleg egy DE v. egy nagyon atletikus DT lesz a választás (bár én inkább egy OT v. OG tudnék elképzelni inkább; bár Brandon Washington mondjuk 3. körben nem is rossz választás lenne). Az egyik internetes oldal szerint ez Melvin Ingram ill. Quinton Coples (igazából DE, de játszott DT is) lehet. Nagy bust faktorok mindketten ahogy itt írták. Az előző évad előtt azt mondtam volna Coples, de amit művelt utolsó évében egyetemen nulla, míg Ingram virágzott. Nem tudom, lehet korai húzás lenne 8-ra, de az is lehet eladjuk a 8. választási lehetőségünket egy későbbi első körért és egy korai második körért. Lehetetlen kiszámítani mit hoz a draft.
A 4-3-as sémában 1. körben Cox, ha maradunk 3-4-ben (nem hiszem) akkor Poe kiváló NT lenne.
Vagy esetlegesen ott van az LSU-ról a DL Michael Brockers, brutális méretekkel. Eleinte lehet hibrid védekezést alkalmazunk és fokozatosan állunk át 4-3-as szisztémára, és ebbe Brockers beleférne.
A következő héten megnézzük Courtney Upshaw LB-t is, aki alkalmazható inside v. outside-ként is v. esetleg ha a szükség hozza DE pozícióban is.
Én már láttam, olvastam annyi fajta első körös elképzelést, hogy az néha már fájt. 😊 Pl.: (a teljesség igénye nélkül) Luke Kuechly (ILB, Boston College), Dre Kirkpatrick (CB, Alabama), Cordy Glenn (OG, Georgia – bár ez nekem tetszik, de akkor inkább DeCastro v. OT Reiff v. J. Martin) stb. De lehetne még sorolni a rengeteg elképzelést.
De egy szónak is száz a vége: a 3 legtöbbször előforduló név 8. választásra = Tannehill, Reiff és Coples.
Ugye Mark Sherman együtt dolgozott a Texas A&M-en Tannehill-el, jól ismerik egymást ill. tud lobbizni érte.
Coples nagy kérdőjel a viselkedése és a munkamorálja miatt. De egy jó párost tudnának alakítani Wake-el, ha belead apait-anyait.
Ha Tannehill nem jön akkor jöhet esetlegesen egy TE is a csapathoz a 2. körben, pl.: Coby Fleener (ha addig nem viszik el 1. kör vége felé). De ott van még Orson Charles (Georgia; márciusban ittas vezetésért letartóztatták), Dwayne Allen (Clemson) és Michael Egnew (Missouri) is.
Tehát maradt a sok kérdőjel
Később megpróbálkozok én is egy Miami draftal. A tavalyi is katasztrofálisra sikeredett. 😀
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Nem hiszem. Szerintem orange volt az a mez csak rossz volt a tv. 😀
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
A Canesnek van egy pirosas nem azzal kevered?
több mint 14 éve
Tudom, hogy az alternatív mez narancssárga de nekem rémlett egy "pirosabb" verzió is. Lehet én vagyok színvak v. rosszul emlékszem, de az szerintem jól nézett ki.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
az alternativ mez, de az ritkán használjuk. igen ritkán.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Nekem az a piros tetszett ami azt hiszem 2008-ban volt.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Ez rendben, de a másik kettő?
több mint 14 éve
nulla húsz ez a változás... csak egy kicsit mintha sötétebb lenne + pipa. személy szerint boldog vagyok, hogy nem csúnyították őgy el mint a seahwks mezet. sajnos pvéké nagyon szar lett.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
De nem ám... Kicsit alulméretezett, de elég kemény gyerek.
több mint 14 éve
Hoppá: egy privát workout-on vett részt nálunk (és a Falcons-nál) Melvin Ingram (South Carolina, DE).Ő sem lenne egy rossz draft a Dolphins-nak, Bevethető 4-3-as DE-ként v. 3-4-es OLB-nek.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Tyrell Johnson (Minnesota Vikings, S) FA nálunk járt legutóbb. A tavaly év közben IR tett játékos talán Y. Bell pótlása lehetne.Tavaly összesen 3 meccsen volt kezdő.
Szerintem kevésért is aláírni, de nem biztos, hogy olyan jó megoldás lenne a secondary-be.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Odrickon is van mit javítani, de nekem ő sokkal jobban elment mint Misi.Sőt én abban is bízom Misi is magára találhat az új rendszerben.Delonso_Odrickkal együttkristof
több mint 14 éve
Sőt én abban is bízom Misi is magára találhat az új rendszerben.Delonso_Odrickkal együtt
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Kevés meccsen volt jó Thomas, sérülések...Hát ez sem annyira tetszett benne.
De rookie volt, itt még bocsánatos.
Idén rázzák meg magukat az a lényeg.
Sőt én abban is bízom Misi is magára találhat az új rendszerben.
több mint 14 éve
Thomasban sajnos nagyon egyetértünk.amikor a sérülés előtt 100yd körül brusztolt össze akkor nem ezt mondtuk.. tény hogy többet vártunk tőle és Pouncey -tól is de szerintem több is van bennük. Az eddigi edzői stábunk meg nem arról volt híres, hogy kihozta a potenciált a játékosaiból. Szerintem nagyon sok fog múlni azon hogyan dolgozik az új edzői brigád.
Elég pussy.Delonso_
Thigpen returner úgy tudom.. Messam meg low risk - high reward kérdés, mint Wake volt.. aprópénzért vagy beválik vagy ősszel cut. Depth az van RB-n most.. Bush, Thomas, Slaton, Messam, Thigpen, kérdés ki éri meg közülük a rostert..
több mint 14 éve
Thomasban sajnos nagyon egyetértünk.Elég pussy.