Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Én, - most jöhet a boo- nem cutolnám White-ot.
Inkább próbálnám tradelni Thigpent, mert ő véleményem szerint többre hivatott és többet is akar mint hogy idén 3. számú QB, utána meg várhatóan örökös backup maradjon. Valószínűleg az én hülyeségem, de ha már a 2. körben választok valakit, akkor mindent megtennék h beválljon. Tőlem kapna még egy évet White

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Csaba! Nem tudom lehet nem votl egyértelmű, de a 'White a második qb szerepre' csak poén volt!

Hát ez a 3. down kísérlet... ez ténylek kula :-S Amikor kiírták a képernyőre: A 3. downbóül a 7-ből 1 sikerült. És még nem volt meccs vége.

'Alabam' Francis-t amikor láttam, akkor tetszett 😀Ventura
Egy éjszakás műszak után neked sem lesz minden egyértelmű 😛 😛 😛
Cut or Not Cut? ki mire szavaz. Az érdekelne jobban, hogy ti cutolnátok e nem az, hogy fogják e vagy sem 😊
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Camarillo had four catches for 47 yards, and Walker made a great catch over Walter Thurmond for a 25-yard TD pass from Sage Rosenfels in the fourth quarter.

"I don't even know how many people know my name, but it doesn't hurt to grab a couple balls and get a couple first downs," Camarillo said. "That's how you get trust from your teammates. Hopefully they'll start believing in me."


Másik: Peterson finished with 37 yards on 11 carries. Ő sem 3yardos átlagot szokott futni szerintem egyszerűen preseason-ban spórolnak az RB-kel Miami-ra meg ez főleg igaz.. Én reménykedek hogy nincs baj a hagyományosan jó futójátékkal.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
egy sokat mondó stat:
During the 3 exhibition games played the Dolphins are averaging 2.6 rushing yards per attempt. There have been 100 throws, 68 runs.briareos
Lehet venni egyfajta botlásnak vagy majd valószínűleg ilyesmi teljesítményekre leszünk képesek? :-/
Bízom benne csak botlás :-P

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
egy sokat mondó stat:
During the 3 exhibition games played the Dolphins are averaging 2.6 rushing yards per attempt. There have been 100 throws, 68 runs.

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Csaba! Nem tudom lehet nem votl egyértelmű, de a 'White a második qb szerepre' csak poén volt!

Hát ez a 3. down kísérlet... ez ténylek kula :-S Amikor kiírták a képernyőre: A 3. downbóül a 7-ből 1 sikerült. És még nem volt meccs vége.

'Alabam' Francis-t amikor láttam, akkor tetszett 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
itt egy kis injury update:

Third string tight end Joey Haynos is going for an MRI today after injuring his right foot. He was on crutches and wore a soft cast in the locker room after the game. Haynos hopes it isn’t a season-ending injury, but didn’t know much last night. …
Center Jake Grove wore on ice pack on his shoulder after the game. He left the game in the third quarter with the injury. … Karlos Dansby took an X-ray after taking a shot to the knee, but said he was OK. …
Channing Crowder (hamstring?) and Quentin Moses (hamstring) didn’t play Friday night. It was Crowder’s second consecutive missed game.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Na itt a tippem az 53-ra

QB:Henne, Pennington, Thigpen (3)
RB:Ronnie, Ricky, Cobbs, Hilliard (4)
FB😛olite (1)
WR:Marshall, Hartline, Bess, Turner, Moore (5)
TE: Fasano, Martin ----- Ha Haynos sérülése nem súlyos még ő is beférhet, Nalbone max PS (legyen akkor 3)
OT: Long, Carey, Murtha ( Garner amint egészséges Murtha helyére kerül) (3)
OG:Jerry, Incognito, Thomas, Procter (4)
C: Grove, Berger (2)
Tehát Offense: 25

Defense:
NT: Starks , Soliai, Baker (3) soknak tűnhet, de Baker tud DE-t is, és hát fáradnak a srácok
DE😮drick, Langford, Grant, Douglas vagy McDaniel (4)
ILB: Dansby, Crowder, Dobbins, Folsom, (4) --- Spitler, Johnson PS
OLB: Wake, Misi, AFI, Dotson, Walden (5) ( Walden főleg ST miatt. bár akár Anderson is maradhat, bár ki tudja.. igazából nagyon gyenge poszt még midnig
CB: Vontae, Smith, Sapp, Carroll, Ness (5)
S: Clemons, Bell, Culver, Jones (4)
def 25
ST
ls😀enney (1)
k:Carpenter (1)
P:Fields (1)

Jöhet a sav 😊

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
most főleg azokat mondtam akik szvsz az első szűkítésnél szállnak el.
de majd írok 53-as listát is

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
én mindig is mondtam h benntlakásos otthon kell az edzőterembe a játékosok számára.briareos
Nálam már összeállt a "halállista", de a dallasi meccset megvárom a közléssel.DM13
tippeim:
anderson, moses, pruitt, allen (úgy tűnik st-ben sem pótolhatatlan már) whitebriareos
Nálad még nagyon messze van az 53...

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
én mindig is mondtam h benntlakásos otthon kell az edzőterembe a játékosok számára.briareos
Nálam már összeállt a "halállista", de a dallasi meccset megvárom a közléssel.DM13
tippeim:
anderson, moses, pruitt, allen (úgy tűnik st-ben sem pótolhatatlan már) white

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
én mindig is mondtam h benntlakásos otthon kell az edzőterembe a játékosok számára.briareos
Nálam már összeállt a "halállista", de a dallasi meccset megvárom a közléssel.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
én mindig is mondtam h benntlakásos otthon kell az edzőterembe a játékosok számára.

