New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Hogy ezt már tavaly is olvastam, Marshall megszerzése után

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem feltétlenül kell nekünk Dez, ha mindenki egészséges marad akkor igen jó célpontjai vannak Manningnek. A Beckham, Shepard, Engram hármast sokan elfogadnák és Marshallt sem kell feltétlenül kiraknunk, bár én kicsivel több mint 50% esélyt látok arra hogyha átmegy a fizikai felmérőn akkor elköszönünk tőle minthogy megtartjuk. Akinek a mentalitásával egyébként semmiféle probléma nem volt, nem arcoskodott, nem hisztizett, cserébe amíg meg nem sérült addig vagy a játékba nem tudtuk bevonni vagy ő hibázott. Ami miatt mégis maradhat az Gettleman fétise, aki szereti a nagy darab és magas fekete játékosokat. Ő draftolta a Panthers-nél Kelvin Benjamint és Devin Funchess megszerzését sem könnyű feledni, aki ott volt a bowl.hu-s adásban annak meg főleg nem 😀 Szóval a tököm sem tudja már mi a tervünk ezzel a poszttal.

Beckham mögött ott van Shepard és Engram, akik 800-1000 yardos célpontok, persze én nem nagyon akarnám sem Lewis-t, sem Latimert a kezdőben látni, viszont Engramet nyugodtan használhatjuk WR poszton is többet, hiszen Ellison kissé alulértékelt TE. Bőven van itt fantázia kérem, nem kell más játékos. Nyugodtan maradhat Marshall, de ha megválunk tőle azt is meg tudom érteni. Dez pedig valószínűleg nem fog idejönni az ő pénzéért.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Az a kérdés, hogy mennyire tudna csendben maradni, és milyen hatással lenne OBJ-re. Ha nagyon egymásra találnak, akkor az rosszul is elsülhet, de Odell biztos örülne neki. Egyébként simán lecserélhető lenne Marshall Dez-re, de erősen kétlem, hogy Gettleman kockáztatna egy ilyen problémás fickóval.
Awesome88
Mondjuk ha csak azt megnezed, hogy Marshall hany csapattol rakatta ki magat/csereltette el magat a balhei miatt…
Stez
Mit tud csinálni egy védelem olyan támadósorral, amelyben két olyar WR van, akit kettőzni kell?
GJohnny74
szétszedi az OL-t
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Az a kérdés, hogy mennyire tudna csendben maradni, és milyen hatással lenne OBJ-re. Ha nagyon egymásra találnak, akkor az rosszul is elsülhet, de Odell biztos örülne neki. Egyébként simán lecserélhető lenne Marshall Dez-re, de erősen kétlem, hogy Gettleman kockáztatna egy ilyen problémás fickóval.
Awesome88
Mondjuk ha csak azt megnezed, hogy Marshall hany csapattol rakatta ki magat/csereltette el magat a balhei miatt…
Stez
Mit tud csinálni egy védelem olyan támadósorral, amelyben két olyar WR van, akit kettőzni kell?
GJohnny74
Zónázik?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Az a kérdés, hogy mennyire tudna csendben maradni, és milyen hatással lenne OBJ-re. Ha nagyon egymásra találnak, akkor az rosszul is elsülhet, de Odell biztos örülne neki. Egyébként simán lecserélhető lenne Marshall Dez-re, de erősen kétlem, hogy Gettleman kockáztatna egy ilyen problémás fickóval.
Awesome88
Mondjuk ha csak azt megnezed, hogy Marshall hany csapattol rakatta ki magat/csereltette el magat a balhei miatt…
Stez
Mit tud csinálni egy védelem olyan támadósorral, amelyben két olyar WR van, akit kettőzni kell?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Az a kérdés, hogy mennyire tudna csendben maradni, és milyen hatással lenne OBJ-re. Ha nagyon egymásra találnak, akkor az rosszul is elsülhet, de Odell biztos örülne neki. Egyébként simán lecserélhető lenne Marshall Dez-re, de erősen kétlem, hogy Gettleman kockáztatna egy ilyen problémás fickóval.
Awesome88
Mondjuk ha csak azt megnezed, hogy Marshall hany csapattol rakatta ki magat/csereltette el magat a balhei miatt…

