Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
pénteki adag:
Jarran Reed- hosszútávú NT megoldva
CJ Prosie RB - fasza
Nick Vannett TE - jobb mint WIllson,elsőre nem értettem, de jó
Rees Odhiambo, OG/RT - fasza

én azt mondom h jó 2 napot zártunk. erősödtünk egyértelműen, Vannett kivételével oda lőtt a stáb ahova vártuk. OL feltankolva, Senkinek sincs meg a biztos helye, de remélem a Gilliam-Odhiambo-Lewis-Glowinski-Ifedi fallal nyomatjuk majd. (Okung után is szeretjük az afrikai OL arcokat 😀 )
Mebanet simán potolja majd Rubin mellett Reed.
Prosise - Rawls duó elég fasza lehet
Vannettből bármi lehet.
több mint 8 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
gondolom Reed örül
 twitter.com/FieldGulls/status/726215006933516288/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
braxa88
eddig se volt ellenemre mert jó pick de ez a kép meggyőző
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gondolom Reed örül
 twitter.com/FieldGulls/status/726215006933516288/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Brandon Mebane helyére érkezett Jarran Reed.
jó pick. már rookieként kezdhet Rubin mellett base felállásokban, és 1.naptól kezdve jó futás elleni DT lesz.
felment a csapat érte, +4.körbe fájt.
van még 2 pick a 3.körben, majd 5, 6, 7, 7
braxa88
3 húzásunk lesz még ma: 90, 94, 97
tejbegrrr!!!
igaz
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Brandon Mebane helyére érkezett Jarran Reed.
jó pick. már rookieként kezdhet Rubin mellett base felállásokban, és 1.naptól kezdve jó futás elleni DT lesz.
felment a csapat érte, +4.körbe fájt.
van még 2 pick a 3.körben, majd 5, 6, 7, 7
braxa88
3 húzásunk lesz még ma: 90, 94, 97

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Brandon Mebane helyére érkezett Jarran Reed.
jó pick. már rookieként kezdhet Rubin mellett base felállásokban, és 1.naptól kezdve jó futás elleni DT lesz.
felment a csapat érte, +4.körbe fájt.
van még 2 pick a 3.körben, majd 5, 6, 7, 7
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na 4db pick van mára:szerintem DT, OG, RB és QB huzás lesz ha nincs cserebere
DT, OG, RB és DE/CB huzást szeretnék
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vihetünk ma egy QBt állítlag (remélem feltrade nélkül 3.kör végén).
Prescott tetszene ha már választani kell
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PC-ék kiküldték Kábelt a klotyóra és gyorsan bemondták a picket az O falba. Szerintem rendben van a húzás, hoztunk egy RT-t RT posztra.
garrett27
Carpenter is így indult. Szerintem Ifediből is maximum annyi fog kijönni.
Nem mintha sok mozgástér lett volna, csak mondom. Én a két csávó közé egyenlőségjelet rakok. Carpenterrel meg végülis lett gyűrű, szóval ki van ez számolva 😀
Höri
viszont Brittnél klasszisokkal jobb 😀
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
PC-ék kiküldték Kábelt a klotyóra és gyorsan bemondták a picket az O falba. Szerintem rendben van a húzás, hoztunk egy RT-t RT posztra.
garrett27
Carpenter is így indult. Szerintem Ifediből is maximum annyi fog kijönni.
Nem mintha sok mozgástér lett volna, csak mondom. Én a két csávó közé egyenlőségjelet rakok. Carpenterrel meg végülis lett gyűrű, szóval ki van ez számolva 😀
Höri
Carpenter tehetseges volt, csak lusta es nem birta tartani a sulyat.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
PC-ék kiküldték Kábelt a klotyóra és gyorsan bemondták a picket az O falba. Szerintem rendben van a húzás, hoztunk egy RT-t RT posztra.
garrett27
Carpenter is így indult. Szerintem Ifediből is maximum annyi fog kijönni.
Nem mintha sok mozgástér lett volna, csak mondom. Én a két csávó közé egyenlőségjelet rakok. Carpenterrel meg végülis lett gyűrű, szóval ki van ez számolva 😀

több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szerintem üzletelni is fogunk, főleg a több 3. körös pick miatt, jó lenne még legalább 1 magas húzás a falba, aztán már lehet csemegézni.

