Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

8 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
8 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Mondjuk egy RZ playbookot kölcsön kérhetneének valakitől. Jól tudom, hogy 10 yardon belül nem csak futni lehet, és azt is középre ugye?
Haba
Én nem tudok más lehetőségről. 10 éve ezt toljuk, nyilván nincs más. 😀
Zet
lehet hogy csak tökéletesre akarják fejleszteni, ahhoz meg kell egy kis idő
8 hónapja
Haba New York Giants 937
Szerintem, azért jó volt ez. Én örülök a győzelemnek, láttam reményre okot adó eseményeket a pályán 😊
Helmut Zimmer
fura, hogy ha 4 ev utan kap egy qb-t aki tud RPO-t is jatszani akkor jobban nez ki ez az offense oldalon.

megpedig ugy, hogy Nabers kidolt, es ez erosen limitalta a playbookot. most raadasul sztem a RZban is volt elkepzeles, bar az utolso ott jartunknal tul konzervativak voltak a hivasok a 4th down tokeletesen megmutatta, hogy Dart megcsinalja a jatekot csakhat Robinson nem tudta megtartani.

btw: ez egy tukorsima gyozelem kellett volna, hogy legyen egy kozepes run D-vel. de sajnos az vmiert evek ota nincsen.
csebi
Azért van itt még bőven dolog. Nem lettem sokkal optimistább.
8 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Szerintem, azért jó volt ez. Én örülök a győzelemnek, láttam reményre okot adó eseményeket a pályán 😊
Helmut Zimmer
btw: ez egy tukorsima gyozelem kellett volna, hogy legyen egy kozepes run D-vel. de sajnos az vmiert evek ota nincsen.
csebi
Konkrétan DG óta 😊
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Szerintem, azért jó volt ez. Én örülök a győzelemnek, láttam reményre okot adó eseményeket a pályán 😊
Helmut Zimmer
fura, hogy ha 4 ev utan kap egy qb-t aki tud RPO-t is jatszani akkor jobban nez ki ez az offense oldalon.

megpedig ugy, hogy Nabers kidolt, es ez erosen limitalta a playbookot. most raadasul sztem a RZban is volt elkepzeles, bar az utolso ott jartunknal tul konzervativak voltak a hivasok a 4th down tokeletesen megmutatta, hogy Dart megcsinalja a jatekot csakhat Robinson nem tudta megtartani.

btw: ez egy tukorsima gyozelem kellett volna, hogy legyen egy kozepes run D-vel. de sajnos az vmiert evek ota nincsen.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
GJohnny74 New York Giants 704
Nabers úgy tűnik valóban ACL. Nem értem én ezt a turf dolgot.
Haba
Nem hiszem elt ezt már komolyam. Valamit nagyon változtatni kellene, hogy ne legyen ennyi sérülés.
8 hónapja
Haba New York Giants 937
Mondjuk egy RZ playbookot kölcsön kérhetneének valakitől. Jól tudom, hogy 10 yardon belül nem csak futni lehet, és azt is középre ugye?
Haba
Én nem tudok más lehetőségről. 10 éve ezt toljuk, nyilván nincs más. 😀
Zet
Lehet NYban betiltották a többit. Csak ez lehet. Nem volna pc megtéveszteni az ellenfelet
8 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Amúgy imádom Dexyt meg Naberst, de idén Burns a legjobb játékosunk.
vanek úr
Magasan
8 hónapja
Haba New York Giants 937
Nabers úgy tűnik valóban ACL. Nem értem én ezt a turf dolgot.
8 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Amúgy imádom Dexyt meg Naberst, de idén Burns a legjobb játékosunk.
8 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Mondjuk egy RZ playbookot kölcsön kérhetneének valakitől. Jól tudom, hogy 10 yardon belül nem csak futni lehet, és azt is középre ugye?
Haba
Én nem tudok más lehetőségről. 10 éve ezt toljuk, nyilván nincs más. 😀
8 hónapja
Haba New York Giants 937
Mondjuk egy RZ playbookot kölcsön kérhetneének valakitől. Jól tudom, hogy 10 yardon belül nem csak futni lehet, és azt is középre ugye?
8 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Dabollnak mindenképp a levesbe kellene mennie függetlenül Darttól.
KeyG
Ha nyerünk vele 10 meccset akkor tőlem maradhat 😊
Szesze
Már csak 9.
Szesze
New Orleans ellen még lehet egy
ozibozi
És ha az megvan, legalább a szezon feléig Daboll be van biztosítva….
8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mai bold: szerzünk 2 TD-t.
Zet
A lottó számok esetleg? Amúgy szerintem jól tolta ma Dart, amikor kellett higgadt volt .Nem egy tradicionális QB, de hatékony. Sorra oldotta meg a 3. kísérleteket.

8 hónapja
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Szerintem, azért jó volt ez. Én örülök a győzelemnek, láttam reményre okot adó eseményeket a pályán 😊
8 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Ez pont olyan volt, mint a DeVitós meccsek. Dabollnak az áll jól, ha nincs QB-ja
8 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Dabollnak mindenképp a levesbe kellene mennie függetlenül Darttól.
KeyG
Ha nyerünk vele 10 meccset akkor tőlem maradhat 😊
Szesze
Már csak 9.
Szesze
New Orleans ellen még lehet egy
8 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Dabollnak mindenképp a levesbe kellene mennie függetlenül Darttól.
KeyG
Ha nyerünk vele 10 meccset akkor tőlem maradhat 😊
Szesze
Már csak 9.
8 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 108 — no es importante
Best team ever


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 052 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk inkabb kapnek ki, csak ez a Nabers serules ne jott volna. Az ilyen ACL-ek meg Achilles-inak nagyon romboloak.

8 hónapja
Haba New York Giants 937
Van egz félelmem : szár játékkal nyerünk
Palesz76
Kizárt. Most félidőben az egyik öltözőben edző osztaja az észt, a másikban.... Találd ki, szerintem melyik melyik 😉
8 hónapja
Palesz76 New York Giants 524
Van egz félelmem : szár játékkal nyerünk
8 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Mai bold: szerzünk 2 TD-t.
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
A héten a meme áradat is beindult:

Bár ehhez maga Dart is hoozátesz:

Poloska vagyok.
8 hónapja
Haba New York Giants 937
De legalább BB is hasít a fősuliban. A mérvadó meccseken 40 pont felett kap a védelme (a támadósor egyszámjegyű asszisztálása mellett), és év végén könnyen lehet, hogy negatív lesz a mérlegük. Ez egy kiemelt egyetemnek nagyjából olyan bravúr, mint gurulós fociban a Real Madridnak vagy a Barcelonának kiesni a LaLigából. Beérett a barátnője munkája.
Ezek után simán kinézem Marából, hogy visszahozza.
vanek úr
Sima ügy. Ezek alapján vele nem lehetne gond a jelenlegi magas színvonal fenntarása