Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Mindenképpen nagyszerű a győzelem, sajnos csak a hosszú összefoglalót tudtam megnézni, ami alapján ez ellen a D ellen nem volt egyáltalán rossz az Offense, noha megint voltak hosszabb periódusok (szia 3. negyed...) amikor impotenciába futott a dolog. Nem tudom megítélni a bírókat, néhány meccs követős komment alapján megint nem fújtak meg sok holdingot a boys-nak, majd ezt megerősítitek, vagy sem.

A győzelem nagyon fontos, és az baromi jó, hogy úgy tudunk elemezni hibákat, hogy nem kerül igazából semmibe, mert nyerünk.

Azért egy 30+ pontos meccset szívesen megnéznék már, eddig egyszer se sikerült (ja bocs, a Lions ellen első héten mégis...csak ott majdnem ígyis le lettünk vadászva).

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt is volt fontos ez a győzelem mert most Boysnak is elvileg kèt könnyebb meccse jön illetve a Giants is a menetrend könnyebb rèszèhez èr. Muszáj az előnyt tartani. Ha nagyon kijön a lèpès mèg akár 11-0ig is eljuthatunk (ha a Packers addig nem szedi össze magát ès a Colts nem áll jobban össze). Mondjuk azért lehet nem árt majd nèhány földön tartó L is. A Steelers ellen fèr bele talán a legjobban ha az ellenfèl összevetèseket nèzzük.

De jövő hèten èlvezzük a szituációt😀

A hype egyébként így is jobban Bills meg a Chiefs körül van. Teszem hozzá jogosan 🤪

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
van még hely a vonaton? 😀
Fontos_Vidra
Ami azt illeti annyira nem èrzèkeltem, hogy olyan sokan rácsatlakoztak szóval hajrá 😉hátha akkor nem állunk meg a 2. fèlidőben sem 😊
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 425
van még hely a vonaton? 😀
több mint 1 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 262 — Beware the Slim Reaper!
Régen nem nyertünk már érdemi meccset a Cowboys ellen, szóval már nagyon ideje volt. Hurts első győzelme volt a Dallas ellen, ha minden igaz. A második félidőre sikerült meccset csinálni belőle, de egy ilyen csoportrangadón a lényeg a győzelem.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ott a 6-os, a jó hír, hogy jövő hèten is marad a veretlensèg 🥳🥳🥳🥳
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen a világon nincs amit a Giants művel....................nagyon muszáj lesz nyernünk.....
dande2
Jatszotok a Giants-cel ketszer. Kezetekben a sorsotok
Blevi
ok, de ha lehet ne centizzük ki 😀 és ha tőletek kikapunk, már nem annyira 😊
több mint 1 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Ilyen a világon nincs amit a Giants művel....................nagyon muszáj lesz nyernünk.....
dande2
Jatszotok a Giants-cel ketszer. Kezetekben a sorsotok
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
De legalább a Saints pickünk "javult"
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen a világon nincs amit a Giants művel....................nagyon muszáj lesz nyernünk.....
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor Boys verèsre fel!

Fly Eagles fly 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mailata úgy tűnik játszhat nálunk viszont Lamb kérdéses odaát.

Egyértelműen Parsons ès a futójátèkuk megállítása lesz a kulcs, illetve hogy Hurts kerülje a Secondaryüket.

Valamint sikerüljön Rusht hibára kènyszeríteni.

Fly! 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ismét egy kis erősen ajánlott szakmázgatás 😁

 www.bleedinggreennation.com/2022/10/12/23399444/eagles-all-22-film-review-takeaways-win-cardinals-jalen-hurts-shane-steichen-sirianni#comments
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt is a válasz a kèrdèsemre:

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért valahol èrdekesek idèn ezek a szavazások....

A vátozatosság kedvèèrt most Cameron Dicker lett a hèt ST játèkosa. Szèp, de őszintén szólva volt, hogy Elliott ennèl komolyabb teljesítményèrt sem kapta meg soha
...

Na mindegy, azèrt gratula 😉🤪😜

BTW nem is tudom volt e ilyen valaha, hogy egy csapat 5 hèten keresztül adott valamelyik kategóriába díjazottat.



Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Tagadhatatlan Hurts fejlődése idén. Meg is lepett ezzel. Azt hittem nincs több a srácban, de ott van az a plusz benne amit BG is leírt . (maximalista) Számomra az idei első 5 meccs tőle simán rendben van. a mostanit sem tudnám lehúzni mivel sok hibát most sem láttunk tőle. Bízok benne, hogy ez nem csak egy ideiglenes állapot/év nála és tudja tartani ezt a formát(sőt lehet még fejlődik is). Nekem az jött le meccs közben(tőle és az edzőktől), hogy mindenki ebben a felfogásban dolgozik és oda-vissza el is várják egymástól a maximumot. Vasárnap nem minden jött össze és kicsit frusztráltabbak is voltak ebben a helyzetben , de ha okosak akkor ezt is kielemzik és legközelebb ilyen helyzetben jobb döntéseket hoznak és higgadtabbak maradnak. Edzői részről észlelni is lehetett javítást meccs közben is...ez nekem jó jel. Hurts azért be van skálázva az edzőknél ,tudják mit tud és mire képes(és miben fejlődött) és ehhez mérten jön a playcall is. Ha valami nem megy egy driveban akkor azért szerencsére elő tudunk húzni mást is a kalapból.(ha emlékeztek nem nagyon mentek a screenek...erre jött egy olyan drive amiben sok volt a futás)
Az biztos, hogy a jó Hurts teljesítményhez kell most a stabil fal mert nem a tavalyit játsszuk már (futkosás össze-vissza) ,ezért kellenek az egészséges falemberek.

NFC East témában meg azért durva, hogy rendre úgy jön ki, hogy vagy szar a csoport egységesen vagy nagyon erős. Észnél kell lenni mert a Giants szépen sunnyog a nyomunkban . Úgy látom, hogy ott sok év után valami elindult. A Boys nálam lutri mert náluk jellemzően erősebb mindig a szezon első fele aztán jön a lejtmenet. Már most fogadni mernék, hogy ahogy visszatér Prescott jön is pár L. (ezt úgy írom, hogy nem is vágom a sorsolásukat) 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 262 — Beware the Slim Reaper!
BleedingGreen
Jó, azért ez a kivágott képkocka elég félrevezető. Természetesen egy tökéletes QB megcsinálta volna itt a játékot, de ilyenből van max 5 az egész világon. Tavaly azért lett szétszedve, mert ezekben a helyzetekben azonnal elkezd futni és fel sem méri az elkapóit. Idén végre türelmes és átmegy 2-3 readen mielőtt felhúzza a nyúlcipőt, de ez sem jó a többségnek. Amúgy egy tök jó passzt osztott ki, amit Watkins be is húzhatott volna.

Azt felejtsük már el, hogy hirtelen mindent tudnia kéne - eszméletlenül irreális és hozzájárul a fals elvárásokhoz is, ami azért komoly probléma ebben a szurkolótáborban. Arról a passzáról miért nem beszél senki amikor balra kimozgott és kiosztott egy gyönyörű bombát (asszem Goedertnek vagy Smithnek) a nyomással az arcában? Ha ezt a szezon előtt mutatják, mindenki elalélt volna.

Steichennel kapcsolatban megint kicsit szőrszálhasogatónak érzem a kritikát egy ilyen meccsen. Szokták mondani hogy valaki megragadja az utolsó lehetőséget - na a mi O-nk eddig nem azt, hanem már az utolsó előttit megragadta az összes meccsen, azaz amikor még nem az ellenfél vezetett, akkor is tudtunk haladni fontos helyzetben.

Illetve tök jók ezek az utólagos elemzések, de a hindsight nem túl hasznos - nyilván mostmár mindenki tudja hogy mi lett volna a jó, de akkor és ott, nincs ennyi idő. Én továbbra sem éreztem hogy egy nyögvenyelős vagy ötlettelen O-t néznénk, mozognak a láncok és kreativitás is van bőven. Nem most kellett kiüríteni a playbookot.

