Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kenny Britt (full practice, questionable), Tony Brown (no practice, questionable), Jason Jones (full practice, questionable), Rob Bironas (full practice, probable), Ryan Mouton (no practice, questionable), Alterraun Verner (full practice, questionable).
Azért remélem valamennyien tudják majd vállalni a játékot. Elsősorban Britt, Brown, Jones!!NOrbyyyyy
Britt tegnap kijelentette; hogy szerinte most vasárnap még nem lesz bevethető; inkább csütörtökön szeretne visszatérni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kenny Britt (full practice, questionable), Tony Brown (no practice, questionable), Jason Jones (full practice, questionable), Rob Bironas (full practice, probable), Ryan Mouton (no practice, questionable), Alterraun Verner (full practice, questionable).
Azért remélem valamennyien tudják majd vállalni a játékot. Elsősorban Britt, Brown, Jones!!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Pollard 40k-t kapott helmet to helmetért most akkor ki a k.cs.g?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Se a mi 1. számúnak tekintett (bár szerintem Mike Thomas; az de mindegy) elkapónk; Mike Sims-Walker; se Kenny Britt nem játszik vasárnap.
Előbbi el sem utazik; útóbbi hiába kapott kérdéses besorolást; a helyi források szerint még nem kész arra hogy pályára lépjen:
http://blogs.tennessean.com/titans/2010/12/03/britt-not-expecting-to-play-sunday/
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Teljesen OFF topic.

Voltam a Titans oldalán és ott találtam ezt a videót CJ2K-val

http://www.titansonline.com/media-center/videos/RB-Chris-Johnson/6d70e590-6b60-4187-ade2-0ca879bdd986

Ha van közöttetek valaki aki orvosilag képzett, vagy esetleg tudomással bír tényekről elmondaná nekem, hogy mi a baja a srácnak ?

Köszönömszf61
Ha a fejrángásra gondolsz akkor azt tudom: Tourette-szindróma...olyan dolgokat csinál, mond amiket nem akarna igazából csak ezeket nem tudja irányítani. legalábbis ezt mondják az okosok.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Teljesen OFF topic.

Voltam a Titans oldalán és ott találtam ezt a videót CJ2K-val

http://www.titansonline.com/media-center/videos/RB-Chris-Johnson/6d70e590-6b60-4187-ade2-0ca879bdd986

Ha van közöttetek valaki aki orvosilag képzett, vagy esetleg tudomással bír tényekről elmondaná nekem, hogy mi a baja a srácnak ?

Köszönöm

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Kolbot pletykálják, hogy jön Nashvillebe... 😀 Remélem Jéghokira akar áttérni, mert én nem örülnék neki a Titansben jövőre 😕 Bár nem a legjobb irányító VY, de ő a Titans nem lenne ugyanaz ha elmenne; Fisher hiányát könnyebben elviselném! 😊 De most komolyan Kolb-Fisher?? Mi jön még?D11
Kevin Kolb - Wade Phillips a titansben 😀Laki
Köszönöm szépen, nem kérem 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Kolbot pletykálják, hogy jön Nashvillebe... 😀 Remélem Jéghokira akar áttérni, mert én nem örülnék neki a Titansben jövőre 😕 Bár nem a legjobb irányító VY, de ő a Titans nem lenne ugyanaz ha elmenne; Fisher hiányát könnyebben elviselném! 😊 De most komolyan Kolb-Fisher?? Mi jön még?D11
Kevin Kolb - Wade Phillips a titansben 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Kolbot pletykálják, hogy jön Nashvillebe... 😀 Remélem Jéghokira akar áttérni, mert én nem örülnék neki a Titansben jövőre 😕 Bár nem a legjobb irányító VY, de ő a Titans nem lenne ugyanaz ha elmenne; Fisher hiányát könnyebben elviselném! 😊 De most komolyan Kolb-Fisher?? Mi jön még?
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kevés jó teljesítmény van mostanában a csapatban. Néhány: Marques Douglas, akár a kezdőben is el tudnám képzelni. William Hayes, szerintem jobb lenne kezdőben, mint Ball, de amikor sérült, még akkor is inkább Ford kezd. Brett Kern, sok a dolga sajnos, de általában jól oldja meg, egészen kiváló átlagokat hoz. Marc Mariani, a liga elit returnere lehet, a legjobb úton halad afelé.egozo
Hayes a Skins ellen nagyon jól játszott szerintem.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Kevés jó teljesítmény van mostanában a csapatban. Néhány: Marques Douglas, akár a kezdőben is el tudnám képzelni. William Hayes, szerintem jobb lenne kezdőben, mint Ball, de amikor sérült, még akkor is inkább Ford kezd. Brett Kern, sok a dolga sajnos, de általában jól oldja meg, egészen kiváló átlagokat hoz. Marc Mariani, a liga elit returnere lehet, a legjobb úton halad afelé.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Elképzelhető, hogy még Britt is felépül Vasárnapra, mindenesetre ha még most nem is, jővőhéten valószínű,hogy játszik a Colts ellen ami péntek hajnalban lesz a sport tv-n 😉 Azon a napon este meg jönnek ide Ricsiék dedikálásra Debrecenbe, megosztottam volna vele pár gondolatot a meccsel kapcsolatban. 😂 Kár, hogy drága a könyv... :/ Nagyon kellene, hogy Dave Ball és Jason Jones visszatérjen. Mindenkinek 150%-ot kell nyújtania! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jajj csak mutasssunk már valamit, mert nem jó ez így, sorozatban 4 zakó!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
http://www.titansonline.com/team/injury-report.html

