Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

8 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Lehet túl alacsonyan van már az ingerküszöböm, de én nem estem letargiába a tegnapitól. Azt eddig is tudtuk, hogy a roster tré, a stáb pedig kontárokból áll, mitől változott volna bármi? Az egyetlen dolog, ami idén számít, az Dart, és ő mutatott reményre okot adó jeleket. Az első két drive tökély volt, és nem Wilsonozott RZ-n belül sem. Amíg az agyhalott Banks nem ajándékozott nekik egy nagy játékot szokásához híven egy abszolút felesleges szabálytalansággal addig semmi gobd nem volt. Aztán Nubin adományozott oda egy td-t, de ugye eddig is tisztában voltunk a sec. és Bowen szintjével. Aztán jött Slayton a dropjaival és a fumblival, de róla is tudtuk, hogy nem wr1. Viszont innentől már zavarba jött a többi rookie is, viszont ez benne van a pakliban. A két int már csak az erőlködésből fakadt, akkor már tökmindegy volt. Abban sem volt semmi meglepő, hogy a stáb nem tudta megállítani a lejtmenetet. Ettől még én láttam Dartban fantáziát, de persze nagyon gyenge volt az ellenfél is. Most majd emeljük a lécet, de ott sem az eredmény lesz a lényeg. Az viszont már most látszik, hogy jól kezeli a nyomást, nem is rémlik, hogy bezsákolták volna, pedig a fal tuti nem lett atombiztos. Ez már egy jó jel számomra. Ha hasonló játékot produkál év végéig, akkor én biztos megtartanám, mert egy nem kókler edzői stábbal kisegítve simán beválhat. Az meg szvsz kérdés sem lehet, hogy az összes főedzőt és Schoent is ki kell vágni! (Bár ez mondjuk tavaly is nyilvánvaló volt)
8 hónapja
Kronos New York Giants 857
Próbálnék valami optimista,okosan meggyőzőt írni…nem megy…nálam most szállt el minden…minden évben veszek egy mezt,de idén nem kell!!Vannak akár csak itt köztünk akik egy ilyen kerettel meccset tudnának nyerni…idén nem vagyok hajlandó tovább nézni ezt a hugymeleg fost amiben tapicskolunk!Legyen 1/1,amit jó áron eladunk,tartsuk meg Dartot,új stáb és utána lehet bízok a jövőben…
Vobox
Egyelore en is megtartanam Dartot, de varjunk vele meg par meccset…1/1 meg uygse lesz, majd becsuszik 1-2 kulturaepito Win 😀
8 hónapja
Vobox New York Giants 662
Próbálnék valami optimista,okosan meggyőzőt írni…nem megy…nálam most szállt el minden…minden évben veszek egy mezt,de idén nem kell!!Vannak akár csak itt köztünk akik egy ilyen kerettel meccset tudnának nyerni…idén nem vagyok hajlandó tovább nézni ezt a hugymeleg fost amiben tapicskolunk!Legyen 1/1,amit jó áron eladunk,tartsuk meg Dartot,új stáb és utána lehet bízok a jövőben…
8 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Ha én lennék Mara, Dabollt 1-7 után, Schoent szezon végén vágnám ki.
8 hónapja
Haba New York Giants 937
Valójában most már csak egy aggodalmam maradt, h esetleg Schoent nem rúgják ki. Látva az elmúlt másfél évtizedet, simán megtarják, ő meg kinevezi Bowent interim HCnak, majd a következő szezont is vele kezdjük.
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Majd mi felvidámítunk három hèten belül 😏
dande2
sztem ellenunk mar jinxelni sincs ertelme foleg nektek. feleslegesen pazarolod erre a karaktert ...
csebi
Eszembe nem volt jinxelni, láttad ma (meg idén) mit alkotunk...ha 4TD előnyünk lesz esetleg egy-egy meccsen illetve ha lefújják, akkor elhiszem hogy nyertünk...egèszen gyalázat amit művelünk főleg O oldalon, állhatnánk 2-3-l is
dande2
en most latom csak h kikaptatok 17-3rol (ugy kb a 3. negyed kozepetol nem neztem a bal felso sarokban a livescore-t) szoval ez ujdonsag nekem most 😊
attol meg nyugi nem kell felnetek. le tudjuk a 2 meccset es ujra Hurts fog a legjobb iranyitonak kinezni miutan ellenunk jatszott.
Spencer fucking Rattler vert meg minket. azt sem tartom kizartnak, hogy a csavo ugy fog visszavonulni, hogy ez az egyetlen gyozelme lesz ever.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Majd mi felvidámítunk három hèten belül 😏
dande2
Mondhatnánk, akárcsak a Broncos titeket 😉
Haba
Rams meccs is röfőgött ott már
ozibozi
Új OC még össze kell szokjon Hurtsszel
Haba
Vagy remélhetőleg nem tud igazán 😂

