Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
na végre sikerült megnézni a meccset (ideje volt már) offense nagyon durva, idén karcolni fogunk főleg Henne meg Marshall játéka tetszett Brandon elképesztően jó játékos :o D# felemás mert a futásokat megfogtuk (főleg rz-ben voltunk határozottak) de a secondaryval idén gondok lesznek majdhogynem minden egyszerű passzjátékot benyeltünk, muszáj lenne valamennyit fejlődni ha po-t akarunk. spec team meg omg a returnöket durván szoptuk és mi se annyit hoztunk amennyit tudnánk :\ jagset nem akarom bántani de nagyon gyengén játszottak top5 pickre számítsanak drafton :\kristof
Kívülállóként nekem Bess játéka tetszett. Nagyon jó kis 2. számú WR lehet belőle. (Bár gondolom Ti ezt már eddig is tudtátok 😀 )
Ha MoJo minden meccsen -2 yardot fog futni, akkor tényleg szar lesz a Jax.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na végre sikerült megnézni a meccset (ideje volt már) offense nagyon durva, idén karcolni fogunk főleg Henne meg Marshall játéka tetszett Brandon elképesztően jó játékos :o D# felemás mert a futásokat megfogtuk (főleg rz-ben voltunk határozottak) de a secondaryval idén gondok lesznek majdhogynem minden egyszerű passzjátékot benyeltünk, muszáj lenne valamennyit fejlődni ha po-t akarunk. spec team meg omg a returnöket durván szoptuk és mi se annyit hoztunk amennyit tudnánk :\ jagset nem akarom bántani de nagyon gyengén játszottak top5 pickre számítsanak drafton :\
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
persze, ez is benne van. úgy tűnik van pár igéretes fiatal wr- és többet akarnak kipróbálni élesben

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
A miérteket nem vitatom a kiértet akármennyire magyartalan annál inkább 😀

Egyébként az a lehetőség elképzelhetetlen, hogy egyszerűen nem akartak valakit Cutolni inkább elcserélték akit el lehetett "kis" vérveszteséggel? Vikings meg most él hal egy biztos kezű elkapóért szerintem.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Hartline, Bess, Camarillo kb ugyanazt tudják, annyi különbséggel h hartline nagyobb, gyorsabb. a 3 közül camarillo a leglassabb, legöregebb, igaz a legjobb kezei is neki vannak.
HA Turner, és pl Moore fejlődnek akkor velük azért sokoldalúbb lesz az elkapósor
Turner Marshall páros, két TE-es felállásban Haynossal, sok szerencsét csupa égi meszelő, jó lehet RZ-ben. HA Turner bevállik persze.
Azt se feledjük h Camarillo nem nagyon villogot TC alatt.
Szóval van értelme a dolognak, attól még h nem tetszik nekünk

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Én Camarillo-t hagytam volna:-/ Lehet mással is meg lehetett volna ezt oldani...


Melyik az a két pro bowler szintű WR amely várható 4. és 5. WR-ként? Gondolom 4.-nek Turner... 5.-nek? Moore?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fél napig nem voltam fórum közelbe erre kibaszott sokat kell visszaolvasni erre mikor a kedvenc topikomba érek akkor ez fogad 😕 a tradet tegnap óta tudtam de h ennyit kaptunk érte??? oké h erősíteni kellett a secen de bazmeg :\
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
ventura vazzee, korán van még ehhez, ráérsz majd vészmadárkodni ha bekapjuk az első TD-t tétmeccsen...
😛briareos
Okézsoké :-P Na de azért a kérdés még él. Akár már most is

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
nem engedhetjük meg magunknak a szokásos gyenge idénykezdetet az biztos
háh de szép lenne megint po-ba jutni és legalább 1-et nyerni 😊

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mindenesetre hamar el fog dőlni, hogy mire lesztek jók. alapból nem gyenge a schedule, de az első 9-10 meccs az kimondottan vulkánforró.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ventura vazzee, korán van még ehhez, ráérsz majd vészmadárkodni ha bekapjuk az első TD-t tétmeccsen...
😛

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Fasano-hoz csak én fűzök hiú reményeket? 😊Csabee13
A 2008/2009-es szezoban Fasano-t kedveltem. Jött a 2009/2010 és szinte nem is lehetett ''hallani'' róla, mint aki ott sem lett volna, csak egy szellemjátékos szerűség, csak párszor mutatta jelét, hogy még köztünk van.

És igen én is azonos véleményen vagyok. Úgy érzem - habár jó lenne nem ezt érezni -, hogy ez tényleg még nem a mi évünk :-S

És vajon mi lenne a szezon végén, ha olyan mutatót mutatunk fel mint tavaly vagy még rosszabbat? Miféle balhé lenne?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Na megyek kialszom magam aztán végignyálazom a linkeket.. Kiba... 4műszak már nfl re se jut elég időm.

