Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak ne túl sokért, remélem 3. körnél nem több....

Reager szerintem maradni fog, így hogy Wardot kiraktuk.

Még Sinnett is ment!!!!
több mint 1 éve
csipkelli 3 339
Reagor még elhúzhatna.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 181
Eagles are releasing starting safety Anthony Harris, per source.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Shocker: The #Saints are trading DB Chauncey Gardner-Johnson to the #Eagles, sources tell me and
@TomPelissero
. After extension talks broke down, the focus shifted from keeping Gardner-Johnson to trading him. Philly lands a starter.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Wardtól is elköszöntünk (egyelőre) 😕 kedveltem őt.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Engem főleg Strong negligálása zavar. Nem èrzem, hogy minden támogatást, segítséget megadtunk neki.
dande2
és már nem is fogtok...
Klaci79
Őszintén sajnálom, de ők látták közelről....
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 373
Engem főleg Strong negligálása zavar. Nem èrzem, hogy minden támogatást, segítséget megadtunk neki.
dande2
és már nem is fogtok...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Engem főleg Strong negligálása zavar. Nem èrzem, hogy minden támogatást, segítséget megadtunk neki.
több mint 1 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Vége az előszezonnak, szerencsére. Ez az utolsó meccs tényleg olyan volt, amitől az ember legszívesebben kitépte volna a szemét.

A második soros játékosok közül sem játszott mindenki, többen pihentek közülük is. A kezdő támadófal is ennek megfelelően szedett-vedett volt: Dillard - Opeta - Cameron Tom (igen, ő is létezik, 3-4. center) - Awosika - Driscoll.

Minshew két sorozatot volt a pályán, utána már Sinnett kapott lehetőséget. A végén Strong jött, és sikerült egy complete passzt adnia először a preseason meccseken.
A elkapóknál Reagor, Cain és Covey kezdett, a futóknál Huntley.

A védelemben is eléggé spóroltunk az emberekkel. Davis és Dean nem voltak fenn sokat, talán 2 drive erejéig. A csere cornerek közül Jobe sérülés miatt nem játszott. McPhearson-t sem láttam, ha játszott is, csak pár snap lehetett. Kary Vincent Jr., Tay Gowan, Josh Blackwell, Tartt és Wallace kapott több lehetőséget az elején.

A Dolphins a labda mindkét oldalán lényegében a kezdőcsapatot küldte pályára, egy-két kivétellel. Viszonylag sokat játszottak, a támadóknál az egész első negyedet, míg a védőknél még a második negyedben is sokan pályán voltak. Ennek megfelelően alakult a meccs eleje, Hill azonnal megégette a secondary-t.

Sajnos a kezdők távozása után sem változott a játék. Lényegében úgy nézett ki a meccs, hogy a támadóink nem tudtak haladni, a védőink pedig nem tudtak levédekezni semmit.

Egy kérdést lehetne feltenni az elmúlt három meccs alapján: az 53-ért és a PS-ért küzdő játékosok miért nyújtanak szemmel láthatóan gyengébb teljesítményt, mint az aktuális ellenfél? Mindhárom meccsen inkább az volt a jellemző, hogy az ellenfél csere-cseréi sokkal összeszedettebb játékot nyújtottak, mint a mieink, míg nálunk alig volt olyan játékos, aki komolyan segített volna magán a keretbe kerülés tekintetében. Nem hinném, hogy a játékosok minősége ennyivel gyengébb lenne, nekem inkább úgy tűnik, hogy a coaching nem segíti túlzottan ezeket a játékosokat.

Néhány játékos volt, aki inkább pozitívumokkal távozhat erről a meccsről:

+ Patrick Johnson (SAM): számunkra kevés highlight-ot hozó meccsen ő mutatta be szerintem a legszebbet. A kezdő RT-t megverve sackelte Tagovailoa-t. Ez egy értékes játék volt, ami éles meccsen is megállta volna a helyét.

+ Devon Allen (WR): a speciális csapatban több jó játékot mutatott be. A támadóknál nem volt erre a lehetősége, mert nem ment felé labda.

+ Jason Huntley (RB): a skill playerek közül kb. az egyetlen komoly játékot ő mutatta be egy 67 yardos futott TD-vel a 4. negyedben. Addig viszont neki sem ment túl jól. Ez kevés lesz valószínűleg az 53-hoz.

+ John Hightower (WR): sokat keresték az irányítók, és el is kapta, amit lehetett. PS-ben reménykedhet megint.

