Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
hát pályára küldték.. 1 handoff 2 térdelés

furcsa az egész, azt tudom még elképzelni h direkt mutogatjuk thigpent hátha valaki ráharapbriareos
hát azzal a 3 (szinte) semmilyen play-el nem tudom milyen reklálot akarnak. ha annyira reklámozni akarnák akkor szvsz kaphatna egy negyedet legalább.gizmo
az ne zavarjon h thigpen tolta eddig a legtöbbet ps-ben.

több mint 13 éve
gizmo Detroit Lions 95 — #15
hát pályára küldték.. 1 handoff 2 térdelés

furcsa az egész, azt tudom még elképzelni h direkt mutogatjuk thigpent hátha valaki ráharapbriareos
hát azzal a 3 (szinte) semmilyen play-el nem tudom milyen reklálot akarnak. ha annyira reklámozni akarnák akkor szvsz kaphatna egy negyedet legalább.

Miskolc Renegades Quarterback.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
fasza jake long interjú hanganyag
http://thefinsiders.com/wp-content/uploads/2010/08/Jake-Long-iview.mp3

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
hát pályára küldték.. 1 handoff 2 térdelés

furcsa az egész, azt tudom még elképzelni h direkt mutogatjuk thigpent hátha valaki ráharap

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1 éve van itt, ez lófaszbriareos
nem mondom h meggyőztél, de jó maradjon ir-en én lennék az egyik legboldogabb ha idén jól teljesítene. 1év alatt meg annyit csak mutathatott volna h legalább egy ps meccs negyedik negyedének utolsó 2 percére pályára küldjék.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
1 éve van itt, ez lófasz

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
miért basznánk ki?
IR lenne a legjobb megoldás, nem számít 53-ba lehet tovább foglalkozni vele, hátha.briareos
nem tartom fairnek vele szemben itt van már egy ideje ha ennyi idő alatt nem tudta bizonyítani h szükségünk van rá akkor szvsz nem most fogja megtenni, inkább akkor menjen oda ahol számolnak vele. bár a mai világban a becsületesség meg az empátia nem a legfontosabbak úgyh én most ezt a verziót tartom a legvalószínűbbnek, de mondom ettől függetlenül nekem nem a legszimpatikusabb lebonyolítás
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
miért basznánk ki?
IR lenne a legjobb megoldás, nem számít 53-ba lehet tovább foglalkozni vele, hátha.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dolphins' Great Kim Bomkamper on Pat White
When Bokamper was asked on CBS 4 Miami Sports Wrap about Pat White, Bokamper said he did not see a spot for the QB on team. Says White will likely not see any time in this week's game against the Falcons, could get a little time in the 4th game if he is around. Bokamper says he is not sure about Fins trading White and he could be gone sooner rather than later. Kim also said he could see the Dolphins trying to sneak White on IR with a lower leg injury (Maybe Kim knows something we dont), but that made no sense to me. Bokamper says he beliefs White is as good as gone.

ez lenne aztán az elegáns megoldás 😀briareos
akkor inkább basznák ki, hátha vki felkukázza h bizonyíthasson máshol
kezd kicsit idegesíteni ez az egész saga :/
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Dolphins' Great Kim Bomkamper on Pat White
When Bokamper was asked on CBS 4 Miami Sports Wrap about Pat White, Bokamper said he did not see a spot for the QB on team. Says White will likely not see any time in this week's game against the Falcons, could get a little time in the 4th game if he is around. Bokamper says he is not sure about Fins trading White and he could be gone sooner rather than later. Kim also said he could see the Dolphins trying to sneak White on IR with a lower leg injury (Maybe Kim knows something we dont), but that made no sense to me. Bokamper says he beliefs White is as good as gone.

ez lenne aztán az elegáns megoldás 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
elnézve crowder folyamatos sérüléseit, ne lepődj meg ha Dobbins sokat lesz majd Dansby mellett...
összességében bíztató mennyivel jobb most az ILb helyzet mint egy éve, csak szerencsétlen Eddset sajnálom

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
itt egy promó cikk Tim Dobbins ILB-ről
http://www.miamidolphins.com/news/dobbins-could-be-steal-draft-day-trade-other-notesbriareos
regular seasonra be kéne újítani vmi gépet mert nem állapot ez a fos én is még akkor olvastam a cikket amikor még "ropogós" volt de te jóval hamarabb is tudtad linkelni :\

szal várom a felajánlásokat pmben 😊

szerk. cikkhez meg én hülye már elfelejtettem hozzászólni, tehát nem várhatunk sokat tőle ha már jó backup lesz annak örülhetünk szerencsére jó irányba halad h az váljon belőle 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
itt egy promó cikk Tim Dobbins ILB-ről
http://www.miamidolphins.com/news/dobbins-could-be-steal-draft-day-trade-other-notes

