Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Nem akarok még véletlenül se belekezdeni még egyszer, mert láthatóan nem értünk egyet és nem szeretném mindenki idegeit húzni, de ennyit még engedjetek meg

A draft előtt teljes egyetértés volt abban, hogy akkor lesz ez egy jó draft, ha orvosoljuk az olb és az első számú cb szerepkörét. Az, hogy ezt milyen sorrendben tesszük, gyakorlatilag lényegtelen volt, nyilván a helyzet adta magát (Dupree csúszása hozzánk).

Az első nap tehát álomszerűen alakult. Érdekes volt idén ez az olb poszt, mert volt 4-5 olyan jelölt, akire azt mondták a szakértők, hogy nfl-szinten is kiváló játékos lehet belőlük, viszont mindegyiknél leírták, hogy egyik sem biztos húzás, mert mindegyikőjüknek van komoly hiányossága jelenleg. Viszont Dupree jött, ami döntést nem lehet kétségbe hozni és ez akkor is egy kiváló döntés volt, ha esetleg befuccsol valamiért az nfl.ben.

A második napnak tehát úgy vágtunk neki, hogy corner kell. Többször leírtátok, hogy a Steelersben megvan az az előnye egy újoncnak, hogy nem kell első évében kulcsszerepet betöltenie. Tehát egy olyan játékos lett volna az ideális, akit most be lehet tenni nickelbe, hogy szokja a légkört, majd jövőre előre lépve leválthatja Gayt vagy esetleg Allent, ha továbbra is ennyire kiábrándító teljesítményt nyújt. Golson pedig úgy néz ki nem fogja tudni betölteni ezt a szerepkört. Dupree technikáját éri rengeteg kritika, ami fejleszthető. A fizikai korlátokkal viszont nem tudsz mit kezdeni, az úgy maradt. Tehát összességében úgy gondolom, hogy a második pickkel húztunk egy nickel cb-t, ami a jelenlegi helyzetünkben hiba még akkor is, ha kiváló játékos lesz a ligában.

Coats alapjában véve szerintem jó húzás, vele kapcsolatban két logikátlan dolgot látok: harmadik körben húztunk egy gyakorlatilag 4. elkapót, ami kicsit luxus. A másik gondom az, hogy csak engem emlékeztet a srác egy az egyben Bryant-re? Nem veszik el majd egymástól a levegőt? De mindettől függetlenül ez egy jó húzás szerintem, csak a poszt miatt kicsit pazarlásnak tűnik.

Az, hogy a harmadik napon mi történt, azt bizony még senki sem tudja. Az biztos, hogy jó posztra jöttek játékosok, ha egy megragad hosszú távon, akkor már kiváló a harmadik napi draft. Ha nem, akkor így jártunk.

Összességében ezt tehát szerintem egy közepes draftnál nem volt jobb. De mondok most egy vadat: ha a holtszezonban szerzünk még valahonnan egy no1 cb-t (nem sztárt, csak egy kezdőt!), akkor ez egy tökéletes draft volt, amibe szerintem nem lehet belekötni. Ellenben ha nem jön cb, akkor számomra marad a csalódás!
több mint 9 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Finney a bejelentésével rögtön szimpatikus lett. Tudja, hogy hova érkezett.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Mondjuk a 11. helyen kiválasztott CB a Vikings által olyan hatalmas magas, hogy kiemelkedik a mezőnyből. Ja valójában csak 6.0 magas, azaz pár centivel nyúlt magasabbra. Biztosan nem ért 11. picket. Ne már most törjünk pálcát a srác felett. Majd, ha a teljesítménye is ad rá okot akkor.
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
zzz888
desider
Tehát összefoglalva: első és utolsó napunk kiválóan sikerült, de amúgy az egész draftunk sz@r mert 2 körben húztunk egy CB-t, aki 12 centivel alacsonyabb az optimálisnál, és ez minden mást felülír.

