NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Collinsnak viszont gratulálhatunk a 200. Td-jához, és nemsokára meglehet neki a 40.000 passzolt yard. (még 331 yard kell)egozo
Igen igen csatlakozok én is!! Szép teljesítmény ez az öregtől főleg úgy, hogy javarészt 2. számú QB volt!!NOrbyyyyy
A Titans elött azért szinte mindig kezdő volt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Collinsnak viszont gratulálhatunk a 200. Td-jához, és nemsokára meglehet neki a 40.000 passzolt yard. (még 331 yard kell)egozo
Igen igen csatlakozok én is!! Szép teljesítmény ez az öregtől főleg úgy, hogy javarészt 2. számú QB volt!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ismét egy meccs, egy virrasztás, de én azt mondom, hogy megérte. Még úgy is, hogy szerintem a flag amit Griffinre dobtak, színészkedés volt... pakesz
Rendesen benézték, vagy véletlenül, vagy a segítsük meg Payton Manninget keresztény alapítvány nevében... 😉egozo
Bezzeg a végén, mikor Washington arcába nyúltak, nem vették észre a bírók...
A meccsel kapcsolatban pedig, nagyon örültem, hogy volt tartásunk. Remélem az utolsó három meccset is hasonló szellemben küzdjük végig. Tényleg kár azért a puntért, de a végén a 4&1 feladását nagyobb hibának tartom.Nandito
És nem csak ez az egy dolog volt amit benéztek a bírók a mi kárunkra!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Collinsnak viszont gratulálhatunk a 200. Td-jához, és nemsokára meglehet neki a 40.000 passzolt yard. (még 331 yard kell)
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Ismét egy meccs, egy virrasztás, de én azt mondom, hogy megérte. Még úgy is, hogy szerintem a flag amit Griffinre dobtak, színészkedés volt... pakesz
Rendesen benézték, vagy véletlenül, vagy a segítsük meg Payton Manninget keresztény alapítvány nevében... 😉egozo
Bezzeg a végén, mikor Washington arcába nyúltak, nem vették észre a bírók...
A meccsel kapcsolatban pedig, nagyon örültem, hogy volt tartásunk. Remélem az utolsó három meccset is hasonló szellemben küzdjük végig. Tényleg kár azért a puntért, de a végén a 4&1 feladását nagyobb hibának tartom.

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnos nem láttam a meccset csak az összefoglalót, de úgy láttam, hogy végre volt vmi akarat a játékosokba! CJ jól mozgolódott végre a passzokkal se volt sok gond. Az az eltolt punt, bakker amatőr hiba. Ismét azt kell mondanom, hogy a védelemnél voltak a hibák. Rengeteg büntetés volt színészkedés is benne. Szóval az egészből csak annyit akarok kihozni, hogy meg lehetett volna nyerni egy kicsit jobb odafigyeléssel, de nem így lett és a szezonnak annyi most már végleg!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ismét egy meccs, egy virrasztás, de én azt mondom, hogy megérte. Még úgy is, hogy szerintem a flag amit Griffinre dobtak, színészkedés volt... pakesz
Rendesen benézték, vagy véletlenül, vagy a segítsük meg Payton Manninget keresztény alapítvány nevében... 😉
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ismét egy meccs, egy virrasztás, de én azt mondom, hogy megérte. Még úgy is, hogy szerintem a flag amit Griffinre dobtak, színészkedés volt... Meg volt a nagyszerű 3&14 szituáció ahol Finnegan nagyon benézte.Egész meccsen gyenge volt, mint az utóbbi jó néhány meccsen. Pedig nem ezt várnánk az Év Embere cím győztesétől.
Ricsiék már idegesítettek ezzel a Moss szajkózással.... Olivér meg megint elkezdte ezt a szabályalkotós faszságot amit szokott.
Eddig én nem igazán tettem le a voksomat edző kérdést illetően,de most eljött az a pont, hogy Fisher húzzon a picsába. Akkor láttam meg mikor a vége előtt 4 perccel, 4&1re elrugatta....
