Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

8 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 584
Azért na- ez menő volt.
Helmut Zimmer
biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀
csebi
Mondjuk ez nem meglepő tekintve hogy Allen az egyik legnagyobb projekt QB volt valaha 😀
ThySoul
Ha Allen az volt, akkor Dart micsoda? 🤔
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
ezt csak igy itt hagyom kulon, erdemes megnezni a meccs utani dupla interjut:


Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Azért na- ez menő volt.
Helmut Zimmer
biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀
csebi
A philly verés kettőt ér, szóval már csak 7.
Szesze
amugy viccen kivul ha osszehoznak meg 6 gyozelmet akkor en nem igen latom, hogy kirugnak bkit (talan Bowent). sot mar ha elernek osszesegeben 7 gyozelmet akkor sem.

amugy ez az utolso drive nagyon kemeny, en nem emlekszem olyanra, hogy az utolso majd 7 percet szimplan leporgettuk.
btw: kint nagyon irjak, hogy Bricillo munkaja kezd beerni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 650
Én imádom ezt a fehér duót, 15 évet nekik itt, 15 évet.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
8 hónapja
Haba New York Giants 937
Végre egy meccs, amikor nem ellenünk, hanem velünk voltak a momentumok.
8 hónapja
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Azért na- ez menő volt.
Helmut Zimmer
biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀
csebi
Mondjuk ez nem meglepő tekintve hogy Allen az egyik legnagyobb projekt QB volt valaha 😀
ThySoul
Allen legnagyobb démona a "szertelensége, éretlensége" volt. Ő akkorát változott "reckless wild child-ból" "hellionná", hogy olyat én még nem láttam. Dart fegyelmezettebb, mint Allen volt, de majd 5 hét múlva leírom, mit gondolok.
8 hónapja
Haba New York Giants 937
mai bold.

Cameron tobb yard szerez mint akinek nem írom le a nevèt.
Palesz76
Nem csak yard, de sok sok TDvel többet 🤣😁😁
8 hónapja
Zet New York Giants 2 029
ebben a winben benne volt az elmúlt nagyonsok év keserűsége, feszültsége. nem tudom, mikor éreztem utoljára ennyire feldobva magam egy win után, az elsőtől az utolsó percig kontroll alatt tartottuk a meccset. úgy tűnik, darttal és skatteboval mintha kezdene megváltozni a légkör is, és ma a def is hozta a pluszt, amikor kellett
jusssipekka
Nagyon fontos lenne, hogy végre normális légkör legyen, de szerintem is változik talán.
Bár alig látok a fáradtságtól, de vigyorgok rendesen.
Nagy kár a dallasi és a new orleans-i meccsért, de lehet, hogy ha azokat nyerjük, akkor simán kikapunk éjjel.
8 hónapja
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/563124652_780724798290623_441431331708139917_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=v5J3yx-3vkQQ7kNvwHph7h4&_nc_oc=Ado5e-sntB1DolHPo4D0VEFfk7MWc7hAZkxnqpa8FmteZkqqytSgo1jksEeMmsYbpUg&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=X-AdfC3ceb9Y6eCf7wBsPw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8FYWJzIFrRll12wuACpZ1f0Hha_bDO-AjunnID7G8EPw&oe=6A4098F6
15 Mio. Aufrufe · 75.435 Reaktionen | "Do you ever look at someone and wonder what's going on inside their head???" | New York Giants
"Do you ever look at someone and wonder what's going on inside their head???"


egyszerűen imádom ezt a gyereket. sajnos a stílusa miatt nem látom, hogy bírná tovább 2-3 évnél a ligában, de az óriási fun lesz.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 633 — Kinek mit intézett a kormánya
Nyilván azért Skattebo a héten ellenem volt fantasy-ban biztos ami biztos 😊
Szesze
Egyik ligában ellenem is volt, disszonanciára ad okot.

Poloska vagyok.
8 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Nyilván azért Skattebo a héten ellenem volt fantasy-ban biztos ami biztos 😊
Szesze
szerintem simán megbocsátod neki. 😊
Toto21
Határeset 😊
8 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 626
Nyilván azért Skattebo a héten ellenem volt fantasy-ban biztos ami biztos 😊
Szesze
szerintem simán megbocsátod neki. 😊
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 633 — Kinek mit intézett a kormánya
 youtu.be/EUgDtBN3x7s?si=udpez5ZzZwiseNNl

Poloska vagyok.
8 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Nyilván azért Skattebo a héten ellenem volt fantasy-ban biztos ami biztos 😊
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 329 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grat, épül a győztes kultúra 😀

Skattebo miatt kapjátok be.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Azért na- ez menő volt.
Helmut Zimmer
biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀
csebi
Mondjuk ez nem meglepő tekintve hogy Allen az egyik legnagyobb projekt QB volt valaha 😀
8 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Azért na- ez menő volt.
Helmut Zimmer
biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀
csebi
A philly verés kettőt ér, szóval már csak 7.
8 hónapja
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 600
ebben a winben benne volt az elmúlt nagyonsok év keserűsége, feszültsége. nem tudom, mikor éreztem utoljára ennyire feldobva magam egy win után, az elsőtől az utolsó percig kontroll alatt tartottuk a meccset. úgy tűnik, darttal és skatteboval mintha kezdene megváltozni a légkör is, és ma a def is hozta a pluszt, amikor kellett
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Azért na- ez menő volt.
Helmut Zimmer
biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Dartban van valami olyan ami az ilyen regota melyen levo franchise-okat elszok inditani felfele. Karakterre gondolok elsosorban egyelore. Szurkolok neki.
JéBé
Jah, meg Skattebo-ban is.. Úgy néz ki Nabers-szel együtt évekre megvagyunk ezen a téren, most már tényleg csak egy közepes OL-t kéne összerakni és megindulhatna valami.

Szerkesztette: Szesze
8 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 966 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Skattebot élmény nézni 😀 Felborít akárkit is, aki 1v1-be akarja levinni. Kérdés, hogy ilyen stílussal mennyire magas a sérülésveszély.
shagi0206
A modern kori Mike Alstott 🙂
8 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Dartban van valami olyan ami az ilyen regota melyen levo franchise-okat elszokott inditani felfele. Karakterre gondolok elsosorban egyelore. Szurkolok neki.

Szerkesztette: JéBé
8 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 252 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Amúgy röhej, hogy a pályán mutatott játék akapján 4-2 - vel kéne állnunk. Mi lenne, ha nem lenne minden szar?
vanek úr
4-2
Szesze
😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
8 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Amúgy röhej, hogy a pályán mutatott játék akapján 4-2 - vel kéne állnunk. Mi lenne, ha nem lenne minden szar?
vanek úr
4-2
8 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Amúgy röhej, hogy a pályán mutatott játék akapján 4-2 - vel kéne állnunk. Mi lenne, ha nem lenne minden szar?