Ez így kicsit röhejes, szerintem lépjünk túl ezen.Jan
Ilyen állítás nem volt. Sőt, Ádi jelentette ki Golson után, hogy ez már csak egy jó közepes draft lehet. A B- is ezt jelzi.desider
Természetesen nem volt ilyen állítás, én fogalmaztam meg direkt túlzó módon, hogy kihangsúlyozzam: a három nap alatt az a legnagyobb problémánk, hogy húztunk egy prototípusnál alacsonyabb játékost egy posztra.

Ez pedig szerintem nem egetverő probléma, mondjuk ahhoz képest ha nem húztunk volna OLB-t, vagy irreális áron feltradelünk valamelyik nem top CB prospectért.

Minden hiányposztra jött ember az 1-4 körben. CB-re kettő is. Hogy beválnak-e vagy sem, az meg majd kiderül, előre nem kell leírni senkit sem.
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ilyen állítás nem volt. Sőt, Ádi jelentette ki Golson után, hogy ez már csak egy jó közepes draft lehet. A B- is ezt jelzi.desider
Ezt tartom most is. Az első nap tökéletes, a harmadik teljesen jó, a második napot pedig már így is túltárgyaltuk, nem kezdek bele még egyszer. Összességében szerintem ez egy erős átlagos draft. Ha grade-ekben gondolkodunk, a B- szerintem reális.vassadi
Egyetértünk. Nem először. 😉
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ilyen állítás nem volt. Sőt, Ádi jelentette ki Golson után, hogy ez már csak egy jó közepes draft lehet. A B- is ezt jelzi.desider
Ezt tartom most is. Az első nap tökéletes, a harmadik teljesen jó, a második napot pedig már így is túltárgyaltuk, nem kezdek bele még egyszer. Összességében szerintem ez egy erős átlagos draft. Ha grade-ekben gondolkodunk, a B- szerintem reális.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
 m.steelers.com/s/30861/260?itemPos=10&itemUri=-1771147341%2F121121507113611153611459511


Mitchellt ennyire lelkesnek még nem láttam....ez biztató.....😉
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
zzz888
Day 1 A-
Day 2 D-
Day 3 A
Draft: B-

Az AFC North minden csapata jobb nálunk. A második nap D- az egész értékelés második (!) legrosszabb eredménye az összes csapat közül.
"The team needed to take a corner, but in Golson it got one who is 5-foot-8 and probably went a round too early. Coates' issues with drops are well documented, and that won't play in the Steel City."
"Dupree could turn into a monster, but a solid Day 3 didn't make up for some big reaches on Day 2."desider
Tehát összefoglalva: első és utolsó napunk kiválóan sikerült, de amúgy az egész draftunk sz@r mert 2 körben húztunk egy CB-t, aki 12 centivel alacsonyabb az optimálisnál, és ez minden mást felülír.

Ez így kicsit röhejes, szerintem lépjünk túl ezen.Jan
Ilyen állítás nem volt. Sőt, Ádi jelentette ki Golson után, hogy ez már csak egy jó közepes draft lehet. A B- is ezt jelzi.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
zzz888
Day 1 A-
Day 2 D-
Day 3 A
Draft: B-

Az AFC North minden csapata jobb nálunk. A második nap D- az egész értékelés második (!) legrosszabb eredménye az összes csapat közül.
"The team needed to take a corner, but in Golson it got one who is 5-foot-8 and probably went a round too early. Coates' issues with drops are well documented, and that won't play in the Steel City."
"Dupree could turn into a monster, but a solid Day 3 didn't make up for some big reaches on Day 2."desider
Tehát összefoglalva: első és utolsó napunk kiválóan sikerült, de amúgy az egész draftunk sz@r mert 2 körben húztunk egy CB-t, aki 12 centivel alacsonyabb az optimálisnál, és ez minden mást felülír.

