Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
nem biztos, pont ma nyilatkozta Sparano, h simán nekimegy akár 2 TE-vel a rosteren az idénynek...
mondjuk amennyivel életképesebb most a WR sorunk, nem elképzelhetetlen.
ÉS valamiért, nagyon jó véleménnyel van Nalbone-ról szóval ha mégis 3, neki nagyobb esélye van mint egy kukázottnak, szerintem

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
waiweltük haynost, evvel lett egy minimális esélye nalbone-nak az 53-rabriareos
Akkor biztos jön egy TE még a lapátról valahonnan. Esetleg trade keretén belül ...

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
waiweltük haynost, evvel lett egy minimális esélye nalbone-nak az 53-ra

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
careynek sztem max 1 szezonja van még mire megadja magát a háta. bár most tudtommal nem az fáj neki

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
Haynos-nak valószínüleg a roster spot-ba került ez a sérülés a hirek szerint. Carey is csak óvatosan tolta az edzésen kisebb sérülés miatt.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hartline a dereka alá, igazából comb tetejére kapott egy istenes fejest, nem vészes
grove sérülése sem súlyos, a tegnapi edzésen ő tolta a kezdőkkel, dansby szintén edzett, crowderrel ellentétben
nalbone akkor kerülhet csak rosterrre, ha Haynost műteni kell.
érdekessség h minap olvastam h Nalbone kapta az egész offseasonben a legtöbb snapet, ehhez képest nem mutatott semmit...

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
*Inkább ezt majd a cseevegőbe.


Nalbone-nal mivan? Mi hírlik? Továbbra is ps?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én csípem Haynost. De szerintem cut lesz.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Hartline-nak ott a dereka körül azthiszem :-S
No meg ott van Haynos is (habár nem a legjelentősebb játékosok közé tartozik, de hát csak 2 méter és RZ-be esetleg...)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No...

Dansby injured térd
Grove shoulder
Hartline franc tudja mi...

Remélem egyik sem súlyos, mert ez kezd idegesítő lenni
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hát ahhoz le kéne sérülnie, mi sem lehetünk annyira pofátlanok h IR-re rakjuk, miután hibátlanul mozgott meccsen.

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Én, - most jöhet a boo- nem cutolnám White-ot.
Inkább próbálnám tradelni Thigpent, mert ő véleményem szerint többre hivatott és többet is akar mint hogy idén 3. számú QB, utána meg várhatóan örökös backup maradjon. Valószínűleg az én hülyeségem, de ha már a 2. körben választok valakit, akkor mindent megtennék h beválljon. Tőlem kapna még egy évet Whitebriareos
Na most az én véleményem az, hogy Sparanoék úgy gondolkodtak hogy értékesítsenek minden QB-t. Na most a 3. számú QB mikor kap szerepet? ... Értitek?
És akkor így állna az állás: Henne, Thigpen, White.
Henne egyértelmű. Thigpen is egyértelmű, hisz Henne cseréje... White is, de ő egy cseppel többre lenne hivatott. Őt ilyen trükkösebb playeknél lehetne alkalmazni.
És így a 3. QB is eredményt hoz, nem csak van...

És hogy ha már cut/trade-nél tartunk. Jelen pillanatban véleményem Thigpen többet tud (már lehet nem, de még White nem mutatkozott be csak 4 perfect passzal 😀). Thigpen ha nem is annyira agilis mint White, de ő is meg tudná tenni szerintem a futást.
Sajnos mindenkinek lehet igaza. Briareosnak, mert csak tavalyi még és ráadásul második körös, és Kristófnak is mert hát csak mutatni kéne valamit. Vagy legalább akkor a preseason-ba játszatták volna, hogy akkor milyen szinten is van. Szóval most döntésképtelen vagyok 😀
Hogy mi lehet a sprsa? Mivel nem játszatták, háááát szerintem marad.Ventura
szóval te Penningtont vágnád ki?
érdekes--- mármint podcast értelemben érdekesbriareos
ŐŐ, hát igen,ott van ugye Pennington. Gondolom nem tartjuk évekig és úgy gondolom, hogy ti is úgy gondoljátok, hogy még 1 évig marad, mint többnyire 'mentor' (persze szükség esetén ennél több). Hát akkor lássuk. Henne az alap. Állításod szerint, te még adnál egy évet White-nak. Thigpen jó csere, de szintén állítás szerint még van lehetősége más csapatnál kezdő pozícióba, Pennington pedig mentor szerep, meg vésztartalékként jó qb. Hamarosan meg tudjuk, hogy döntenek :-P 😀

Itt a multkor volt valami kiskapu White számára. Valaki itt berakott egy angol cikket. És esetleg az? (Nem a Wr pozíció)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
mai edzés összefoglaló, és a garner és allen helyzet értékelése
http://blogs.palmbeachpost.com/thedailydolphin/2010/08/29/tony-sparano-dolphins-have-big-decisions-coming-up-about-will-allen-nate-garner/

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
"When both of us are out there and we're moving the ball it's tough to defense," TE Anthony Fasano on the 2 TE package with David Martin.
Fasano szerint Martin már 100%-os állapotban van, miután az első hetekben miután visszajött nem volt ez elmondható. Playbookot is bevágta már szóval minden király.
Szükség is lenne a 2 évvel ezelőtti Fasano-Martin kombóra mert Haynos lába bokáig ilyen tartó cipőben van, MÉG nem döntöttek a műtétről, de van egy olyan érzésem h nem ússza meg.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Én, - most jöhet a boo- nem cutolnám White-ot.
Inkább próbálnám tradelni Thigpent, mert ő véleményem szerint többre hivatott és többet is akar mint hogy idén 3. számú QB, utána meg várhatóan örökös backup maradjon. Valószínűleg az én hülyeségem, de ha már a 2. körben választok valakit, akkor mindent megtennék h beválljon. Tőlem kapna még egy évet Whitebriareos
Na most az én véleményem az, hogy Sparanoék úgy gondolkodtak hogy értékesítsenek minden QB-t. Na most a 3. számú QB mikor kap szerepet? ... Értitek?
És akkor így állna az állás: Henne, Thigpen, White.
Henne egyértelmű. Thigpen is egyértelmű, hisz Henne cseréje... White is, de ő egy cseppel többre lenne hivatott. Őt ilyen trükkösebb playeknél lehetne alkalmazni.
És így a 3. QB is eredményt hoz, nem csak van...

És hogy ha már cut/trade-nél tartunk. Jelen pillanatban véleményem Thigpen többet tud (már lehet nem, de még White nem mutatkozott be csak 4 perfect passzal 😀). Thigpen ha nem is annyira agilis mint White, de ő is meg tudná tenni szerintem a futást.
Sajnos mindenkinek lehet igaza. Briareosnak, mert csak tavalyi még és ráadásul második körös, és Kristófnak is mert hát csak mutatni kéne valamit. Vagy legalább akkor a preseason-ba játszatták volna, hogy akkor milyen szinten is van. Szóval most döntésképtelen vagyok 😀
Hogy mi lehet a sprsa? Mivel nem játszatták, háááát szerintem marad.Ventura
szóval te Penningtont vágnád ki?
érdekes--- mármint podcast értelemben érdekes

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Én, - most jöhet a boo- nem cutolnám White-ot.
Inkább próbálnám tradelni Thigpent, mert ő véleményem szerint többre hivatott és többet is akar mint hogy idén 3. számú QB, utána meg várhatóan örökös backup maradjon. Valószínűleg az én hülyeségem, de ha már a 2. körben választok valakit, akkor mindent megtennék h beválljon. Tőlem kapna még egy évet Whitebriareos
Na most az én véleményem az, hogy Sparanoék úgy gondolkodtak hogy értékesítsenek minden QB-t. Na most a 3. számú QB mikor kap szerepet? ... Értitek?
És akkor így állna az állás: Henne, Thigpen, White.
Henne egyértelmű. Thigpen is egyértelmű, hisz Henne cseréje... White is, de ő egy cseppel többre lenne hivatott. Őt ilyen trükkösebb playeknél lehetne alkalmazni.
És így a 3. QB is eredményt hoz, nem csak van...

És hogy ha már cut/trade-nél tartunk. Jelen pillanatban véleményem Thigpen többet tud (már lehet nem, de még White nem mutatkozott be csak 4 perfect passzal 😀). Thigpen ha nem is annyira agilis mint White, de ő is meg tudná tenni szerintem a futást.
Sajnos mindenkinek lehet igaza. Briareosnak, mert csak tavalyi még és ráadásul második körös, és Kristófnak is mert hát csak mutatni kéne valamit. Vagy legalább akkor a preseason-ba játszatták volna, hogy akkor milyen szinten is van. Szóval most döntésképtelen vagyok 😀
Hogy mi lehet a sprsa? Mivel nem játszatták, háááát szerintem marad.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
igen ezt a 7.7 milkós bukást pont a napokban említettem nfl csevegőben, majd lesz ez jobb is, legalább valamiben élmezőnyben vagyunk:

