New York Giants
50 feliratkozó
8 hónapja
Ha Allen az volt, akkor Dart micsoda? 🤔Mondjuk ez nem meglepő tekintve hogy Allen az egyik legnagyobb projekt QB volt valaha 😀Azért na- ez menő volt.biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
Helmut Zimmer
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀
csebi
ThySoul
8 hónapja
ezt csak igy itt hagyom kulon, erdemes megnezni a meccs utani dupla interjut:Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
amugy viccen kivul ha osszehoznak meg 6 gyozelmet akkor en nem igen latom, hogy kirugnak bkit (talan Bowent). sot mar ha elernek osszesegeben 7 gyozelmet akkor sem.A philly verés kettőt ér, szóval már csak 7.Azért na- ez menő volt.biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
Helmut Zimmer
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀
csebi
Szesze
amugy ez az utolso drive nagyon kemeny, en nem emlekszem olyanra, hogy az utolso majd 7 percet szimplan leporgettuk.
btw: kint nagyon irjak, hogy Bricillo munkaja kezd beerni.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
Én imádom ezt a fehér duót, 15 évet nekik itt, 15 évet.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
8 hónapja
Végre egy meccs, amikor nem ellenünk, hanem velünk voltak a momentumok.
8 hónapja
Allen legnagyobb démona a "szertelensége, éretlensége" volt. Ő akkorát változott "reckless wild child-ból" "hellionná", hogy olyat én még nem láttam. Dart fegyelmezettebb, mint Allen volt, de majd 5 hét múlva leírom, mit gondolok.Mondjuk ez nem meglepő tekintve hogy Allen az egyik legnagyobb projekt QB volt valaha 😀Azért na- ez menő volt.biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
Helmut Zimmer
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀
csebi
ThySoul
8 hónapja
mai bold.Nem csak yard, de sok sok TDvel többet 🤣😁😁
Cameron tobb yard szerez mint akinek nem írom le a nevèt.
Palesz76
8 hónapja
ebben a winben benne volt az elmúlt nagyonsok év keserűsége, feszültsége. nem tudom, mikor éreztem utoljára ennyire feldobva magam egy win után, az elsőtől az utolsó percig kontroll alatt tartottuk a meccset. úgy tűnik, darttal és skatteboval mintha kezdene megváltozni a légkör is, és ma a def is hozta a pluszt, amikor kellettNagyon fontos lenne, hogy végre normális légkör legyen, de szerintem is változik talán.
jusssipekka
Bár alig látok a fáradtságtól, de vigyorgok rendesen.
Nagy kár a dallasi és a new orleans-i meccsért, de lehet, hogy ha azokat nyerjük, akkor simán kikapunk éjjel.
8 hónapja
egyszerűen imádom ezt a gyereket. sajnos a stílusa miatt nem látom, hogy bírná tovább 2-3 évnél a ligában, de az óriási fun lesz.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
8 hónapja
Nyilván azért Skattebo a héten ellenem volt fantasy-ban biztos ami biztos 😊Egyik ligában ellenem is volt, disszonanciára ad okot.
Szesze
Poloska vagyok.
8 hónapja
Határeset 😊Nyilván azért Skattebo a héten ellenem volt fantasy-ban biztos ami biztos 😊szerintem simán megbocsátod neki. 😊
Szesze
Toto21
8 hónapja
Nyilván azért Skattebo a héten ellenem volt fantasy-ban biztos ami biztos 😊szerintem simán megbocsátod neki. 😊
Szesze
8 hónapja
Nyilván azért Skattebo a héten ellenem volt fantasy-ban biztos ami biztos 😊
8 hónapja
Grat, épül a győztes kultúra 😀 Skattebo miatt kapjátok be.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
Mondjuk ez nem meglepő tekintve hogy Allen az egyik legnagyobb projekt QB volt valaha 😀Azért na- ez menő volt.biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
Helmut Zimmer
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀
csebi
8 hónapja
A philly verés kettőt ér, szóval már csak 7.Azért na- ez menő volt.biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
Helmut Zimmer
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀
csebi
8 hónapja
ebben a winben benne volt az elmúlt nagyonsok év keserűsége, feszültsége. nem tudom, mikor éreztem utoljára ennyire feldobva magam egy win után, az elsőtől az utolsó percig kontroll alatt tartottuk a meccset. úgy tűnik, darttal és skatteboval mintha kezdene megváltozni a légkör is, és ma a def is hozta a pluszt, amikor kellett
8 hónapja
Azért na- ez menő volt.biztos te jobban emlekszel, de nekem ugy tunik, hogy Dart jelenleg jobban jatszik Daboll rendszereben mint anno Allen az elso eveben.
Helmut Zimmer
amugy @Szesze mar "csak" 8 hianyzik h feloled is maradhatna a stab 😀
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
Dartban van valami olyan ami az ilyen regota melyen levo franchise-okat elszok inditani felfele. Karakterre gondolok elsosorban egyelore. Szurkolok neki.Jah, meg Skattebo-ban is.. Úgy néz ki Nabers-szel együtt évekre megvagyunk ezen a téren, most már tényleg csak egy közepes OL-t kéne összerakni és megindulhatna valami.
JéBé
Szerkesztette: Szesze
8 hónapja
Skattebot élmény nézni 😀 Felborít akárkit is, aki 1v1-be akarja levinni. Kérdés, hogy ilyen stílussal mennyire magas a sérülésveszély.A modern kori Mike Alstott 🙂
shagi0206
8 hónapja
😁😁😁Amúgy röhej, hogy a pályán mutatott játék akapján 4-2 - vel kéne állnunk. Mi lenne, ha nem lenne minden szar?4-2
vanek úr
Szesze
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
8 hónapja
Amúgy röhej, hogy a pályán mutatott játék akapján 4-2 - vel kéne állnunk. Mi lenne, ha nem lenne minden szar?4-2
vanek úr
8 hónapja
Amúgy röhej, hogy a pályán mutatott játék akapján 4-2 - vel kéne állnunk. Mi lenne, ha nem lenne minden szar?