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
néha vannak iszonyatosan blőd húzásai a Trifectának, a White draft magasan az első.

mondjuk szerintem az mindenki számára meglepetés volt, hogy ennyire nem ment neki a váltás, de én akkor sem basznám ki 1 év után---> ergó biztos kibasszuk

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyilván csak hangosan gondolkodom én is, mert nem értem a logikáját annak, hogy parcells bereachel (?) a második körben egy pat white-ot, akiről mindenki tudja, hogy nem lesz soha fr qb, majd kitennék azért mert nem az. sztem ők sem gondolhatták h az.gabtsi
ezt a logikát meg követve akkor tényleg reach a második kör egy olyan játékosért aki alig van a pályán...
közbe meg lejöhetne már a jags elleni meccs
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nyilván csak hangosan gondolkodom én is, mert nem értem a logikáját annak, hogy parcells bereachel (?) a második körben egy pat white-ot, akiről mindenki tudja, hogy nem lesz soha fr qb, majd kitennék azért mert nem az. sztem ők sem gondolhatták h az.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
még csak a nézőtérről sem okoskodom, de az nem lehet, hogy azért nem lép pályára, mert azokat a playeket amikben ő szerepet kaphat nem adják elő a preseasonben ? gondolom nem franchise qb-nak szánták eredetileg sem. igazából még lehet is ő a 2. számú qb, mert thigpen úgyis max henne sérülése esetén lép pályára, így meg csak az a veszély marad, hogy akkor már white nem jöhet vissza.

v hülyeséget beszélek ?gabtsi
ugyan úgy gondolom, hogy te jobban vágod ezt a focis témát, de az általad felvázoltakra csak nagyon kis százaléknyi esélyt látok, abban az esetben ha meg igazad van és egy white td-vel nyerjük a superbowlt akkor meg rohadt mód örülök 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
még csak a nézőtérről sem okoskodom, de az nem lehet, hogy azért nem lép pályára, mert azokat a playeket amikben ő szerepet kaphat nem adják elő a preseasonben ? gondolom nem franchise qb-nak szánták eredetileg sem. igazából még lehet is ő a 2. számú qb, mert thigpen úgyis max henne sérülése esetén lép pályára, így meg csak az a veszély marad, hogy akkor már white nem jöhet vissza.

v hülyeséget beszélek ?gabtsi
nem te vagy az egyetlen akiben ez felmerült pár kinti szakíróban is felmerült ez az ötlet. A baj az, hogy nem láttunk semmit az edzések nyilvános részén ami erre enged következtetni. nyilván ez is egy lehetőség persze, én nem is panaszkodnék ha white-ra kitaláltak volna valamit ami kb olyan hatással lehet mint annak idején a wild cat

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még csak a nézőtérről sem okoskodom, de az nem lehet, hogy azért nem lép pályára, mert azokat a playeket amikben ő szerepet kaphat nem adják elő a preseasonben ? gondolom nem franchise qb-nak szánták eredetileg sem. igazából még lehet is ő a 2. számú qb, mert thigpen úgyis max henne sérülése esetén lép pályára, így meg csak az a veszély marad, hogy akkor már white nem jöhet vissza.

v hülyeséget beszélek ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
De ha pályára sem lép akkor mégis mi alapján döntik el, hogy fejlődött e? :S
(Mert ugye állítólag a 3. ps meccsen sem fog, és már csak 1 ps meccs maradt. Szerintem az meg kevés hozzá, hogy ténylegesen eldöntsék)Ventura
OTA, Training Camp.

Egyetlen esélye, h tradeljük Thigpent (ami szerintem nem lenne rossz húzás)

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
De ha pályára sem lép akkor mégis mi alapján döntik el, hogy fejlődött e? :S
(Mert ugye állítólag a 3. ps meccsen sem fog, és már csak 1 ps meccs maradt. Szerintem az meg kevés hozzá, hogy ténylegesen eldöntsék)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
ja mehet a marlinsba, bár sztem ahhoz nem elég penge

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
Majd a baseball-ban all star válogatott lesz : - P

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
sparano most tartott sajtótájékoztatót, amelyben kerek perec kimondta h nem hiszi h White pályára lép a 3. ps meccsen.

lassan készülhetnek a goodbye white sigekbriareos
hát h őszinte legyek annyira nem fog hiányozni max az érte kiadott draftpick+a pénzek...kristof
engem is ez idegesít, kiszórtunk érte egy korai második kört. a pénzt nem sajnálom nem én fizetem 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sparano most tartott sajtótájékoztatót, amelyben kerek perec kimondta h nem hiszi h White pályára lép a 3. ps meccsen.

lassan készülhetnek a goodbye white sigekbriareos
hát h őszinte legyek annyira nem fog hiányozni max az érte kiadott draftpick+a pénzek...