Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Finnegan mellett az új DC coach szólhat, ő kedveli a felépítésre kb. ilyen CB-ket, vagyis az LSU-nál sok mindenkiből hozott ki belőlük állatot.
De ha igazából 1/5-re jön CB, akkor nem feltétlen kell elit még egy, mert a másik oldalon a Barber-Talib-Biggers hármas elég még akkor is, ha egyik öreg, másik el lesz tiltva gondolom, harmadikat meg kedvelem.

Griffint amúgy én nem szeretem. De van valagnyi lovénk, beleférhet bármi. Ezért akarok elit OL embereket, mert olyan edző került oda, aki garancia volt egyetemi szinten arra, hogy runblock menni fog. Freeman meg tud még futni. Ha megtartanánk olsón Josh Johnsont, akkor sokszor opciós játékkal be lehetne küldeni, mint tavaly párszor 3. és rövidekre.

Amúgy reméljük Schiano jól fog draftolni, most olvasgattam, anno 2000-es évek eleje alatt miket húztunk, te jó ég... Majd lehet átfordítom, kiegészítem még ma.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Hát igen, Finnegan tényleg balhés játékos, viszont összességében azért nem olyan rossz CB.
Viszont ha már a Vikings cut-olta Cedric Griffin-t, akkor őt is célba lehetne venni.
Nem az IC szerzés az erőssége, viszont tapasztalt és jó CB.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jó lenne Nicks és VJ is! Finnegan... Nem kell ő ebbe amúgyis "jótétlélek" csapatba, tipikus féreg.. Ráadásul sztem nem is olyan jó CB. Dirty player, fejbe sincs rendben és igen rossz meccseire is emlékszem. Ja és alacsony is.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Carl Nicks jó lenne ide? Szerintem kurvára! Erős futójátékhoz nem ártana egy elit G sem, aki esetleg húzni is tud.
Pénz van rá. Akarjon idejönni, kibaszhat évente kétszer Saints-szel.

Mellette még Vincent Jackson és Cortland Finnegan nevét lehet sok helyen olyasni. Háromból örülnék mindnek, leginkább Nicksnek, majd VJ. Finnegant annyira nem csípem, de elviselem.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Nem rossz ötlet. 😀
Green-Ellis, Mario Williams, LeRon Landry, bár én inkább Finnegant látnám szívesebben a csapatban.
Meg akkor merjünk nagyot álmodni, van pénz, Vincent Jackson-t is igazoljuk le, Manningham valószínűleg jön, tényleg nem kell ide draft. 😀

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ma agymenésem volt... FA-ről elhoznánk Green-Ellist?? Sztem jól kiegészítenék egymást Blounttal és drága se lenne. Vélemény? Még hozzáálmodok egy LeRon Landryt meg egy Mario Williamst és már lassan draftolnunk se kell XD
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Offense stáb hivatalosan is kész, be lettek mutatva ma, ezzel papíron is kész a Tampa Bay Buccaneers 2012-es edzői stábja:...Deny
Tévedtem a múltkor, pontosabban nem volt teljes az edzői stáb lista. (Azért valakinek feltűnhetett volna 😛) Bár tény, hivatalosan 5 edzőt csak ma jelentettek be.

ST koordinátor: Bob Ligashesky. Korábban ugyanezt az állást töltötte be a Jaxnél, a Ramsnál, a Steelersnél.
ST segédedző: Phil Galiano. Elmúlt 2 évben a Rutgersnél dolgozott, előbb mint TE, majd mint DL edző. Előtte volt a FIU védőkoordinátora is.
Erő és kondicíós tréner: Jay Butler. 11 éve csinálja ugyanezt a Rutgersnél, előtte szintén ugyanezt csinálta a Dartmouth College és East Carolina alkalmazásában.
Erő és kondiciós segédedző: Joe Vaughn. 5 éve ugyanilyen beosztásban dolgozott a Kansas Jayhawks egyetemi csapatnál, előtte meg ugyanezt tette a Soonersnél.
Director of Football Operations: Kevin MacConnell. 25 éve tölt be a Rutgers egyetemen különböző adminisztrációs állásokat, legtovább az atlétikai részleg igazgató helyettese volt (tavaly is pl.)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Blount és Preston Parker aláírta az ERFA tendert, illetve RFA tendert kapott Demar Dotson. Értéke nincs, így aki 1.26 milliónál többet szán rá és mi nem matcheljük, akkor mehet ingyen. Szerintem megtartjuk, ami nem gáz, tavaly sokszor álltunk fel 6 OL emberrel, ő szokott a plusz futásblokkoló lenni.
A két ERFA 540 ezerért marad.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bucs 'expected' to go after Cortland Finnegan, Vincent Jackson
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Michael Bennett kapott egy első körös RFA tendert. Kizárt, hogy valaki elvigye ennyiért. Nem baj, én kedvelem, bár az érte kapott első kört is kedvelném.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Az olvasottak alapján én megvagyok elégedve az edzői stábbal.
Konkrét véleményt meg majd akkor alkotok, ha túl leszünk a következő szezonon. 😀

Erős védelem és futás központú támadó játék kellene, konzervatív, de biztos passzjátékkal vegyítve.

Szerintem Schiano, és a stábja segítségével pár éven belül felvehetjük a versenyt a csoport riválisokkal szemben.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Offense stáb hivatalosan is kész, be lettek mutatva ma, ezzel papíron is kész a Tampa Bay Buccaneers 2012-es edzői stábja:

HC: Greg Schiano. Rutgersből jött, védelmi felfogású, ott sikeresnek volt mondható a munája.
OC: Mike Sullivan. Giantsből érkezett, ott QB coach volt főleg, futás párti emellett elvben.
DC: Bill Sheridan. Miamiből jött, LB-kel foglalkozott ott. 2009-ben volt Giantsnél DC, sikertelen évet zárt.
QB edző: Ron Turner. Coltstól jött, ott is QB coach volt. Korábban a Bears támadó koordinátora is volt sokáig.
RB edző: Earnest Byner: Jagstől jött, MJD edzője volt, előtte meg CJ2K-t teremtette meg.
OL edző: Bob Bostad. Wisconsin támadófalát edzette sokat, ide a Pittsburgh egyetemről jött. A Badgers futójátékáról volt híres.
WR edző: PJ Fleck. Rutgers elkapóit edzette korábban, ismeri Schianot.
TE edző: Biran Angelichio. Rutgersről jött ő is, ott is TE edző volt.
DL edző: Randy Melvin. Sok helyen dolgozott már, mint védőfal edző, még Kanadában is, de a Rutgersnél is. Meg a Brownsnál 4 évig.
LB edző: Bob Fraser. Rutgersről jött, utoljára DC volt, előtte sokáig LB edző.
DB edző: Ron Cooper. LSU-ról jött, ahol szintén DB edző volt, nagyon jó CB-ket építve.
Front seven edző: Bryan Cox. DL edző és pass rushért felelős edző volt sok helyen, meg háromszoros All Pro is. Front seven edző még nem volt sehol, mert ilyen edzői nevet még sehol nem láttam.
O segéd edző: Ben McDaniels. Josh McDaniels öccse. Egy évet volt Broncosnál QB edző, előtte sokáig OC és QB edző volt a Columbia egyetemen.
D segéd edző: Tem Lukabu. Rutgersnél dolgozott a D-nél ő is.
OL segéd edző: Steve Loney. Ramsnél dolgozott sokat, de van OC és HC tapasztalata is NCAA-ből.
DB segéd edző: Jeff Hafley. Rutgersnél ő volt DB edző Schiano alatt.
O senior segéd edző: Jimmy Raye. 34 éve edző, volt már OC is sok csapatnál, tudása sokat érhet.

Hát hajrá!!! Szerintem jó stáb lett, bár van pár kisebb és nagyobb kérdőjel (Sheridan?), de összességében örülök, hogy fiatal, NCAA-ből érkezettek alkotják a Buccs stábját.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Köszönöm az infókat, a részleteket akkor majd egyeztetjük.
Akkor ideje kicsit beleásnom magam a prospect-ekbe! 😀MikeInsDale
Itt lesz egyeztetve az időpont: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=488479#p488479

Jó játékot!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
ha nem volt még
Connor Barth kapta a tagetStez
Borítékolható volt..
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ha nem volt még
Connor Barth kapta a taget

több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Köszönöm az infókat, a részleteket akkor majd egyeztetjük.
Akkor ideje kicsit beleásnom magam a prospect-ekbe! 😀

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lesz megint 7 körös mock draft játék a fórumon. Valamelyik tősgyökeres Tampa szurkolónak nincs kedve GM Dom szerepébe lépni? Ha nem, akkor marad szerény személyem.DoM
Amennyiben segítetek, hogy mi a teendőm ebben a mock draft játékban, akkor elvállalom. 😀
Igaz, hogy csak 5 éve szippantott be az NFL világa, de azóta Tampa szurkoló vagyok.
Hát elég sok poszton van űr nálunk, de innen szép nyerni. 😀MikeInsDale
Ahogy rémlik sztem kb. megegyezik a véleményünk, szal én bízok benned! De majd a szimpatikus játékosokat azért leírom Offense részről, a Defense prospecteket annyira nem ismerem! Legnagyobb needek, meg kb bármi, de CB, RB,OL, WR, LB talán a fontossági sorrend!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lesz megint 7 körös mock draft játék a fórumon. Valamelyik tősgyökeres Tampa szurkolónak nincs kedve GM Dom szerepébe lépni? Ha nem, akkor marad szerény személyem.DoM
Amennyiben segítetek, hogy mi a teendőm ebben a mock draft játékban, akkor elvállalom. 😀
Igaz, hogy csak 5 éve szippantott be az NFL világa, de azóta Tampa szurkoló vagyok.
Hát elég sok poszton van űr nálunk, de innen szép nyerni. 😀MikeInsDale
Röviden. Te vagy a Buccs GM. LEsz egy előre megbeszélt esti időpont, amikor 19:00, 20:00 órát nekiállunk egy chat felületen és végig megyünk a 7 körös. Amikor valójában a Buccs jönne, te húzol a még elérhető, idén draftra jelentkezők közül. Nincs trade, semmi ilyen.
Éjfélig biztos el fog tartani.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Lesz megint 7 körös mock draft játék a fórumon. Valamelyik tősgyökeres Tampa szurkolónak nincs kedve GM Dom szerepébe lépni? Ha nem, akkor marad szerény személyem.DoM
Amennyiben segítetek, hogy mi a teendőm ebben a mock draft játékban, akkor elvállalom. 😀
Igaz, hogy csak 5 éve szippantott be az NFL világa, de azóta Tampa szurkoló vagyok.
Hát elég sok poszton van űr nálunk, de innen szép nyerni. 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Zuttah 4 évig marad.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg van a QB-coach, Ron Turner lett. Sokáig arról pletykáltak, hogy a pár napja offense segédedzőnek felvett Ben McDaniels lesz az irányító edző, de nem kapta meg ezt a szerepkört is.
Turner nem ma kezdte a pályát, már az 1990-es évek közepén a Bearsnél volt QB edző és később támadó koordinátor is. Azután lehúzott 7 évet az Illinois Illini egyetemi csapat élén, majd 2005-ben tért vissza a Bearshez, ahol újra OC lett. 2009-től dolgozott a Coltsnál, előbb mint WR coach, majd idén mint QB coach.

Elvileg vele kész a stáb, megvannak koordinátorok, főedző is, minden posztnak van felelőse és rengeteg segítő is van már. Papíron még jöhet pár kinevezés, de ők nagyon háttérbe kerülnek.
Majd lehet összeszedem az új staffot. De az megállapítható, hogy ugyan elsődlegesen a futójáték használatára utalt Sullivan, azért elég Freeman párti stáb gyűlt össze. Sullivan, mint OC korábban ugye Giantsnél Eli edzője volt, Ben McDaniels a Broncosnál dolgozott Tebowval is többek között, míg Turner kis ideig Peyton Manninggel, meg Painterékkel.


Közben friss hír, Zuttahval megszületett a hosszútávú megegyezés, marad. Részletek még nincsenek.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tősgyökeres Tampa szurkoló?? Jó vicc, itt a legnagyobb fan Deny sztem, ő meg tősgyökeres Philly szurkoló inkább 😊

Amúgy én MikeInsDale-t javasolnám, ő már akkor is itt kommentelgetett mikor én én elsőnek erre tévedtem! Amúgy meg nem nehéz needet húzni idén a Tampába XDD11
Ezért nem vittem el én se őket, mert nem kihívás ide draftolni. Egyetlen poszt sem megoldott, sőt, ha valaha 2 ember érkezik, még az is simán érhető.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Tősgyökeres Tampa szurkoló?? Jó vicc, itt a legnagyobb fan Deny sztem, ő meg tősgyökeres Philly szurkoló inkább 😊

Amúgy én MikeInsDale-t javasolnám, ő már akkor is itt kommentelgetett mikor én én elsőnek erre tévedtem! Amúgy meg nem nehéz needet húzni idén a Tampába XD
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lesz megint 7 körös mock draft játék a fórumon. Valamelyik tősgyökeres Tampa szurkolónak nincs kedve GM Dom szerepébe lépni? Ha nem, akkor marad szerény személyem.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
következö szezon menetrendje mikor lesz meg?csupi4
Áprilisban lesz meg csak