New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Röviden a 3 OC jelölt által fémjelzett offensekről:

Cam Cameron->Air Coryell
Két szélvész gyors WR-t igényel, akik ha kell mindketten deep routeokat futnak, ha kell ütempasszokkal operálnak. Gyakran használ 5 WR-s felállást, amelyben az egyik elkapó szerepét a TE tölti be.
Fontos szerep jut a TE-re, aki rengetegszer lép be a passzjátékba.
Három fontos eleme van az offensének: strong inside running game, bármikor képes legyen 2 WR-t elérni az irányító deep route mellett, de fontos, hogy rövid, vagy középtávolságú passz esetén RB, WR vagy TE segítse az irányítót.
Az irányító inkább pocket QB, erős karral, pontos ütemérzékkel és hosszú labdák esetén megfelelő pontossággal.
Kitűnő pass protection elengedhetetlen az OL részéről.

Marty Mornhinweg->West Coast típusú offense
Rengeteg passzjáték jellemzi az offensét, a QB-k nagyon passzkísérletet jegyeztek az Eaglesnél munkássága idején. Kell mindenképpen egy jó futó.
QB-k nem az a tipikus pocket QB-k, ha kell futkározni is kell. Yardok számában jól halad, de a red zoneban megáll a tudomány. Az OL munkássága itt is fontos, hiszen Vicket rommá törték a szezon elején.

Hue Jackson
Power running game és a vertikális passzjátékra épít. Szereti szétszedni az ellenfél védelmét csak futásokkal és ennek következtében mentalitásából adódik, hogy hiába tudja a védelem mi következik, mégha meg is állítják sorra a támadásait akkor sem hagy fel vele és nem vált.
OL részéről run protection kiemelkedő kell, hogy legyen.
A másik eleme az offensének a vertikális passzjáték. Rengeteg play-actionnel, míg a WR-ek mély vertical routeokat futnak.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"@BrianCoz: Source confirms Cam Cameron, Hue Jackson and Marty Mornhinweg. are all serious candidates for Jets OC job. #nyj"

Cameron jön interjúra is ezt is megerősítették.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Legyen már GM, idegesít már ez az egész herce-hurca Wester
nem vagytok kapósak, ami azt illeti, de érthető is. A cap helyzet alapjáraton kellemetlen - finoman szólva - Rex meg a másik olyan tényező, mely már önmagában kérdőjel.

Ezt a post-Tanny csapatot a Ryan, Holmes, Sancho, Tebow 4-sel átvenni és kezdeni vele valamit+ Revis és a "családapa"...nem semmi. Kell hozzá egy kis tökösség. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Legyen már GM, idegesít már ez az egész herce-hurca Wester
Nyilván nem ok nélkül jön ma már Marty Mornhinweg OC interjúra, gondolom lezártuk a GM jelöltekkel az első körös interjúkat, legalábbis remélem.Beki
Akk valszeg a hétvégén meglesz a döntés ?Wester
Héten sztem még semmiféleképpen sem.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Legyen már GM, idegesít már ez az egész herce-hurca Wester
Nyilván nem ok nélkül jön ma már Marty Mornhinweg OC interjúra, gondolom lezártuk a GM jelöltekkel az első körös interjúkat, legalábbis remélem.Beki
Akk valszeg a hétvégén meglesz a döntés ?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Legyen már GM, idegesít már ez az egész herce-hurca Wester
Nyilván nem ok nélkül jön ma már Marty Mornhinweg OC interjúra, gondolom lezártuk a GM jelöltekkel az első körös interjúkat, legalábbis remélem.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Legyen már GM, idegesít már ez az egész herce-hurca

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31
Weird that the #Jets are reaching out to various offensive coordinators (Marty Mornhinweg, Hue Jackson & Cam Cameron) without a GM in place.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A tavalyi Coples húzás értelmet kapott így, ráadásul volt egy éve tanulni. Én igazából Davisre leszek kíváncsi, mennyire tudja helyettesíteni Scottot.Wester
Coples amúgy sem volt rossz, 5.5 sackkel végzett.
Demario Davis mind a 16 meccsen pályán volt, ezek alatt a snapek 29 százalékánál volt pályán (309 snap) a védelemben, ezen idő alatt 35 tackle (ebből egy -4 yardérd) és egy recovered fumble van a neve mellett. Úgy vélem ezek finoman szólva is bizakodásra adnak okot. 😉

