Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 1 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511

Greengo
Lane picit bebarnult
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajna nem jött össze az USFL bajnoki cím....

Bő Elen pedig visszavonult. Egèsz sokat sikerült kihozni a pályafutásából ahhoz képest honnan indult.

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hahó emberek Philly Stars az USFL döntôben 🎉🥳🎉🥳🥳🥳 "DJax" punt return reloaddal 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kellett a píz az új nyomatokból...😏

Mindenesetre "erősítettük a Secet Jac Tartt S èrkezett korabbi 49rs 30 íves 😊
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Oh Nooooooooooooooooo !
 www.inquirer.com/eagles/eagles-new-logo-change-wordmark-font-20220616.html


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm hm jó mesterektől bizony nem szègyen tanulni 😀

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/nick-sirianni-eagles-dick-vermeil-jay-wright
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Július 26 a folytatás, addig ezek az utolsó infók

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/nfl-holdout-2022-tracker-who-isnt-attending-offseason-practices

Nekem tetszik ez a "laza" menetrend, okosan csinálják Sirriannièk, pláne ha így is megy majd a játèk ès a csapat is reméljük egèszsègesebb tud maradni.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lassuk majd 😀

Sirianni noticing 'big difference' in Hurts ahead of Year 3
 www.thescore.com/nfl/news/2370104
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Steichen nem hülye, ennek lehet hozzáadott értéke.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Steichen hívja az O játèkokat a szezonban. Hurtsnek pedig jól ment állítólag a mai edzès 😀
több mint 1 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Tamás, mutasd magad!
 www.phillyvoice.com/mailbag-our-eagles-hindsight-draft-and-best-steals-worst-reaches-draft-2022/
(jó a kérdés, btw)

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük igaza lesz az KJ-nak és akkor mienk lehet a draft történet egyik legnagyobb steelje 😛

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legendák egy képen:

Greengo
Közben a jelen/jövő legendái is csapatépítenek 😀



A Steelerssel pedig cseréltünk FOban, az elcsábított Weidl helyére érkezett Hunt, aki szintén GM jelölt volt ott. Legalább nem gyengülünk ezen a téren 😀
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Legendák egy képen:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wilson és Fields Lawrence előtt? Az tényleg nem samli

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remèljük Hurts pozitív módon rácáfol 😛 🤪🥳

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/hashtag/Eagles?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw

Hopp egy újabb ember hátulra, darabra ott már megvagyunk ☺️
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Maradjunk annyiban, hogy Rózsi megint ért a matekhoz 😛 😉 (tudom-tudom, nem nagy művészet, ennyiért idecsábítani vkit 😉)

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre reméljük nem azt a vanília Dt fogja futtatni, amit tavaly èv elejèn, meg mondjuk a TB ellen hanem azt ami a szezon közepén működni látszott ès amit POba is vezetett.
dande
Pont hogy vissza tudunk térni a szezon eleji D-hez, ez lenne a cél. Az egy jó rendszer, de csak a szezon felénél jöttek rá, hogy szar játékosokkal teljesen mindegy.
Hulkeinstein
Nekem végül is mindegy mit csinálunk csak működjön 😛 😉
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mindenesetre reméljük nem azt a vanília Dt fogja futtatni, amit tavaly èv elejèn, meg mondjuk a TB ellen hanem azt ami a szezon közepén működni látszott ès amit POba is vezetett.
dande
Pont hogy vissza tudunk térni a szezon eleji D-hez, ez lenne a cél. Az egy jó rendszer, de csak a szezon felénél jöttek rá, hogy szar játékosokkal teljesen mindegy.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre reméljük nem azt a vanília Dt fogja futtatni, amit tavaly èv elejèn, meg mondjuk a TB ellen hanem azt ami a szezon közepén működni látszott ès amit POba is vezetett.
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan


Az új ember 😀

Állítólag Bates iránt is èrdeklődnènk. Nekem Clark jobban tetszene ha már, olcsóbb is lenne.

Mondjuk ha valamelyiket behúzzuk akkor Gannonak valóban virítania kell.
dande
Van meg hely a sapkaban?
Janek
Nem igazán 😀 Én azt mondtam Bradberry után, hogy ez teljesen eséltyelen, de azóta valami nagyon fura vibe indult el Twitteren, amit a csapathoz közeli beat writerek még fűtenek is, úgyhogy nem tudom mi van.

Amúgy helyet lehet csinálni majdnem mindig (bár mi konkrétan a matematikai határok végénél járunk - már csak Hargrave és Slay hosszabbítás csinálhat pénzt), a gond nem is az idei cap, hanem a jövő évi és a 2024-es. Jövőre 3.8M-mel vagyunk a sapka alatt, 24-ben pedig ligautolsóként 24.5M-mel.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze


Az új ember 😀

Állítólag Bates iránt is èrdeklődnènk. Nekem Clark jobban tetszene ha már, olcsóbb is lenne.

Mondjuk ha valamelyiket behúzzuk akkor Gannonak valóban virítania kell.
dande
Van meg hely a sapkaban?

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....


Az új ember 😀

Állítólag Bates iránt is èrdeklődnènk. Nekem Clark jobban tetszene ha már, olcsóbb is lenne.

Mondjuk ha valamelyiket behúzzuk akkor Gannonak valóban virítania kell.