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem ez poén lett volna 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
😀 Olyan sok van még a draftig, tradeljünk egy kicsit:
Broncos kivágta CJA => felcserélnek az 5. helyről a másodikra Bakleyért??? 😀
nagir
Kizártnak tartom, hogy Barkley-ért felcseréljenek, ez max csak annyit jelent, hogyha lecsúszik hozzájuk, akkor kiviszik.
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Az a kérdés, hogy mennyire tudna csendben maradni, és milyen hatással lenne OBJ-re. Ha nagyon egymásra találnak, akkor az rosszul is elsülhet, de Odell biztos örülne neki. Egyébként simán lecserélhető lenne Marshall Dez-re, de erősen kétlem, hogy Gettleman kockáztatna egy ilyen problémás fickóval.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
😀 Olyan sok van még a draftig, tradeljünk egy kicsit:
Broncos kivágta CJA => felcserélnek az 5. helyről a másodikra Bakleyért??? 😀

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
"Reportedly". Elképzeltem ezt, hogy így jelentik nekik: "húúú Barkley a kedvencünk és őt is akarjuk, de légyszi ne mondd el senkinek és ne írd le sehová se" 😀 😀
Asbee
Ez olyan mint amikor kettesben hagyod a gyereke egy kindertojással, persze előtte megkéred, hogy csak két hét múlva bojtsa ki! Biztos kibírja... 😊😉
nagir
Én a játszótéren szoktam smarties-t osztogatni, de annak valahogy nincs akkora népszerűsége 😕 😀 | kíváncsi vagyok ezután a mondat után ki küldi rám először a tek-et 😀 |
Asbee
Amíg nem fogsz politizálni úgyse mennek ki hozzád... 😉😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"Reportedly". Elképzeltem ezt, hogy így jelentik nekik: "húúú Barkley a kedvencünk és őt is akarjuk, de légyszi ne mondd el senkinek és ne írd le sehová se" 😀 😀
Asbee
Ez olyan mint amikor kettesben hagyod a gyereke egy kindertojással, persze előtte megkéred, hogy csak két hét múlva bojtsa ki! Biztos kibírja... 😊😉
nagir
Én a játszótéren szoktam smarties-t osztogatni, de annak valahogy nincs akkora népszerűsége 😕 😀 | kíváncsi vagyok ezután a mondat után ki küldi rám először a tek-et 😀 |

Btw a draftnézés akkor itt halott ügy, vagy lenne valaki Vikón és rajtam kívül aki jönne?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
"Reportedly". Elképzeltem ezt, hogy így jelentik nekik: "húúú Barkley a kedvencünk és őt is akarjuk, de légyszi ne mondd el senkinek és ne írd le sehová se" 😀 😀
Asbee
Ez olyan mint amikor kettesben hagyod a gyereket egy kindertojással, persze előtte megkéred, hogy csak két hét múlva bontsa ki! Biztos kibírja... 😊😉

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"Reportedly". Elképzeltem ezt, hogy így jelentik nekik: "húúú Barkley a kedvencünk és őt is akarjuk, de légyszi ne mondd el senkinek és ne írd le sehová se" 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
The New York Giants reportedly view Saquon Barkley as a 'near-perfect' prospect.
 247sports.com/nfl/new-york-giants/Bolt/New-York-Giants-view-Saquon-Barkley-as-a-nearperfect-prospect-per-report-117358766
Ugyanebben a cikkben "Extensive research has shown drafting a running back in the top-20 picks, let alone the top-2 is the "worst decision" an NFL team can make."