Ez így kicsit röhejes, szerintem lépjünk túl ezen.Jan
Tökéletesen egyetértek....
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ja és Coats elejt mindent punktum rosterre se kerül...Mann nem ért hozzá....ez is röhejes.....ha igaz lesz az edzők mondása és koncentrációs kérdés lesz akkor az idény végén nem semmi wr corpunk lehet.....
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem ez egy egész pofás draft, majd 2 év múlva meglátjuk hogyan is értékeljük, ha 3-nál több srác akkor is a kezdőben lesz akkor már jónak mondom. Az 1. körös biztosan, az alacsony CB, remélem meglátjuk, Jesse is jó lenne, ha tudná pótolni Millert. Augusztusban a TC-n meglátjuk. Aztán meg az alapszakaszban mit látunk 😀
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
zzz888
Day 1 A-
Day 2 D-
Day 3 A
Draft: B-

Az AFC North minden csapata jobb nálunk. A második nap D- az egész értékelés második (!) legrosszabb eredménye az összes csapat közül.
"The team needed to take a corner, but in Golson it got one who is 5-foot-8 and probably went a round too early. Coates' issues with drops are well documented, and that won't play in the Steel City."
"Dupree could turn into a monster, but a solid Day 3 didn't make up for some big reaches on Day 2."desider
Tehát összefoglalva: első és utolsó napunk kiválóan sikerült, de amúgy az egész draftunk sz@r mert 2 körben húztunk egy CB-t, aki 12 centivel alacsonyabb az optimálisnál, és ez minden mást felülír.

Ez így kicsit röhejes, szerintem lépjünk túl ezen.
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
tegnapi napra még az enefelpontkom-on is A t kaptunk, pedig a demeseken kívül ott kb mindenki utálja a vasast...
a teljes draftra meg B-, ami azért nem rossz, főleg úgy, hogy minden kör hátsó felében húztunk tréd nélkülzzz888
Day 1 A-
Day 2 D-
Day 3 A
Draft: B-

Az AFC North minden csapata jobb nálunk. A második nap D- az egész értékelés második (!) legrosszabb eredménye az összes csapat közül.
"The team needed to take a corner, but in Golson it got one who is 5-foot-8 and probably went a round too early. Coates' issues with drops are well documented, and that won't play in the Steel City."
"Dupree could turn into a monster, but a solid Day 3 didn't make up for some big reaches on Day 2."
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
tegnapi napra még az enefelpontkom-on is A t kaptunk, pedig a demeseken kívül ott kb mindenki utálja a vasast...
a teljes draftra meg B-, ami azért nem rossz, főleg úgy, hogy minden kör hátsó felében húztunk tréd nélkül
több mint 9 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
highlightsok alapján walton meg a düpré pick a legjobb szerintem

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A támadó fal is letudva, bár egysíkúnak tűnik, mi pedig a variabilis játékosokat szoktuk még a végén is erőltetni. Igaz nagyjából megvagyunk. Mondjuk Foster helyére nem jött senki, de ezek szerint meg vannak vele elégedve, hajlandóak újra szerződni.polamalu
Persze, hogy elégedettek vele, teljesen korrekt kezdő, nem is ezért jöhetett volna OG a középső-hátsó körökben, hanem mert jövőre lejár Foster szerződése, és lehetett volna hozni egy olyan projectet, aki egy tanulóév után átveheti a helyét, és nyilván a rookie szerződésével olcsóbb megoldás, mintha Fosterrel hosszabbítanánk. A vizitek alapján nagyon benne volt egy ilyen pick, de a 4. körben - 5. kör elején lezajlott egy elég komoly interior OL run (ahol mi még CB-t húztunk, ami teljesen logikus volt), utána pedig már bizonyára nem láttak igazán jó OG projecteket.

Finney és Dismukes is alapvetően center, de alighanem mindkettőt próbálgatjuk majd guard poszton is. Finney-t én az UDFA státusznál sokkal többre tartom, meglep, hogy nem olyan csapathoz írt alá, ahol kezdő helyre is esélye lehet centerként (nálunk még hosszútávon sem), de természetesen örülök, hogy itt van, messze a legnagyobb fogás az undrafted igazolásaink között.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Gerod Holliman 😀 Tackle-fóbiás safety, őszintén szólva nem hittem volna, hogy egyáltalán a boardunkon van. De 7. kör végén vállalható próbálkozás. Bár akkor már inkább a két pickkel utána elvitt Ekpre-Olomuval kísérleteztem volna.vassadi
Hollimant nem ismerem, special teamben mennyire lehet használható? Csak mert 7. körben már simán el tudom képzelni, hogy ez prioritást élvezhetett.Soldados
Ahhoz, hogy valaki jó special teamer legyen, szerelni is tudni kell, Holliman viszont nem tud / nem akar. Ő volt tavaly az FBS interception leadere 14 pickkel (bár ha megnézed, konkrétan hogyan szerezte őket, annyira nem leszel elájulva ettől a számtól se), a ball skilljei miatt látták meg benne az upside-ot, nem ST-be szánják. 7. körös projectnek elmegy, de kétlem, hogy mi majd ligaszinten rettegett hard hittert csinálnánk belőle. Mellesleg nagyon gyenge mért eredményeket produkált, az atletikussága sincs meg ahhoz, hogy az NFL-ben elfogadható deep safety legyen, nálunk pedig egyébként is sokoldalú safety-kre van szükség. Úgyhogy én még a late-round project mivoltához viszonyítva sem fűzök hozzá nagy reményeket.vassadi
Félelmetes, hogy ebben a sportban valaki nem tud / nem akar szerelni, bár hogy aztán ebből mennyire tud majd megélni azt nem tudom. Ilyen még a budakeszi fociban sincs...mi odatesszük magunkat és alig várjuk, hogy szerelhessünk 😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Gerod Holliman 😀 Tackle-fóbiás safety, őszintén szólva nem hittem volna, hogy egyáltalán a boardunkon van. De 7. kör végén vállalható próbálkozás. Bár akkor már inkább a két pickkel utána elvitt Ekpre-Olomuval kísérleteztem volna.vassadi
Hollimant nem ismerem, special teamben mennyire lehet használható? Csak mert 7. körben már simán el tudom képzelni, hogy ez prioritást élvezhetett.Soldados
Ahhoz, hogy valaki jó special teamer legyen, szerelni is tudni kell, Holliman viszont nem tud / nem akar. Ő volt tavaly az FBS interception leadere 14 pickkel (bár ha megnézed, konkrétan hogyan szerezte őket, annyira nem leszel elájulva ettől a számtól se), a ball skilljei miatt látták meg benne az upside-ot, nem ST-be szánják. 7. körös projectnek elmegy, de kétlem, hogy mi majd ligaszinten rettegett hard hittert csinálnánk belőle. Mellesleg nagyon gyenge mért eredményeket produkált, az atletikussága sincs meg ahhoz, hogy az NFL-ben elfogadható deep safety legyen, nálunk pedig egyébként is sokoldalú safety-kre van szükség. Úgyhogy én még a late-round project mivoltához viszonyítva sem fűzök hozzá nagy reményeket.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Na most Davis vízilabdázni jött?? "jó úszó srác"polamalu
nem de könnyebb lesz bedobni a mélyvízbe...ha úgy alakul 😀
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Na most Davis vízilabdázni jött?? "jó úszó srác"
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
BJ Finney-nek nagyon örülök UDFA-ként is azt gondolom akár rosterre is kerülhet.

Eli Rogers, DeVante Parker-rel együtt az ACC talán legjobb elkapótandeme volt Louisville-ben...nyilván utóbbi miatt elsősorban

Tyler Murphy előbb Gators QB volt onnan ment a BC-hez...szaladgálós fiú elég komoly számokat produkált iskolai és ACC szinten is ami a futásokat illeti...egy alkalommal ha jól emlékszem engem is megszívatott, mert meglepetésre megverték a USC-t, így buktam a fogadásomat...imádnám az ilyen húzásokat, ha Ádi nem mondaná azonnal, hogy engedjem el 😀 és általában igaza is van....

Ross Scheuerman a 3szoros NCAA bajnok Lafayette Leopards tailbackje. A csapat jelenleg az FCS-ben szerepel, itt ért el 4 év alatt 3504 futott yardot és 31 futott TD-t

Reese Dismukes az Auburn centere. 5. környékére várták, de elég jó volt az interior OL felhozatal. Rövid karjai vannak és a technikája is elég szar...szép címei voltak, de eléggé futottak még kategória.

