Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Titánék baromi jól jártak, a Kosok viszont szerintem 19-re húztak lapot. Meglátjuk mire viszik, mi meg már úgyis megszoktuk, hogy tele vannak első körös pickekkel.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Na, a Rams kicsinálta magát 1-2 évre 😊
undisputedly
Hát sírnánk rendesen ha beválna az az irányító majd. Nyugtával a napot. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, a Rams kicsinálta magát 1-2 évre 😊
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 www.youtube.com/watch?v=TM1BjQEScfY

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
srácok, semennyire nem kéne komolyan venni ezt a OL felállást... egy játékosok által szervezett edzés, még edzésnek se mondanám. az megy el aki akar, és kb ráér 😀
braxa88
Nyilván semmit nem jelent, Webb és Glowinski tűnik most kezdőnek ebből az ötösből. Arra azért kíváncsi leszek, hogy az albánunkból valaha is lesz-e valami.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
srácok, semennyire nem kéne komolyan venni ezt a OL felállást... egy játékosok által szervezett edzés, még edzésnek se mondanám. az megy el aki akar, és kb ráér 😀
braxa88
Én mondjuk Ciara-t anyatigrisként el tudnám képzelni a baloldalon. 😀
Medvepapa
őt én is sok helyen eltudom képzelni 😊
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
srácok, semennyire nem kéne komolyan venni ezt a OL felállást... egy játékosok által szervezett edzés, még edzésnek se mondanám. az megy el aki akar, és kb ráér 😀
braxa88
Én mondjuk Ciara-t anyatigrisként el tudnám képzelni a baloldalon. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
srácok, semennyire nem kéne komolyan venni ezt a OL felállást... egy játékosok által szervezett edzés, még edzésnek se mondanám. az megy el aki akar, és kb ráér 😀
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
A Los Angelesből érkező képek szerint a Webb-Glowinski-Sokoli-Pericak-Sowell összeállítású fal edz együtt Wilsonékkal. Sokoli guardként is feltűnik a fotókon. Britt és Gilliam egyelőre sehol.
tejbegrrr!!!
azért remélem nem ez lesz a végeges felállás, mert ha igen wilson már a 2.héten IR-en lesz,


több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 011
A Los Angelesből érkező képek szerint a Webb-Glowinski-Sokoli-Pericak-Sowell összeállítású fal edz együtt Wilsonékkal. Sokoli guardként is feltűnik a fotókon. Britt és Gilliam egyelőre sehol.
tejbegrrr!!!
Webb a LT? 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A Los Angelesből érkező képek szerint a Webb-Glowinski-Sokoli-Pericak-Sowell összeállítású fal edz együtt Wilsonékkal. Sokoli guardként is feltűnik a fotókon. Britt és Gilliam egyelőre sehol.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Clark szvsz nem reach a 2. kör végén, sőt. Ink akk már Whitehair az elsőben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Nekem a következő preferenciám vannak, eszerint próbáltam húzni a mock draft játékban kis csapatunknak:

1. kör
A. Csere Joe Thomasért (kéz biliben)
B. DT/OLB ha benn van Robinson, Rankins, vagy Darron Lee (mind kiment)
C. OT/OG ha benn van Decker, vagy Conklin (kimentek), ha nem akkor Cody Whitehair
D. alternatív és igen kockázatos választásként Jaylon Smith

2. kör
Itt előre elhatároztam, hogy OL-t húzok, mert szerintem király DT-t lehet találni idén a 3. kör végén is, mint ahogy találtam is. 😊 Az elit linebackerek is kimentek.
Kicsit összezavartak azzal a többiek, hogy kivitték a lieblingjeimet. Joshua Garnett és Westermann (mondjuk Whitehair után wtf húzás mindkettő), OT meg kiment Spriggs és Ifedi is. Így reacheltem Le'Raven Clarkot. A valóságban verném a fejem a falba, hogyha Carrollék őt vinnék a 2. körben, bár nem lesz rossz ő szerintem, csak értékben nem fasza itt.