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
nekem a fő bajom a csapattal az volt, h a legtöbb emberen szarok bele mentalitást figyeltem meg, semmi koncentráció, semmi hajtás. ez így nagyon nem jó.

Vontae viszont kelemes meglepetés volt, nagyon magas fokon égett a srác

Közben kiderült h Smith azért nem kezdett, mert valamilyen csapatszabályt megsértett, nem tudom még melyiketbriareos
Elkésett a meccs előtti megbeszélésről. Gera szindróma.😊

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
Csak beszámolók, video és stat alapján:
- RZ off. hatástalan
- 3. down eff.: katasztrófa
- ha nem tudunk futni passzolni sem tudunk
- remélem tényleg csak DB-k teljesítményére kiváncsiak nagy nyomás alatt

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
nekem a fő bajom a csapattal az volt, h a legtöbb emberen szarok bele mentalitást figyeltem meg, semmi koncentráció, semmi hajtás. ez így nagyon nem jó.

Vontae viszont kelemes meglepetés volt, nagyon magas fokon égett a srác

Közben kiderült h Smith azért nem kezdett, mert valamilyen csapatszabályt megsértett, nem tudom még melyiket

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nem kifejezés! Ezek után biztos, hogy ő kapja a második qb pozíciót 😀
Mindenesetre nem volt nagy cucc meccs, ez a nfl.com-os szavazáson is meglátszik 😀
Attól, hogy elő meccs jó lett volna egy kis izgalom. Remélem nem hasonlókat hozunk majd a szezonban, végignézve, hogy kik ellen is játszunk.Ventura
Hát szerintem közel sem biztos az a 2. poszt. Örülhet ha a Cut-tól megmentette magát szerintem. Az hogy pár percig most jól játszott még nem jelenti, legalábbis számomra azt, hogy hű de milyen jó irányító. De az tény, hogy jól játszott most.. csak ez menne a jövő héten is?

A meccs elég unalmas volt ez tény.. látszanak a problémák is de nekem voltak olyan momentumok is amik tetszettek. Pl. végre látok erőt a passzjátékunkban. Futás miatt nem félek annyira, szezonban meglátjuk de az biztos, hogy nem lesz olyan mint tavaly. a Defense meg ugyanaz a kérdőjel mint előző meccsen is kiderül, hogy mit mutat ha nem csak alap blitzekkel meg felállásokkal jövünk. Szóval go ahead meglátjuk majd a bills ellen 😊
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Nem kifejezés! Ezek után biztos, hogy ő kapja a második qb poziciót 😀
Mindenesetre nem volt nagy cucc meccs, ez a nfl.com-os szavazáson is meglátszik 😀
Attól, hogy elő meccs jó lrett volna egy kis izgalom. Remélem nem hasonlókat hozunk majd a szezonban, végignézve, hogy kik ellen is játszunk.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hát kevés volt ez nagyon...
Pat White állat 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát úgy nézem nem sikerült túl jól a meccs :/ mondjuk az is igaz h pl én személy szerint sokat várok idén a Falconstól. sérülteknek jobbulást! Facebookon pedig lájkold a csapatot, most (is) igen jó képeket tettek fel 😉
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Csöcs neked is 😀
Vélemény?
Offense... Hát a fal, az bizony :-S (nem tudom az eddigi két meccsen, milyne volt a fal)
Futni nem tudtunk.
Elég sok penalityvel dolgoztunk az egész meccsen.
Futás elleni védelem viszonylag szép volt. Moore-nak volt egy két szép megmozdulása. Wallace is kapott lehetőséget.
Pat White a pályán és 4/4 😀 + volt egy futása is 😀 Fejlődés látható jelei rajta vannak.
Sérülésekkel baj lesz :-S

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Majd írjátok le mit gondoltok nekem sajna nincs időm de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. Jó pihenést! Csöcs
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Azigen!
Első félidő(!) penality
Atlanta: 0/0
Miami 4/25

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Miamiban az ST olyan mint az életszínvonal..

Én nem vonok le messze menő következtetéseket de ha azt nézzük, ha ez nem pre-season hanem alapszakasz nem lennék elkeseredve. Itt 1 félidő és 1 TD a hátrány. Azért én a sok negatívum mellett látok biztató jeleket is.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
első félidő után... offense fos, magunknak teszünk keresztbe buta büntetések, nem kontrolláljuk a LOS-t...
Beast a vége felé összekapta magát. Amúgy vele kapcsolatban, vicc h replay után nem adnak meg egy elkapást, ahol fut a labdával... nem szoktam bírókkal foglalkozni, de ez nagyon csúnya volt.

defből vontae emelhető ki eddig, maréknyi pass breakup, kemény, fontos szerelések, futás ellen gyilkol
2 turnover deftől, 1 az offensetől...
ha messzemenő következtetéseket akarnék levonni, azt mondanám h szarok leszünk idén, de nem teszem. tény h most nem bucs (akik ellen szenvedtünk) vagy jags( akik ellen volt 1 jó félidőnk) toljuk.

Ja és az ST még mindig szar, meglepő módon
edit: annyi h carp 53 yardos FG-je az eddigi leghosszabbja a karrierjében