New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bárki megkövezhet, de nekem előbb kéne Chubb mint Barkley


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Kint nagyobb a káosz, mint nálunk...
De a napi ködösítés is folyamatos.

The Giants view Saquon Barkley as a near-perfect prospect. They think he’s a better player than Ezekiel Elliott, who went No. 4 to the Cowboys in 2016. All Elliott has accomplished is average 104.6 yards in his 25 NFL games, along with 22 rushing touchdowns in two seasons. He also has an entire offense built around him. The main difference? Barkley is a far superior pass-catcher. Plus, there are absolutely no character issues or concerns with Barkley.
“I thought all along this is the guy Dave wants,’’ said a national NFL scout who knows Gettleman from crossing paths with him on the road over the years. “And he might get him, if Cleveland is dumb enough not to take him at No. 1.”

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1/12-nél nem lesz benn a Darnold, Rosen, Allen, Mayfield négyes egyik tagja sem, ebben biztosak lehetünk. Így ha velünk hozunk össze egy cserét akkor nyugodtan el is felejthetjük a QB picket. A Broncos-t kétlem, hogy feljebb jönnének. Nem tudhatjuk ki hogyan ítéli meg az irányítókat, de az általános vélekedés alapján nincs akkora különbség közöttük, hogy ez megérje nekik. Tavaly a Bears két harmadik és egy negyedik helyet áldozott fel azért, hogy 1 helyet lépjen feljebb. Szépnek tűnik a pickhalmozás, de egyrészt közel sem biztos, hogy a várt eredményt hozza, másrészt egy letrade-nél nem valószínű, hogy quarterbacket választunk.

Az pedig szerintem egyértelmű, hogy komoly átalakulások előtt állunk. 1981 óta nem választottunk ilyen magasan, a végéhez közeledik a franchise irányítónk pályafutása, a két éve igazolt nagy nevek simán távozhatnak a szerződésük végén (vagy még előbb) és többen vannak akik szívük szerint Beckhamet is elüldöznék. Nem látom azt mi alapján kerülhetünk idén vissza a rájátszásba, jövőre pedig még tovább (+1 bónusz év esetleg). Mert Manningben ennyi van. Várom az indokokat, hogy az elmúlt 2-3 év alapján mik azok az elemek amelyek megmutatják, hogy még mindig arról a QB-ról beszélünk aki 2011-ben sorra hozta a meccseket. Én itt egy olyan rebuildet látok, amelyet nem merünk kimondani. Gettleman jó lehet 4-5 évig és ennyi idő alatt SB-t is lehet nyerni, de kétlem, hogy erőltetnünk kellene a következő pár szezont azért, mert itt van Eli. Arra lehet jó DG, hogy ne forduljon elő egy tavalyi borzalom és egy versenyképes csapatot adjon át az utódjának, amitől akár kitelik egy nagy eredmény is.
Asbee
a felmerülő választékból
nálam Rosen (őt nagyon nem szeretném) és Allen kiesik!és marad Darnold vagy Mayfield ! velük elégedett lennék !
még jó hogy nincs már JR mert akkor tuti valami teljesen váratlan opció jönne!
mondjuk egy WR ! 😊
yooker
Két dolgot azért elfelejtessz Mayfielddel kapcsolatban. Egyrészt a sérüléssel kapcsolatban neki is gondjai lehetnek. Ugyan nem hagyott ki meccset, de többször is megsérült és a kisebb testalkata nehezebben bírhatja a terhelést. Nem hiszem, hogy Rosen pl. egy agyrázkódásra van a visszavonulástól, de amilyen valószínűséggel ő megsérülhet, úgy Mayfield is. A másik hogyha azt leművelné nálunk amit megcsinált a Kansas ellen ahhoz mit szólnál? Úgy tudom te lennél a legkevésbé csalódott ha a viselkedése miatt elcserélnénk Beckhamet. Vajon mi lenne abból ha megérkezne mellé Mayfield? Ugyanúgy a média kereszttüzében lenne mint OBJ és ha nála nem tudod ezt tolerálni, akkor hogyan tennéd meg egy irányítónál? Én is bírom Mayfieldet, de nálam van jobb opciónál nála az 1/2-n, viszont itt ellentmondást érzek a gondolatmenetedben 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 560
A Dallas Cowboys kirakta keretéből szebb napokat is látott elkapóját, Dez Bryant-et

na akkor talán a mi Odett-Beckhamünk is beéri kevesebbel
vittore
Ha teszel egy smiley- t a végére akkor értem az ironyt, vagy hogy buli van nálatok 😊
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Dallas Cowboys kirakta keretéből szebb napokat is látott elkapóját, Dez Bryant-et

na akkor talán a mi Odett-Beckhamünk is beéri kevesebbel
vittore
Nem igazán látom az összefüggést a kettő közt...