Nem ide tartozik, de tetszett Höri pólója az éjjel.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Még egy OG és egy DT kellene, és én egy DE korai (3. körös) húzásával is meg tudnék
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Vittétek volna Garnett-et ha nem tradelünk fel érte?
he7edik
Nem, Ifedi volt a célpont 26-on is. Még március elején dolgozott együtt Cable-el, kb. onnan tudták, ő lesz az emberük az elején.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Vittétek volna Garnett-et ha nem tradelünk fel érte?


több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na akkor az öreg Ifedi

(ismertető fentről)
Egyetem
Texas A&M
Életkor
21 (1994-06-02)
Magasság
6 ft 6 in (1.98 m)
Tömeg
335 lbs (152 kg)

Erősségek
Hihetetlen hosszú karjai, és elképesztő tömege van. Tackle-t és guardot is játszott az egyetemen, és profiként is mindkét posztra elképzelhető. Tackle-ként elég atletikus ahhoz, hogy a széleket védje, és be tud lépre belülre, ha valaki hirtelen középre vágna az ellenfélből. Erős a keze, meg tudja állítani a siettetőket, amikor belülről fogja meg őket. Amikor ő érkezik lendületből a védő elé, akkor bárkit elintéz. Atletikussága miatt jól reagálja le a twisteket, blitzeket. Karjai hosszúságával és lábai gyorsaságával új utat tud törni. Remekül használja a csípőjét, amivel futásblokkolóként kitolja az ellenfelét a lyukból. Tudja, hogy mit vállalhat be, fürgesége miatt a második szinten is jól blokkol. Kellemetlenebb ellenfél, mint Ogbuehi.

Gyengeségek
Az egyetemi támadóséma miatt feladatai limitálva voltak. Inkább megragadja az ellenfelét, minthogy biztosítson egy blokkot, és rásegítsen a lábaival. A passzblokkolási kiszámíthatatlansága miatt a szélen könnyebben érdemes támadni. A közös blokkoknál még tanulnia kell jól időzíteni. Túl gyorsan cselekszik és nem mindig sikerül biztosítani az első blokkot. Darabos a mozgása oldalra. Magasan játszik az hosszabb blokkoknál, kevésbé tudja előnyére fordítani a lábmunkáját. Mikor nem terpeszt eléggé, simán bemennek a zsebbe mellette. Meg kell tanulnia nem beledőlni a blokkokba. Megelégszik azzal, hogy elvégzi a dolgát, nem akar domniálni. Türelmetlen és figyelmetlen passzblokkolásnál. Inkább előrelendül, ahelyett, hogy megvárná, hogy odaérjen az ellenfél hozzá.

Megjegyzések
Bátyja, Martin Ifedi a tavalyi draft 227. választása volt, jelenleg a Tampa Bay Buccaneers defensive endje. Houstoni család sarja, 4 csillagos toborzottként lett a Texas A&M tagja. Redshirted freshmanként RG poszton debütált a kezdőcsapatban, és volt részese annak a támadósornak Johnny Manziel előtt, amely a legtöbb first downt szerezte az országban. Másodévesen kitették RT posztra és az Aggies ezúttal passzolt yardban és TD-ben vezette az SEC konferenciát, Ifedi viszont két meccset kihagyott térdszalag-húzódás végett. 2015-ben végül nem került sor újabb helycserére, maradt a jobb oldalon, annak ellenére, hogy az LT poszt megüresedett Cedric Ogbuehi távoztával. All-SEC 2. csapatosnak szavazták meg mielőtt követte testvérét a profi ligába, miután az underclassmen tanácsadó bizottság 2. körösnek jósolta a télen. A többség ugyanakkor korainak érzi, hogy bedobta a nevét a kalapba. A Texas A&M OL-képzését talán már nem kell bemutatni, Joeckel, Matthews és Ogbuehi után idén Ifedi lett a top termékük. Nagy előnye, hogy több poszton is kipróbálható, mert így minimum csereként az aktív keretekhez is közelebb kerül, de sem RG, sem RT poszton nem kimondottan elit tehetség. Drafthelytől függetlenül meg fogja kapni az esélyt valószínűleg, de momentán inkább tűnik vészmegoldásnak a kezdőcsapatba, mint sem húzóembernek.Egy jó falat azért nem fog elrontani, de rosszat sem megjavítani.