Szerkesztette: ozibozi
8 hónapja
Haba New York Giants 937
Majd mi felvidámítunk három hèten belül 😏
dande2
Mondhatnánk, akárcsak a Broncos titeket 😉
Haba
Rams meccs is röfőgött ott már
ozibozi
Új OC még össze kell szokjon Hurtsszel
8 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Majd mi felvidámítunk három hèten belül 😏
dande2
Mondhatnánk, akárcsak a Broncos titeket 😉
Haba
Rams meccs is röfőgött ott már
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Majd mi felvidámítunk három hèten belül 😏
dande2
sztem ellenunk mar jinxelni sincs ertelme foleg nektek. feleslegesen pazarolod erre a karaktert ...
csebi
Eszembe nem volt jinxelni, láttad ma (meg idén) mit alkotunk...ha 4TD előnyünk lesz esetleg egy-egy meccsen illetve ha lefújják, akkor elhiszem hogy nyertünk...egèszen gyalázat amit művelünk főleg O oldalon, állhatnánk 2-3-l is

Szerkesztette: dande2
8 hónapja
Haba New York Giants 937
Majd mi felvidámítunk három hèten belül 😏
dande2
Mondhatnánk, akárcsak a Broncos titeket 😉
8 hónapja
Haba New York Giants 937
ez egy elkepesztoen rosszul felkeszitett, es edzett csapat sajnos barhogyi is nezzuk. erdemes megnezni, hogy az elso 2 drive utan mit csinaltunk offense oldalon. volt 5 db passz, ami a 2 TE fele ment, mind elkapas 2 TD is lett. utana: 4 osszesen abbol 2 az utolso driveban. erthetetlen.
azzal meg aztan tenyleg nem lehet mit tenni, hogy egy ilyen vedelem ellen szerzi meg Rattler az elso gyozelmet ugy, hogy kb Josh Allennek nez ki a srac. egyetlen rohadt sacket nem szereztunk.
remelem Dartot nem tudjak legalabb teljesen elrontani.
csebi
Ha a sec átjáróház, és egyből vannak üres emberek, akkor max úgy lehet sackelni, ha érintés nélkül megy át valaki, az meg úgy nehéz, ha Blitz nélkül, csak az D fal emberek vannak ráküldve a QBra, az is mindenféle variálás nélkül. Ez a Bowen pont ebbe a coach gárdába való.
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Majd mi felvidámítunk három hèten belül 😏
dande2
sztem ellenunk mar jinxelni sincs ertelme foleg nektek. feleslegesen pazarolod erre a karaktert ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Majd mi felvidámítunk három hèten belül 😏
8 hónapja
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
mivel az edzői stáb az égvilágon semmit nem tud hozzátenni ehhez az egészhez igy 1 hét és 1 félidő elegendő volt
kiismerni minket Darttal úgy néz ki😊
és ami még nagy eséllyel vár ránk az az hogy Dart max 3 héten belül már meccset / meccseket fog kihagyni agyrázkódással vagy egyéb sérüléssel
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
ez egy elkepesztoen rosszul felkeszitett, es edzett csapat sajnos barhogyi is nezzuk. erdemes megnezni, hogy az elso 2 drive utan mit csinaltunk offense oldalon. volt 5 db passz, ami a 2 TE fele ment, mind elkapas 2 TD is lett. utana: 4 osszesen abbol 2 az utolso driveban. erthetetlen.
azzal meg aztan tenyleg nem lehet mit tenni, hogy egy ilyen vedelem ellen szerzi meg Rattler az elso gyozelmet ugy, hogy kb Josh Allennek nez ki a srac. egyetlen rohadt sacket nem szereztunk.
remelem Dartot nem tudjak legalabb teljesen elrontani.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Nem sok kedvem van bármit írni ezután.
Bohócok vagyunk.
Ennyi.
8 hónapja
Haba New York Giants 937
Az első két drive után a régi jó öreg Giants
8 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Kibaszott hihetetlen ez, menjen mindenki a levesbe, baszki
Zet
Mennek is, mert a második Eagles meccs után 1-7 lesz.
8 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Kibaszott hihetetlen ez, menjen mindenki a levesbe, baszki
8 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Na, 14-3 után szépen kinyírtuk magunkat, csoda lesz, ha nyerünk
Zet
Igazáböl Minek nyerni, hogy tovább maradjanak ezek a kretének??
ozibozi
Jogos
8 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Na, 14-3 után szépen kinyírtuk magunkat, csoda lesz, ha nyerünk
Zet
Igazáböl Minek nyerni, hogy tovább maradjanak ezek a kretének??
8 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Na, 14-3 után szépen kinyírtuk magunkat, csoda lesz, ha nyerünk
8 hónapja
GJohnny74 New York Giants 704
Ennyi hibával nem fogunk nyerni. Nabers is eléggé hiányzik.
8 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
 youtu.be/ar_S1C4dIsI?si=Nn2EovttHcmKmrR4

The Coach Brian Davoll Show
Week 5 prewiewing

Mondjuk az interjúkból simán átjön ki mekkora gyökér, vagy pont nem az.

Dru Phillips srácból még komoly playa lehet
ozibozi
Főleg, ha nem gyűjtögeti a felesleges zászlókat, mert amúgy nagyjából a secondary egyetlen komoly talentuma