Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Eddig nagyon tetszetős. Odhiambo pick azért is érdekes, mert nem volt olyan szezonja, ahol 9 meccsnél többet le tudott volna játszani, állítólag két bokaműtétje is volt az elmúlt két évben, legutóbb egy 2015. októberi bokatörés miatt. Sokan úgy gondolták, hogy emiatt későbbi körökig is csúszhat, viszont egészségesen a legtehetségesebb OL prospectek egyike lehetne. Ha egyben tud maradni, akkor nagy húzás lehet belőle. Prosise-ra kíváncsi vagyok, hogy tud az NFL-hez alkalmazkodni, tape alapján elég jól veszi észre a réseket és könnyednek, agilisnak tűnik a mozgása, viszont sok egyetemi nagy játékánál annyit szaladt oldalra, hogy NFL-ben biztos, hogy negatív yardra szedik össze. Viszont korábban elkapó volt, így Fred Jackson szerepét jó eséllyel neki szánják.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Rawls retteghet mert megjott a legjobb futo a draftrol. 😊 Viccet felreteve mennyi szerepet szanhatnak neki? Gondolom fiatal jol elkapo RB-t kerestetek Jackson helyett. Drukkolok neki, hogy sikeres karriert futhasson be.
Toto21
Elsőre sztem 3rd down back lesz és az sem sűrűn... főleg mivel elkapó volt korábban, és olyan felállások/playek lesznek vele, mint amit Harvinnal játszottunk (pl jet sweep)... de nem gondolnám h meghatározó szerepet kapna...
SeaSzilaHawk
ez a jet sweep és Harvin szerű használat dolog remélem csak tipp mert Harvinnal kb 2-3 playben jött be és ugy 20 playben meg negatív yardos playek voltak 😀
braxa88
ugye láttad h csak egy példának hoztam fel... és h nem a jet sweep, mint play a fontos, hanem h milyen szerepet osztanak rá, mert az tuti h nem a falon belül fog futni...
SeaSzilaHawk
de miért ne lehetne ő tradicionális RB?
braxa88
mert nem az 😀 lehet majd, de nem idén és nem is jövőre... már csak maga a tény, h csak egy éve futó, illetve fumble gondjai is vannak (nem vészes, de van Fumbled five times in 156 carries losing two).
de azt ajánlom, h nézz róla egy pár vidit és megérted...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rawls retteghet mert megjott a legjobb futo a draftrol. 😊 Viccet felreteve mennyi szerepet szanhatnak neki? Gondolom fiatal jol elkapo RB-t kerestetek Jackson helyett. Drukkolok neki, hogy sikeres karriert futhasson be.
Toto21
Elsőre sztem 3rd down back lesz és az sem sűrűn... főleg mivel elkapó volt korábban, és olyan felállások/playek lesznek vele, mint amit Harvinnal játszottunk (pl jet sweep)... de nem gondolnám h meghatározó szerepet kapna...
SeaSzilaHawk
ez a jet sweep és Harvin szerű használat dolog remélem csak tipp mert Harvinnal kb 2-3 playben jött be és ugy 20 playben meg negatív yardos playek voltak 😀
braxa88
ugye láttad h csak egy példának hoztam fel... és h nem a jet sweep, mint play a fontos, hanem h milyen szerepet osztanak rá, mert az tuti h nem a falon belül fog futni...
SeaSzilaHawk
de miért ne lehetne ő tradicionális RB?
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Rawls retteghet mert megjott a legjobb futo a draftrol. 😊 Viccet felreteve mennyi szerepet szanhatnak neki? Gondolom fiatal jol elkapo RB-t kerestetek Jackson helyett. Drukkolok neki, hogy sikeres karriert futhasson be.
Toto21
Elsőre sztem 3rd down back lesz és az sem sűrűn... főleg mivel elkapó volt korábban, és olyan felállások/playek lesznek vele, mint amit Harvinnal játszottunk (pl jet sweep)... de nem gondolnám h meghatározó szerepet kapna...
SeaSzilaHawk
ez a jet sweep és Harvin szerű használat dolog remélem csak tipp mert Harvinnal kb 2-3 playben jött be és ugy 20 playben meg negatív yardos playek voltak 😀
braxa88
ugye láttad h csak egy példának hoztam fel... és h nem a jet sweep, mint play a fontos, hanem h milyen szerepet osztanak rá, mert az tuti h nem a falon belül fog futni...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Revideálom az álláspontomat a TE pick kapcsán. Fórumok szerint a draft class egyik, ha nem a legjobb blokkoló TE-je, aki allaround tehetség, elkapni is tud.

Ennek megfelelően mind a 2 OL pick, a DL oick és a TE pick is jó húzás a szememben, egyedül a RB pick helyett hoztam volna egy passrushert.
undisputedly
Oké csak a passzjátékoknál hol szorítasz neki helyet? Mert Baldwin és Graham helye adott a pályán és akkor még ott vagy Kearse meg Lockett akiből legalább az egyik biztos fenn van és az új RB CJ Prosise is jó elkapó ha jól rémlik.
GM játék miatt reméltem, hogy olyan helyre kerül ahol kezdő lehet, hát itt igen keveset fog pályát látni. Igaz olyan mint egy hatodik falember ez talán segíthet.
Bazzani
Luke Willson is sokat volt pályán még Jimmy Graham idejében is. most leginkább vele kell Vanneettnek megküzdenie a helyéért.
Rawls retteghet mert megjott a legjobb futo a draftrol. 😊 Viccet felreteve mennyi szerepet szanhatnak neki? Gondolom fiatal jol elkapo RB-t kerestetek Jackson helyett. Drukkolok neki, hogy sikeres karriert futhasson be.
Toto21
ha belegndolunk Rawls egy udfa aki most sérült, oké h kurvajó volt tavaly, de én nem érzem a helyét bebetonozva mint 1.számú RB, és Prosise csak 3.downos. Minden attól függ h Rawls egészséges lesz-e a rajtra, ha nem akkor Prosiseon mulik h mikor Rawls már bevethető lesz akkor megmarad kezdőnek v megosztva kapják a labdákat (ez lenne a legjobb) v Rawls mögött annyit kap majd mint tavaly Fred és Rawls Lynch mögött.

Rawls retteghet mert megjott a legjobb futo a draftrol. 😊 Viccet felreteve mennyi szerepet szanhatnak neki? Gondolom fiatal jol elkapo RB-t kerestetek Jackson helyett. Drukkolok neki, hogy sikeres karriert futhasson be.
Toto21
Elsőre sztem 3rd down back lesz és az sem sűrűn... főleg mivel elkapó volt korábban, és olyan felállások/playek lesznek vele, mint amit Harvinnal játszottunk (pl jet sweep)... de nem gondolnám h meghatározó szerepet kapna...
SeaSzilaHawk
ez a jet sweep és Harvin szerű használat dolog remélem csak tipp mert Harvinnal kb 2-3 playben jött be és ugy 20 playben meg negatív yardos playek voltak 😀
Revideálom az álláspontomat a TE pick kapcsán. Fórumok szerint a draft class egyik, ha nem a legjobb blokkoló TE-je, aki allaround tehetség, elkapni is tud.

Ennek megfelelően mind a 2 OL pick, a DL oick és a TE pick is jó húzás a szememben, egyedül a RB pick helyett hoztam volna egy passrushert.
undisputedly
Oké csak a passzjátékoknál hol szorítasz neki helyet? Mert Baldwin és Graham helye adott a pályán és akkor még ott vagy Kearse meg Lockett akiből legalább az egyik biztos fenn van és az új RB CJ Prosise is jó elkapó ha jól rémlik.
GM játék miatt reméltem, hogy olyan helyre kerül ahol kezdő lehet, hát itt igen keveset fog pályát látni. Igaz olyan mint egy hatodik falember ez talán segíthet.
Bazzani
A Qb és a fal nélkül marad ugye 5 spot amit leoszthatsz.

Szóval marad 4 spot. Ezt a 4 spotot én úgy osztanám el, hogy Baldwin és Lockett a szélen, Graham valamelyik mellett, kvázi elkapóként, és a klasszikus TE spotból indul majd a rookie.

Szerintem beláttuk, hogy Grahamet nem érdemes a darálóból indítani/komoly, DE/LB elleni blokkolási feladatot adni a számára, és egy "Miller-i" pozícióból játszik majd az újonc.

undisputedly
RB, Lockett és Kearse szélen, Baldwin slotban, Jimmy pedig szintén valahol WR postban. ez az alapfelállás egy 3.és 7nél mondjuk. Nálam igy nem fér fel Vannett, de ne is férjen. ő egy projet TE, aki 2 TEes (2TE, 2WR, 1RB) felállásokban futásoknál, play-actionöknél, option játékoknál lehet fen blokkolni/blokk+elkapni. ott jó is lesz.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Revideálom az álláspontomat a TE pick kapcsán. Fórumok szerint a draft class egyik, ha nem a legjobb blokkoló TE-je, aki allaround tehetség, elkapni is tud.

Ennek megfelelően mind a 2 OL pick, a DL oick és a TE pick is jó húzás a szememben, egyedül a RB pick helyett hoztam volna egy passrushert.
undisputedly
Oké csak a passzjátékoknál hol szorítasz neki helyet? Mert Baldwin és Graham helye adott a pályán és akkor még ott vagy Kearse meg Lockett akiből legalább az egyik biztos fenn van és az új RB CJ Prosise is jó elkapó ha jól rémlik.
GM játék miatt reméltem, hogy olyan helyre kerül ahol kezdő lehet, hát itt igen keveset fog pályát látni. Igaz olyan mint egy hatodik falember ez talán segíthet.
Bazzani
A Qb és a fal nélkül marad ugye 5 spot amit leoszthatsz.

Ebből legyen egy fix RB. (most így fejből nem tudom, hogy milyen %-al állunk fel empty backfielddel, de sokszor volt, hogy Lynch fent maradt és kiment szélre elkapónak -lol-, szóval ez is a repertoár része, gondolom megtévesztendő a Dc-t personel tekintetében).

Szóval marad 4 spot. Ezt a 4 spotot én úgy osztanám el, hogy Baldwin és Lockett a szélen, Graham valamelyik mellett, kvázi elkapóként, és a klasszikus TE spotból indul majd a rookie.

Szerintem beláttuk, hogy Grahamet nem érdemes a darálóból indítani/komoly, DE/LB elleni blokkolási feladatot adni a számára, és egy "Miller-i" pozícióból játszik majd az újonc.

Viszont pályarész specifikusan nem tudok nyilatkozni. RZ-ban nyilván a Graham-Új srác kettős fokozottan jelen lesz, sejtésem szerint Lockett/P-Rich kárára, tehát fantasyban azért lehet, hogy a RZ miatt termel majd pontokat.

Plusz ugye nem ismerjük Graham jelenlegi állapotát.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért gyerekek, hátra van még egy nap, de őszintén mikor volt utoljára ilyen draftunk, hogy nem a WTF-eket toltuk, hanem így mindenki elégedett kis mosollyal és bólogatással konstatálja a húzásainkat? Ha ma még szedünk egy CB-t meg egy project QB-t, abszolút elégedett lehet mindenki, és kapunk is rá majd egy "A" értékelést szvsz.
Hanni
V. Adams Jr. adja magát... 😀


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Revideálom az álláspontomat a TE pick kapcsán. Fórumok szerint a draft class egyik, ha nem a legjobb blokkoló TE-je, aki allaround tehetség, elkapni is tud.

Ennek megfelelően mind a 2 OL pick, a DL oick és a TE pick is jó húzás a szememben, egyedül a RB pick helyett hoztam volna egy passrushert.
undisputedly
Oké csak a passzjátékoknál hol szorítasz neki helyet? Mert Baldwin és Graham helye adott a pályán és akkor még ott vagy Kearse meg Lockett akiből legalább az egyik biztos fenn van és az új RB CJ Prosise is jó elkapó ha jól rémlik.
GM játék miatt reméltem, hogy olyan helyre kerül ahol kezdő lehet, hát itt igen keveset fog pályát látni. Igaz olyan mint egy hatodik falember ez talán segíthet.

több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Én, mint laikus "szurkoló" eddig nagyon elégedett vagyok a drafttal.
Bizakodva várom a folytatást...
QB-t, CB-t még én is várok.

több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azért gyerekek, hátra van még egy nap, de őszintén mikor volt utoljára ilyen draftunk, hogy nem a WTF-eket toltuk, hanem így mindenki elégedett kis mosollyal és bólogatással konstatálja a húzásainkat? Ha ma még szedünk egy CB-t meg egy project QB-t, abszolút elégedett lehet mindenki, és kapunk is rá majd egy "A" értékelést szvsz.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Revideálom az álláspontomat a TE pick kapcsán. Fórumok szerint a draft class egyik, ha nem a legjobb blokkoló TE-je, aki allaround tehetség, elkapni is tud.

Ennek megfelelően mind a 2 OL pick, a DL oick és a TE pick is jó húzás a szememben, egyedül a RB pick helyett hoztam volna egy passrushert.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Rawls retteghet mert megjott a legjobb futo a draftrol. 😊 Viccet felreteve mennyi szerepet szanhatnak neki? Gondolom fiatal jol elkapo RB-t kerestetek Jackson helyett. Drukkolok neki, hogy sikeres karriert futhasson be.
Toto21
Elsőre sztem 3rd down back lesz és az sem sűrűn... főleg mivel elkapó volt korábban, és olyan felállások/playek lesznek vele, mint amit Harvinnal játszottunk (pl jet sweep)... de nem gondolnám h meghatározó szerepet kapna...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Rawls retteghet mert megjott a legjobb futo a draftrol. 😊 Viccet felreteve mennyi szerepet szanhatnak neki? Gondolom fiatal jol elkapo RB-t kerestetek Jackson helyett. Drukkolok neki, hogy sikeres karriert futhasson be.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
DE kellett volna az elkapo TE helyet...

Amugy a tobbi huzasnak orulok, igaz kicsit a Rb picket is korainak erzem. Ket skill osztra lottunk el korai koros picket ugy, hogy elvileg mindkettoben van kezdonk, akik 100%-ban felepulnek a rajtig.

Viszont a falakba huzott embereknek orulok, vegre nem vedokbol akarunk tamado falat huzni Russ ele.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Odhiambo a kedvenc OLinemanem, nem hittem volna, hogy meglátják benne az értéket, azok után, hogy mindenhol lehúzták. Szerintem jobb lesz mint Ifedi.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
pénteki adag:
Jarran Reed- hosszútávú NT megoldva
CJ Prosie RB - fasza
Nick Vannett TE - jobb mint WIllson,elsőre nem értettem, de jó
Rees Odhiambo, OG/RT - fasza

én azt mondom h jó 2 napot zártunk. erősödtünk egyértelműen, Vannett kivételével oda lőtt a stáb ahova vártuk. OL feltankolva, Senkinek sincs meg a biztos helye, de remélem a Gilliam-Odhiambo-Lewis-Glowinski-Ifedi fallal nyomatjuk majd. (Okung után is szeretjük az afrikai OL arcokat 😀 )
Mebanet simán potolja majd Rubin mellett Reed.
Prosise - Rawls duó elég fasza lehet
Vannettből bármi lehet.
több mint 8 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
gondolom Reed örül
 twitter.com/FieldGulls/status/726215006933516288/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
braxa88
eddig se volt ellenemre mert jó pick de ez a kép meggyőző
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gondolom Reed örül
 twitter.com/FieldGulls/status/726215006933516288/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Brandon Mebane helyére érkezett Jarran Reed.
jó pick. már rookieként kezdhet Rubin mellett base felállásokban, és 1.naptól kezdve jó futás elleni DT lesz.
felment a csapat érte, +4.körbe fájt.
van még 2 pick a 3.körben, majd 5, 6, 7, 7
braxa88
3 húzásunk lesz még ma: 90, 94, 97
tejbegrrr!!!
igaz
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Brandon Mebane helyére érkezett Jarran Reed.
jó pick. már rookieként kezdhet Rubin mellett base felállásokban, és 1.naptól kezdve jó futás elleni DT lesz.
felment a csapat érte, +4.körbe fájt.
van még 2 pick a 3.körben, majd 5, 6, 7, 7
braxa88
3 húzásunk lesz még ma: 90, 94, 97

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Brandon Mebane helyére érkezett Jarran Reed.
jó pick. már rookieként kezdhet Rubin mellett base felállásokban, és 1.naptól kezdve jó futás elleni DT lesz.
felment a csapat érte, +4.körbe fájt.
van még 2 pick a 3.körben, majd 5, 6, 7, 7
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na 4db pick van mára:szerintem DT, OG, RB és QB huzás lesz ha nincs cserebere
DT, OG, RB és DE/CB huzást szeretnék
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vihetünk ma egy QBt állítlag (remélem feltrade nélkül 3.kör végén).
Prescott tetszene ha már választani kell
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PC-ék kiküldték Kábelt a klotyóra és gyorsan bemondták a picket az O falba. Szerintem rendben van a húzás, hoztunk egy RT-t RT posztra.
garrett27
Carpenter is így indult. Szerintem Ifediből is maximum annyi fog kijönni.
Nem mintha sok mozgástér lett volna, csak mondom. Én a két csávó közé egyenlőségjelet rakok. Carpenterrel meg végülis lett gyűrű, szóval ki van ez számolva 😀
Höri
viszont Brittnél klasszisokkal jobb 😀
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
PC-ék kiküldték Kábelt a klotyóra és gyorsan bemondták a picket az O falba. Szerintem rendben van a húzás, hoztunk egy RT-t RT posztra.
garrett27
Carpenter is így indult. Szerintem Ifediből is maximum annyi fog kijönni.
Nem mintha sok mozgástér lett volna, csak mondom. Én a két csávó közé egyenlőségjelet rakok. Carpenterrel meg végülis lett gyűrű, szóval ki van ez számolva 😀
Höri
Carpenter tehetseges volt, csak lusta es nem birta tartani a sulyat.