több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Broncos receive:
» 2016 first-round pick (No. 26): Paxton Lynch
Seahawks receive:
» 2016 first-round pick (No. 31): Germain Ifedi
» 2016 third-round pick (No. 94)
Ifedi volt workouton, gondolom 26.helyen is ő volt kiszemelt. Így nagyon jó ez a letrade


szóval ma van 2/56, 3/90, 3/94, 3/97 (utolsó nem cserélhető)
meglepődnék ha a két 3.körössel nem mennénk fel valami kiskedvencért.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Eddig tetszik. Ifedinek azért 1-2 év coaching nem árt, de jó lesz RT-be. Gilliam lesz LT ez biztos. És plusz 3. Fasza.
Medvepapa
És így Webb-et be lehet tolni RG-nek végső esetben, ahol tavaly mondjuk úgy, hogy vállalható szinten dolgozott többnyire...
Rolni
Ez is egy járható út. Mondjuk én még várok G és C húzást is, megteremtve a versenyhelyzetet a falban, az idei draft erre tökéletesen alkalmas.
Medvepapa
Valszeg erre a 3. körig várni fogunk. Ott viszont már jöhet megint G v. akár C is.
A második körben elképzelhető egy DT v egy LB pick?
BigBaltazar
Igazából bármi elképzelhető. 4 pick van jelenleg 2-3. körben, nagyon sok féle variáció létezik. Henry-t még nem zárnám ki, de kicsi esélyt látok arra, hogy miatta felmenjünk 2. kör első felébe, ez a verzió inkább az első körben való letrade után lett volna opció, de Ifedi jött.

Na most G meg C 3. körben vagy utána is húzható, ezért egy DE/DT vagy akár mindkettő jöhet a 2. körben, akár feltrade esetén. OLB-t szerintem nem húzunk a 2. nap, bár 3. körben egy Jaylon Smith már lehet megérne egy misét. Rawls példájából kiindulva ha nem Henry, akkor akárki lehet 5. körtől lefele, sok egyforma képességű futó van. CB viszont megint opció lehet a 2. napon. Szóval bármi lehet. Izgalmas este elé nézünk.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Glasgow jó pick lenne nálatok, csak a második végén még szvsz nem fogjátok behúzni, a harmadik végén pedig szerintem már nem lesz benn. (Meg amúgy se erősödjetek egy ilyen jó kis G/C-el aki ráadásul nagy needre is jönne).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Eddig tetszik. Ifedinek azért 1-2 év coaching nem árt, de jó lesz RT-be. Gilliam lesz LT ez biztos. És plusz 3. Fasza.
Medvepapa
És így Webb-et be lehet tolni RG-nek végső esetben, ahol tavaly mondjuk úgy, hogy vállalható szinten dolgozott többnyire...
Rolni
Ez is egy járható út. Mondjuk én még várok G és C húzást is, megteremtve a versenyhelyzetet a falban, az idei draft erre tökéletesen alkalmas.
Medvepapa
Persze ezért írtam, h végső esetben!
Sztem simán vihettek OL-t a 2. és a 3. körben is még és utána is marad a 3. végén két pick a védelembe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Eddig tetszik. Ifedinek azért 1-2 év coaching nem árt, de jó lesz RT-be. Gilliam lesz LT ez biztos. És plusz 3. Fasza.
Medvepapa
És így Webb-et be lehet tolni RG-nek végső esetben, ahol tavaly mondjuk úgy, hogy vállalható szinten dolgozott többnyire...
Rolni
Ez is egy járható út. Mondjuk én még várok G és C húzást is, megteremtve a versenyhelyzetet a falban, az idei draft erre tökéletesen alkalmas.
Medvepapa
Valszeg erre a 3. körig várni fogunk. Ott viszont már jöhet megint G v. akár C is.
A második körben elképzelhető egy DT v egy LB pick?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Eddig tetszik. Ifedinek azért 1-2 év coaching nem árt, de jó lesz RT-be. Gilliam lesz LT ez biztos. És plusz 3. Fasza.
Medvepapa
És így Webb-et be lehet tolni RG-nek végső esetben, ahol tavaly mondjuk úgy, hogy vállalható szinten dolgozott többnyire...
Rolni
Ez is egy járható út. Mondjuk én még várok G és C húzást is, megteremtve a versenyhelyzetet a falban, az idei draft erre tökéletesen alkalmas.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Eddig tetszik. Ifedinek azért 1-2 év coaching nem árt, de jó lesz RT-be. Gilliam lesz LT ez biztos. És plusz 3. Fasza.
Medvepapa
És így Webb-et be lehet tolni RG-nek végső esetben, ahol tavaly mondjuk úgy, hogy vállalható szinten dolgozott többnyire...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
PC-ék kiküldték Kábelt a klotyóra és gyorsan bemondták a picket az O falba. Szerintem rendben van a húzás, hoztunk egy RT-t RT posztra. Most jöhetne egy G aztán mehet a kavarás alsóbb körökben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 www.fieldgulls.com/2016/4/28/11534634/video-germain-ifedi-and-friends-react-to-being-drafted-by-the-seahawks

Na jó, a fehér gyerek nagyon gáz. A torony fekák kb. le sem szarják. Ő lenne az ügynöke? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"