Nem az elemzésnek szólnak a kritikák, mert én nagyon szeretem az írásaidat, de nem értem miért ezek a negatívabb felhangok jönnek hetek óta, amikor háromszor annyi pozitív dologról is lehetne írni. Ennek is itt a helye, de ezeknél a posztoknál bőven elférne egy picit több pozitív review is.
Hulkeinstein
Hurts elég maximalista, szerintem ő sem volt teljesen megelégedve ezután a meccs után. Valóban, a tavalyi Hurts-től jónak számított volna ez a meccs, az ideitől "csak" okés. Ő magasabbra tette a mércét az idei játékával, így szerintem jogos, ha magasabbak a szurkolói elvárások is. Amúgy említettem azt is, hogy több kulcs passza is volt.
Most már nézhető olyan szemmel a játéka, hogy mi kellene ahhoz, hogy közelebb kerüljön ahhoz a bizonyos top 5 irányítóhoz. Pl. az ilyen apróságok, hogy próbálja használni a fal adta védelmet, még ha nem is tökéletes a zseb az adott helyzetben. Szerintem ez pozitívum és nem negatívum, hogy már nem minden második meccsen olyan videókat kell nézni, hogy tök üres elkapók futkároznak, csak nem dobja meg őket.


több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
De lám, kèt pozitív hangvételű elemzès 😊




több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hulk szerintem!!! ez tisztán szurkolói pszicológia. McNabb óta túl sokszor láttuk azt a filmet, hogy na majd most meglesz a hosszabb távú megoldás a QB posztra, aztán mègse...s mèg mindig tartunk tőle ha ez az álom elmúlik/szertefoszlik.

Tesszük mindezt úgy hogy a többi csapat szurkolói sztem 80-90% cserèlne velünk ami az eredmènyessèget tekinti ès úgy, hogy a fr QB sem minden, ezt is pontosan láttuk az èvek során. Mègis vhol ennek szurkolunk nagyon. Ezèrt is zavart annyira speciel engem a Hurts Sirianni "összeszólalkozás" a 3. negyedben. De biztos túlreagálom.

Egyébként ha már szóba hoztad: az utolsó drive kb olyan volt mint amit anno a SBn vittünk a vègèn, csak itt több futás volt. Illetve itt is megvolt az a kulcs passz 3 ès hosszúra Godertnek, ott ugye 4. kísèrletre Ertznek. Hurts ezt szèpen csinálta 😉

No meg eszembe jutott a 63yardos GW field goal amit a Giants ellen lőtt Elliott rookiekent. Kèsőbb az is számított a kiemelèsnèl. Itt most közelebbről ès nem is feltétlenül GW field goal de a rookie Dicker the kicker berúgta 😛

No, ideje visszavágni a Boysnak ès akkor rendben lehet minden 🤪😜🥳
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan


Hát igen. Az utolsó támadó play-ben minden benne volt, ami rossz volt ezen a meccsen:
- 7 emberes rush és 6 emberes protection, azaz 4v4 van a secondaryban, tehát lehetne üres ember ilyen elkapókkal.
- A nyomás ellenére középen tart a fal, azaz van zseb. Csak hát Hurts nincsen benne a zsebben, mert pánikszerűen hátrál.
- Ha benne marad a zsebben, lehet, hogy simán besétál az endzone-ba.
- Borzasztó route kombináció: 4-ből 3 elkapó egy helyen torlódik, megkönnyítve így a levédekezésüket.
- Nincs azzal gond, hogy az utolsó játékban Hurts kezébe adtuk a labdát, de ilyenkor vannak tutibb játékok is, mint ezek a keresztbe futások. Pl. feltenni AJ-nek a sarokba, vagy Goedert-nek a kapu-póznákhoz.

Szerintem kicsit feleslegesen rágörcsöltek az arizonai passrush-ra. A meccs előtt ők blitzeltek a második legnagyobb arányban, csak a Giants náluk többet. Ugyanakkor a nyomásokban csak a középmezőnyben voltak, tehát nem voltak valami hatékonyak. Ehhez képest sokszor úgy be voltak tojva a Steichenék, mintha már a Cowboys ellen játszottunk volna. Ők tényleg jóval kevesebb blitz-cel érnek el ennél komolyabb nyomást.

Jó lenne, ha Steichen is visszatérne a valóságba, és nem csak a passzokkal akarna villogni annak örömére, hogy a lehetséges HC jelöltek között emlegetik a szezon után.
BleedingGreen
Jó, azért ez a kivágott képkocka elég félrevezető. Természetesen egy tökéletes QB megcsinálta volna itt a játékot, de ilyenből van max 5 az egész világon. Tavaly azért lett szétszedve, mert ezekben a helyzetekben azonnal elkezd futni és fel sem méri az elkapóit. Idén végre türelmes és átmegy 2-3 readen mielőtt felhúzza a nyúlcipőt, de ez sem jó a többségnek. Amúgy egy tök jó passzt osztott ki, amit Watkins be is húzhatott volna.

