Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Patrick Turner cutHöri
Akkor az egyik tippem már bejött 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Patrick Turner cut

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Efölött elsiklottatok...

De állítólag ott tud lenni az idénnyitón.

Dolphins | Jake Long suffers knee injury
Comment (0) Tweet! Share on Facebook

Thu, 02 Sep 2010 20:27:35 -0400

Miami Dolphins OT Jake Long (knee) suffered a knee injury during the team's preseason game Thursday, Sept. 2, reports NFL Network.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Halállista 1.0 : Cut, Waive, PS, IR list, stb...
Baker, Dotson, Stanley, Hobbs, Folsom, Weaver, Feinga, Hartline, McCoy, White, Lumbala, Nalbone, Pruitt, Garner, Gardner, Moses, W. Allen, J. Allen, Amaya, Procter, Hilliard, Turner, Spitler

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
a mi csere OT-inknál csak jobb lehet. parcellsék draftolták annak idején, gondolom jól ismerik a srácot

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Érkezett McQuistan a dallastólbriareos
Ő és ikertestvére szoros versenyben vannak minden idők legrondább nfl játékosa díjáért, legyetek büszkék.
Döme
Mythbusters material: aki közte és mint-a-tojás tesója közül megmondja melyik a csúnyább, az pillanatokon belül megvakul, a'la "A kör".gyeek
Amennyit keresnek nem féltem őket... vesznek maguknak nőt 😀 Na de most komolyan megér a srác egy picket vagy ilyen kalibert találtunk volna FA piacon is?
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Érkezett McQuistan a dallastólbriareos
Ő és ikertestvére szoros versenyben vannak minden idők legrondább nfl játékosa díjáért, legyetek büszkék.
Döme
Mythbusters material: aki közte és mint-a-tojás tesója közül megmondja melyik a csúnyább, az pillanatokon belül megvakul, a'la "A kör".

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Érkezett McQuistan a dallastólbriareos
Ő és ikertestvére szoros versenyben vannak minden idők legrondább nfl játékosa díjáért, legyetek büszkék.
Döme
Azért tudnék pár jelöltet még

Pl Faine, Suggs
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Érkezett McQuistan a dallastólbriareos
Ő és ikertestvére szoros versenyben vannak minden idők legrondább nfl játékosa díjáért, legyetek büszkék.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Érkezett McQuistan a dallastól

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Egy 53-as jóslás szerűség
http://bleacherreport.com/articles/450149-miami-dolphins-final-53-man-roster-projection-before-the-regular-season

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Na, hát csak az történt amit gondoltam. Csupa kóma voltam, így inkább visszaaludtam.
Hát kár hogy a highlights csak a nagyobb playeket, meg a pontszerzést mutogatja.

Na a részletekre kíváncsi leszek. Nem túl bíztató :-/

A fal megint buzult? :-o

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Látom kikaptunk a Dallasi cseréktől.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
na mindenki elmehet a fenébe, kezdek tartani reg seasontól
részletek holnap

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Jaj, iskola... Hát igen :-S Ha nekem lenne, meg sem fordulna a fejembe hogy én hajnalba felkeljek (Még ha alapszakasz lenne akkor sem). Épp elég szar lesz, hogy több mint valószínű nem tudom vasárnap nézni majd a meccseket. Elindulok már délután 4-kor és vagy este 9-re érek a kollégiumba. Pedig azok voltak a szép idők :'-( Ordibálások, kiabálások, sírások, sikítások, félelmek, aggodalmak, vészmadárkodások...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
meglátjuk mennyire bírok ébren maradni, meg nem találni jobb programot
ha maradok akkor második félidőt nem garantálombriareos
előző 3 meccsből csak tampa elleni második félidőt láttam meg a cserék nem is annyira izgatnak... bár mintha úgy lett volna h henne-ék most tovább tolják, mind1 köszi ha fentmaradsz/felkelsz a lényeg h senki ne sérüljön le 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
meglátjuk mennyire bírok ébren maradni, meg nem találni jobb programot
ha maradok akkor második félidőt nem garantálom

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
suliban nem fogok szopni egy érdektelen pre meccs miatt regularba próbálom majd mindet élőben nézni 😊 neked Alex meg jó meccsnézést esetleg meccs után írhatsz egy beszámolót mert akkor sulibamenet előtt el tudom olvasni 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Ezt az 'életet' úgy érted hogy hulla fáradt vagy, és nemigen nézed?
Egyébként nekem be van állítva csörgőre a telefonom. Remélem jó napra állítottam be. Remélem fel tudom magam rázni a kómából (mert a multkor is majdnem úgy döntöttem, hogy inkább visszafekszek). Remélem lesz működő link. Ha ezek teljesülnek egyszerre, akkor igen. Én leszek.


Egyébként valami meccs előtti hírmorzsa?Ventura
tessék, olvasnivaló

http://blogs.sun-sentinel.com/sports_football_dolphins/2010/09/what-to-watch-for-miami-dolphins-vs-cowboys.html
a nincs életem nem azt jelenti h fáradt vagyok hanem h ennyire nincs jobb dolgom mint h hét közepén éjjel totál tárgytalan meccset nézzekbriareos
Nekem sürgősebb és szorosabb dolgom lesz....😊DM13
nyehehehe 😀

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Ezt az 'életet' úgy érted hogy hulla fáradt vagy, és nemigen nézed?
Egyébként nekem be van állítva csörgőre a telefonom. Remélem jó napra állítottam be. Remélem fel tudom magam rázni a kómából (mert a multkor is majdnem úgy döntöttem, hogy inkább visszafekszek). Remélem lesz működő link. Ha ezek teljesülnek egyszerre, akkor igen. Én leszek.


Egyébként valami meccs előtti hírmorzsa?Ventura
tessék, olvasnivaló

http://blogs.sun-sentinel.com/sports_football_dolphins/2010/09/what-to-watch-for-miami-dolphins-vs-cowboys.html
a nincs életem nem azt jelenti h fáradt vagyok hanem h ennyire nincs jobb dolgom mint h hét közepén éjjel totál tárgytalan meccset nézzekbriareos
Nekem sürgősebb és szorosabb dolgom lesz....😊

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Ezt az 'életet' úgy érted hogy hulla fáradt vagy, és nemigen nézed?
Egyébként nekem be van állítva csörgőre a telefonom. Remélem jó napra állítottam be. Remélem fel tudom magam rázni a kómából (mert a multkor is majdnem úgy döntöttem, hogy inkább visszafekszek). Remélem lesz működő link. Ha ezek teljesülnek egyszerre, akkor igen. Én leszek.


Egyébként valami meccs előtti hírmorzsa?Ventura
tessék, olvasnivaló

http://blogs.sun-sentinel.com/sports_football_dolphins/2010/09/what-to-watch-for-miami-dolphins-vs-cowboys.html
a nincs életem nem azt jelenti h fáradt vagyok hanem h ennyire nincs jobb dolgom mint h hét közepén éjjel totál tárgytalan meccset nézzek

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Ezt az 'életet' úgy érted hogy hulla fáradt vagy, és nemigen nézed?
Egyébként nekem be van állítva csörgőre a telefonom. Remélem jó napra állítottam be. Remélem fel tudom magam rázni a kómából (mert a multkor is majdnem úgy döntöttem, hogy inkább visszafekszek). Remélem lesz működő link. Ha ezek teljesülnek egyszerre, akkor igen. Én leszek.


Egyébként valami meccs előtti hírmorzsa?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
lesz valaki éjjel, vagy csak nekem nincs életem?

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
egyébként meglett?
az idő egyre szűkösebb jó lenne vmit megtudni ezügyben
jó hír szükségesek ezek az "apróságok" ha vmit akarunk 😉
jó lenne, ha lenne is miért 😛 no de nem vagyok köcsög, ha ő látja benne a potenciált hát legyen
abból a szempontból jó h többet látunk a csapatból csak nehogy sérülés legyen a végekristof
Nem lett meg... azért még néhányan biztos szivesen bogarásznának velem együtt. Bár műfűvön is elég reménytelen..

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Five Things To Watch For the Dolphins:

How long will the starters actually play? Sparano didn’t pull any punches on Tuesday when talking about his team’s performance in the previous preseason game against Atlanta. “We stunk,” Sparano said. “I didn’t like any of it.” Ergo, even though the fourth preseason time is usually less strenuous for the starters than a game of shuffleboard, Sparano said the starters will play against Dallas until he is satisfied with their performance. Will that mean one series? One quarter? Either way, the Dolphins need the practice as the preseason winds down.

Chad Henne and the receivers: Henne has had 11 passes dropped through three preseason games. That will eventually correct itself, right? Right?

Where’s the pass rush? The Dolphins have all of three sacks this preseason, and only one by a starter (Randy Starks). Atlanta’s Matt Ryan emerged from last Friday’s game basically untouched and spot-free.

Final roster battles: The Dolphins really only have six open roster spots still up for grabs entering this final preseason game. They have a little roster flexibility, but there could be two spots on the offensive line, two on the defensive line, one at linebacker and one at cornerback on the line today. Will Jason Allen hold off Nate Ness? Who will win at middle linebacker – Micah Johnson, Austin Spitler or J.D. Folsom? Is the Dolphins’ answer for the final two offensive line spots on the roster, or playing somewhere else?

Cornerback Sean Smith: His shaky preseason came to a head last Friday. First he was benched for violating a team rule, then was flat-out burned on a double-move by Roddy White. The Dolphins are counting on Smith to lock down one of the starting cornerback jobs. He certainly could use a better performance this week.