Ezzel szemben Scott a snapek 53 százalékánál volt a pályán 15 meccsen (578 snap), és ez alatt 60 tackle, 2.5 sack, 1 recovered fumble és 1 INT.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hue Jacksonról csiripelnek a madarak mint OC.empty taxi
Igen, de egyelőre csak érdeklődés szintjén, mert a GM a prioritás most.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Hue Jacksonról csiripelnek a madarak mint OC.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Nézzük posztonként mi a helyzet a csapatnál (aktív szerződéssel rendelkezők esetében):

QB: Sanchez, Tebow, McElroy
Úgy érzem az egyik legfontosabb poszt, amit az offseason alatt rendbe kell tennünk. McElroy tökéletes 3. számú QB, míg Sanchezt a szerződése bebetonozta a következő évre is a rosterre.
Az egyetlen kérdéses játékos az Tebow. Nyilván távozást várnak sokan, de én megvárnám az új OC személyét addig nem törnék felette pálcát. Ha utóbbi távozik az ő roster helyére kell az új kezdő QB-t hozni.

OL: Ferguson, Mangold, Schlauderaff, Ducasse
Bizony jelenleg ennyi és nem több. Ebből ketten kezdők. Slauson és Moore szerződése lejár, míg Howard RT-ben RFA lesz őt tendereljük szerintem, míg Jason Smith cut áldozata lesz. Ducasse a szezon közben Slausonnal váltogatták egymást, bár én Slausont igazolnám vissza, mert Moore már veterán és Ducasse várhatóan kezdő lesz sztem. A nagy kérdés az RT poszt, de Ryan a szezonzáró sajtótájékoztatón kiemelte Howardot, de ide akár 1/9-es draftot is el tudnék képzelni, vagy FA-ról.

WR: Holmes, Kerley, Hill, Gates
Schilens és Edwards UFA lesz, de utóbbit 1 évre akár meg is tarthatjuk majd. Ryan szavaiból ítélve passz központú offense számítok a jövőben, ami új QB-t is feltételez, de az első három név bizony nagyon korrekt számokra lehet képes a jövőben egy megfelelő irányítóval. Ha Edwards nem marad egy WR-t várnék mindenképpen a draftról későbbi körökben.

RB: Powell, McKnight
Greene UFA, 1000 yard feletti szezont zárt, mivel Ryan marad így resign lesz sztem, bár drafton jó prospecteket lehet húzni későbbi körökben is.

TE: Reuland
Dustin Keller UFA, Cumberland RFA. Keller nem lesz már többé Jets játékos ez szinte biztosra vehető. Taget nem kap és a capből jelentős összeget inkább nem rá költeném. Draft 2-3. körét be lehet áldozni kezdő TE húzására.

DL: Wilkerson, Coples, Pouha, Ellis
DeVito UFA, nem hiszem h resign lenne. Wilkerson és Coples DT és DE poszton is bevethetőek, és utóbbi akár kezdő is lehet a rossz cap helyzet miatt, de jó döntés lenne. Depth chart erősítést várok ezen részre.

LB: Garrett McIntyre, Demario Davis, David Harris, Nick Bellore
Ez sem túl veretes névsor az biztos. Bryan Thomas UFA (nem várható resign), míg Bart Scott és Calvin Pace ugyan aktív szerződéssel bír, de 100% cut és nem tudom h visszaigazoljuk-e őket idős koruk miatt, én Pacet esetleg visszahoznám. A 2012-es 3. körös pickünk Demario Davis sokak szerint kezdő lesz jövőre Harris mellett ILB-ben.
A legfontosabb viszont, hogy mindenki várja végre hosszú idő óta a megfelelő pass rusher OLB-t, amit az idei 1/9 végre meg is hozhat.

CB: Wilson, Berry, Cromartie, Revis, Lankster
Nincs mit beszélni, ez az egység nagyon is rendben van.

S: Bush, Allen, Smith
Nem túl acélos ez sem bizony. Landry és Bell UFA, míg ugyan Smith 3M-es cap spórolás miatt várhatóan cut, de azért beírtam. Nem kérdés Landry-t vissza kell hozni, míg a másik kezdő posztot, akár draftról, akár FA-ról rövid távú szerződéssel, de vhogy meg kell oldani.

Needek:
QB, OG, OT, TE, OLB, S
Nem is fontossági sorrendben van a csapategységek, de nem kis feladat előtt áll az új GM és a staff.