Viszont most legalább láttunk játékot, látszott,hogy küzdenek Scaife rámcáfolt a múlthetire. A végén is koncetrált pedig már akkor nekünk bezárult a kapu. Az első TD-nél amit szerzett szépen bevetődött. CJ is jó volt kihozta a maximumot amit lehetett. Ringer futásából is látszott, hogy többet lehetne használni.Valamint amit mondtam már, hogy RB screen-t erőltetni ami most is bejött, meg TE passzok, lett belőle 2 TD, meg pár elkapás.Legalább küzdöttünk, 0-21 után nem omlottunk össze. Kár, hogy adtunk nekik legalább 7 pont előnyt... Pl az elbaszott punttal.... az volt még nagyszerű...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
CJ miért adott le súlyt? Eddig se volt valami "kövér".

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Questionable: Ball,Brown,Marks,Mouton
Probable: Ford,Jones

A D line-t eléggé "drótozni" kell :/

Egyébként a Colts meccs után szerintem lehetne töbett játszatni Rennie Curran-t ha már így sajnos lőttek a szezonnak mikor máskor próbálja ki Fisher, mint élesben.Spoon helyett.... és még lehet be is jön 😉
Britt valószínűleg már játszik. Jó lenne kihasználni.pakesz
Várjunk még egy kicsit azért még nem egészen úszott a szezon!!! Kevés az esély, de még van és a remény hal meg utoljára!!NOrbyyyyy
Igaz... bár én az előző meccs előtt jobban bíztam, de igazad van a remény hal meg utoljára 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Questionable: Ball,Brown,Marks,Mouton
Probable: Ford,Jones

A D line-t eléggé "drótozni" kell :/

Egyébként a Colts meccs után szerintem lehetne töbett játszatni Rennie Curran-t ha már így sajnos lőttek a szezonnak mikor máskor próbálja ki Fisher, mint élesben.Spoon helyett.... és még lehet be is jön 😉
Britt valószínűleg már játszik. Jó lenne kihasználni.pakesz
Várjunk még egy kicsit azért még nem egészen úszott a szezon!!! Kevés az esély, de még van és a remény hal meg utoljára!!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Questionable: Ball,Brown,Marks,Mouton
Probable: Ford,Jones

A D line-t eléggé "drótozni" kell :/

Egyébként a Colts meccs után szerintem lehetne töbett játszatni Rennie Curran-t ha már így sajnos lőttek a szezonnak mikor máskor próbálja ki Fisher, mint élesben.Spoon helyett.... és még lehet be is jön 😉
Britt valószínűleg már játszik. Jó lenne kihasználni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nehezen hiszem, multkor sem láttam semmi ilyesmit, sőt Scaife-nél kimondottan azt éreztem, hogy ha VY dobta volna a labdákat elkapta volna. Ritkán követ el ekkora hibát, mint most az 5 yardos vonalon, amikor a melléről lepattant a labda.egozo
Ez butaság, mert ha a csapatban minden rendben lenne tegyük fel 8-4el állnánk DE és VY megsérül akkor se gondolkozhat úgy egy játékos, hogy hát én ezt leszarom már úgy se Vince irányít. Fejben ha nincs minden rendben akkor azt Fishernek látnia kellene, Scaife meg akkor "kérjen cserét" 😀 .... Mondjuk Cook ezért is volt "többet" a pályán szerintem.pakesz
Lehet, hogy butaság - bár én akkor sem írnék ilyet egy másik topicozó gondolatára, mert elég faragatlan dolog - de Scaife egyik legjobb barátja VY-nek már fősuli óta, és nekem igenis mindkét el nem kapott passznál megfordult a buta agyamban a gondolat. Bár én a magyar focin nevelkedtem, ahol rendszeresek voltak a buktassuk meg az edzőt dolgok, lehet ez a tengerentúlon másképp van...bár ebben azért nem vagyok biztos.egozo
Akkor én félreértelmeztem amit írtál mert én arra gondoltam , hogy mentálisan (amiért VY nem játszik) amiatt nem kapja el a labdát, úgymond leszarja. Amit írtál ezt szűrtem le, bocsánat ha tévedtem. Ezzel amúgy nem azt mondtam,hogy te buta vagy Egozo hanem csak butaságnak, találtam amit írtál. VY passzit könnyebben lehúzná Scaife ezt én is így láttam, csak nem ebből a szempontból értelmeztem. 😊