Grove vs Berger

tavalyi idény alapján, jóval hatékonyabb volt a futójátékunk Grove-al, csak hát ő meg képtelen egészséges maradni

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
http://blogs.trb.com/sports/custom/business/blog/2010/08/miami_dolphins_nfls_biggest_lo.html

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Három észrevétel a Falcons elleni meccsről

Just two weeks remain before the Dolphins’ season kicks off in Buffalo. Prior to Friday night, that was something to get excited about; now it might be something to get concerned about. Other than the first half at Jacksonville, Miami has been wildly inconsistent this season, and the tone for that inconsistency has been set by quarterback Chad Henne. That’s where we start our Sunday talking points:

1. Henne has yet to find his rhythm.

Henne was the first to admit afterward that Friday’s game didn’t unfold as planned.

“Missing some throws, sacks, penalties,” he said. “Just a team effort on offense. We just didn’t execute.”

Not all of that comes back to Henne - the offensive line had its poorest game in recent memory, for starters - but when a team is struggling early it’s up to the quarterback to lead it out of its funk, and that never happened.

Miami was 1-for-8 in converting third- and fourth-down situations with him in the game, which says a lot more than Henne’s 10-for-22 passing for 123 yards. As he pointed out, a lot of those were long-yardage situations that resulted from the run game being stuffed. But Atlanta had him off his game pretty much the entire time he was out there.

Miami can beat Buffalo without Henne being at his best, but the next half-dozen or so opponents will require consistent play from the third-year QB for the Dolphins to have a chance.

2. It’s time to pick a center and go with him.

Coach Tony Sparano admitted last week that he’d planned on picking a starting center after the Jaguars’ game, but the competition between Jake Grove and Joe Berger was still too close to call. After studying the film Saturday, Sparano had little choice but to pick a starter, who figures to line up with the first team when drills resume today.

Still doesn’t seem there’s much difference in the two, though Grove getting nicked up once again Friday - Sparano said he could have returned if necessary - might swing the pendulum to Berger.

The center makes the calls and is considered the anchor of the offensive line. Could Friday’s struggles be attributed to the fact nobody knows who that guy is? No, but it certainly didn’t help the continuity.

3. Maybe it’s a good thing Miami finally lost a preseason game.

Three straight wins in 2008, four last year and two more this preseason all contributed to a confidence that perhaps shouldn’t have been there the last couple years. Remember, this team started 0-2 in 2008 and 0-3 last year, so that preseason success has gotten them nowhere.

Friday’s loss identified problems that need to and can be addressed in the two weeks remaining before the opener: The pass rush has been woeful all pre-season … The run game was nonexistent against Atlanta … Receivers have been dropping too many balls … Kick coverage has been subpar … The secondary is still coming up to speed.

Henne said it would be fine with him and the offense if Sparano had him play the entire game Thursday night at Dallas. That surely won’t happen, but it wouldn’t be a surprise if he broke from form and put the starters in for two or three series, just to get more of a sense they’re headed in the right direction

egyetértek velük, 2.essel kapcsolatban annyit h eleget láttam Bergertől ahhoz, hogy Grove-t akarjam kezdőnekbriareos
Nekem meg egyik sem jön be.
Grove, próbál kurva gyors lenni, mert a képességei gyengébbek, emiatt sík ideg minden meccsen és rengeteg penalty van ellene.
Jó hogy pörög, de sokat árt a csapatnak nem ritkán.

Berger... hát van mit fejlődnie.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Három észrevétel a Falcons elleni meccsről

Just two weeks remain before the Dolphins’ season kicks off in Buffalo. Prior to Friday night, that was something to get excited about; now it might be something to get concerned about. Other than the first half at Jacksonville, Miami has been wildly inconsistent this season, and the tone for that inconsistency has been set by quarterback Chad Henne. That’s where we start our Sunday talking points:

1. Henne has yet to find his rhythm.

Henne was the first to admit afterward that Friday’s game didn’t unfold as planned.

“Missing some throws, sacks, penalties,” he said. “Just a team effort on offense. We just didn’t execute.”

Not all of that comes back to Henne - the offensive line had its poorest game in recent memory, for starters - but when a team is struggling early it’s up to the quarterback to lead it out of its funk, and that never happened.

Miami was 1-for-8 in converting third- and fourth-down situations with him in the game, which says a lot more than Henne’s 10-for-22 passing for 123 yards. As he pointed out, a lot of those were long-yardage situations that resulted from the run game being stuffed. But Atlanta had him off his game pretty much the entire time he was out there.

Miami can beat Buffalo without Henne being at his best, but the next half-dozen or so opponents will require consistent play from the third-year QB for the Dolphins to have a chance.

2. It’s time to pick a center and go with him.

Coach Tony Sparano admitted last week that he’d planned on picking a starting center after the Jaguars’ game, but the competition between Jake Grove and Joe Berger was still too close to call. After studying the film Saturday, Sparano had little choice but to pick a starter, who figures to line up with the first team when drills resume today.

Still doesn’t seem there’s much difference in the two, though Grove getting nicked up once again Friday - Sparano said he could have returned if necessary - might swing the pendulum to Berger.

The center makes the calls and is considered the anchor of the offensive line. Could Friday’s struggles be attributed to the fact nobody knows who that guy is? No, but it certainly didn’t help the continuity.

3. Maybe it’s a good thing Miami finally lost a preseason game.

Three straight wins in 2008, four last year and two more this preseason all contributed to a confidence that perhaps shouldn’t have been there the last couple years. Remember, this team started 0-2 in 2008 and 0-3 last year, so that preseason success has gotten them nowhere.

Friday’s loss identified problems that need to and can be addressed in the two weeks remaining before the opener: The pass rush has been woeful all pre-season … The run game was nonexistent against Atlanta … Receivers have been dropping too many balls … Kick coverage has been subpar … The secondary is still coming up to speed.

Henne said it would be fine with him and the offense if Sparano had him play the entire game Thursday night at Dallas. That surely won’t happen, but it wouldn’t be a surprise if he broke from form and put the starters in for two or three series, just to get more of a sense they’re headed in the right direction

egyetértek velük, 2.essel kapcsolatban annyit h eleget láttam Bergertől ahhoz, hogy Grove-t akarjam kezdőnek

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
én inkább vmi draftpicket látnék szívesen.
mondjuk egy 3. kört 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én szívem szerint cutolnám White-ot de úgy érzem nem fogjuk, persze a legjobb megoldás az lenne amit ti is említettetek h Thigpent tradelni vkiért a secondaryban, és Whitenak meg meg kell mutatnia h mit tud ha továbbra is maradni akar.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Hát az alapján amiket láttam, nem hiszem h Thigpen >>> Henne.
Tyler látványosan játszik, főleg amikor kimozog a zsebből, és lábbal ment playt, de szerintem jóval kevesebb passzt tud megdobni mint Henne.

A másik oldalon, nekem tök mindegy ki irányít, csak akkor legyen ő a kezdő 10 évig, és nyerjünk 2-3 gyűrűt 😀

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Én, - most jöhet a boo- nem cutolnám White-ot.
Inkább próbálnám tradelni Thigpent, mert ő véleményem szerint többre hivatott és többet is akar mint hogy idén 3. számú QB, utána meg várhatóan örökös backup maradjon. Valószínűleg az én hülyeségem, de ha már a 2. körben választok valakit, akkor mindent megtennék h beválljon. Tőlem kapna még egy évet Whitebriareos
Teljesen egyet kell értsek.. szerintem bőven van olyan csapat ahol kezdőként is elférne már most.. -és akkor most is jöhet a boo- de nem vagyok meggyőzve róla, hogy nekünk Henne kell.. Sajnálom, hogy nem próbáljuk ki..

Persze én sem arra utaltam az átlaggal, csak próbáltam rámutatni máshol sem erőltetik annyira. Viszont benne van az is hogy az off fal vigyáz magára a def meg nem fárad nincs folyamatos csihi-puhi.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Camarillo had four catches for 47 yards, and Walker made a great catch over Walter Thurmond for a 25-yard TD pass from Sage Rosenfels in the fourth quarter.

"I don't even know how many people know my name, but it doesn't hurt to grab a couple balls and get a couple first downs," Camarillo said. "That's how you get trust from your teammates. Hopefully they'll start believing in me."


Másik: Peterson finished with 37 yards on 11 carries. Ő sem 3yardos átlagot szokott futni szerintem egyszerűen preseason-ban spórolnak az RB-kel Miami-ra meg ez főleg igaz.. Én reménykedek hogy nincs baj a hagyományosan jó futójátékkal.Csabee13
Nekem a futójáték terén nem az átlaggal van bajom, hanem avval, hogy nem látom, hogy a támadófal hátranyomná a védőfalat. Nyilván nincs értelme szarrá futattni ronniet meg rickyt iylenkor, de lyukakat attól még lehetne nyitni.