3. kör/1
DT - kedvencem Jihad Ward kiment, így a Sheldon Day - Maliek Collins duóból kellett választanom, előbbi lett.

3. kör/2
OLB, vagy RB - itt a Deion Jones kontra Devontae Booker, Kenyan Drake és Alex Collins fordult meg a fejemben, végül Bookert választottam, mert szerintem értékén ő volt itt a legjobb, Fred Jackson tavalyi szerepét örökölné meg.

4. kör
Itt egy nálamnál szakavatottabb kollégát megkérdeztem kit választana OLB-be. Ő Joe Schobertet mondta. Őt húztam. Ugyan kvázi nem én választottam, de egyre jobban tetszik.

5. kör
Magas DB, Cedric Simmons S Boston College, a másik két jelöltem ide C Jack Allen és OLB Travis Feeney kimentek pár pickkel elébb

6. kör
Tight End, erős, blokkol, David Morgan

7. kör/1
Aziz Shittu DT - practice squad

7. kör/2
Fun pick QB Vernon Adams Jr. de csak azért mert hasonlít Wilsonra

Szerintem nem draftoltam vészesen rosszul, csak a 2. pickkel húztam faszságot
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
LTt nem viszünk, Gilliamről megy most minden, nagyon sokat cikkeznek vele, egyre egyértelműbb h ő a jövő LT-je.
RTnek Decker sztem fasza lesz, Conklin meg jobb is
Whitehair meg Zack Martin szint kb 😊
DTk közül írtam kinek örülnék, de kb van vagy 10 DL (DT+DE) prospect aki megér 1.kört szerintem. de DE ne legyen
OLBnek nagyon nem örülnék
CB sztem esélytelen, de örülnék neki, mert Shead és Lane sem egyértelműen kezdőszintű RCB
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ez mind szép, aztán jönnek PC-ék és szokás szerint borul az egész, minekutána lázasan próbálja majd kikutatni az ember ki az istennyila az akit első pickre elhoztunk. Feltéve hogy akkor még meg lesz az első körünk.
Érzésem szerint az O falba csak akkor húzunk korán, ha valaki lecsúszik, mint ahogy (bármily meglepő) Okung anno a 6. helyével gyakorlatilag az ölünkbe pottyant.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
gondolom mindannyian a Conklin-Decker duóból szeretnénk egyet az 1.körben, feltéve ha bennmarad valamelyik is.
Ha nem, akkor ti kit vinnétek?
nálam Cody Whitehair a nyerő, OGként nyílván tök jó lesz, de akár RT poszton is simán kezdetném. ha ő is kimenne előttünk akkor DT-t vinnék. A.Robinsonban látok egy Dareus 2t, vagy Billings is tetszik Mebane helyére.
szóval ti kit vinnétek? más OL arc, Spriggs, Ifedi, Kelly, Coleman,
vagy DT? akkor ki tetszene? Irvin helyére OLB sztem esélytelen
(komolyan kérdem, szal ne gyertek a birkózó válaszokkal 😀 )
braxa88
Nem tudom, hasonló érzéseim vannak, mint a tavalyi drafttal kapcsolatban. Nincs 30 első körös tehetség, de talán még 20 sem, kb. 25. helytől sűrűsödik a mezőny és nem nagy eltérést látok onnan kb. a 3. kör végéig, ez pl. mock draft game-ben is kiderült hétfőn. Ergo egy letrade is sanszos, majd a 2. nap legalább egy feltrade. 3. nap detto. De lehet még trade-elünk a draft előtt valakiért, mostanában divat. 😀

Nálam Whitehair nem lenne jó pick értékben 26-on mivel szerintem az idén 2-3(-4). körben is találhatók jó OL prospectek. Decker simán nem első kör, Conklin mellett is sok a kérdőjel nekem. Hogy őszinte legyek, én 2-3. körben húznék OL-t. 1. körben pedig vagy DT, vagy OLB.
De például Rawls ide vagy oda, én nem lepődnék meg egy Derrick Henry választáson sem. Nagyon gáznak sem tartanám. Nekem William Jackson III nagy kedvencem, ha 26-on behúzhatnánk annak nagyon tapsolnék.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
gondolom mindannyian a Conklin-Decker duóból szeretnénk egyet az 1.körben, feltéve ha bennmarad valamelyik is.
Ha nem, akkor ti kit vinnétek?
nálam Cody Whitehair a nyerő, OGként nyílván tök jó lesz, de akár RT poszton is simán kezdetném. ha ő is kimenne előttünk akkor DT-t vinnék. A.Robinsonban látok egy Dareus 2t, vagy Billings is tetszik Mebane helyére.
szóval ti kit vinnétek? más OL arc, Spriggs, Ifedi, Kelly, Coleman,
vagy DT? akkor ki tetszene? Irvin helyére OLB sztem esélytelen
(komolyan kérdem, szal ne gyertek a birkózó válaszokkal 😀 )
braxa88
a kerdesre valaszolva Tunsilnak orulnek , a tobbi csavo nem er elso kort , szoval egy DT vagy CB jojjon , ezekbol eleg jo a felhozatal , leginkabb Rankinsnek orulnek , vagy Irvin helyere Darron Lee ha esetleg bent lesz 26 nal

Szerkesztette: Sherman
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
gondolom mindannyian a Conklin-Decker duóból szeretnénk egyet az 1.körben, feltéve ha bennmarad valamelyik is.
Ha nem, akkor ti kit vinnétek?
nálam Cody Whitehair a nyerő, OGként nyílván tök jó lesz, de akár RT poszton is simán kezdetném. ha ő is kimenne előttünk akkor DT-t vinnék. A.Robinsonban látok egy Dareus 2t, vagy Billings is tetszik Mebane helyére.
szóval ti kit vinnétek? más OL arc, Spriggs, Ifedi, Kelly, Coleman,
vagy DT? akkor ki tetszene? Irvin helyére OLB sztem esélytelen
(komolyan kérdem, szal ne gyertek a birkózó válaszokkal 😀 )
braxa88
Ha az igazán jó OL prospectek kimennek, akkor trade vagy más poszt, van azért egy-két hely, ahová nem ártana egy kis depth. Első kört lehetne akkor erre szánni, fölösleges olyan OL-re elverni, aki esetleg elérhető második körben is (mondjuk egy letrade-del második eleje-közepén és van +1 pick) vagy akár később.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha a PC-ék által elitnek gondolt T-k kimennek, nem fogunk mindenáron a fal szélére húzni.

Sőt, szerintem akkor D-be húzunk, vélhetően a front7-be. Ennél pontosabban szerintem nem lehet leredukálni, hiszen ki tudja kiben látják meg a tehetséget.

Irvin,C.Mike, Clark. Mind meglepő első húzások a PC érából. A 2.-4. körben viszont biztosra veszem, hogy dominálni fog az O-line.
undisputedly
én azt kérdeztem h ti kit vinnétek, nem azt h lássunk bele a fejekbe
braxa88
Bocs, nekem nem sikerült napi 8 órát prospectek megismerésével töltenem, így csak posztokban vagyok képes gondolkodni. Nagyon szánom, hogy így is megnyilvánultam.
undisputedly
most ezt nem tudom h sikerült lebaszásnak értelmezni. de jolvan.

azt viszont sajnálom, ha nem sikerül 2-3 OT OG, DL arcrol elolvasni az ismertetőt, de a másiknak be kell szólni ha az ezzel tölti a szabadidejét...

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha a PC-ék által elitnek gondolt T-k kimennek, nem fogunk mindenáron a fal szélére húzni.

Sőt, szerintem akkor D-be húzunk, vélhetően a front7-be. Ennél pontosabban szerintem nem lehet leredukálni, hiszen ki tudja kiben látják meg a tehetséget.

Irvin,C.Mike, Clark. Mind meglepő első húzások a PC érából. A 2.-4. körben viszont biztosra veszem, hogy dominálni fog az O-line.
undisputedly
én azt kérdeztem h ti kit vinnétek, nem azt h lássunk bele a fejekbe
braxa88
Bocs, nekem nem sikerült napi 8 órát prospectek megismerésével töltenem, így csak posztokban vagyok képes gondolkodni. Nagyon szánom, hogy így is megnyilvánultam.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gondolom mindannyian a Conklin-Decker duóból szeretnénk egyet az 1.körben, feltéve ha bennmarad valamelyik is.
Ha nem, akkor ti kit vinnétek?
nálam Cody Whitehair a nyerő, OGként nyílván tök jó lesz, de akár RT poszton is simán kezdetném. ha ő is kimenne előttünk akkor DT-t vinnék. A.Robinsonban látok egy Dareus 2t, vagy Billings is tetszik Mebane helyére.
szóval ti kit vinnétek? más OL arc, Spriggs, Ifedi, Kelly, Coleman,
vagy DT? akkor ki tetszene? Irvin helyére OLB sztem esélytelen
(komolyan kérdem, szal ne gyertek a birkózó válaszokkal 😀 )
braxa88
Nekem Kelly tetszene, Unger óta nem draftoltunk centert, egy erősen átalakuló fal közepébe azonnal teljes fegyverzetben állhatna be egy tehetséges új vezér.
tejbegrrr!!!
én neki nem örülnék. Lewis sem elit, nem egy jó C, de el lehet vele kezdeni a szezont. Britt-tel, Webb-bel nem
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
gondolom mindannyian a Conklin-Decker duóból szeretnénk egyet az 1.körben, feltéve ha bennmarad valamelyik is.
Ha nem, akkor ti kit vinnétek?
nálam Cody Whitehair a nyerő, OGként nyílván tök jó lesz, de akár RT poszton is simán kezdetném. ha ő is kimenne előttünk akkor DT-t vinnék. A.Robinsonban látok egy Dareus 2t, vagy Billings is tetszik Mebane helyére.
szóval ti kit vinnétek? más OL arc, Spriggs, Ifedi, Kelly, Coleman,
vagy DT? akkor ki tetszene? Irvin helyére OLB sztem esélytelen
(komolyan kérdem, szal ne gyertek a birkózó válaszokkal 😀 )
braxa88
Nekem Kelly tetszene, Unger óta nem draftoltunk centert, egy erősen átalakuló fal közepébe azonnal teljes fegyverzetben állhatna be egy tehetséges új vezér.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha a PC-ék által elitnek gondolt T-k kimennek, nem fogunk mindenáron a fal szélére húzni.

Sőt, szerintem akkor D-be húzunk, vélhetően a front7-be. Ennél pontosabban szerintem nem lehet leredukálni, hiszen ki tudja kiben látják meg a tehetséget.

Irvin,C.Mike, Clark. Mind meglepő első húzások a PC érából. A 2.-4. körben viszont biztosra veszem, hogy dominálni fog az O-line.
undisputedly
én azt kérdeztem h ti kit vinnétek, nem azt h lássunk bele a fejekbe
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha a PC-ék által elitnek gondolt T-k kimennek, nem fogunk mindenáron a fal szélére húzni.

Sőt, szerintem akkor D-be húzunk, vélhetően a front7-be. Ennél pontosabban szerintem nem lehet leredukálni, hiszen ki tudja kiben látják meg a tehetséget.

Irvin,C.Mike, Clark. Mind meglepő első húzások a PC érából. A 2.-4. körben viszont biztosra veszem, hogy dominálni fog az O-line.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gondolom mindannyian a Conklin-Decker duóból szeretnénk egyet az 1.körben, feltéve ha bennmarad valamelyik is.
Ha nem, akkor ti kit vinnétek?
nálam Cody Whitehair a nyerő, OGként nyílván tök jó lesz, de akár RT poszton is simán kezdetném. ha ő is kimenne előttünk akkor DT-t vinnék. A.Robinsonban látok egy Dareus 2t, vagy Billings is tetszik Mebane helyére.
szóval ti kit vinnétek? más OL arc, Spriggs, Ifedi, Kelly, Coleman,
vagy DT? akkor ki tetszene? Irvin helyére OLB sztem esélytelen
(komolyan kérdem, szal ne gyertek a birkózó válaszokkal 😀 )