NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
remélem a jövő héten néhányszor végignézetik velük ezt a meccset.Titans
Minek? elvileg az összes meccsünket végignézték az utóbbi időben. Mit tanultak? Ha arra gondolsz, hogy büntetésből, akkor az más. bár ennél komolyabb büntetést is megérdemelnének, az összes, Jeff bácsival együtt (pontosabban vele az élen)...rezső
egyértelműen csakis azért nézetném meg a meccset velük, hogy lássák ahogy megalázták őket, ahogy átgyalogoltak rajtuk, hogy egyedül az tartott a meccsben minket, hogy a Jax nem hitte el, hogy csak futással is meg lehet minket verni és néha passzolni is próbáltak. Szerintem, ha bejelentik minden futás előtt, hogy ezen a lyukon fognak futni, akkor se tudtuk volna megállítani őket. Ehhh inkább itt abbahagyom, mert kezd elszaladni a kezem... és csúnyák lesznek írva.Titans
egyébként az erdei-meccsről nem írtál (csakhigy vmi pozitívról is beszéljünk)
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
remélem a jövő héten néhányszor végignézetik velük ezt a meccset.Titans
Minek? elvileg az összes meccsünket végignézték az utóbbi időben. Mit tanultak? Ha arra gondolsz, hogy büntetésből, akkor az más. bár ennél komolyabb büntetést is megérdemelnének, az összes, Jeff bácsival együtt (pontosabban vele az élen)...rezső
egyértelműen csakis azért nézetném meg a meccset velük, hogy lássák ahogy megalázták őket, ahogy átgyalogoltak rajtuk, hogy egyedül az tartott a meccsben minket, hogy a Jax nem hitte el, hogy csak futással is meg lehet minket verni és néha passzolni is próbáltak. Szerintem, ha bejelentik minden futás előtt, hogy ezen a lyukon fognak futni, akkor se tudtuk volna megállítani őket. Ehhh inkább itt abbahagyom, mert kezd elszaladni a kezem... és csúnyák lesznek írva.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi a korrekt hozzáállásotokat a meccs alatt. Biztos ezúttal Nektek is piszok nehéz lehetett (nálunk MNF), de nagyon örülök neki, hogy ellentétben az amcsi fórumozókkal, nálunk nem indult be a sz*rdobálás! Respect!

Jags-Titans 2010: xN-Drew
+1 mindezekre
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Köszi a korrekt hozzáállásotokat a meccs alatt. Biztos ezúttal Nektek is piszok nehéz lehetett (nálunk MNF), de nagyon örülök neki, hogy ellentétben az amcsi fórumozókkal, nálunk nem indult be a sz*rdobálás! Respect!

Jags-Titans 2010: x

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak annyit kivánnék - sok sikert a maradék 4 meccsen. Főleg a Colts ellen. Remélem; hogy még nyert pár meccset a Titans idén!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
remélem a jövő héten néhányszor végignézetik velük ezt a meccset.Titans
Minek? elvileg az összes meccsünket végignézték az utóbbi időben. Mit tanultak? Ha arra gondolsz, hogy büntetésből, akkor az más. bár ennél komolyabb büntetést is megérdemelnének, az összes, Jeff bácsival együtt (pontosabban vele az élen)...
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Új vagyok még a fórumon, de régóta kedvencem a Titans csapata, szerintetek mennyi esélye van a Titansnek idén a playoffra? Mert szerintem csoport elsőség nem lesz meg, de a wild cardra odaérhetnek!?c.johnson
Üdv közöttünk! A kérdésedre már meg is született a válasz: ezzel a vereséggel nem maradt esélyünk a PO-ra... 😕

Music City Miracle
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
remélem a jövő héten néhányszor végignézetik velük ezt a meccset.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na mindjárt START!! Pakesz tippjeire válaszolva pedig: Úgy legyen ahogy írtad és akkor tuti hozzuk a meccset!! 😀 :cool:
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Új vagyok még a fórumon, de régóta kedvencem a Titans csapata, szerintetek mennyi esélye van a Titansnek idén a playoffra? Mert szerintem csoport elsőség nem lesz meg, de a wild cardra odaérhetnek!?c.johnson
Hali itt, remélem szerencsét hozol 😀 A kérdésedre:szerintem nem lesz PO. Bár én már egy ideje nem vagyok olyan optimista, mint a többiek.
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
mára megint sikerült optimista állapotba kerülnöm, ami aztán remélhetőleg kitart itteni délután 4-ig... Collins nem lesz rossz, VY úgyse fejezett be mostanában egy Jax meccset se, ha jól emélkszem; Moss is igazán kifoghat végre egy hozzá méltó napot, a védelmünk meg nagyáltalában nem bukta el ezeket a meccseket.

valahogy úgy érzem, hogy ha sikerülne bejutni a PO-ba (ami azért az eddigi játékunk alapján elég nagy meglepetés volna), akkor idén mi lennénk a meglepetés csapat a PO-ban is...

De ehhez mindenekelőtt a mait nem szabad bukni.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én is csatlakoznék pakesz jókívánságaihoz köszöntünk köreinkben c.johnson!! :cool: A kérdésedre válaszolva mondanám, hogy csak úgy fogunk PO-ba jutni, ha megverjük az indit legalább egyszer és a maradékon nem betlizünk. WC-ra szerintem sincs esélyünk csak a csoport győzelemre, de ezekhez kell azért nagyon a riválisok gyenge szereplése, mert nagyon szoros a csoport!NOrbyyyyy
üdv c.johnson
a képlet egyszerű, ha ma bukunk, akkor ennyi volt...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is csatlakoznék pakesz jókívánságaihoz köszöntünk köreinkben c.johnson!! :cool: A kérdésedre válaszolva mondanám, hogy csak úgy fogunk PO-ba jutni, ha megverjük az indit legalább egyszer és a maradékon nem betlizünk. WC-ra szerintem sincs esélyünk csak a csoport győzelemre, de ezekhez kell azért nagyon a riválisok gyenge szereplése, mert nagyon szoros a csoport!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Legyen úgy! :cool: tavaly is képesek voltunk 0-6ból 8-8at csinálni..Igaz ahhoz kellet Young. Még emlékszem első győzelem tavaly, Jacks ellen, Johnson 228 futott yard, 2 Td 😊c.johnson
Üdvözlet a Titans szurkolók táborában, itt a fórumon. Én már régen regeltem, de csak a szezon eleje óta fórumozok, olyan ez, hogy nem lehet megunni, azóta függő vagyok 😀 Sok jó hozzászólást kívánok! 😊 :cool:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Legyen úgy! :cool: tavaly is képesek voltunk 0-6ból 8-8at csinálni..Igaz ahhoz kellet Young. Még emlékszem első győzelem tavaly, Jacks ellen, Johnson 228 futott yard, 2 Td 😊
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ezekre mit tippeltek? szerintem csak valamelyik colts meccsen kaphatnak ki, s akkor meglehet 😉
vs Jacksonville
vs Indianapolis
vs Houston
@ Kansas City

@ Indianapolisc.johnson
most meg kell húznunk ezt a 4 kört és meglehet, nem szabad a srácoknak engedni megzavarodni ettől a kis zűrzavartól.
és meglehet.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezekre mit tippeltek? szerintem csak valamelyik colts meccsen kaphatnak ki, s akkor meglehet 😉
vs Jacksonville
vs Indianapolis
vs Houston
@ Kansas City
@ Indianapolis
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
wild cardra 100% hogy nem, de a csoportot megnyerhetik könnyedénHöri
Miért csepegtetsz nekik?catattack
JAX - 6-5
IND - 6-5
TEN - 5-6
HOU - 5-7
miről beszélünk?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
catattack 3 520
wild cardra 100% hogy nem, de a csoportot megnyerhetik könnyedénHöri
Miért csepegtetsz nekik?
több mint 13 éve
catattack 3 520
Új vagyok még a fórumon, de régóta kedvencem a Titans csapata, szerintetek mennyi esélye van a Titansnek idén a playoffra? Mert szerintem csoport elsőség nem lesz meg, de a wild cardra odaérhetnek!?c.johnson
Ha a QB frontra fókuszálsz, akkor meg is van a válasz!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Új vagyok még a fórumon, de régóta kedvencem a Titans csapata, szerintetek mennyi esélye van a Titansnek idén a playoffra? Mert szerintem csoport elsőség nem lesz meg, de a wild cardra odaérhetnek!?c.johnson
wild cardra 100% hogy nem, de a csoportot megnyerhetik könnyedén

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Új vagyok még a fórumon, de régóta kedvencem a Titans csapata, szerintetek mennyi esélye van a Titansnek idén a playoffra? Mert szerintem csoport elsőség nem lesz meg, de a wild cardra odaérhetnek!?
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Még egy kis kiegészítés Norbi injury reportjához :
Doubtful: Marks
Questionable:Babin,Ball,Britt,Brown,Jones,Mouton
Probable: Bironas,Collins,Griffin,Thornton,Verner

Griffin pénteken sérülhetett meg, mert egyébként a héten edzett rendesen, a péntekit kihagyta. Szerintetek, Thornton fog játszni, úgy értve,hogy Fisher lehetőséget ad neki? Lehet csak akkor ha pl Spoon nagyon gyenge lesz és TE passzokkal osztanak minket... :/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kenny Britt (full practice, questionable), Tony Brown (no practice, questionable), Jason Jones (full practice, questionable), Rob Bironas (full practice, probable), Ryan Mouton (no practice, questionable), Alterraun Verner (full practice, questionable).
Azért remélem valamennyien tudják majd vállalni a játékot. Elsősorban Britt, Brown, Jones!!NOrbyyyyy
Azért Bironas-t is az "elsősorban" kell említeni, hiszen ő magabiztos teljtesítményt nyújt, és nehéz pótolni. Kár, hogy a Texans ellen nem tudta ezt megmutatni, nem az ő hibájából :/ 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kenny Britt (full practice, questionable), Tony Brown (no practice, questionable), Jason Jones (full practice, questionable), Rob Bironas (full practice, probable), Ryan Mouton (no practice, questionable), Alterraun Verner (full practice, questionable).
Azért remélem valamennyien tudják majd vállalni a játékot. Elsősorban Britt, Brown, Jones!!NOrbyyyyy
Britt tegnap kijelentette; hogy szerinte most vasárnap még nem lesz bevethető; inkább csütörtökön szeretne visszatérni.iktriad
Úgy is jó, de jobb lenne, ha ma már játszana. Lényeg az, hogy még egyszer olyan fos játékot ne mutassunk, mint a Texans ellen múlt héten.