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Dallas Cowboys kirakta keretéből szebb napokat is látott elkapóját, Dez Bryant-et

na akkor talán a mi Odett-Beckhamünk is beéri kevesebbel
vittore
Szerintem fizessen OBJ, hogy nálunk játszhat


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
A Dallas Cowboys kirakta keretéből szebb napokat is látott elkapóját, Dez Bryant-et

na akkor talán a mi Odett-Beckhamünk is beéri kevesebbel
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Minden TOP 10 játékosra van már sztori körülbelül, hogy miért őt fogjuk állítólag.

Ha Nelson-t visszük 1/2-es pickkel, akkor 1 évig az Eagles-nek fogok szurkolni.... kb ennyire biztos vagyok ebbe
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olvasni par helyen, hogy siman lehet, hogy Nelson lesz az 1/2. Gettleman ugyanis allitolag nem cserelt le a Panthersnel abszolut (ennek nem neztem utana), valamint a Giants ugye nagyon akarta Norwellt, de lemaradt, mig Gettleman szeret rogton needekre draftolni olyat, aki egybol bevetheto, Nelson pedig a draft egyik, ha nem a draft legkomplettebb jatekosa.

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Mi a baj Rosen-nel?
Janek
nagyon könnyen rázkódik az agya 😊
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
QB draft-al ilyen fiatal lehetne a támadósor.
QB Sam Darnold Age:20
WR OBJ Age: 25
WR Sterling Shepard Age: 24
TE Evan Engram Age: 23

Jól nézne ki. 😊

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Mi a baj Rosen-nel?

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Remélem elengedjük ezt az egész Barkley dolgot 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
Barkley Giants pulcsiban jelent meg a borbélynál.... hmmm érdekes 😁
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
1/12-nél nem lesz benn a Darnold, Rosen, Allen, Mayfield négyes egyik tagja sem, ebben biztosak lehetünk. Így ha velünk hozunk össze egy cserét akkor nyugodtan el is felejthetjük a QB picket. A Broncos-t kétlem, hogy feljebb jönnének. Nem tudhatjuk ki hogyan ítéli meg az irányítókat, de az általános vélekedés alapján nincs akkora különbség közöttük, hogy ez megérje nekik. Tavaly a Bears két harmadik és egy negyedik helyet áldozott fel azért, hogy 1 helyet lépjen feljebb. Szépnek tűnik a pickhalmozás, de egyrészt közel sem biztos, hogy a várt eredményt hozza, másrészt egy letrade-nél nem valószínű, hogy quarterbacket választunk.

Az pedig szerintem egyértelmű, hogy komoly átalakulások előtt állunk. 1981 óta nem választottunk ilyen magasan, a végéhez közeledik a franchise irányítónk pályafutása, a két éve igazolt nagy nevek simán távozhatnak a szerződésük végén (vagy még előbb) és többen vannak akik szívük szerint Beckhamet is elüldöznék. Nem látom azt mi alapján kerülhetünk idén vissza a rájátszásba, jövőre pedig még tovább (+1 bónusz év esetleg). Mert Manningben ennyi van. Várom az indokokat, hogy az elmúlt 2-3 év alapján mik azok az elemek amelyek megmutatják, hogy még mindig arról a QB-ról beszélünk aki 2011-ben sorra hozta a meccseket. Én itt egy olyan rebuildet látok, amelyet nem merünk kimondani. Gettleman jó lehet 4-5 évig és ennyi idő alatt SB-t is lehet nyerni, de kétlem, hogy erőltetnünk kellene a következő pár szezont azért, mert itt van Eli. Arra lehet jó DG, hogy ne forduljon elő egy tavalyi borzalom és egy versenyképes csapatot adjon át az utódjának, amitől akár kitelik egy nagy eredmény is.
Asbee
a felmerülő választékból
nálam Rosen (őt nagyon nem szeretném) és Allen kiesik!és marad Darnold vagy Mayfield ! velük elégedett lennék !
még jó hogy nincs már JR mert akkor tuti valami teljesen váratlan opció jönne!
mondjuk egy WR ! 😊
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1/12-nél nem lesz benn a Darnold, Rosen, Allen, Mayfield négyes egyik tagja sem, ebben biztosak lehetünk. Így ha velünk hozunk össze egy cserét akkor nyugodtan el is felejthetjük a QB picket. A Broncos-t kétlem, hogy feljebb jönnének. Nem tudhatjuk ki hogyan ítéli meg az irányítókat, de az általános vélekedés alapján nincs akkora különbség közöttük, hogy ez megérje nekik. Tavaly a Bears két harmadik és egy negyedik helyet áldozott fel azért, hogy 1 helyet lépjen feljebb. Szépnek tűnik a pickhalmozás, de egyrészt közel sem biztos, hogy a várt eredményt hozza, másrészt egy letrade-nél nem valószínű, hogy quarterbacket választunk.