+ Reed Blankenship (S): speciális csapatban használható és azon kevesek közé tartozott, akik tudtak szerelni. Én szívesen látnám a szűk keretben, jobb volt, mint Wallace az egész előszezonban, de inkább a PS lehet a realitás.

+ Arryn Siposs (P): bőven volt lehetősége puntolni, jól is sikerültek a rúgásai. Egyébként ma a cover team is rendben volt.

Többen viszont a gyenge játékukkal vétették észre magukat:

- Reid Sinnett (QB): Clayton Thorson-díjas teljesítmény. Élőben láthattuk, ahogy valószínűleg kijátszotta magát a biztosnak látszó 53-ból. A toldozott támadófal nem könnyítette meg a dolgát, de dobás helyett másodpercekig nézte az üres elkapókat, folyamatosan bizonytalankodott és pontatlan volt, amikor elengedte a labdát. Ha akarnak vele még foglalkozni, akkor én max PS-re tenném.

- Kayode Awosika (OG/OT): nem csak a mai meccs alapján, de ő szerintem visszalépett ahhoz képest, amit a tavalyi előszezonban és a szezonban láttunk tőle. Ez így kevés lesz az 53-ba kerüléshez.

- Deon Cain (WR): minden csoda csak 3 napig tart (az ő esetében most 6 napig), de ma visszatért a jól begyakorolt elejtett labdákhoz. Nem vinném a szűk keretbe, esetleg PS.

- K'Von Wallace (S): biztató meccsei is voltak és valószínűleg be fog férni a keretbe ... de bazmeg, ha a liga egyik leggyorsabb játékosa fut feléd teljes sebességgel a pálya közepén, akkor nem a backfield-et bámulod, hanem kurva gyorsan megindulsz visszafelé, nehogy bekerüljön mögéd. Jobb irányítóval sima TD lett volna, de így, hogy Hillnek még össze kellett szednie a szar passzt, Wallace le tudta szerelni.

- Davion Taylor (LB): borzalom-borzalom. Az elmúlt meccshez képest talán még rosszabb volt. A 2020-as harmadik körös pick tarthatja a roster-en. Még a 4. negyedben is fent volt (elég égő neki), de a keret alja ellen is lefelé lógott ki.

- Kary Vincent Jr. (CB): más cornerek is szívtak rendesen, de ő különösen látványosakat szedett be, közte TD-t is. Bírtam, hogy egyszer még le sem ért a földre, de már esés közben OPI-t reklamált a bíró felé. A soccer-rel kellene talán próbálkoznia.

Az elöl húzott újoncok nem, vagy alig játszottak. A többiek közül Calcaterra volt érdekes, aki végre pályára tudott kerülni. A route-jai, elkapásai jónak tűntek, de blokkolásban gyenge volt, elment rajta egy TD holding miatt. Mivel draftolt játékos, és van benne lehetőség, beférhet az 53-ba.

Jó, hogy nincs több ilyen meccs, mert komoly traumát okoz a nézőnek.

Az 53-as keret tekintetében szerintem nem lesz nehéz dolguk az edzőknek, a depth tekintetében több poszton is inkább erősítés után kellene nézni. Én 49 játékost számoltam, akiket jó szívvel a keretbe tudnák tartani a teljesítményük vagy reménybeli teljesítményük alapján, 4 hely pedig kiadó lenne másoknak.


több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez akárhogy is, siralmas lett....
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mai közös edzès elmarad a Miamival mert jó néhány játèkos Dolphins helyett (Dol)phings lett 😏 nekik gyógyulást a saját edzèsünk meglesz. A meccsről meg kiderül. Èppen el is maradhat szvsz, a rosterèrt küzdő játèkosoknak nem jönne jól. Bár kérdés egy meccs számít e valami. Fôleg Strong járna rosszul.

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak a mihez tartás vègett 😊

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....


Howie bmeg, zseni 🥳🥳🥳🥳🤪🤪🤪 tuti èlvezi ezt a trollkodást 😁😁😁
több mint 1 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egy jó írás Hurtsről:

 www.theringer.com/nfl/2022/8/23/23317632/jalen-hurts-philadelphia-eagles-nick-sirianni-howie-roseman-quarterback

Mèg annyival egèszítem ki, ha vèdelem szintet lèpne ès Hurts csak tartja a formáját minimalizálva a labdaeladást akkor az is sok mindenre elèg lehet. Az a baj Gannonal szemben jobban szkeptikus vagyok mint Hurtsel 🤪🤪🤪
dande2
Érdekes álláspont. Én Gannonban látok még bőven fejlődési lehetőséget, viszont Hurts szerintem az idény végéig éri el a csúcspontot, és az nem lesz sokkal jobb a tavalyinál. Úgy érzem nem a védelmen múlott ez a dolog tavaly sem elsősorban.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy jó írás Hurtsről:

 www.theringer.com/nfl/2022/8/23/23317632/jalen-hurts-philadelphia-eagles-nick-sirianni-howie-roseman-quarterback

Mèg annyival egèszítem ki, ha vèdelem szintet lèpne ès Hurts csak tartja a formáját minimalizálva a labdaeladást akkor az is sok mindenre elèg lehet. Az a baj Gannonal szemben jobban szkeptikus vagyok mint Hurtsel 🤪🤪🤪

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A várható koreográfiának megfelelően ma a kezdőjátékosok nélkül lépett pályára mindkét csapat. Nálunk talán Quez Watkins volt az egyetlen kvázi kezdő (WR3), aki kapott néhány snapet. Esett a meccs kezdetén, így még kevésbé érte volna meg kockáztatni, hogy valamelyik kezdő elvágódik a csúszósabb pályán. A védelemben is csak a cserék és az ő cseréik látták a pályát.

A csere támadófal ugyanúgy állt fel, mint az első meccsen (Dillard-Opeta-Jurgens-Anderson-Driscoll). Lehet, hogy lenne olyan csapat, amelyik ezt elfogadná kezdőnek. A futásnál hatékonyan működtek, főleg az inside zone futásoknál. A redzone-ban akadtak gondok a futásblokkolással, de kétszer végülis sikerült begyömöszölni a labdát az endzone-ba. A passzjáték főleg rövidebb passzokból állt, nem volt nehéz dolguk megtartani a védőket amíg Minshew le nem adta a gyors passzokat. A támadó falak domináltak egyébként mindkét oldalon, a védelmeknek kevesebb babér termett.

Minshew-val nem volt probléma, főleg rövid lefolyású passzjátékokkal találta meg az elkapókat. Voltak interception veszélyes passzai, az egyikből egy 90+ yardos return TD lehetett volna, mert mindenképpen Covey-t szerette volna játékba hozni.
Sinnett-nek volt egy hosszú TD passza, de azon kívül nem nagyon csillogott. Most talán jobb volt a zsebben, de a harmadik soros támadófal azért párszor cserbenhagyta. Most Strong is kapott lehetőséget, de passzolni nem nagyon engedték.

Múlt héten nem volt Scott és Gainwell kisebb sérülések miatt. Most az első drive-ot megkapta Scott, a félidő többi részét Gainwell. Mindketten elértek 1-1 TD-t. Gainwell-lel kapcsolatban voltak olyan hangok, hogy az edzőtáborban voltak gondjai, de ez itt nem látszott meg.
A második félidőben megint pályára került Huntley az offense-ben, de nem volt jobb, mint az elmúlt héten. Továbbra sem tűnik elég határozottnak, ezért olyan, mintha lassított felvételben futna.

Az érdemleges elkapók közül Reagor és Pascal kapott több snapet, de abban az időszakban inkább futottunk. Reagor azért nem gyújtotta fel a cseréket sem, 4 célbavételből 2-t kapott el.
Az 53-ba kerülésért küzdő elkapók közül Deon Cain emelkedett ki egyértelműen. Az elmúlt meccse nem sikerült valami jól, de most majdnem mindent elkapott, amit felé dobtak, többször a védőjével a nyakán. Devon Allen szállította a highlight-ot, amikor elkapta Sinnett 55 yardos TD passzát. Neki inkább a gyakorló csapat lehet a reális cél, az edzéseken sok passzt elejt és inkább a speciális csapatba kellene villognia, hogy bekerüljön a szűk keretbe. Ez viszont szép volt.


A védelem oldalán kevesebb dicséretet lehet kiosztani. Az első számú cserék az első félidőben játszottak, utána jöttek a roster mélyéről a többiek. Általánosságban komoly gond volt a szerelésekkel, rengeteg szerelést elrontottak. Sokszor csak a harmadik-negyedik (ötödik) ember tudta levinni az labdás játékost.

A futás védekezés nem működött a meccs nagyobb részében, az ellenfél támadófala általában kontrollálta a védőfalat és utána már nehéz volt, a sok elrontott szereléssel megspékelve. Amikor fent volt Jordan Davis, akkor valamennyire stabilizálódott, de ő is kevesebbet tűnt fel, mint a múltkor.
Az első félidőben nem érkezett érdemi nyomás az irányítóra sem, és nem sikerült punt-ra kényszeríteni az ellenfelet, de 2-szer sikerült legalább mezőnygólra szorítani őket.

Az első félidőben pályára lépett védők közül Chachere és Jobe játéka emelhető ki. A félidő végén ők akadályozták meg két egymást követő playben, hogy 90+ yardos drive végén TD-t kapjon a védelem. A serpenyő másik végén Kary Vincent Jr. (CB) és Davion Taylor szenvedett leginkább, illetve Milton Williams-től, Tarron Jacksontól, Patrick Johnson-tól én többet várok az edzés-hírek alapján.

A második félidőben a sokadik cserék jobban igyekeztek, ők több jó játékot mutattak be. Nyilván az ellenfél támadóinak színvonala is csökkent, de akkor is megsüvegelendő az igyekezet. Ténylegesen tudtak az irányítóra nyomást helyezni, sőt meg is ütötték többször (Renell Wren, Matt Leo), két turnover-on-downs-t sikerült kiküzdeniük.

Tartt futott a harmadik sorral safetyként, és látszott is rajta, hogy ő tud szerelni és helyezkedni ezen szinten. Rajta kívül Reed Blankenship emelhető ki leginkább a secondary-ból a második félidőben.

Az újoncoknak valamivel csendesebb meccse volt, kivéve Jurgens-nek, aki továbbra is ilyeneket csinált:


Jordan Davist most nem láttam olyan sokat a pályán. Amikor figyeltem, akkor a futás ellen szokás szerint stabil volt, többször betolta a falemberét.
Dean most találkozott egy erős támadófallal. Többször fennakadt ő is a támadó falembereken, de ebből lehet tanulni. Ő csak az első félidőben játszott, míg Taylor még a harmadik negyedben is fent volt. Így lehet, hogy őt látják a harmadik számú linebackernek.

Pozitívumok:
+ Nem játszottak a kezdők, így nem tudtak megsérülni.
+ A csere OL igen stabil, Jurgens király.
+ Volt több biztató teljesítmény a cserék közül (múlt héten nem nagyon volt).

Negatívumok:
- A csere védőfal és passrush teljesítménye.
- Elrontott szerelések minden mennyiségben.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott a W 🤪
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jatszanak ma a kezdok nalatok? Par drive erejeig megneznem a Hurts-Brown,Smith,Goedert kombit. 😊
Toto21
Sirianni nem mondta meg egyértelműen, de nem valószínű, hogy játszanak a kezdők. Két közös edzés is volt a Browns-szal, ami Siri szerint felér egy előszezon meccsel, ráadásul mindkét napon jól ment a kezdőknek. Inkább Minshew játéka valószínű, esetleg Smith lesz, aki a múlt héten sérülés miatt nem játszott.
BleedingGreen


Meg is van a válasz, Hurts egyèbkènt nem játszik.

Strong èrdekes lehet. Elèg gyenge TCje volt. Sérülès is hátráltatta. Muszáj lesz valamit mutatnia. Ha számít ez mèg egyáltalán.

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jatszanak ma a kezdok nalatok? Par drive erejeig megneznem a Hurts-Brown,Smith,Goedert kombit. 😊
Toto21
Sirianni nem mondta meg egyértelműen, de nem valószínű, hogy játszanak a kezdők. Két közös edzés is volt a Browns-szal, ami Siri szerint felér egy előszezon meccsel, ráadásul mindkét napon jól ment a kezdőknek. Inkább Minshew játéka valószínű, esetleg Smith lesz, aki a múlt héten sérülés miatt nem játszott.


több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jatszanak ma a kezdok nalatok? Par drive erejeig megneznem a Hurts-Brown,Smith,Goedert kombit. 😊
Toto21
Egyelőre nincs hír arról, hogy legalább egy driveot ne lennenènek fent, de szerintem majd kb a kezdès előtt derül ki. Hurtsnek igazából nincs szüksége rá, úgy tűnik hogy tudott előre lèpni. Brown jelenlète a hírek alapján sokat jelent. Alakul a kèmia.

Meglátjuk a lényeg az egészség. 😊 A másik oldal QB rèszről legalábbis 3. 4. számú jön.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 295
Jatszanak ma a kezdok nalatok? Par drive erejeig megneznem a Hurts-Brown,Smith,Goedert kombit. 😊
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.si.com/nfl/eagles/news/ten-observations-from-day-2-of-eagles-browns-practice#gid=ci02a92d75a00026a3&pid=landon-dickerson-and-wyatt-teller
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó a hangulat😊

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 21 037 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
#Eagles have released CB Jimmy Moreland, per source.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta