Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Eddig tetszik. Ifedinek azért 1-2 év coaching nem árt, de jó lesz RT-be. Gilliam lesz LT ez biztos. És plusz 3. Fasza.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
OL, más nem számít.
undisputedly
kb ja
nekem Ifedi annyira nem tetszett a felvételeken, inkább OGnak tudtam elképzelni, de sztem instant kezdő RT lesz.
Gilliam-Britt-Lewis-Glowinski-Ifedi. itt tartunk.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
OL, más nem számít.
több mint 8 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Ha már fent maradtunk szertnék egy játékos 😁😂😂
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
3.kört kaptunk. jó az.
csak mostmár ne buzizzunk 😀
több mint 8 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Na megérte fent maradni ..szokásos letrade 😂😂
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Kizárt dolog hogy ne kavarnánk valamit a cetlikkel.Tuti lesz szájtátós húzásunk, már csak megszokásból is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én csak akkor leszek elégedett, ha az első négy db (1-3. kör) húzásunkból legalább kettő az O falba jön, és abból legalább egy T lesz, a maradék kettő meg mehet a D falba, vagy Myles Jackre (ha csúszik).

Kifejezetten csalódott lennék, ha futót, vagy egyéb wtf kaliberű posztot húznánk az első 4 cetlinkkel.
undisputedly
én nagyon félek h 1-2.körben rámegyünk Derrick Henryre. 2.körben akár feltrade is. ne legyen igazam
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én csak akkor leszek elégedett, ha az első négy db (1-3. kör) húzásunkból legalább kettő az O falba jön, és abból legalább egy T lesz, a maradék kettő meg mehet a D falba, vagy Myles Jackre (ha csúszik).

Kifejezetten csalódott lennék, ha futót, vagy egyéb wtf kaliberű posztot húznánk az első 4 cetlinkkel.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tehát akkor nagyjából erre lehet számítani:

Day 1 targets (8)
Germain Ifedi, OL, Texas A&M
Ryan Kelly, C/G, Alabama
Kenny Clark, DT, UCLA
Vernon Butler, DT, Louisiana Tech
A'Shawn Robinson, DT, Alabama
Sheldon Rankins, DT, Louisville
Jason Spriggs, OT, Indiana

Chris Jones, DT, Mississippi State

Day 2 targets (3)
Derrick Henry, RB, Alabama
Austin Johnson, DT, Penn State
Jonathan Bullard, DT, Florida

Wild cards (11): These are prospects who could go either way in terms of the Seahawks' interest:
Josh Doctson, WR, TCU
Sterling Shepard, WR, Oklahoma
Will Fuller, WR, Notre Dame
Shaq Lawson, DE, Clemson
Eli Apple, CB, Ohio State
William Jackson III, CB, Houston
Kevin Dodd, DE, Clemson
Shilique Calhoun, DE, Michigan State
Emmanuel Ogbah, DE, Oklahoma State
Artie Burns, CB, Miami
Robert Nkemdiche, DL, Ole Miss

 espn.go.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/19487/a-seahawks-slant-to-the-top-50-draft-prospects
Aguirre
vastag akinek örülnék
1.körhöz még: Taylor Decker, Cody Whitehair, Andrew Billings
Nagyon remélem h D.Henryt nem visszük el. 4.körben oké egy RB huzás, előtte nagyon luxus pick lenne, amit nem engedhetünk meg.
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Tehát akkor nagyjából erre lehet számítani:

Day 1 targets (8)
Germain Ifedi, OL, Texas A&M
Ryan Kelly, C/G, Alabama
Kenny Clark, DT, UCLA
Vernon Butler, DT, Louisiana Tech
A'Shawn Robinson, DT, Alabama
Sheldon Rankins, DT, Louisville
Jason Spriggs, OT, Indiana
Chris Jones, DT, Mississippi State

Day 2 targets (3)
Derrick Henry, RB, Alabama
Austin Johnson, DT, Penn State
Jonathan Bullard, DT, Florida

Wild cards (11): These are prospects who could go either way in terms of the Seahawks' interest:
Josh Doctson, WR, TCU
Sterling Shepard, WR, Oklahoma
Will Fuller, WR, Notre Dame
Shaq Lawson, DE, Clemson
Eli Apple, CB, Ohio State
William Jackson III, CB, Houston
Kevin Dodd, DE, Clemson
Shilique Calhoun, DE, Michigan State
Emmanuel Ogbah, DE, Oklahoma State
Artie Burns, CB, Miami
Robert Nkemdiche, DL, Ole Miss

 espn.go.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/19487/a-seahawks-slant-to-the-top-50-draft-prospects
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly
Honlapon sem szerepeltetik a folyamatosan frissülő rosteren.
tejbegrrr!!!
Persze, de az nem hiteles forrás. Szerződése van, az csak úgy szűnik meg, hogy visszavonul, vagy felbontjuk(elcseréljük). Hivatalosan még nem vonult vissza, és nem is tettük ki.
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Amúgy ez a Lynch visszavonulás kezd Lynch-szerűen groteszk formát ölteni. Ugyanis még mindig nem nyújtotta be a visszavonulás hivatalos hatálybalépéséhez szükséges papírokat, ergo olyan, mintha még mindig a játékosunk lenne. A könyvekben is szerepel.

JS ugye hetekkel ezelőtt azt nyilatkozta, hogy Lynchnek egyszerűen "nem volt ideje" benyújtani a papírokat eddig. EZ ugye két vonalon is cáfolható.

1. Nem Lynch, hanem az ügynöke intézi a papírmunkát.
2. Azóta Egyiptomból is posztolgatott, és rendszeresen jelennek meg róla hírek, hogy hogyan tölti a szabadidejét, szóval nem az van, hogy Afrikában ment éhezőket.

Több szenzációhajhász cikk is született mostanában a témával kapcsolatban, amik azt állítják, hogy Lynch azt akarja elérni, hogy cutoljuk, így szabadon eligazolhat...mondjuk az Oaklandbe.
Én a magam részéről úgy látom, hogy ha egyszer bejelentette a visszavonulását (ha lehet egy twitter képet hivatalos bejelentésnek venni), akkor visszavonul, de még így utoljára egyszer szeretne keresztbe tenni a csapatnak.
undisputedly
Honlapon sem szerepeltetik a folyamatosan frissülő rosteren.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Amúgy ez a Lynch visszavonulás kezd Lynch-szerűen groteszk formát ölteni. Ugyanis még mindig nem nyújtotta be a visszavonulás hivatalos hatálybalépéséhez szükséges papírokat, ergo olyan, mintha még mindig a játékosunk lenne. A könyvekben is szerepel.

JS ugye hetekkel ezelőtt azt nyilatkozta, hogy Lynchnek egyszerűen "nem volt ideje" benyújtani a papírokat eddig. EZ ugye két vonalon is cáfolható.

1. Nem Lynch, hanem az ügynöke intézi a papírmunkát.
2. Azóta Egyiptomból is posztolgatott, és rendszeresen jelennek meg róla hírek, hogy hogyan tölti a szabadidejét, szóval nem az van, hogy Afrikában ment éhezőket.

Több szenzációhajhász cikk is született mostanában a témával kapcsolatban, amik azt állítják, hogy Lynch azt akarja elérni, hogy cutoljuk, így szabadon eligazolhat...mondjuk az Oaklandbe.
Én a magam részéről úgy látom, hogy ha egyszer bejelentette a visszavonulását (ha lehet egy twitter képet hivatalos bejelentésnek venni), akkor visszavonul, de még így utoljára egyszer szeretne keresztbe tenni a csapatnak.
undisputedly
Szerintem csak annyiról van szó, hogy ha június 1 után kerül le a rosterről akkor az utána maradó 5M dead money 50-50% arányban oszlik meg a következő két szezonban. A jelenlegi cap helyzetben nem nagyon férne bele 1 szer 5 milla a semmiért, jobb osztani.
Nadal17
EZ mondjuk ésszerű feloldása lenne a problémának : Reméljük, hogy csak ennyiről van szó.
undisputedly
Szerintem tök mindegy, és ez csak könyvelés kérdése.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy ez a Lynch visszavonulás kezd Lynch-szerűen groteszk formát ölteni. Ugyanis még mindig nem nyújtotta be a visszavonulás hivatalos hatálybalépéséhez szükséges papírokat, ergo olyan, mintha még mindig a játékosunk lenne. A könyvekben is szerepel.

JS ugye hetekkel ezelőtt azt nyilatkozta, hogy Lynchnek egyszerűen "nem volt ideje" benyújtani a papírokat eddig. EZ ugye két vonalon is cáfolható.

1. Nem Lynch, hanem az ügynöke intézi a papírmunkát.
2. Azóta Egyiptomból is posztolgatott, és rendszeresen jelennek meg róla hírek, hogy hogyan tölti a szabadidejét, szóval nem az van, hogy Afrikában ment éhezőket.

Több szenzációhajhász cikk is született mostanában a témával kapcsolatban, amik azt állítják, hogy Lynch azt akarja elérni, hogy cutoljuk, így szabadon eligazolhat...mondjuk az Oaklandbe.
Én a magam részéről úgy látom, hogy ha egyszer bejelentette a visszavonulását (ha lehet egy twitter képet hivatalos bejelentésnek venni), akkor visszavonul, de még így utoljára egyszer szeretne keresztbe tenni a csapatnak.
undisputedly
Szerintem csak annyiról van szó, hogy ha június 1 után kerül le a rosterről akkor az utána maradó 5M dead money 50-50% arányban oszlik meg a következő két szezonban. A jelenlegi cap helyzetben nem nagyon férne bele 1 szer 5 milla a semmiért, jobb osztani.
Nadal17
EZ mondjuk ésszerű feloldása lenne a problémának : Reméljük, hogy csak ennyiről van szó.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Amúgy ez a Lynch visszavonulás kezd Lynch-szerűen groteszk formát ölteni. Ugyanis még mindig nem nyújtotta be a visszavonulás hivatalos hatálybalépéséhez szükséges papírokat, ergo olyan, mintha még mindig a játékosunk lenne. A könyvekben is szerepel.

JS ugye hetekkel ezelőtt azt nyilatkozta, hogy Lynchnek egyszerűen "nem volt ideje" benyújtani a papírokat eddig. EZ ugye két vonalon is cáfolható.

1. Nem Lynch, hanem az ügynöke intézi a papírmunkát.
2. Azóta Egyiptomból is posztolgatott, és rendszeresen jelennek meg róla hírek, hogy hogyan tölti a szabadidejét, szóval nem az van, hogy Afrikában ment éhezőket.

Több szenzációhajhász cikk is született mostanában a témával kapcsolatban, amik azt állítják, hogy Lynch azt akarja elérni, hogy cutoljuk, így szabadon eligazolhat...mondjuk az Oaklandbe.
Én a magam részéről úgy látom, hogy ha egyszer bejelentette a visszavonulását (ha lehet egy twitter képet hivatalos bejelentésnek venni), akkor visszavonul, de még így utoljára egyszer szeretne keresztbe tenni a csapatnak.
undisputedly
Szerintem csak annyiról van szó, hogy ha június 1 után kerül le a rosterről akkor az utána maradó 5M dead money 50-50% arányban oszlik meg a következő két szezonban. A jelenlegi cap helyzetben nem nagyon férne bele 1 szer 5 milla a semmiért, jobb osztani.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy ez a Lynch visszavonulás kezd Lynch-szerűen groteszk formát ölteni. Ugyanis még mindig nem nyújtotta be a visszavonulás hivatalos hatálybalépéséhez szükséges papírokat, ergo olyan, mintha még mindig a játékosunk lenne. A könyvekben is szerepel.

JS ugye hetekkel ezelőtt azt nyilatkozta, hogy Lynchnek egyszerűen "nem volt ideje" benyújtani a papírokat eddig. EZ ugye két vonalon is cáfolható.

1. Nem Lynch, hanem az ügynöke intézi a papírmunkát.
2. Azóta Egyiptomból is posztolgatott, és rendszeresen jelennek meg róla hírek, hogy hogyan tölti a szabadidejét, szóval nem az van, hogy Afrikában ment éhezőket.

Több szenzációhajhász cikk is született mostanában a témával kapcsolatban, amik azt állítják, hogy Lynch azt akarja elérni, hogy cutoljuk, így szabadon eligazolhat...mondjuk az Oaklandbe.
Én a magam részéről úgy látom, hogy ha egyszer bejelentette a visszavonulását (ha lehet egy twitter képet hivatalos bejelentésnek venni), akkor visszavonul, de még így utoljára egyszer szeretne keresztbe tenni a csapatnak.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Péntek hajnali 2-től élőben megy a draft első köre a Sport tv-n. Csak fent kéne maradni. Én Jason Spriggs-et néztem ki magamnak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vannak akik szerint ha Jaylon Smith - sérült, de tehetséges LB - bennmarad a 3. körben, a csapat megpróbálhatja draftolni. Tekintve hogy pl. Clark draftolását is sokat túl korainak tartották tavaly, a csapat szeret rizikózni ilyen téren, olyanokat választva, akik más csapatoknál szóba sem jönnek olyan korán.
További értelme lehet, hogy az idén Irvin helyén Clark játszana, 2017-ben pedig visszamehetne DE posztra, mert addigra a Bennett/Avril duó túl drága lenne túl öregen, így Irvin helyére állhatna be másfél év múlva Jaylon Smith.
Aguirre
Egy OT es egy DT utan nekem is tetszene.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Smith szerintem hamarabb ki fog menni még úgy is hogy sérült.

több mint 8 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
3. körben nagyon tudnám támogatni Jaylon Smith draftolását. Simán Pro Bowl kaliber a srác, ha egészséges. Egy Smith-Wagner-Wright LB sor az elég durva lenne...
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Vannak akik szerint ha Jaylon Smith - sérült, de tehetséges LB - bennmarad a 3. körben, a csapat megpróbálhatja draftolni. Tekintve hogy pl. Clark draftolását is sokat túl korainak tartották tavaly, a csapat szeret rizikózni ilyen téren, olyanokat választva, akik más csapatoknál szóba sem jönnek olyan korán.
További értelme lehet, hogy az idén Irvin helyén Clark játszana, 2017-ben pedig visszamehetne DE posztra, mert addigra a Bennett/Avril duó túl drága lenne túl öregen, így Irvin helyére állhatna be másfél év múlva Jaylon Smith.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
velük beszélgettünk el: (vastaggal aki jó lehet 1.körben, ferdével aki 1.körös matéria(meg a végén egy ---jezés mert a ferde dolog nem látzszik 😊 ), de nem kéne)
Daniel Braverman, WR, Western Michigan (PRI)
Vernon Butler, DT/NT, Louisiana Tech (PRI)
Le'Raven Clark, OT, Texas Tech (COM)
Blake Countess, CB, Auburn (PRO)
Joe Dahl, G/OT, Washington State (SR)
Sean Davis, FS/CB, Maryland (STM)
Kevin Dodd, DE, Clemson (PRI)---
Tyler Ervin, RB, San Jose State (PRO)
George Fant, TE, Western Kentucky (WOR)
D.J. Foster, WR/RB, Arizona State (COM)
Joshua Garnett, G, Stanford (COM)
Derrick Henry, RB, Alabama (PRI)---
Marcus Henry, C, Boise State (PRI)
Germain Ifedi, OT, Texas A&M (WOR)---
Chris Jones, DT/3-4DE, Mississippi State (PRI)---
Shaq Lawson, DE/3-4OLB, Clemson (COM)
---
Jay Lee^, WR, Baylor (PRO, PRI, WOR)
Roger Lewis, WR, Bowling Green (STM)
Lene Maiava, OT/G, Arizona (PRI)
Will Parks, SS, Arizona (PRI)
Dak Prescott, QB, Mississippi State (COM)
D.J. Reader, DT, Clemson (COM)
Rashard Robinson, CB, LSU (PRI)
Nick Vannett, TE, Ohio State (PRO)
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Browner 760 ezer nem garantált dollárért szerződött le egy évre.

Szerkesztette: tejbegrrr!!!

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Norman vetminért jöhet.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"