Azért remélem a D-line nem lesz nagyon hiányos főleg, hogy MJD feljavult... :/ Legalább Collins már edzett.Britt is bár nem hiszem, hogy játszani fog.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2008-as ligaelsőséggel szart se értünk mert rögtön elseggelt minket a ravens! Most már kéne valami eredmény elsőnek az, hogy Fisher megy a búsba!NOrbyyyyy
ott azért nem fisher tehetett arról, hogy crumpler egy fasz volt
😊ehh
Ugyan már nem azt mondom. Tudom, hogy nem szabad egy emberre hárítani a hibákat, de Jeff már évek óta műveli a csapatleépítést és nem tudunk egy kiegyensúlyozott formát, teljesítményt mutatni évről-évre, mint pl. a pitts, indi, pats csakhogy pár csapatot említsek. Nálunk is működhetne ez csak kéne egy olyan edző aki megbízik az irányítójában és nem cserélgeti álandóan!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
2008-as ligaelsőséggel szart se értünk mert rögtön elseggelt minket a ravens! Most már kéne valami eredmény elsőnek az, hogy Fisher megy a búsba!NOrbyyyyy
ott azért nem fisher tehetett arról, hogy crumpler egy fasz volt
😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
IR-en van, idén ennyi. Remélem jövőre viszont return 😊pakesz
Ha viszont VY marad; Fisher megy. Nem tudom elképzelni hogy együtt tudnának dolgozni a történtek után. Szerintem azzal rosszabbul járna a Titans ha 'Bajusz' veszi a kalapját; de majd Bud Adams eldönti, ő mit szeretne.iktriad
Szerintem annál, hogy Fisher marad, minden megoldás jobb.egozo
Fishernek mennie kell, ez most már egyértelmű! Mondhat bárki bármit. Túl régóta van itt, változás kell, az mindig jót szokott tenni. Télleg ha valaki mien jó edzőnek tartja, akkor meséljetek nekem arról, hogy mikor is nyertünk utoljára konferenciát pl? 99-ben ugye? és azóta se semmi! 2008-as ligaelsőséggel szart se értünk mert rögtön elseggelt minket a ravens! Most már kéne valami eredmény elsőnek az, hogy Fisher megy a búsba!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
VY-gal most akkor mi van? ennyi volt? :/eaglesmcnabb
IR-en van, idén ennyi. Remélem jövőre viszont return 😊pakesz
Ha viszont VY marad; Fisher megy. Nem tudom elképzelni hogy együtt tudnának dolgozni a történtek után. Szerintem azzal rosszabbul járna a Titans ha 'Bajusz' veszi a kalapját; de majd Bud Adams eldönti, ő mit szeretne.iktriad
Szerintem annál, hogy Fisher marad, minden megoldás jobb.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
VY-gal most akkor mi van? ennyi volt? :/eaglesmcnabb
IR-en van, idén ennyi. Remélem jövőre viszont return 😊pakesz
Ha viszont VY marad; Fisher megy. Nem tudom elképzelni hogy együtt tudnának dolgozni a történtek után. Szerintem azzal rosszabbul járna a Titans ha 'Bajusz' veszi a kalapját; de majd Bud Adams eldönti, ő mit szeretne.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
VY-gal most akkor mi van? ennyi volt? :/eaglesmcnabb
IR-en van, idén ennyi. Remélem jövőre viszont return 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
VY-gal most akkor mi van? ennyi volt? :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CJ csupán 1 yarddal marad a top5 mögött amit a JAX ellen leküzd.
GO GUYS!!Laki
Abból a Top 5ből az egyik MJD aki 4 100+ yardos meccsnél jár zsinórban...

Amúgy a Run D-nk elég jó mostanság és az 1. meccsen sem CJ miatt lettünk földbedöngölve (Jó tudom volt a végén a hosszú TD futása; de akkor már minden lényeges kérdés eldőlt.)
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
CJ csupán 1 yarddal marad a top5 mögött amit a JAX ellen leküzd.
GO GUYS!!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én már nem tudom, mit várjak. Egy dologban vagyok biztos, hogy CJ 7 yardnál többet fog futnirezső
Én igen- nagyon szoros kemény meccset. CJ biztos hogy 7 yardnál többet fut majd. De azért remélem nem túl sokkal....iktriad
erre akkor van esély, ha az elején nem kerülünk hátrányba, (értsd a szünetben X körüli az állás) mert, ahogy én néztem vasárnap, többen feladták a Texans-meccset, jóval azelőtt, hogy végetért volnarezső
Igen. Köztük voltam én is. Őszintén remélem, hogy javulni fogunk valamit a Jax ellen.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Azért Nashville-ben nem hinném hogy ugyanazt fogjuk látni mint Houstonban. Főleg nem az öreggel mint kezdő QB.iktriad
én már nem tudom, mit várjak. Egy dologban vagyok biztos, hogy CJ 7 yardnál többet fog futnirezső
Én igen- nagyon szoros kemény meccset. CJ biztos hogy 7 yardnál többet fut majd. De azért remélem nem túl sokkal....iktriad
erre akkor van esély, ha az elején nem kerülünk hátrányba, (értsd a szünetben X körüli az állás) mert, ahogy én néztem vasárnap, többen feladták a Texans-meccset, jóval azelőtt, hogy végetért volna