Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Dream TeamHöri
amíg Freeman az irányító, nem izgulok 😊

egyébként ezzel akárhogy számolom elment a cap space több mint fele, és még kéne: LB, CB, OT, RB. Drafton nem lesz meg minden, és ő rájuk is kell pénz.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dream Team

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Örülök a híreknek, de ez még mindig annyira lyukas csapat, hogy jó draft is kell.
De elég nagy a csoportban az összevisszaság, lehetne meglepetést okozni azonnal Schianonak újonc edzőként.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Nicks számai 5/47,5/31
mégsem lett 40M az a garantált, egész jól erősít a Bucs, kár hogy VJ már 29, és nem 1-2 éven belül lehet itt komoly eredmény, kíváncsi leszek a továbbiakra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Tampa Bay reached agreement with former Saints guard Carl Nicks on a five-year, $47.5 million deal including $31 million guaranteed.

alakul ez a Tampa 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Akkor további needek még OT, OG, RB, CB, meg egy ILB/OLB attól függően hol akarják játszani Fostert. Illetve egy SS se ártana még :rolleyes: Alig van már needünk 😂
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Nicks tuti ide fog jönni érzem 😊 D11
Állítólag 40m garantáltat kínáltok neki, ami vmi egészen elmebeteg pénz egy guardért.empty taxi
SZVSZ annyit nem ér. Mondom ezt úgy, hogy óriási OL fan vagyok, Nicks meg ugye kimondott kedvencem a pályán.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nicks tuti ide fog jönni érzem 😊 D11
Állítólag 40m garantáltat kínáltok neki, ami vmi egészen elmebeteg pénz egy guardért.empty taxi
Olvastam, mondjuk a Joseph Nicks G pár állat lesz / lenne. Zuttah centerbe. Sztem elég jó névsor. Kéne mögé egy jó RB is, aki kedvére ficánkolhatna egy ilyen fal mögött!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://TheSidelineView.com is reporting that Dan Orlovsky has agreed to a one year deal with Tampa Bay
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nicks tuti ide fog jönni érzem 😊 D11
Állítólag 40m garantáltat kínáltok neki, ami vmi egészen elmebeteg pénz egy guardért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
OMFG Mi van itt?? 😮 Én Eric Wrightnak majdnem jobban örülök, mint V-Jaxnek 😀 De még egy Corner kell, de hál istennek Finnegan már nem jöhet 😊 Mario sajna buffaloba tart 😕 De én még reménykedek.. Nicks tuti ide fog jönni érzem 😊 Mennyi helyünk van a cap alatt amúgy?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Adam Schefter
First deal of day is in: CB Eric Wright reached agreement with Tampa Bay, signing deal today.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nagyon jó játékos VJ, de nem go-to-guy. A legtöbb elkapása egy szezonban 68 volt, ami azért nem egy egetverő szám. Túlfizettétek, de megtehetitek.empty taxi
Azért Norv offensében nehéz egy WR-nek 100 elkapást összehozni. VJ elég jó játékos, és biztos, hogy minden egyes téren upgrade lesz a Bucs-nak. Freeman díjazni fogja ezt a húzást. És sztem lehet ő itt go-to-guy.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Mondjuk ha Nicks-et hasonló szinten túlfizetitek, akkor azért ezt a capet helyet is ki lehet tölteni 😊 Szerintem VJ nem ér ennyit, de nem én vagyok a TB GM, szóval a véleményem tök mindegy 😊

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nagyon jó játékos VJ, de nem go-to-guy. A legtöbb elkapása egy szezonban 68 volt, ami azért nem egy egetverő szám. Túlfizettétek, de megtehetitek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Carl Nicks-re is megpróbáltok újra ajánlatot tenni.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én nem tudom ezeket a számokat, hogyan hozták ki,de így néz ki a szerződés: 😂

It’s a five-year deal worth a grand total of $55,555,555.

He gets $26 million fully guaranteed, via a $2 million roster bonus in 2012 and a fully-guaranteed $11 million base salary in 2012. For 2013, he gets a $13 million base salary, fully guaranteed.

The last three years aren’t fully guaranteed, with a $10 million base salary in 2014, a base salary of $9,777,777 in 2015, and a base salary of $9,777,778 in 2016.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vincent Jackson deal in Tampa: 5 yrs, $55.55 million, including $26 million guaranteed, $36 million in 1st 3 yrs, $26 million in 1st 2 yrs.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Schefter megerősítette. Vincy Jaxon 5 évre jött a tampába.

5 év 55 milla, 26 garantált. Azért az jó kis péz..
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vincent JAckson Buccaneer lett elvileg.

With the wide receiver market quickly taking shape, the Tampa Bay Buccaneers landed one of the top prizes: Vincent Jackson.


The Buccaneers and the free-agent receiver reached a contract agreement, Jeff Duncan of the New Orleans Times-Picayune reported via Twitter.
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Úgy látszik tényleg komolyan gondolták, hogy aktívak leszünk az FA-n.
Lofton, Jackson és Nicks is a célkeresztben van.
Remélem sikerül őket leigazolni, igazán nagy előrelépés lenne.MikeInsDale
Az nem kicsit masszív névsor. Még Carr-t hozzácsapjátok és látens Bucs fan leszek 😀
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Úgy látszik tényleg komolyan gondolták, hogy aktívak leszünk az FA-n.
Lofton, Jackson és Nicks is a célkeresztben van.
Remélem sikerül őket leigazolni, igazán nagy előrelépés lenne.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Lofton Tampába utazott, és állítólag Vincent Jacksonnal is közel a megállapodás.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Minket emlegetnek, mint Vincent Jackson célállomása. Még a Bears és a Redskins lehet esélyes mellettünk.
Deny
minden második FA-nál a Bucs, a Bears és a Skins szerepel, mint érdeklődő 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hmm 😀😀😀DDD11
Igazából én is D11-el értek egyet. Most, hogy utánanéztem egy csomó CB-nek, nekem sokkal szimpatikusabb mind a látott összefoglalók, mind az értékelések és statok alapján is Kirkpatrick. Szóval én őt húznám. 😀MikeInsDale
A MDG-n megteheted. 😊 A többi játékosról amit összeirkáltam vélemény?(16-dik oldal vége)D11
Hsz számot írj, nálam még csak 11 oldal van Buccs topicban.