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk ha már felmerültek az előző éra meglepő pickjei, összefügg vele, hogy ezek a csoda újságíróink nemigen voltak képben azzal kapcsolatban, hogy kiket is akarunk 😀 Gettlemannél ez még inkább igaz lesz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 553
According to Paul Schwartz, it "does not appear likely" the Giants will draft a quarterback with the No. 2 pick.
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Bárki megkövezhet, de nekem előbb kéne Chubb mint Barkley
Asbee
Nekem pedig mind2 hamarabb kellene mint a QB k 🙂Tudom nem vszinu h ilyen draft pozícióba leszunk egyhamar d ha egyszerűen több potencial van más posztokon játszó játékosokban akkor más pozíciót kell erősíteni .Sztem ki kell választani a legjobb játékost vagy vkitol elkell szedni a farmot a helyünkert.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazad van! ☺️
yooker
Nem biztos, csak kicsit megleptél, mert valószínű te nehezebben tolerálnál egy vicces vagy viccesnek hitt TD örömöt mint én 😀 És a média igencsak felkapna egy-egy ilyet. Engem inkább a spread offense zavar kicsit Mayfielddel kapcsolatban, de a jelenlegi helyzetben nem is nagyon hiszem, hogy hozzánk kerülne.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
1/12-nél nem lesz benn a Darnold, Rosen, Allen, Mayfield négyes egyik tagja sem, ebben biztosak lehetünk. Így ha velünk hozunk össze egy cserét akkor nyugodtan el is felejthetjük a QB picket. A Broncos-t kétlem, hogy feljebb jönnének. Nem tudhatjuk ki hogyan ítéli meg az irányítókat, de az általános vélekedés alapján nincs akkora különbség közöttük, hogy ez megérje nekik. Tavaly a Bears két harmadik és egy negyedik helyet áldozott fel azért, hogy 1 helyet lépjen feljebb. Szépnek tűnik a pickhalmozás, de egyrészt közel sem biztos, hogy a várt eredményt hozza, másrészt egy letrade-nél nem valószínű, hogy quarterbacket választunk.

Az pedig szerintem egyértelmű, hogy komoly átalakulások előtt állunk. 1981 óta nem választottunk ilyen magasan, a végéhez közeledik a franchise irányítónk pályafutása, a két éve igazolt nagy nevek simán távozhatnak a szerződésük végén (vagy még előbb) és többen vannak akik szívük szerint Beckhamet is elüldöznék. Nem látom azt mi alapján kerülhetünk idén vissza a rájátszásba, jövőre pedig még tovább (+1 bónusz év esetleg). Mert Manningben ennyi van. Várom az indokokat, hogy az elmúlt 2-3 év alapján mik azok az elemek amelyek megmutatják, hogy még mindig arról a QB-ról beszélünk aki 2011-ben sorra hozta a meccseket. Én itt egy olyan rebuildet látok, amelyet nem merünk kimondani. Gettleman jó lehet 4-5 évig és ennyi idő alatt SB-t is lehet nyerni, de kétlem, hogy erőltetnünk kellene a következő pár szezont azért, mert itt van Eli. Arra lehet jó DG, hogy ne forduljon elő egy tavalyi borzalom és egy versenyképes csapatot adjon át az utódjának, amitől akár kitelik egy nagy eredmény is.
Asbee
a felmerülő választékból
nálam Rosen (őt nagyon nem szeretném) és Allen kiesik!és marad Darnold vagy Mayfield ! velük elégedett lennék !
még jó hogy nincs már JR mert akkor tuti valami teljesen váratlan opció jönne!
mondjuk egy WR ! 😊
yooker
Két dolgot azért elfelejtessz Mayfielddel kapcsolatban. Egyrészt a sérüléssel kapcsolatban neki is gondjai lehetnek. Ugyan nem hagyott ki meccset, de többször is megsérült és a kisebb testalkata nehezebben bírhatja a terhelést. Nem hiszem, hogy Rosen pl. egy agyrázkódásra van a visszavonulástól, de amilyen valószínűséggel ő megsérülhet, úgy Mayfield is. A másik hogyha azt leművelné nálunk amit megcsinált a Kansas ellen ahhoz mit szólnál? Úgy tudom te lennél a legkevésbé csalódott ha a viselkedése miatt elcserélnénk Beckhamet. Vajon mi lenne abból ha megérkezne mellé Mayfield? Ugyanúgy a média kereszttüzében lenne mint OBJ és ha nála nem tudod ezt tolerálni, akkor hogyan tennéd meg egy irányítónál? Én is bírom Mayfieldet, de nálam van jobb opciónál nála az 1/2-n, viszont itt ellentmondást érzek a gondolatmenetedben 😊
Asbee
Igazad van! ☺️
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Néha úgy tűnik, hogy a sajtósok a napi híreikkel csupán a draft élő közvetítésének --saját fizetett --reklám emberei lennének. 😊
Mondjuk működik is ez az egymásra utaltság rendesen. Csak már unalmas.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bárki megkövezhet, de nekem előbb kéne Chubb mint Barkley


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Kint nagyobb a káosz, mint nálunk...
De a napi ködösítés is folyamatos.