Meglátásokat szívesen veszem, ha vmit elírtam, kihagytam stb. 😀Beki
A tavalyi Coples húzás értelmet kapott így, ráadásul volt egy éve tanulni. Én igazából Davisre leszek kíváncsi, mennyire tudja helyettesíteni Scottot.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nézzük posztonként mi a helyzet a csapatnál (aktív szerződéssel rendelkezők esetében):

QB: Sanchez, Tebow, McElroy
Úgy érzem az egyik legfontosabb poszt, amit az offseason alatt rendbe kell tennünk. McElroy tökéletes 3. számú QB, míg Sanchezt a szerződése bebetonozta a következő évre is a rosterre.
Az egyetlen kérdéses játékos az Tebow. Nyilván távozást várnak sokan, de én megvárnám az új OC személyét addig nem törnék felette pálcát. Ha utóbbi távozik az ő roster helyére kell az új kezdő QB-t hozni.

OL: Ferguson, Mangold, Schlauderaff, Ducasse
Bizony jelenleg ennyi és nem több. Ebből ketten kezdők. Slauson és Moore szerződése lejár, míg Howard RT-ben RFA lesz őt tendereljük szerintem, míg Jason Smith cut áldozata lesz. Ducasse a szezon közben Slausonnal váltogatták egymást, bár én Slausont igazolnám vissza, mert Moore már veterán és Ducasse várhatóan kezdő lesz sztem. A nagy kérdés az RT poszt, de Ryan a szezonzáró sajtótájékoztatón kiemelte Howardot, de ide akár 1/9-es draftot is el tudnék képzelni, vagy FA-ról.

WR: Holmes, Kerley, Hill, Gates
Schilens és Edwards UFA lesz, de utóbbit 1 évre akár meg is tarthatjuk majd. Ryan szavaiból ítélve passz központú offense számítok a jövőben, ami új QB-t is feltételez, de az első három név bizony nagyon korrekt számokra lehet képes a jövőben egy megfelelő irányítóval. Ha Edwards nem marad egy WR-t várnék mindenképpen a draftról későbbi körökben.

RB: Powell, McKnight
Greene UFA, 1000 yard feletti szezont zárt, mivel Ryan marad így resign lesz sztem, bár drafton jó prospecteket lehet húzni későbbi körökben is.

TE: Reuland
Dustin Keller UFA, Cumberland RFA. Keller nem lesz már többé Jets játékos ez szinte biztosra vehető. Taget nem kap és a capből jelentős összeget inkább nem rá költeném. Draft 2-3. körét be lehet áldozni kezdő TE húzására.

DL: Wilkerson, Coples, Pouha, Ellis
DeVito UFA, nem hiszem h resign lenne. Wilkerson és Coples DT és DE poszton is bevethetőek, és utóbbi akár kezdő is lehet a rossz cap helyzet miatt, de jó döntés lenne. Depth chart erősítést várok ezen részre.

LB: Garrett McIntyre, Demario Davis, David Harris, Nick Bellore
Ez sem túl veretes névsor az biztos. Bryan Thomas UFA (nem várható resign), míg Bart Scott és Calvin Pace ugyan aktív szerződéssel bír, de 100% cut és nem tudom h visszaigazoljuk-e őket idős koruk miatt, én Pacet esetleg visszahoznám. A 2012-es 3. körös pickünk Demario Davis sokak szerint kezdő lesz jövőre Harris mellett ILB-ben.
A legfontosabb viszont, hogy mindenki várja végre hosszú idő óta a megfelelő pass rusher OLB-t, amit az idei 1/9 végre meg is hozhat.

CB: Wilson, Berry, Cromartie, Revis, Lankster
Nincs mit beszélni, ez az egység nagyon is rendben van.

S: Bush, Allen, Smith
Nem túl acélos ez sem bizony. Landry és Bell UFA, míg ugyan Smith 3M-es cap spórolás miatt várhatóan cut, de azért beírtam. Nem kérdés Landry-t vissza kell hozni, míg a másik kezdő posztot, akár draftról, akár FA-ról rövid távú szerződéssel, de vhogy meg kell oldani.

Needek:
QB, OG, OT, TE, OLB, S
Nem is fontossági sorrendben van a csapategységek, de nem kis feladat előtt áll az új GM és a staff.

Meglátásokat szívesen veszem, ha vmit elírtam, kihagytam stb. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer
Sounds like the Jets will wrap up this round of interviews for their GM position soon. After the early stumble, some real good names there.

Első mondat azt akarja jelenteni, hogy hamarosan befejezzük a GM interjúkat és előrelépés lesz már?
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
The New York Daily News is "hearing" that Jets assistant head coach/linebackers Bob Sutton will be named defensive coordinator for the Chiefs.
The Chiefs had requested permission to interview Sutton Thursday night. Sutton has been with the Jets since 2000, under four different head coaches, running the defense from 2006-2008. His 2008 unit was ranked near the top of the NFL in run defense and sacks. Sutton has coached both the 4-3 and the 3-4 throughout his career. Ex-Cowboys DC Rob Ryan could replace Sutton on the Jets defensive staff.
Akkor kánonban énekelhetik majd a fuck off szimfóniát.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Mike Westhoff on Jets trading for Tim Tebow: "To be honest, I don’t think anybody has really answered that question: Why did we do it?"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
no offense, de kevés olyan scheudle létezne, amelyik jelenleg ne lenne erősnek mondható nektek 😊 ez normál esetben sztem is egy teljesen korrekt menetrend 😉peach
Korrekt, mert ha a top5-10-ket akarjuk megcélozni, akár helyénvaló h korrekt menetrend. 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
no offense, de kevés olyan scheudle létezne, amelyik jelenleg ne lenne erősnek mondható nektek 😊 ez normál esetben sztem is egy teljesen korrekt menetrend 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cap helyzet rövid összefoglaló, latolgatás:
Bart Scott, Calvin Pace, Jason Smith és Eric Smith kivágása biztosra vehető, ezzel 15M-el lennénk a cap alatt, viszont 35 embernek lesz szerződése a jelenlegi rosterből.
Holmes, Cromartie és Mangold szerződéseit tudnánk átstruktúrálni, ezáltal 8,3M-et spórolva, ami hiába jelentene 23M-et, ebből jelentős összeg elmegy a draftra, amely jelentős fontossággal bír és még fel is kellene tölteni a rostert.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
2013 New York Jets Opponents
Home
Buffalo, Miami, New England, Cleveland, Pittsburgh, New Orleans, Tampa Bay, Oakland
Away
Buffalo, Miami, New England, Baltimore, Cincinnati, Atlanta, Carolina, Tennessee

Piszok gyenge sorsolás mit ne mondjak...:/
New England, Pittsburgh, New Orleans, Baltimore, Cincinnati és Atlanta...
Ha nem lesz komoly erősítés asszem ismét top10-es pick elé nézünk, mert idén a Miami és a Bills is megvert minket 1-1x.Beki
Miért is szar sorsolás ez? A 16 meccsünkből csak 5 lesz PO-ba jutott ellenfél ellen!
Az ellenfelek összesített 2012-es mérlege 102-106. Csak 4 fejezte be a 2012-es szezont pozitív mérleggel, egy 8-8-as, 8 ellenfelünk pedig negatív mérleggel zárt!
Szerintem a ligában mi a "könnyebb sorsolás" kategóriába esünk. Pl. a Dallasnál ugyanez 111-97, 7 győztes, 1 x, 5 vesztes csapat ellen, 6-szor játszanak PO-ba jutott csapattal...
Az igaz ugyan, hogy a 13 ellenfélből csak 2 szerepelt rosszabbul, mint mi (Oakland, Cleveland), 2 ugyanúgy (Buffalo, Tennessee), a többi jobb volt.civilmanu
Jelenlegi állapotok, vagyis csapaterősségeket nézve ez számunkra nehéz sorsolás, de persze az FA és a draft után ez véleményem változik az új GM és OC függvényében.
Az NFL-ben az ilyen statisztikákat nézni felesleges, mert bármi történhet a meccsek napján, ahogy az én feltételezéseim is lehet h feleslegesek, de:
az NE odavissza vert minket, ahogy a Miami és a Bills is 1-1 vereséget mért ránk.
Pittsburgh és a Saints jobb csapat egyértelműen nálunk (utóbbi már csak az offense miatt is), ahogy a Baltimore, Cincinnati és Atalanta trió is.
Arról nem is beszélvén, hogy az ellenfelek finoman szólva sem fognak gyengülni, hiszen a Bengalsnak hatalmas cap áll rendelkezésére (ahogy a Clevelandnek is).
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
2013 New York Jets Opponents
Home
Buffalo, Miami, New England, Cleveland, Pittsburgh, New Orleans, Tampa Bay, Oakland
Away
Buffalo, Miami, New England, Baltimore, Cincinnati, Atlanta, Carolina, Tennessee

Piszok gyenge sorsolás mit ne mondjak...:/
New England, Pittsburgh, New Orleans, Baltimore, Cincinnati és Atlanta...
Ha nem lesz komoly erősítés asszem ismét top10-es pick elé nézünk, mert idén a Miami és a Bills is megvert minket 1-1x.Beki
Miért is szar sorsolás ez? A 16 meccsünkből csak 5 lesz PO-ba jutott ellenfél ellen!
Az ellenfelek összesített 2012-es mérlege 102-106. Csak 4 fejezte be a 2012-es szezont pozitív mérleggel, egy 8-8-as, 8 ellenfelünk pedig negatív mérleggel zárt!
Szerintem a ligában mi a "könnyebb sorsolás" kategóriába esünk. Pl. a Dallasnál ugyanez 111-97, 7 győztes, 1 x, 5 vesztes csapat ellen, 6-szor játszanak PO-ba jutott csapattal...
Az igaz ugyan, hogy a 13 ellenfélből csak 2 szerepelt rosszabbul, mint mi (Oakland, Cleveland), 2 ugyanúgy (Buffalo, Tennessee), a többi jobb volt.

Go Jets!
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
That means the Jets will have 18 active roster spots to field and another 37 camp bodies with just $16 million.Beki
Bár így hirtelen nem vagyok biztos benne, de mintha a capbe csak a legnagyobb 51 fizu számítana.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
2013 New York Jets Opponents
Home
Buffalo, Miami, New England, Cleveland, Pittsburgh, New Orleans, Tampa Bay, Oakland
Away
Buffalo, Miami, New England, Baltimore, Cincinnati, Atlanta, Carolina, Tennessee

Piszok gyenge sorsolás mit ne mondjak...:/
New England, Pittsburgh, New Orleans, Baltimore, Cincinnati és Atlanta...
Ha nem lesz komoly erősítés asszem ismét top10-es pick elé nézünk, mert idén a Miami és a Bills is megvert minket 1-1x.Beki
jövőre 1/1 😀Wester
Baszna be. 😀Beki
miért? Sancho cut, franchise qb draft.Amadeus91
Előbbi tuti h nem lesz meg a lehetséges 13M-es dead money miatt, míg utóbbi az új GM-en és OC-n múlik. 😊Beki
Úgy értette a zene Beethovenje vagy Milos Forman Bergere (franc se tud kiigazodni itt a birtokos szerkezeteken), hogy a szerinted bebaszna jövő évi 1-15 mérleg nem is akkora gáz, mert akkor kivágjátok Sanchot és 1/1-re draftoltok egy franchise QB-t.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
2013 New York Jets Opponents
Home
Buffalo, Miami, New England, Cleveland, Pittsburgh, New Orleans, Tampa Bay, Oakland
Away
Buffalo, Miami, New England, Baltimore, Cincinnati, Atlanta, Carolina, Tennessee

Piszok gyenge sorsolás mit ne mondjak...:/
New England, Pittsburgh, New Orleans, Baltimore, Cincinnati és Atlanta...
Ha nem lesz komoly erősítés asszem ismét top10-es pick elé nézünk, mert idén a Miami és a Bills is megvert minket 1-1x.Beki
jövőre 1/1 😀Wester
Baszna be. 😀Beki
miért? Sancho cut, franchise qb draft.Amadeus91
Előbbi tuti h nem lesz meg a lehetséges 13M-es dead money miatt, míg utóbbi az új GM-en és OC-n múlik. 😊
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
2013 New York Jets Opponents
Home
Buffalo, Miami, New England, Cleveland, Pittsburgh, New Orleans, Tampa Bay, Oakland
Away
Buffalo, Miami, New England, Baltimore, Cincinnati, Atlanta, Carolina, Tennessee

Piszok gyenge sorsolás mit ne mondjak...:/
New England, Pittsburgh, New Orleans, Baltimore, Cincinnati és Atlanta...
Ha nem lesz komoly erősítés asszem ismét top10-es pick elé nézünk, mert idén a Miami és a Bills is megvert minket 1-1x.Beki
jövőre 1/1 😀Wester
Baszna be. 😀Beki
miért? Sancho cut, franchise qb draft.

criminal lawyer or criminal lawyer?