Jah és a kérdőívedből csak 1re válaszolnék 😀

Incognito sztem kihúzza a kickoffig szépen felkocog a kezdéshez utána, beszól neki egy DE feláll kettéfejeli és mosolyog mert elbukta az utolsó esélyét, hogy kezdő legyen.

Amúgy ne legyen igazam de ez még nem a mi szezonunk lesz szerintem.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Fasano-nak contract year az idei, szóval ha még akar komoly pénzt keresni pénzt az NFL-ben, akkor oda kell tennie magát idén.

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Greg Camarillo

Hát ez fura... végre láttam egy jó 4est WR-en.. Lehet, hogy ígéretes Moore meg Turnerben is van potenciál de ez tré..
De Cam-nek jól fog jönni.. Rice, és Harvin is kidőlt Favre meg meg fogja találni.

Who the hell is Benny Sapp? 6év 148 tackle. 5-9 magas. Össz-vissz 86 meccsen lépett pályára. az szezononként 14,3. 17 alkalommal volt kezdő CB. 2,5sack 4int. Jó oké Nickel meg minden de ettől nem estem hasra. Mondjuk én sec-ben egy nyugis középszerűséggel is megelégszem ha Nolan féle gőzhenger beindul és működik is végig.

Fasano-hoz csak én fűzök hiú reményeket? 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
mai edzés beszámoló
http://www.sun-sentinel.com/sports/miami-dolphins/sfl-miami-dolphins-camp-report-082510,0,3247004.story
edit:
plussz egy cikk a mostani wr helyzetről és ahhoz, hogy a franchise legfontosabb playje köthető camarillohoz
http://weblogs.sun-sentinel.com/sports/columnists/hyde/blog/2010/08/was_camarillos_td_most_importa.html

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
orgazmus hegyek a kommentátoroknál főleg a másodiknál mert azok phins közvetítők voltak.
az elsőnél az a hosszú whooooooo az priceless 😊

baszki úgy ünnepeltünk mintha SB-t nyertünk volna 😀briareos
Hahahahahaha 😀
Sports Illustrated 2008 januári számából egy cikk címe: ''Orgasm in Dolphin Stadium'' 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
orgazmus hegyek a kommentátoroknál főleg a másodiknál mert azok phins közvetítők voltak.
az elsőnél az a hosszú whooooooo az priceless 😊

baszki úgy ünnepeltünk mintha SB-t nyertünk volna 😀

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
elég nagy fail kezdő poszt, jól le is baszták a srácot. amúgy nekem is ebből a threadből derült ki h anyuka magyar.
ha londonban tudtam, beokoskodtam volna magam öltözőbe is 😀

Minden esetre, ha a számai, is statjai nem is indokolják Cam nekem mindig a legnagyobb Phins játékosok egyike lesz, az ember aki megmentette az egyetlen TÖKÉLETES franchise-t a nyeretlen szezon rémálmától.briareos
Akármikor megnézem AZT a videót mindíg összeszorul szívem 😕 Örömkönnyek között ordítoznak a kommentátorok 😀
Két fajta:
http://www.youtube.com/watch?v=JBi-osw9eeg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=430QvbyHG5o&feature=related

------------
*Jets Suck*
------------
OFF: Érdekes, mert jelen pillanatban látogatottságban másodikak, hozzászólásban elsők :-P... Ahoz képest, hogy azért nincs akkora fórumos szurkolótábor, dícsérni való! 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Dolphins coach Tony Sparano stopped himself short of naming the Jets and called them "THAT OTHER TEAM."..... Can you say rivalry.

hehe... helyes 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
elég nagy fail kezdő poszt, jól le is baszták a srácot. amúgy nekem is ebből a threadből derült ki h anyuka magyar.
ha londonban tudtam, beokoskodtam volna magam öltözőbe is 😀

Minden esetre, ha a számai, is statjai nem is indokolják Cam nekem mindig a legnagyobb Phins játékosok egyike lesz, az ember aki megmentette az egyetlen TÖKÉLETES franchise-t a nyeretlen szezon rémálmától.

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
Remember what happened to the last white reciever with good hands we traded away???
Finheaven hozzászólás a Camarillo trade-el kapcsolatban...

Amúgy meg :
Köszi a 64 yardost Greg, nem felejtjük el !
Sok sikert északon !

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
lol most tudtam meg h camarillo édesanyja magyar 😊briareos
Londonban nem kérdezte honnan vagytok ? Meglett volna a VIP belépőd az öltözőbe....😊 Anyuka Zsuzsa és jiddish kivándorló familia.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hisz állandóan az valamivel😊

Hát a hosszúpuska nagy hatással lehetett Sopranora.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
akkor konkrétan szarban lennénk 😊
de nem fog megsérülni! 😊