Az pedig szerintem egyértelmű, hogy komoly átalakulások előtt állunk. 1981 óta nem választottunk ilyen magasan, a végéhez közeledik a franchise irányítónk pályafutása, a két éve igazolt nagy nevek simán távozhatnak a szerződésük végén (vagy még előbb) és többen vannak akik szívük szerint Beckhamet is elüldöznék. Nem látom azt mi alapján kerülhetünk idén vissza a rájátszásba, jövőre pedig még tovább (+1 bónusz év esetleg). Mert Manningben ennyi van. Várom az indokokat, hogy az elmúlt 2-3 év alapján mik azok az elemek amelyek megmutatják, hogy még mindig arról a QB-ról beszélünk aki 2011-ben sorra hozta a meccseket. Én itt egy olyan rebuildet látok, amelyet nem merünk kimondani. Gettleman jó lehet 4-5 évig és ennyi idő alatt SB-t is lehet nyerni, de kétlem, hogy erőltetnünk kellene a következő pár szezont azért, mert itt van Eli. Arra lehet jó DG, hogy ne forduljon elő egy tavalyi borzalom és egy versenyképes csapatot adjon át az utódjának, amitől akár kitelik egy nagy eredmény is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Én arra is gondoltam, hogy nem Mind1 mit várnak el egy pár év múlva 70 éves embertől,GM, mi volt a megállapodás vele mikor hozták...Csapatépítünk? A jövőbe tekintünk, vagy a 'nagypénzes' idén-jövőre lejáró szerződésű playák mellé kerítünk bárkit.nagy a homály, ami a draft első két napján fog oszlani.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
forog itt több név folyamatosan de olyan nagyon durva lenne 1/2-re Mayfieldet húzni?
nagyon tetszik a srác mentalitása, karizmája !számomra fontosabb mint hogy milyen magas vagy milyen messzire dob , vagy hogy olvassa a védelmet! győztes típus kell nekünk!
nem hinném hogy meghúzzák de én neki örülnék leginkább !
yooker
Legjobb opció lenne egy letrade és utána Mayfield 😊
Szesze
De hova?
Asbee
Denver,Bills esetleg
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
forog itt több név folyamatosan de olyan nagyon durva lenne 1/2-re Mayfieldet húzni?
nagyon tetszik a srác mentalitása, karizmája !számomra fontosabb mint hogy milyen magas vagy milyen messzire dob , vagy hogy olvassa a védelmet! győztes típus kell nekünk!
nem hinném hogy meghúzzák de én neki örülnék leginkább !
yooker
Legjobb opció lenne egy letrade és utána Mayfield 😊
Szesze
De hova?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
forog itt több név folyamatosan de olyan nagyon durva lenne 1/2-re Mayfieldet húzni?
nagyon tetszik a srác mentalitása, karizmája !számomra fontosabb mint hogy milyen magas vagy milyen messzire dob , vagy hogy olvassa a védelmet! győztes típus kell nekünk!
nem hinném hogy meghúzzák de én neki örülnék leginkább !
yooker
Legjobb opció lenne egy letrade és utána Mayfield 😊
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Valszeg azon is múlhat mit fogunk kezdeni az 1. kör pickkel, hogy a vezetőség mennyire látja megfelelőnek az O linet Manning támogatására. Mivel öregszik es romlik a játéka, igy egyre jobb emberek kellenek köre, hogy megfelelő szintű legyen a támadójáték.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
forog itt több név folyamatosan de olyan nagyon durva lenne 1/2-re Mayfieldet húzni?
nagyon tetszik a srác mentalitása, karizmája !számomra fontosabb mint hogy milyen magas vagy milyen messzire dob , vagy hogy olvassa a védelmet! győztes típus kell nekünk!
nem hinném hogy meghúzzák de én neki örülnék leginkább !
yooker
Nem feltétlenül lenne durva, de a jelenlegi hírek alapján nagyon meglepődnék. Bár a média biztosan nagyon örülne az OBJ-Mayfield párosnak 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
forog itt több név folyamatosan de olyan nagyon durva lenne 1/2-re Mayfieldet húzni?
nagyon tetszik a srác mentalitása, karizmája !számomra fontosabb mint hogy milyen magas vagy milyen messzire dob , vagy hogy olvassa a védelmet! győztes típus kell nekünk!
nem hinném hogy meghúzzák de én neki örülnék leginkább !
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én max azért támogatnám a letrade-et, mert kb. tuti, hogy nem Rosen lesz a választottunk. De ez olyan szempontból felesleges manőverezgetés, hogy jövőre több pickünk legyen és azzal válasszunk irányítót. Most vagyunk a pozícióban, szvsz felesleges emiatt ugrálgatni. Nem lehet ezzel számolni, elég sok a bizonytalan tényező. Webb személye pedig szerintem nem játszik nagy szerepet egy ilyen döntésben.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Nagyon írják, hogy nem lenne rossz egy letrade sem. A plusz pickekkel a réseket lehetne foltozni, és mivel a korábbi feltradeek növelték a 2. pick értékét, így lehetne kapni 2019-es első köröst is. Ha nem válna be Webb, akkor jövőre 2 első körössel feljebb lehetne menni, egy irányítóért. Ha beválik akkor meg...

Szerkesztette: GJohnny74