Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha a PC-ék által elitnek gondolt T-k kimennek, nem fogunk mindenáron a fal szélére húzni.

Sőt, szerintem akkor D-be húzunk, vélhetően a front7-be. Ennél pontosabban szerintem nem lehet leredukálni, hiszen ki tudja kiben látják meg a tehetséget.

Irvin,C.Mike, Clark. Mind meglepő első húzások a PC érából. A 2.-4. körben viszont biztosra veszem, hogy dominálni fog az O-line.
undisputedly
én azt kérdeztem h ti kit vinnétek, nem azt h lássunk bele a fejekbe
braxa88
Bocs, nekem nem sikerült napi 8 órát prospectek megismerésével töltenem, így csak posztokban vagyok képes gondolkodni. Nagyon szánom, hogy így is megnyilvánultam.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gondolom mindannyian a Conklin-Decker duóból szeretnénk egyet az 1.körben, feltéve ha bennmarad valamelyik is.
Ha nem, akkor ti kit vinnétek?
nálam Cody Whitehair a nyerő, OGként nyílván tök jó lesz, de akár RT poszton is simán kezdetném. ha ő is kimenne előttünk akkor DT-t vinnék. A.Robinsonban látok egy Dareus 2t, vagy Billings is tetszik Mebane helyére.
szóval ti kit vinnétek? más OL arc, Spriggs, Ifedi, Kelly, Coleman,
vagy DT? akkor ki tetszene? Irvin helyére OLB sztem esélytelen
(komolyan kérdem, szal ne gyertek a birkózó válaszokkal 😀 )
braxa88
Nekem Kelly tetszene, Unger óta nem draftoltunk centert, egy erősen átalakuló fal közepébe azonnal teljes fegyverzetben állhatna be egy tehetséges új vezér.
tejbegrrr!!!
én neki nem örülnék. Lewis sem elit, nem egy jó C, de el lehet vele kezdeni a szezont. Britt-tel, Webb-bel nem
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
gondolom mindannyian a Conklin-Decker duóból szeretnénk egyet az 1.körben, feltéve ha bennmarad valamelyik is.
Ha nem, akkor ti kit vinnétek?
nálam Cody Whitehair a nyerő, OGként nyílván tök jó lesz, de akár RT poszton is simán kezdetném. ha ő is kimenne előttünk akkor DT-t vinnék. A.Robinsonban látok egy Dareus 2t, vagy Billings is tetszik Mebane helyére.
szóval ti kit vinnétek? más OL arc, Spriggs, Ifedi, Kelly, Coleman,
vagy DT? akkor ki tetszene? Irvin helyére OLB sztem esélytelen
(komolyan kérdem, szal ne gyertek a birkózó válaszokkal 😀 )
braxa88
Nekem Kelly tetszene, Unger óta nem draftoltunk centert, egy erősen átalakuló fal közepébe azonnal teljes fegyverzetben állhatna be egy tehetséges új vezér.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha a PC-ék által elitnek gondolt T-k kimennek, nem fogunk mindenáron a fal szélére húzni.

Sőt, szerintem akkor D-be húzunk, vélhetően a front7-be. Ennél pontosabban szerintem nem lehet leredukálni, hiszen ki tudja kiben látják meg a tehetséget.

Irvin,C.Mike, Clark. Mind meglepő első húzások a PC érából. A 2.-4. körben viszont biztosra veszem, hogy dominálni fog az O-line.
undisputedly
én azt kérdeztem h ti kit vinnétek, nem azt h lássunk bele a fejekbe
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha a PC-ék által elitnek gondolt T-k kimennek, nem fogunk mindenáron a fal szélére húzni.

Sőt, szerintem akkor D-be húzunk, vélhetően a front7-be. Ennél pontosabban szerintem nem lehet leredukálni, hiszen ki tudja kiben látják meg a tehetséget.

Irvin,C.Mike, Clark. Mind meglepő első húzások a PC érából. A 2.-4. körben viszont biztosra veszem, hogy dominálni fog az O-line.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gondolom mindannyian a Conklin-Decker duóból szeretnénk egyet az 1.körben, feltéve ha bennmarad valamelyik is.
Ha nem, akkor ti kit vinnétek?
nálam Cody Whitehair a nyerő, OGként nyílván tök jó lesz, de akár RT poszton is simán kezdetném. ha ő is kimenne előttünk akkor DT-t vinnék. A.Robinsonban látok egy Dareus 2t, vagy Billings is tetszik Mebane helyére.
szóval ti kit vinnétek? más OL arc, Spriggs, Ifedi, Kelly, Coleman,
vagy DT? akkor ki tetszene? Irvin helyére OLB sztem esélytelen
(komolyan kérdem, szal ne gyertek a birkózó válaszokkal 😀 )
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
 www.profootballfocus.com/wp-content/uploads/2016/04/Screen-Shot-2016-04-04-at-10.11.54-AM.png
undisputedly
Gyönyörű... 😀
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Úgy néz ki még sem kizárólag Kábel válogatja az embereket, van egy megalapozottabb formula a falember kiválasztásra:
A cumulative score that matches Seattle’s ideal physical profile (31 inch vert, 9″ broad, 27 bench reps) + legalább 33″ karhossz. Bővebben:  seahawksdraftblog.com/tef-follow-up-2015-class-thoughts-on-the-center-position
Ebben az évben 5 játékos felel meg a fenti kritériumoknak: Jason Spriggs, Connor McGovern, Alex Redmond, Joe Haeg, Joe Dahl.
Ja és 2014 - ben Britt volt az utolsó ember aki hozta a paramétereket, tehát a birkózó múlt kevés lett volna...
Tessu
Sokkal érdekesebb, hogy DL oldalon mennyien ütik így a szintet. Rankins mint OG? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Úgy néz ki még sem kizárólag Kábel válogatja az embereket, van egy megalapozottabb formula a falember kiválasztásra:
A cumulative score that matches Seattle’s ideal physical profile (31 inch vert, 9″ broad, 27 bench reps) + legalább 33″ karhossz. Bővebben:  seahawksdraftblog.com/tef-follow-up-2015-class-thoughts-on-the-center-position
Ebben az évben 5 játékos felel meg a fenti kritériumoknak: Jason Spriggs, Connor McGovern, Alex Redmond, Joe Haeg, Joe Dahl.
Ja és 2014 - ben Britt volt az utolsó ember aki hozta a paramétereket, tehát a birkózó múlt kevés lett volna...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tunsil-1/1, Stanley - top6
Deckerre és Concklinra ott van a Colts, Jets, Bears, Lions. többi OT nálam nem ér 1.kört.
Gilliam lesz a LT, sztem ez olyan 95%
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.profootballfocus.com/wp-content/uploads/2016/04/Screen-Shot-2016-04-04-at-10.11.54-AM.png
undisputedly
tipikus pff. Gilliam messze a legjobb az ötösből
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.profootballfocus.com/wp-content/uploads/2016/04/Screen-Shot-2016-04-04-at-10.11.54-AM.png
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PS meccsek:
At Kansas City, Aug. 11-15
Vs. Minnesota, on Aug. 18
Vs. Dallas, Aug. 25-28
At Oakland, Sept. 1

hol a denver és a SD? 😀
braxa88
Ott a végén a Raiders, baj nem lehet. 😊
Medvepapa
zsinórban 11.év h a 4. PS a meccs a Raiders elleni 😀
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
PS meccsek:
At Kansas City, Aug. 11-15
Vs. Minnesota, on Aug. 18
Vs. Dallas, Aug. 25-28
At Oakland, Sept. 1

hol a denver és a SD? 😀
braxa88
Ott a végén a Raiders, baj nem lehet. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PS meccsek:
At Kansas City, Aug. 11-15
Vs. Minnesota, on Aug. 18
Vs. Dallas, Aug. 25-28
At Oakland, Sept. 1

hol a denver és a SD? 😀
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
A kedvenc játékosomnak egy napon van a születésnapja apáméval. What a coincidence : D
Hanni
Lehet Sherman az apád.
balintbaba
Darth Vader után szabadon 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Clemons visszatért! ennek én örülök 😊
funkyparduc
Bennett-Avril-Clemons-Clark, eddig rendben volnánk. Most már tényleg jöjjön az OT draft első körben!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Clemons visszatért! ennek én örülök 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
 docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit#gid=0

Sziasztok ti jöttök a 26 pickkel! szurkolói mock draft

Pick után írjátok a ti nick neveteket, zárójelbe! Hajrá
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
A kedvenc játékosomnak egy napon van a születésnapja apáméval. What a coincidence : D
Hanni
Lehet Sherman az apád.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A kedvenc játékosomnak egy napon van a születésnapja apáméval. What a coincidence : D
több mint 8 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews


Happy Birthday Mr. Sherman!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A long snappereket viszont sorra küldik el, először Gresham, utána egy eddig 0 meccset játszó East nevű srácot. Inkább nem erőltetek be egy 1/26ra long snapper poént. Greshamért kár, viszonylag régóta itt játszott és elég megbízható és szimpatikus figura volt.
Nadal17
Gresham már drága volt, és orraejtette Ryant. East helyére meg az elküldése előtti napon jött Drew Ferris. Tartaléknak ott van a frissen igazolt falember Sowell, akinek annyira jól ment az eredeti posztján, hogy elkezdte magát átképezni long snapperré. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
A long snappereket viszont sorra küldik el, először Gresham, utána egy eddig 0 meccset játszó East nevű srácot. Inkább nem erőltetek be egy 1/26ra long snapper poént. Greshamért kár, viszonylag régóta itt játszott és elég megbízható és szimpatikus figura volt.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ezek után szerintem 1.körben DTt viszünk. Max CBt.
braxa88
Carroll azt mondta, a Sherman-Lane-Shead hármas bőven jó és minden korábbinál rugalmasabban alkalmazható ahhoz, hogy a drafton ne kelljen aggódni a CB-poszt miatt. Hármójukon kívül további hét cornerback van rosteren most.
tejbegrrr!!!
Carroll tulajdonképpen azt is mondta, az O fal rendben van, sőt még Irvin helye is rendben van (Clark), így valóban csak a DT marad első körben, vagy senki, mert hátrébb tradelünk.
Aguirre
RW-nak ezt majd csak a TC első napján fogják elárulni, biztos ami biztos.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.