Miles Dieffenbach...kicsit szentimentális ember lévén imádom ezt a húzást 😀 K.jó volt a tavalyi Penn State offense vele (önmagukhoz képest) és például az ő segítségével nyerte Hackenberg a Big Ten Freshman-of-the-Year címet 2013-ban. 2014-ben ez a Penn State OL egy rakás fos volt. Sérülése miatt azonban az egész évet ki kellett hagynia. HA rendbe jönne (nem tudom lesz e ilyen) jó alap lehetne. Mellőle a másik értékesebb OL ember a T Donovan Smith elég hamar kiment...pedig nem volt jó idén... Dieffenbach nélkül

Cam Clear 4 csillagos recruitként került Tennessee-be, majd egy évvel később tranferelt át az Aggies-hoz. Elég komoly off field problémái voltak. Jó futásblokkoló, meglepően robbanékony srác.

Nigel Crawford-Kinney-ról nem tudok semmit, de elég egzotikus egyetemről jön

Brandon Prate-ről sincs sok infó, 4-3-as DE-t játszott, tavaly 15 meccsen 62 szerelése volt 12,5 negatív yardon

Collin Rahrig nagyon alulméretezett srác, mégis egy Tevin Coleman futkározott mögötte, nem is rossz eredménnyel.
A Hoosiers-ben játszott centert, LG-t és RG-t is.

Dominique Davis magas, rendkívül jó úszó a srác.

Kevin Whimpey 2012 óta játszik kezdőként a Utah State Aggies LT posztján.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Elvileg megvannak az első UDFÁk is:

BJ Finney OC Kansas State
Eli Rogers WR Louisville
Tyler Murphy QB Boston College

Finney jó fogás lehet, több helyen is TOP100-ba írtták.Shilkor
Már offensive coordinátort is az UDFA-k közül szereztek.... felkészülés a Haley takarodj időszakra ? 😛

Amúgy nem tudom mit fikázzátok a kis CBteket lehet van 300 cm súlypont emelkedése.... 😀
....Már bocsánatmalkav
De nincs 😕. Viszont az oc bj finneyt en sem ismerem. Most akkor ket oc lesz? 😀gabistar
A támadó fal is letudva, bár egysíkúnak tűnik, mi pedig a variabilis játékosokat szoktuk még a végén is erőltetni. Igaz nagyjából megvagyunk. Mondjuk Foster helyére nem jött senki, de ezek szerint meg vannak vele elégedve, hajlandóak újra szerződni. Egyébként a GB centeréhez hasonlítják és 4-5. körbe várták. Lehet jó kis projekt lesz.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
A teljes UDFA sorrend:
BJ Finney OC Kansas State
Eli Rogers WR Louisville
Tyler Murphy QB Boston College
Ross Scheuerman RB Lafayette
Reese Dismukes C Auburn
Miles Dieffenbach OG Penn State
Cam Clear TE Texas A&M
Nigel Crawford-Kinney DL St Augustine
Brandon Prate DE Illinois
Collin Rahrig OL Indiana
Dominique Davis DE Liberty
Kevin Whimpey OL Utah State
Dior Mathis DB Oregon
több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Gerod Holliman tavaly 14 int-t szerzett....nem semmiKlaci79
Ha azoknak a szamoknak a felet hoznank amit a draftolt cbk es az s szerzett, iden nem lenne okunk panaszra. 😀
több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Elvileg megvannak az első UDFÁk is:

BJ Finney OC Kansas State
Eli Rogers WR Louisville
Tyler Murphy QB Boston College

Finney jó fogás lehet, több helyen is TOP100-ba írtták.Shilkor
Már offensive coordinátort is az UDFA-k közül szereztek.... felkészülés a Haley takarodj időszakra ? 😛

Amúgy nem tudom mit fikázzátok a kis CBteket lehet van 300 cm súlypont emelkedése.... 😀
....Már bocsánatmalkav
De nincs 😕. Viszont az oc bj finneyt en sem ismerem. Most akkor ket oc lesz? 😀