Azt felejtsük már el, hogy hirtelen mindent tudnia kéne - eszméletlenül irreális és hozzájárul a fals elvárásokhoz is, ami azért komoly probléma ebben a szurkolótáborban. Arról a passzáról miért nem beszél senki amikor balra kimozgott és kiosztott egy gyönyörű bombát (asszem Goedertnek vagy Smithnek) a nyomással az arcában? Ha ezt a szezon előtt mutatják, mindenki elalélt volna.

Steichennel kapcsolatban megint kicsit szőrszálhasogatónak érzem a kritikát egy ilyen meccsen. Szokták mondani hogy valaki megragadja az utolsó lehetőséget - na a mi O-nk eddig nem azt, hanem már az utolsó előttit megragadta az összes meccsen, azaz amikor még nem az ellenfél vezetett, akkor is tudtunk haladni fontos helyzetben.

Illetve tök jók ezek az utólagos elemzések, de a hindsight nem túl hasznos - nyilván mostmár mindenki tudja hogy mi lett volna a jó, de akkor és ott, nincs ennyi idő. Én továbbra sem éreztem hogy egy nyögvenyelős vagy ötlettelen O-t néznénk, mozognak a láncok és kreativitás is van bőven. Nem most kellett kiüríteni a playbookot.

Nem az elemzésnek szólnak a kritikák, mert én nagyon szeretem az írásaidat, de nem értem miért ezek a negatívabb felhangok jönnek hetek óta, amikor háromszor annyi pozitív dologról is lehetne írni. Ennek is itt a helye, de ezeknél a posztoknál bőven elférne egy picit több pozitív review is.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Heti Merill 😊

több mint 1 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 262 — Beware the Slim Reaper!


Hát igen. Az utolsó támadó play-ben minden benne volt, ami rossz volt ezen a meccsen:
- 7 emberes rush és 6 emberes protection, azaz 4v4 van a secondaryban, tehát lehetne üres ember ilyen elkapókkal.
- A nyomás ellenére középen tart a fal, azaz van zseb. Csak hát Hurts nincsen benne a zsebben, mert pánikszerűen hátrál.
- Ha benne marad a zsebben, lehet, hogy simán besétál az endzone-ba.
- Borzasztó route kombináció: 4-ből 3 elkapó egy helyen torlódik, megkönnyítve így a levédekezésüket.
- Nincs azzal gond, hogy az utolsó játékban Hurts kezébe adtuk a labdát, de ilyenkor vannak tutibb játékok is, mint ezek a keresztbe futások. Pl. feltenni AJ-nek a sarokba, vagy Goedert-nek a kapu-póznákhoz.

Szerintem kicsit feleslegesen rágörcsöltek az arizonai passrush-ra. A meccs előtt ők blitzeltek a második legnagyobb arányban, csak a Giants náluk többet. Ugyanakkor a nyomásokban csak a középmezőnyben voltak, tehát nem voltak valami hatékonyak. Ehhez képest sokszor úgy be voltak tojva a Steichenék, mintha már a Cowboys ellen játszottunk volna. Ők tényleg jóval kevesebb blitz-cel érnek el ennél komolyabb nyomást.

Jó lenne, ha Steichen is visszatérne a valóságba, és nem csak a passzokkal akarna villogni annak örömére, hogy a lehetséges HC jelöltek között emlegetik a szezon után.


több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk lehet nem ártana kicsit kevergetni az arányokat 🤪

több mint 1 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Akkor jól èrkelhettük, hogy Hurts nem volt boldog.

Reméljük a HCval ès az OCval is rendeződnek a dolgok ès csak meccs közbeni feszkó volt, amit láttunk.

 www.bleedinggreennation.com/2022/10/10/23396668/eagles-jalen-hurts-post-game-reaction-cardinals-win-week-5-offensive-performance-mixed-feelings
dande2
Ezek meglepően értelmes és korrekt válaszok
(persze a fele marketing) én nem éreztem azt hogy lenne bármi ellentét, vagy konfliktus stb.. Mondjuk a végén FG előtt ha nem Watkinst hanem AJ dobja meg sima TD.. nézd vissza