New York Jets
30 feliratkozó
1 hónapja
2 TE-s felállások várhatók majd Sadiq-al, ahol Taylor áll fel tradicionális TE poziban a fal mellett és Sadiq mindenfelé. Hasonlóan használják Lovelandet Chicago-ban és LaPorta-t Detroit-ban.
Lesz ez még így se!
1 hónapja
Bailey lenyugodva amúgy posztra jött, reméljük tényleg benne van az 10+ sack, amit mondanak. Run D-t még csiszolni kell mert így WMD-vel nem lehet egyszerre a pályán jelenlegSadiq-ban nagy a potenciál, atletikus és nagyon fiatal még, viszont Reichnak kreatívnak kell lennie hogy kihozzák belőle a legtöbbet.
Lesz ez még így se!
1 hónapja
On Kenyon Sadiq, have texted with some coaches on other teams. Comparison that keeps coming up:
— Zack Rosenblatt (@ZackBlatt) April 24, 2026
Vernon Davis.
Lesz ez még így se!
1 hónapja
Na igy h Lemon kiment igy tenyleg off
1 hónapja
Semmi szukseg pickeket bealdozni a Sadiq luxuspick utan.feltrade-t nem látod WR-ért ? 😀Na mindegy, reszunkrol ennyi volt mai nap, hnap hajnal folyt kov.De itt legalább nagyobba potenciál mondjuk. Ebben van fantázia, nem azt mondom hogy homerun pick de pass catcher és az kellettKurva sok melo lesz vele... szamok is gyengek potencialhoz kepestEnnyi barmot egy helyen bazdmeg...Jobb mint Lemon, meglepő de ő igazából egy WR nem TE
Beki
Wester
Beki
Wester
Beki
Wester
1 hónapja
feltrade-t nem látod WR-ért ? 😀Na mindegy, reszunkrol ennyi volt mai nap, hnap hajnal folyt kov.De itt legalább nagyobba potenciál mondjuk. Ebben van fantázia, nem azt mondom hogy homerun pick de pass catcher és az kellettKurva sok melo lesz vele... szamok is gyengek potencialhoz kepestEnnyi barmot egy helyen bazdmeg...Jobb mint Lemon, meglepő de ő igazából egy WR nem TE
Beki
Wester
Beki
Wester
Beki
Lesz ez még így se!
1 hónapja
Na mindegy, reszunkrol ennyi volt mai nap, hnap hajnal folyt kov.De itt legalább nagyobba potenciál mondjuk. Ebben van fantázia, nem azt mondom hogy homerun pick de pass catcher és az kellettKurva sok melo lesz vele... szamok is gyengek potencialhoz kepestEnnyi barmot egy helyen bazdmeg...Jobb mint Lemon, meglepő de ő igazából egy WR nem TE
Beki
Wester
Beki
Wester
1 hónapja
De itt legalább nagyobba potenciál mondjuk. Ebben van fantázia, nem azt mondom hogy homerun pick de pass catcher és az kellettKurva sok melo lesz vele... szamok is gyengek potencialhoz kepestEnnyi barmot egy helyen bazdmeg...Jobb mint Lemon, meglepő de ő igazából egy WR nem TE
Beki
Wester
Beki
Lesz ez még így se!
1 hónapja
Kurva sok melo lesz vele... szamok is gyengek potencialhoz kepestEnnyi barmot egy helyen bazdmeg...Jobb mint Lemon, meglepő de ő igazából egy WR nem TE
Beki
Wester
1 hónapja
Ennyi barmot egy helyen bazdmeg...Jobb mint Lemon, meglepő de ő igazából egy WR nem TE
Beki
Lesz ez még így se!
1 hónapja
Ennyi barmot egy helyen bazdmeg...
1 hónapja
Ez így mák, hogy így alakult a board
Poloska vagyok.
1 hónapja
Na igy Lemon vagy Cooper ott leszValszeg mindkettő, meglepődnék egy Tampa WR picken
Beki
Lesz ez még így se!
1 hónapja
Na igy Lemon vagy Cooper ott lesz
1 hónapja
Ha Bain leesik 16ig... be kell huzniTampa bolond lenne nem kivinni
Beki
Poloska vagyok.
1 hónapja
Ha Bain leesik 16ig... be kell huzniAnnyi edge hova 😀 Akkor már inkább húzzunk le valakit trade-el
Beki
Lesz ez még így se!
1 hónapja
Ha Bain leesik 16ig... be kell huzni
1 hónapja
Lettadel is egesz jo value latszik bent maradni am 1/20 kornyeken
1 hónapja
Hat Lemon es Cooper aki ott WRben elfogadhato ertekHát Cooper, Thienemann vagy letrade után Boston esetleg. Ezeknek örülnékHat ebbol igy lehet wtf pick lesz 😀mindjárt sírok 😀Na igy tuti baszhatjuk h marad WR addigraFeltrade bejátszhat, Tyson Reese vagy Downsért 😀
Beki
Wester
Wester
Beki
Wester
1 hónapja
Hát Cooper, Thienemann vagy letrade után Boston esetleg. Ezeknek örülnékHat ebbol igy lehet wtf pick lesz 😀mindjárt sírok 😀Na igy tuti baszhatjuk h marad WR addigraFeltrade bejátszhat, Tyson Reese vagy Downsért 😀
Beki
Wester
Wester
Beki
Lesz ez még így se!
1 hónapja
Hat ebbol igy lehet wtf pick lesz 😀mindjárt sírok 😀Na igy tuti baszhatjuk h marad WR addigraFeltrade bejátszhat, Tyson Reese vagy Downsért 😀
Beki
Wester
Wester
1 hónapja
mindjárt sírok 😀Na igy tuti baszhatjuk h marad WR addigraFeltrade bejátszhat, Tyson Reese vagy Downsért 😀
Beki
Wester
Lesz ez még így se!
1 hónapja
Na igy tuti baszhatjuk h marad WR addigraFeltrade bejátszhat, Tyson Reese vagy Downsért 😀
Beki
Lesz ez még így se!
1 hónapja
Na igy tuti baszhatjuk h marad WR addigra