Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
következö szezon menetrendje mikor lesz meg?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Viselkedésével sem volt már baj New Yorkban, gyűrűje megvan, mehet a pénzért. Egyedül motivációban lehetnek gondok nála.Asbee
azért még bőven van miért dolgoznia (1000 yardos szezon, Pro-Bowl, stb) amihez Tampában inkább adottak a feltételek, ha ő lesz az első számú elkapó
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.empty taxi
Igazából idén is ezt várhattuk tőle. Cruz ekkora szintű berobbanására meg senki nem számított. Viselkedésével sem volt már baj New Yorkban, gyűrűje megvan, mehet a pénzért. Egyedül motivációban lehetnek gondok nála.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.empty taxi
Mario "okos" gyerek reméljük jó irányba fog futni.. XD Tényleg D-Jaxel mi a helyzet? Marad Phillyben?D11
Még semmit nem tudni, hivatalos álláspont szerint Eagles FO minden trade ajánlatot meghallgat. Szerintem tag lesz.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.empty taxi
Mario "okos" gyerek reméljük jó irányba fog futni.. XD Tényleg D-Jaxel mi a helyzet? Marad Phillyben?
Amúgy sanszos, hogy a Blackom, Floyd, Wright, Jeffery, Sanu 5ösből valaki leeshet nekünk! Kérdés behúzzuk e? Streeter tegnapi teljesítményéhez mit szóltok? Én őt is szívesen látnám!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.empty taxi
Így van. És mellette megint megélénkülhet Mike Williams, de kiegészítőnek Benn is jó lehet, Preston Parkerről meg nem beszélve. Melléjük még egy idei középső körös és a WR egység oké.
Persze, ha második kör elejére leesik valaki a Blackom, Floyd, Wright, Jeffery, Sanu (Hill?) ötösből (hatosból), akkor el lehet gondolkodni. De futójátékra fog idén épülni az offense, így inkább O-Line turbó kéne és RB depth bővítése.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.empty taxi
Úgylegyen!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A jelenlegi WR allományba mindenképpen erősítés, de ettől továbbra se lesz elit elkapónk. Pedig kellene egy!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jobb, mint Garcon. Nagyon jól járna vele a Bucs, én olyan 80%-ra teszem az érkezését
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem igen jó fogás lenne. Személy szerint például jobbnak tartom, mint Pierre Garcont, és ugye olcsóbb, mint a kiemelt FA WR-ek (Jacksonok, Bowe stb.)Deny
Garconnál jobb tényleg, de azért Bowe és V-Jax egy teljesen más szint.Delonso_
Persze, hogy más szint, oda is írtam, hogy kiemelkedő FA WR-ek. De Garcon az szerintem jó viszonyítási alap, vele lehet egy "szinten".
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem igen jó fogás lenne. Személy szerint például jobbnak tartom, mint Pierre Garcont, és ugye olcsóbb, mint a kiemelt FA WR-ek (Jacksonok, Bowe stb.)Deny
Garconnál jobb tényleg, de azért Bowe és V-Jax egy teljesen más szint.Delonso_
Nálam Bowe és V Jax sem egy szint, de ez csak szubjektív véleményem.
Bowe viszont a piacig sem fog eljutni, a KC kifizeti.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem igen jó fogás lenne. Személy szerint például jobbnak tartom, mint Pierre Garcont, és ugye olcsóbb, mint a kiemelt FA WR-ek (Jacksonok, Bowe stb.)Deny
Garconnál jobb tényleg, de azért Bowe és V-Jax egy teljesen más szint.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem igen jó fogás lenne. Személy szerint például jobbnak tartom, mint Pierre Garcont, és ugye olcsóbb, mint a kiemelt FA WR-ek (Jacksonok, Bowe stb.)
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Én azért szívesen látnám Buccaneers mezben.
Minden használható elkapó jól jön, kell Freeman-nek a segítség.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Manningham Tampába tart:
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/6384866/34996521vassadi
Nem ugrálok örömömben, de ha már ő akkor remélem olcsón jön!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Manningham Tampába tart:
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/6384866/34996521
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vissza a régi kerékvágásba, a Giants nem engedte interjúztatni Kevin Gilbride Jr.-t. Állítólag QB coachnak akartuk.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Bob Ligashesky lesz az új special teams coach. Nálunk 2007 és 2009 között dolgozott ugyanebben a pozícióban, és katasztrófa volt az ST.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ment a spekuláció, Sullivan OC poszt mellett megkapja-e QB edzői posztot (2009-ben Olsennek sem jött be), végre bejelentették, nem, de még nincs jelölt posztra (biztos van, csak nem mondják ki). Ennek ellenére azért Sullivan privát edzéseket tart jelenleg Freemannek.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez jó igazolás.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Van már secondary edző is, Ron Cooper személyében.
Azért érdekes, mivel ő edzette Morris Claibornet, így azonnal megerősödhetnek még jobban a Claiborne to Buccs dolgok. Tavaly Cooper volt az LSU secondary edzője, és mondhatjuk, jó munkát végzett. DB-k szállítottak 16 picket, 9 FR-t, 12 FF-t. Összesen 7 passzolt TD-t engedtek egész év során!
Egyébként 1983 óta edzősködik, szinte minden volt már, pozíciós edző, koordinátor, de head coach is (1995-'97 között Louisvilleben, előtte 2 évig Eastern Michigan csapatánál is, 1998-tól pedig az Alabama A&M főedzője volt; mérlege amúgy HC-ként borzalmas: 45-55, de ebből az Alabama A&M-mel hozott 23 győzelmet).
Mindenesetre, én örülök neki, igen jó secondary volt tavaly az LSU-nál.
több mint 12 éve
gsn 3 548
- Maradni fog a 4-3, de aggresszív lesz a védelme, sokszor lesz, hogy 2-gapet kap a D-Line. (Ez már NY-ban is mániája volt, így mehet hátra könnyen egy DE coverezni...)
Deny
Nem tudom, hogy milyen összefüggésben hangzott ez el, de a 2-gap (=read & react) meg az aggresszív egy mondatban több mint érdekes. 😛DoM
Ezekkel a kijelentésekkel kapcsolatban az az érdekes, hogy olyan defenzív koordinátort (pláne újonnan kinevezettet) még nem nagyon láttál, aki azt mondaná, hogy passzívabb lesz a védelmünk. 😂 Szóval ez is csak a szokásos üres mondóka.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
- Maradni fog a 4-3, de aggresszív lesz a védelme, sokszor lesz, hogy 2-gapet kap a D-Line. (Ez már NY-ban is mániája volt, így mehet hátra könnyen egy DE coverezni...)
Deny
Nem tudom, hogy milyen összefüggésben hangzott ez el, de a 2-gap (=read & react) meg az aggresszív egy mondatban több mint érdekes. 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chase Coffmant leigazoltuk. Legjobb egyetemre járt, Bengals vitte el drafton, 2009-ben nem játszott, 2010-ben 6 meccsen 3 elkapás 30 yardért, idén meg PS tag volt. TE a srác, ő az 5. a jelenlegi rosteren (Winslow, Stocker, Pianalto, Franklin)