Valaki meg azt írta, hogy az egész csapat Fisher mellett van, akkor minek buktatnának 😀 ki tudja ezt, úgy se látunk bele csak találgathatunk mint Palik meg Czolner az F1-ben 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nehezen hiszem, multkor sem láttam semmi ilyesmit, sőt Scaife-nél kimondottan azt éreztem, hogy ha VY dobta volna a labdákat elkapta volna. Ritkán követ el ekkora hibát, mint most az 5 yardos vonalon, amikor a melléről lepattant a labda.egozo
Ez butaság, mert ha a csapatban minden rendben lenne tegyük fel 8-4el állnánk DE és VY megsérül akkor se gondolkozhat úgy egy játékos, hogy hát én ezt leszarom már úgy se Vince irányít. Fejben ha nincs minden rendben akkor azt Fishernek látnia kellene, Scaife meg akkor "kérjen cserét" 😀 .... Mondjuk Cook ezért is volt "többet" a pályán szerintem.pakesz
Lehet, hogy butaság - bár én akkor sem írnék ilyet egy másik topicozó gondolatára, mert elég faragatlan dolog - de Scaife egyik legjobb barátja VY-nek már fősuli óta, és nekem igenis mindkét el nem kapott passznál megfordult a buta agyamban a gondolat. Bár én a magyar focin nevelkedtem, ahol rendszeresek voltak a buktassuk meg az edzőt dolgok, lehet ez a tengerentúlon másképp van...bár ebben azért nem vagyok biztos.egozo
Minden úgy van ahogy mondod! Szerintem is elkaphatóbb labdákat dobott eddig VY, mint Collins, Rusty-ról inkább ne is beszéljünk! Collins passzainak elég fura ívei vannak. Ez lehet az öregség jele, vagy a fal gyengébb teljesítménye miatti nagyobb nyomás miatt, én már nem is tudom, de ide mentális változás kell!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Érdekes elemzések amiket írtatok, én ennyire nem megyek bele, ti jobban vágjátok. Viszont... azzal nem értek egyet és szerintem nem csak én vagyok így ezzel, hogy a játékosok már várják a szezon végét... Ne várják, hanem küzdjenek a maradék 4 meccsen. A Jags ellen is pár játékosnál észrevehető volt ez, ami sajnálatos. Ilyen profi szinten szerintem eszükbe kellene,hogy jusson kit,mit képviselnek mikor magukra öltik a Titans mezt.Nem érdekel, ha úgy ver meg a Colts (már ha sikerül nekik 😛 😀),hogy mindenki maximálisan odateszi magát , küzd,hajt, megy előre. Nem azért mennek ki az LP fieldre a szurkolók, hogy lazázást lássanak. Nem látunk utána fél évig őket a pályán ( remélem max ennyit) akkor elvárható, hogy a maradék 4 meccsen küzdjenek. Annyi fizetéssel, meg mentalitással,profizmussal ez a minimum. Én attól függetlenül, hogy az utolsó 5 meccsen leszerepeltünk ugyanúgy várom a Colts meccset mint ha a szezon első meccse lenne, vagy akár a Super Bowl-t játszanánk. Bennem van az izgatottság, a győzelemre való éhség. Reméljük a srácokban is meg lesz Péntek hajnalban. 😉pakesz
Nehezen hiszem, multkor sem láttam semmi ilyesmit, sőt Scaife-nél kimondottan azt éreztem, hogy ha VY dobta volna a labdákat elkapta volna. Ritkán követ el ekkora hibát, mint most az 5 yardos vonalon, amikor a melléről lepattant a labda.egozo
Ez butaság, mert ha a csapatban minden rendben lenne tegyük fel 8-4el állnánk DE és VY megsérül akkor se gondolkozhat úgy egy játékos, hogy hát én ezt leszarom már úgy se Vince irányít. Fejben ha nincs minden rendben akkor azt Fishernek látnia kellene, Scaife meg akkor "kérjen cserét" 😀 .... Mondjuk Cook ezért is volt "többet" a pályán szerintem.pakesz
Lehet, hogy butaság - bár én akkor sem írnék ilyet egy másik topicozó gondolatára, mert elég faragatlan dolog - de Scaife egyik legjobb barátja VY-nek már fősuli óta, és nekem igenis mindkét el nem kapott passznál megfordult a buta agyamban a gondolat. Bár én a magyar focin nevelkedtem, ahol rendszeresek voltak a buktassuk meg az edzőt dolgok, lehet ez a tengerentúlon másképp van...bár ebben azért nem vagyok biztos.