The Giants view Saquon Barkley as a near-perfect prospect. They think he’s a better player than Ezekiel Elliott, who went No. 4 to the Cowboys in 2016. All Elliott has accomplished is average 104.6 yards in his 25 NFL games, along with 22 rushing touchdowns in two seasons. He also has an entire offense built around him. The main difference? Barkley is a far superior pass-catcher. Plus, there are absolutely no character issues or concerns with Barkley.
“I thought all along this is the guy Dave wants,’’ said a national NFL scout who knows Gettleman from crossing paths with him on the road over the years. “And he might get him, if Cleveland is dumb enough not to take him at No. 1.”

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1/12-nél nem lesz benn a Darnold, Rosen, Allen, Mayfield négyes egyik tagja sem, ebben biztosak lehetünk. Így ha velünk hozunk össze egy cserét akkor nyugodtan el is felejthetjük a QB picket. A Broncos-t kétlem, hogy feljebb jönnének. Nem tudhatjuk ki hogyan ítéli meg az irányítókat, de az általános vélekedés alapján nincs akkora különbség közöttük, hogy ez megérje nekik. Tavaly a Bears két harmadik és egy negyedik helyet áldozott fel azért, hogy 1 helyet lépjen feljebb. Szépnek tűnik a pickhalmozás, de egyrészt közel sem biztos, hogy a várt eredményt hozza, másrészt egy letrade-nél nem valószínű, hogy quarterbacket választunk.

Az pedig szerintem egyértelmű, hogy komoly átalakulások előtt állunk. 1981 óta nem választottunk ilyen magasan, a végéhez közeledik a franchise irányítónk pályafutása, a két éve igazolt nagy nevek simán távozhatnak a szerződésük végén (vagy még előbb) és többen vannak akik szívük szerint Beckhamet is elüldöznék. Nem látom azt mi alapján kerülhetünk idén vissza a rájátszásba, jövőre pedig még tovább (+1 bónusz év esetleg). Mert Manningben ennyi van. Várom az indokokat, hogy az elmúlt 2-3 év alapján mik azok az elemek amelyek megmutatják, hogy még mindig arról a QB-ról beszélünk aki 2011-ben sorra hozta a meccseket. Én itt egy olyan rebuildet látok, amelyet nem merünk kimondani. Gettleman jó lehet 4-5 évig és ennyi idő alatt SB-t is lehet nyerni, de kétlem, hogy erőltetnünk kellene a következő pár szezont azért, mert itt van Eli. Arra lehet jó DG, hogy ne forduljon elő egy tavalyi borzalom és egy versenyképes csapatot adjon át az utódjának, amitől akár kitelik egy nagy eredmény is.
Asbee
a felmerülő választékból
nálam Rosen (őt nagyon nem szeretném) és Allen kiesik!és marad Darnold vagy Mayfield ! velük elégedett lennék !
még jó hogy nincs már JR mert akkor tuti valami teljesen váratlan opció jönne!
mondjuk egy WR ! 😊
yooker
Két dolgot azért elfelejtessz Mayfielddel kapcsolatban. Egyrészt a sérüléssel kapcsolatban neki is gondjai lehetnek. Ugyan nem hagyott ki meccset, de többször is megsérült és a kisebb testalkata nehezebben bírhatja a terhelést. Nem hiszem, hogy Rosen pl. egy agyrázkódásra van a visszavonulástól, de amilyen valószínűséggel ő megsérülhet, úgy Mayfield is. A másik hogyha azt leművelné nálunk amit megcsinált a Kansas ellen ahhoz mit szólnál? Úgy tudom te lennél a legkevésbé csalódott ha a viselkedése miatt elcserélnénk Beckhamet. Vajon mi lenne abból ha megérkezne mellé Mayfield? Ugyanúgy a média kereszttüzében lenne mint OBJ és ha nála nem tudod ezt tolerálni, akkor hogyan tennéd meg egy irányítónál? Én is bírom Mayfieldet, de nálam van jobb opciónál nála az 1/2-n, viszont itt ellentmondást érzek a gondolatmenetedben 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER