Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

10 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Remélem, hogy hagyják tanulni Dart-ot és nem lesz beállítva ebben a szezonban. Nagyon megy a hype.
GJohnny74
Természetesen az lenne az optimális, ha nem lennénk rákényszerítve a qb váltásra. De szvsz fogjuk látni pályán Dartot. Ha nem is teljes meccsen, de egy-két játékra felküldjük majd alkotni.
vanek úr
Papírforma szerint ez a szezon hamar el fog menni, így én legkésőbb a szezon felétől már Dart-ot várom kezdő QB-nak. Mivel szinte biztos, hogy jövőre is top pickünk lesz, így fontos lenne tudni, hogy mire képes élesben.
Szesze
Az evidens, hogy ha nem jönnek az eredmények, akkor gyorsan jön majd Dart. Ezért írtam, hogy remélhetőleg nem leszünk erre rákényszerítve. Amúgy én nem szarom magam össze ettől a "rémálom" sorsolástól. Évek óta az jellemzi a ligát, hogy van 4-5 kiemelkedő csapat, a többinél meg bármi lehet, apróságok döntenek csak köztük. Ilyen Chargers, Kommandó meg Broncos féle ellenfeleknek én nem adnám oda előre a győzelmet, de a Packerst meg a Ravenst is vertük mostanában, a Kansas is megszenvedett velünk, most meg valamiért azt érzem, hogy szintet léptünk. És nem a három előszezon win, hanem a csapat körüli hangulat miatt. Ha nem Bowen lenne a DC, még kimondottan optimista is lennék. Én nem a sorsolás, hanem miatta aggódom. (Az OL pl Thomas nélkül is tetszett)
10 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Remélem, hogy hagyják tanulni Dart-ot és nem lesz beállítva ebben a szezonban. Nagyon megy a hype.
GJohnny74
Természetesen az lenne az optimális, ha nem lennénk rákényszerítve a qb váltásra. De szvsz fogjuk látni pályán Dartot. Ha nem is teljes meccsen, de egy-két játékra felküldjük majd alkotni.
vanek úr
Papírforma szerint ez a szezon hamar el fog menni, így én legkésőbb a szezon felétől már Dart-ot várom kezdő QB-nak. Mivel szinte biztos, hogy jövőre is top pickünk lesz, így fontos lenne tudni, hogy mire képes élesben.
10 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Remélem, hogy hagyják tanulni Dart-ot és nem lesz beállítva ebben a szezonban. Nagyon megy a hype.
GJohnny74
Természetesen az lenne az optimális, ha nem lennénk rákényszerítve a qb váltásra. De szvsz fogjuk látni pályán Dartot. Ha nem is teljes meccsen, de egy-két játékra felküldjük majd alkotni.
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Remélem, hogy hagyják tanulni Dart-ot és nem lesz beállítva ebben a szezonban. Nagyon megy a hype.
GJohnny74
Láthatóan nem NFL képes még, viszont a csereirányítók között már a második helyre rangsorolták, ami indulásnál elég is.
ozibozi
Az első pedig nyilván Tommy boy 😆
vanek úr
A campbodyban nyert toronymagasan-vita nélkül
10 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Remélem, hogy hagyják tanulni Dart-ot és nem lesz beállítva ebben a szezonban. Nagyon megy a hype.
GJohnny74
Láthatóan nem NFL képes még, viszont a csereirányítók között már a második helyre rangsorolták, ami indulásnál elég is.
ozibozi
Az első pedig nyilván Tommy boy 😆
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Remélem, hogy hagyják tanulni Dart-ot és nem lesz beállítva ebben a szezonban. Nagyon megy a hype.
GJohnny74
Láthatóan nem NFL képes még, viszont a csereirányítók között már a második helyre rangsorolták, ami indulásnál elég is.
10 hónapja
GJohnny74 New York Giants 704
Remélem, hogy hagyják tanulni Dart-ot és nem lesz beállítva ebben a szezonban. Nagyon megy a hype.
10 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Eddigi kivágások:

WR Jordan Bly
ILB K.J. Cloyd
CB O'Donnell Fortune
ILB Dyontae Johnson
C Jimmy Morrissey
WR Zach Pascal
WR Montrell Washington
OL Jaison Williams



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Semmilyen elvárasaim nincsenek már, mert nem igazán hiszek a DC-ben/cáfoljon meg, jó lenne/
10 hónapja
GJohnny74 New York Giants 704
Kellene Vlm komolyabb ellenfél a felkészülésre, mert ilyen petriótszokat megszokásból akkor is verünk, ha nem akarunk
ozibozi
Nemsokára kiderűl mit sikerűlt alkotni. Az már haladás lenne, ha látszana a fejlődés a labda mindkét oldalán, szereznénk sok pontot és nem megalázós vereségek lennének. Meg jó lenne ha élvezetes nézhető meccseink lennének. Lehet sokat kértem így egyszerre. 😀
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Kellene Vlm komolyabb ellenfél a felkészülésre, mert ilyen petriótszokat megszokásból akkor is verünk, ha nem akarunk
10 hónapja
Haba New York Giants 937
Ha már vlmt cáfolni kell, akkor az felmerült, NY-ban meg főleg. 😊
Amúgy Olyan kevés pénzért van itt
2 évre, hogy nem lenne érdemes elkótyavetyélni.
Annyit meg nem adnának érte hogy megérje, mert akkor nem itt játszana csereként
ozibozi
Ráadásul arra, h Russ marad még egy évet, nulla az esély, és annyiért, amennyiért Jameis itt van, nem fognak találni senkit ilyen minőségben backupnak sem. Szóval baromság volna elengedni. Bár láttunk mi már sok csodát.
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Ha már vlmt cáfolni kell, akkor az felmerült, NY-ban meg főleg. 😊
Amúgy Olyan kevés pénzért van itt
2 évre, hogy nem lenne érdemes elkótyavetyélni.
Annyit meg nem adnának érte hogy megérje, mert akkor nem itt játszana csereként

Szerkesztette: ozibozi
10 hónapja
mdr New York Giants 9
Szívesen meghallgatjuk az ajánlatokat Winstonért —állítólag.
A lényeg, hogy így deVito maradna tovább 3. számú varázsló, a helyi szurkolók nagy örömére.😂
ozibozi
 giantswire-eu.usatoday.com/story/sports/nfl/giants/2025/08/19/new-york-giants-brandon-brown-shuts-down-jameis-winston-trade-rumors/85729850007/
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Szívesen meghallgatjuk az ajánlatokat Winstonért —állítólag.
A lényeg, hogy így deVito maradna tovább 3. számú varázsló, a helyi szurkolók nagy örömére.😂

Szerkesztette: ozibozi
10 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Bárcsak élesben is így muzsikálna majd az OL, mint ezen a két előszezon meccsen.. ilyenkor mindjárt vannak értelmes play-ek is. Ami biztató lehet, hogy korábban már a preseason-ben is tragikus volt az OL, de persze ettől még nem kell csodát várni, főleg hogy a sorsolás az valami elképesztően durvának tűnik, papírforma szerint simán 5W alatt leszünk és még leszerepelni se kell hozzá.
10 hónapja
GJohnny74 New York Giants 704
Van 4 irányítónk, minden negyedre jut egy. 😀
10 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Bold: idén nem leszünk annyira rosszak.
Super bold: jók leszünk (8-9).
Zet
És kit is verúnk meg? 8x
ozibozi
Csak azt remélem nem Magunkat.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Bold: idén nem leszünk annyira rosszak.
Super bold: jók leszünk (8-9).
Zet
És kit is verúnk meg? 8x
10 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Bold: idén nem leszünk annyira rosszak.
Super bold: jók leszünk (8-9).
10 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Nem vagyok egy védelmi szaki, de amit Abdul Carter mozgásából le tudtam szűrni az tetszik. Nem egy tibó kategória, szerintem örülünk Vincent’ lesz✌️
ozibozi
Nem kell szakértőnek lenni ahhoz, hogy lássuk, Carter egy állat. De olyan edző alá beosztani őt mint Bowen, kb olyan luxus, mint Stevie Wondernek plazma tévét venni karácsonyra.
vanek úr
Ha jó a hangrendszer hozzá, miért ne? 😊
somoskovig
Mert a cuccban lévő lehetőségeknek csak egy töredékét tudná kiaknázni?
10 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Nem vagyok egy védelmi szaki, de amit Abdul Carter mozgásából le tudtam szűrni az tetszik. Nem egy tibó kategória, szerintem örülünk Vincent’ lesz✌️
ozibozi
Nem kell szakértőnek lenni ahhoz, hogy lássuk, Carter egy állat. De olyan edző alá beosztani őt mint Bowen, kb olyan luxus, mint Stevie Wondernek plazma tévét venni karácsonyra.
vanek úr
Ha jó a hangrendszer hozzá, miért ne? 😊

10 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Nem vagyok egy védelmi szaki, de amit Abdul Carter mozgásából le tudtam szűrni az tetszik. Nem egy tibó kategória, szerintem örülünk Vincent’ lesz✌️
ozibozi
Nem kell szakértőnek lenni ahhoz, hogy lássuk, Carter egy állat. De olyan edző alá beosztani őt mint Bowen, kb olyan luxus, mint Stevie Wondernek plazma tévét venni karácsonyra.
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Nem vagyok egy védelmi szaki, de amit Abdul Carter mozgásából le tudtam szűrni az tetszik. Nem egy tibó kategória, szerintem örülünk Vincent’ lesz✌️
10 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Nyilván semmit nem jelent, de az első preseason meccsen sikerült 4 ponttal többet felpakolni, mint tavaly a hármon összesen. Mondjuk a D mélysége kritikán aluli
Haba
... és a secondaryben nem csak a mélység a gond. Banks személyében pl. már csak az a kérdés mekkora bust lesz. Jelenleg bődületes nagynak tűnik, sajnos!
nagir
Már csak az is mutatja, h Flottal küzd a CB2 poziért. Mondjuk Bowen is elképesztő baromságokat hívott. Meglepő...
Haba
Meglepő? Én Bowen miatt nem tudok igazán lelkesedni Abdulért.
vanek úr
Irónia volt (sajnos)
Haba
Én értettem, csak az illetékesek látják másként (sajnos).