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
kösz a linket a top 5-ről. Érdekes, de McNairről nekem több emlékem van, amikor nem jött össze a végén (az SB, vagy a NE elleni Drew Bennett elejtett passz bár kétségtelen, hogy ezek nem otthon voltak) ill. ha FG elég volt, addig el tudtunk jutni, de TD-vel csak VY-tól emlékszem a végén visszahozott meccsre, bár persze az is lehet, hogy csak a lyukas fejemből esnek ki a meccsek szépen lassan.

mindenesetre akármilyen gyengus volt a Colts az elmúlt meccseken és akármennyire is dobálta PM az interception-öket, mégiscsak termelték a pontokat is... márpedig azzal nekünk igen komoly gondjaink voltak/vannak. mindenesetre talán CJ-nek végre tényleg összejön egy rendes labdacipelési mennyiség és yard. És legalább lesz egy nyugis hétvége...

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Érdekes elemzések amiket írtatok, én ennyire nem megyek bele, ti jobban vágjátok. Viszont... azzal nem értek egyet és szerintem nem csak én vagyok így ezzel, hogy a játékosok már várják a szezon végét... Ne várják, hanem küzdjenek a maradék 4 meccsen. A Jags ellen is pár játékosnál észrevehető volt ez, ami sajnálatos. Ilyen profi szinten szerintem eszükbe kellene,hogy jusson kit,mit képviselnek mikor magukra öltik a Titans mezt.Nem érdekel, ha úgy ver meg a Colts (már ha sikerül nekik 😛 😀),hogy mindenki maximálisan odateszi magát , küzd,hajt, megy előre. Nem azért mennek ki az LP fieldre a szurkolók, hogy lazázást lássanak. Nem látunk utána fél évig őket a pályán ( remélem max ennyit) akkor elvárható, hogy a maradék 4 meccsen küzdjenek. Annyi fizetéssel, meg mentalitással,profizmussal ez a minimum. Én attól függetlenül, hogy az utolsó 5 meccsen leszerepeltünk ugyanúgy várom a Colts meccset mint ha a szezon első meccse lenne, vagy akár a Super Bowl-t játszanánk. Bennem van az izgatottság, a győzelemre való éhség. Reméljük a srácokban is meg lesz Péntek hajnalban. 😉pakesz
Nehezen hiszem, multkor sem láttam semmi ilyesmit, sőt Scaife-nél kimondottan azt éreztem, hogy ha VY dobta volna a labdákat elkapta volna. Ritkán követ el ekkora hibát, mint most az 5 yardos vonalon, amikor a melléről lepattant a labda.egozo
Ez butaság, mert ha a csapatban minden rendben lenne tegyük fel 8-4el állnánk DE és VY megsérül akkor se gondolkozhat úgy egy játékos, hogy hát én ezt leszarom már úgy se Vince irányít. Fejben ha nincs minden rendben akkor azt Fishernek látnia kellene, Scaife meg akkor "kérjen cserét" 😀 .... Mondjuk Cook ezért is volt "többet" a pályán szerintem.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Érdekes elemzések amiket írtatok, én ennyire nem megyek bele, ti jobban vágjátok. Viszont... azzal nem értek egyet és szerintem nem csak én vagyok így ezzel, hogy a játékosok már várják a szezon végét... Ne várják, hanem küzdjenek a maradék 4 meccsen. A Jags ellen is pár játékosnál észrevehető volt ez, ami sajnálatos. Ilyen profi szinten szerintem eszükbe kellene,hogy jusson kit,mit képviselnek mikor magukra öltik a Titans mezt.Nem érdekel, ha úgy ver meg a Colts (már ha sikerül nekik 😛 😀),hogy mindenki maximálisan odateszi magát , küzd,hajt, megy előre. Nem azért mennek ki az LP fieldre a szurkolók, hogy lazázást lássanak. Nem látunk utána fél évig őket a pályán ( remélem max ennyit) akkor elvárható, hogy a maradék 4 meccsen küzdjenek. Annyi fizetéssel, meg mentalitással,profizmussal ez a minimum. Én attól függetlenül, hogy az utolsó 5 meccsen leszerepeltünk ugyanúgy várom a Colts meccset mint ha a szezon első meccse lenne, vagy akár a Super Bowl-t játszanánk. Bennem van az izgatottság, a győzelemre való éhség. Reméljük a srácokban is meg lesz Péntek hajnalban. 😉pakesz
Nehezen hiszem, multkor sem láttam semmi ilyesmit, sőt Scaife-nél kimondottan azt éreztem, hogy ha VY dobta volna a labdákat elkapta volna. Ritkán követ el ekkora hibát, mint most az 5 yardos vonalon, amikor a melléről lepattant a labda.egozo
Az elég szomorú lenne, ha csak akkor kapná el a labdákat, ha Young dobja. Azért kapja a fizetését, hogy játsszon, akárki is az irányító. Igaza van Pakesznak, ne a szezon végét várják, hanem mindenki tegye oda magát és küzdjön. A játékosoknak nem kell szeretni Fishert, de legalább a saját becsületükért, meg értünk, szurkolókért végezzék becsülettel a dolgukat. Már nem is érdekel, hogy lesz-e PO, vagy sem, hanem tisztességgel fejezzük be a szezont. Utána aztán lehet gondolkodni a hogyan továbbról. Egyáltalán nem szeretném, ha a Coltsnak egy nagyarányú, megalázó vereséget engednének csak azért, hogy három meccsel az alapszakasz vége előtt edzőváltás legyen.Nandito
biztosan nem azért nem kapta el, mert Collins dobta, hanem mert zűrzavar van a fejében, meg másokéban is.
Asszem kicsit félreérthető volt ez már mindenki a szezon végét várja dolog. Nem gondolom, hogy így fekszenek és kelnek, próbálják, de a pályán mégsincsenek ott teljesen
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mindezeknek az a lényege, ha VY irányítana akkor túlnyomórészt nyernénk! Ennyi!NOrbyyyyy
nem Young a lényeg, hanem a csapat, ami meccsről meccsre szétesettebb. ennek a Young-ügy nyilvánvalóan az egyik oka, de nem hiszem, hogy csak emiatt sülyedtünk idáig. a nagyobb gond, hogy talán ők maguk sem szembesültek még a valódi okokkal, vagy ha igen, és ennek ellenére tartunk itt, akkor a baj még annál is nagyobb mint, amit én gondoltam eddig.
egyébként én is várom a csütörtöki meccset, de azért másképp, mint a szezonnyitót, vagy egy SB-t, mert most kifejezetten tartok egy nagyon komoly zakótól. (még akkor sem szívesen élnék meg egy pofára esést, ha azután Fishert egyből kirúgnák, amire egyébként szüksége van a Titansnek szerintem)
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Érdekes elemzések amiket írtatok, én ennyire nem megyek bele, ti jobban vágjátok. Viszont... azzal nem értek egyet és szerintem nem csak én vagyok így ezzel, hogy a játékosok már várják a szezon végét... Ne várják, hanem küzdjenek a maradék 4 meccsen. A Jags ellen is pár játékosnál észrevehető volt ez, ami sajnálatos. Ilyen profi szinten szerintem eszükbe kellene,hogy jusson kit,mit képviselnek mikor magukra öltik a Titans mezt.Nem érdekel, ha úgy ver meg a Colts (már ha sikerül nekik 😛 😀),hogy mindenki maximálisan odateszi magát , küzd,hajt, megy előre. Nem azért mennek ki az LP fieldre a szurkolók, hogy lazázást lássanak. Nem látunk utána fél évig őket a pályán ( remélem max ennyit) akkor elvárható, hogy a maradék 4 meccsen küzdjenek. Annyi fizetéssel, meg mentalitással,profizmussal ez a minimum. Én attól függetlenül, hogy az utolsó 5 meccsen leszerepeltünk ugyanúgy várom a Colts meccset mint ha a szezon első meccse lenne, vagy akár a Super Bowl-t játszanánk. Bennem van az izgatottság, a győzelemre való éhség. Reméljük a srácokban is meg lesz Péntek hajnalban. 😉pakesz
Nehezen hiszem, multkor sem láttam semmi ilyesmit, sőt Scaife-nél kimondottan azt éreztem, hogy ha VY dobta volna a labdákat elkapta volna. Ritkán követ el ekkora hibát, mint most az 5 yardos vonalon, amikor a melléről lepattant a labda.egozo
Az elég szomorú lenne, ha csak akkor kapná el a labdákat, ha Young dobja. Azért kapja a fizetését, hogy játsszon, akárki is az irányító. Igaza van Pakesznak, ne a szezon végét várják, hanem mindenki tegye oda magát és küzdjön. A játékosoknak nem kell szeretni Fishert, de legalább a saját becsületükért, meg értünk, szurkolókért végezzék becsülettel a dolgukat. Már nem is érdekel, hogy lesz-e PO, vagy sem, hanem tisztességgel fejezzük be a szezont. Utána aztán lehet gondolkodni a hogyan továbbról. Egyáltalán nem szeretném, ha a Coltsnak egy nagyarányú, megalázó vereséget engednének csak azért, hogy három meccsel az alapszakasz vége előtt edzőváltás legyen.

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindezeknek az a lényege, ha VY irányítana akkor túlnyomórészt nyernénk! Ennyi!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Érdekes elemzések amiket írtatok, én ennyire nem megyek bele, ti jobban vágjátok. Viszont... azzal nem értek egyet és szerintem nem csak én vagyok így ezzel, hogy a játékosok már várják a szezon végét... Ne várják, hanem küzdjenek a maradék 4 meccsen. A Jags ellen is pár játékosnál észrevehető volt ez, ami sajnálatos. Ilyen profi szinten szerintem eszükbe kellene,hogy jusson kit,mit képviselnek mikor magukra öltik a Titans mezt.Nem érdekel, ha úgy ver meg a Colts (már ha sikerül nekik 😛 😀),hogy mindenki maximálisan odateszi magát , küzd,hajt, megy előre. Nem azért mennek ki az LP fieldre a szurkolók, hogy lazázást lássanak. Nem látunk utána fél évig őket a pályán ( remélem max ennyit) akkor elvárható, hogy a maradék 4 meccsen küzdjenek. Annyi fizetéssel, meg mentalitással,profizmussal ez a minimum. Én attól függetlenül, hogy az utolsó 5 meccsen leszerepeltünk ugyanúgy várom a Colts meccset mint ha a szezon első meccse lenne, vagy akár a Super Bowl-t játszanánk. Bennem van az izgatottság, a győzelemre való éhség. Reméljük a srácokban is meg lesz Péntek hajnalban. 😉pakesz
Nehezen hiszem, multkor sem láttam semmi ilyesmit, sőt Scaife-nél kimondottan azt éreztem, hogy ha VY dobta volna a labdákat elkapta volna. Ritkán követ el ekkora hibát, mint most az 5 yardos vonalon, amikor a melléről lepattant a labda.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Érdekes elemzések amiket írtatok, én ennyire nem megyek bele, ti jobban vágjátok. Viszont... azzal nem értek egyet és szerintem nem csak én vagyok így ezzel, hogy a játékosok már várják a szezon végét... Ne várják, hanem küzdjenek a maradék 4 meccsen. A Jags ellen is pár játékosnál észrevehető volt ez, ami sajnálatos. Ilyen profi szinten szerintem eszükbe kellene,hogy jusson kit,mit képviselnek mikor magukra öltik a Titans mezt.Nem érdekel, ha úgy ver meg a Colts (már ha sikerül nekik 😛 😀),hogy mindenki maximálisan odateszi magát , küzd,hajt, megy előre. Nem azért mennek ki az LP fieldre a szurkolók, hogy lazázást lássanak. Nem látunk utána fél évig őket a pályán ( remélem max ennyit) akkor elvárható, hogy a maradék 4 meccsen küzdjenek. Annyi fizetéssel, meg mentalitással,profizmussal ez a minimum. Én attól függetlenül, hogy az utolsó 5 meccsen leszerepeltünk ugyanúgy várom a Colts meccset mint ha a szezon első meccse lenne, vagy akár a Super Bowl-t játszanánk. Bennem van az izgatottság, a győzelemre való éhség. Reméljük a srácokban is meg lesz Péntek hajnalban. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A tavalyinál lehet, hogy jobb, de a tavaly elöttinél nem. Az utobbi 3-4 meccsen egyébként a tavalyinál sem. Mult héten semmi nyomást nem tudtak az irányítóra tenni, és a középső futások is simán mentek át rajtuk.
De nem lett jó húzás...ennyi pézér vehettek volna egy jó cornert, vagy bármi mást egész évre. Ez nem a Moss szerű ürgék csapata....egozo
A fal akár lehetne is olyan mint a 2008-as, ha mondjuk Brown nem sérült állandóan, ha Jones nem dől ki, vagy ha Morgan szezonjának nem a harmadik meccs jelenti a végét (s a többi sérülésről nem beszélek . Hayes, Ball pl.). Amilyen állapotban kezdtük a szezont, azt kell mondjam, ütőképes banda volt.
5-3-nál, Britt kidőlését követően egyáltalán nem volt logikátlan Moss, sőt.rezső
Moss nem kellett volna, nagy füst, semmi láng. Nem ebbe a csapatba való, VY-vel, vagy nélküle. Mint bebizonyosodott. És nem utólag beszélek, már akkor is ez volt a véleményem, és akkor is ez lesz, ha a köv 4 meccsen 1000yardot és 10 td-t kap el.egozo
én nem mondtam, hogy utólag mondtál bármit is Mossról
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
😂
A fal akár lehetne is olyan mint a 2008-as, ha mondjuk Brown nem sérült állandóan, ha Jones nem dől ki, vagy ha Morgan szezonjának nem a harmadik meccs jelenti a végét (s a többi sérülésről nem beszélek . Hayes, Ball pl.). Amilyen állapotban kezdtük a szezont, azt kell mondjam, ütőképes banda volt.
5-3-nál, Britt kidőlését követően egyáltalán nem volt logikátlan Moss, sőt.rezső
Moss nem kellett volna, nagy füst, semmi láng. Nem ebbe a csapatba való, VY-vel, vagy nélküle. Mint bebizonyosodott. És nem utólag beszélek, már akkor is ez volt a véleményem, és akkor is ez lesz, ha a köv 4 meccsen 1000yardot és 10 td-t kap el.egozo
😂

Azt meg nézném he ezeket a statokat hozná Moss akkor mit szólnál.... 😀deepsilver
Könnyen igértem, úgysem fogja 😉