Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy kis móka, Titans módra 😊

http://www.youtube.com/watch?v=hmhDwd5BI4o

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha úgy gondolod hogy kiváló QB szíved joga, de szerintem nem mindegy, hogy egy csapat a QB ellenére nyer, vagy éppen azért mert Ő játszik.
Annak ellenére, hogy nézed a meccseinket, eléggé a statokra hagyatkozol megint. Akkor maradjunk annál. Az utobbi két évben amióta Fisher nagy kegyesen, Bud Adams nyomására visszatette látványosan javultak a statjai. Kiegyenlítette a TD, INT mutatót, és a ratingje is nagyot javult. De a lényeg akkor is az, hogy amikor játszik a többiek elhiszik, hogy nyerhetünk. És ezért csinált a tavalyi évből - bárki bármit mond Ő csinálta - 0-6-ból, 8-8-at, 2006-ban pedig újoncként 0-5-bő 8-8-at. Az hogy mekkora a csapatra gyakorolt hatása, ezekből egyértelműen kitűnik. Igen elég sérülékeny mindenki, csak van akit engednek vele játszani, és van akit nem. A futásairól meg csak annyit, hogy egyszerűen nem hagyják futni, bele nevelték, az inkább dobj, mint fuss elvet, és ez jót tett a ststjainak, de rosszat a látványos játékának, ami miatt annyira megszerettem. Ja és még egy: Ő nem elit QB, soha nem is lesz az, Ő VY. És ezért szeretjük, és ezért utálják.egozo
Ott az igazság!! Végre valaki megmondta, VY az VY és kész! Ha elit ha nem ő most a Titans, meg persze CJ2K, ők ketten együtt!!NOrbyyyyy
Norbi, Rusty-t már megint kihagytad....ejnye 😂pakesz
Az istenit máár télleg! bakker! 😀 😂 Köszi, hogy mindig emlékeztetsz! 😀 :cool:
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akkor ezek szerint Sexy Rexy is kiváló QB, hiszen SB-be "vezette" a medvéket. 😊

Egy 1/3-on draftolt franchise QB-hoz mérten enyhén szólva nem egetrengetőek VY statisztikái. Öt éve van a ligában, a passzolt yardokban egy centit nem javult ezalatt, folyamatosan 150yard körül teljesít. TD/INT-ben az öt évből háromban több INT-je volt, mint TD-je, tavaly pedig 10/7. Az idei mondható egyedül jónak, a 10/3-al. Nem azt mondom, hogy bust, de összehasonlítva a többi első körben draftolt (nem bust) fiatal QB-val, jóval kisebb az impact-ja a csapatra, mint bármelyik másiknak. És még elég sérülékeny is szegény.

Egyébként nézek Titans meccset persze, sőt, majdnem minden Titans meccset megnézek. (A Colts és Pats minden, a Titans és Packers majdnem minden meccsét meg szoktam nézni. Újabban pedig Brees és Brett miatt a Saints és Vikes meccseket is látom. A többieket csak alkalomszerűen nézem, vagy ha a fentiekkel játszanak.) A véleményemet ez alapján is írtam. A számoktól elvonatkoztatva, a meccseken látott Young sem tesz rám olyan benyomást, mint egy elit QB. Pedig a stílusa miatt tulajdonképpen kedvelem. 😉peterk2005
Ha úgy gondolod hogy kiváló QB szíved joga, de szerintem nem mindegy, hogy egy csapat a QB ellenére nyer, vagy éppen azért mert Ő játszik.
Annak ellenére, hogy nézed a meccseinket, eléggé a statokra hagyatkozol megint. Akkor maradjunk annál. Az utobbi két évben amióta Fisher nagy kegyesen, Bud Adams nyomására visszatette látványosan javultak a statjai. Kiegyenlítette a TD, INT mutatót, és a ratingje is nagyot javult. De a lényeg akkor is az, hogy amikor játszik a többiek elhiszik, hogy nyerhetünk. És ezért csinált a tavalyi évből - bárki bármit mond Ő csinálta - 0-6-ból, 8-8-at, 2006-ban pedig újoncként 0-5-bő 8-8-at. Az hogy mekkora a csapatra gyakorolt hatása, ezekből egyértelműen kitűnik. Igen elég sérülékeny mindenki, csak van akit engednek vele játszani, és van akit nem. A futásairól meg csak annyit, hogy egyszerűen nem hagyják futni, bele nevelték, az inkább dobj, mint fuss elvet, és ez jót tett a ststjainak, de rosszat a látványos játékának, ami miatt annyira megszerettem. Ja és még egy: Ő nem elit QB, soha nem is lesz az, Ő VY. És ezért szeretjük, és ezért utálják.egozo
Ott az igazság!! Végre valaki megmondta, VY az VY és kész! Ha elit ha nem ő most a Titans, meg persze CJ2K, ők ketten együtt!!NOrbyyyyy
Norbi, Rusty-t már megint kihagytad....ejnye 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akármilyen statisztikákat felhozhatsz. A lábmérettől a passzolt yardok magasságáig. Egy irányítót egyetlen dolog minősít: hány gyöztes és hány vesztes meccsen irányította a csapatát. ezt nézd meg VY-nél és meg fogsz lepődni. Egyébként szoktál Titans meccset nézni, hogy ennyire otthon vagy a fal és az elkapók terén, VY minősítéséről nem is beszélve? Vagy ezt is csak Fisher úrtól, meg a statokból tudod?egozo
Akkor ezek szerint Sexy Rexy is kiváló QB, hiszen SB-be "vezette" a medvéket. 😊

Egy 1/3-on draftolt franchise QB-hoz mérten enyhén szólva nem egetrengetőek VY statisztikái. Öt éve van a ligában, a passzolt yardokban egy centit nem javult ezalatt, folyamatosan 150yard körül teljesít. TD/INT-ben az öt évből háromban több INT-je volt, mint TD-je, tavaly pedig 10/7. Az idei mondható egyedül jónak, a 10/3-al. Nem azt mondom, hogy bust, de összehasonlítva a többi első körben draftolt (nem bust) fiatal QB-val, jóval kisebb az impact-ja a csapatra, mint bármelyik másiknak. És még elég sérülékeny is szegény.

Egyébként nézek Titans meccset persze, sőt, majdnem minden Titans meccset megnézek. (A Colts és Pats minden, a Titans és Packers majdnem minden meccsét meg szoktam nézni. Újabban pedig Brees és Brett miatt a Saints és Vikes meccseket is látom. A többieket csak alkalomszerűen nézem, vagy ha a fentiekkel játszanak.) A véleményemet ez alapján is írtam. A számoktól elvonatkoztatva, a meccseken látott Young sem tesz rám olyan benyomást, mint egy elit QB. Pedig a stílusa miatt tulajdonképpen kedvelem. 😉peterk2005
Ha úgy gondolod hogy kiváló QB szíved joga, de szerintem nem mindegy, hogy egy csapat a QB ellenére nyer, vagy éppen azért mert Ő játszik.
Annak ellenére, hogy nézed a meccseinket, eléggé a statokra hagyatkozol megint. Akkor maradjunk annál. Az utobbi két évben amióta Fisher nagy kegyesen, Bud Adams nyomására visszatette látványosan javultak a statjai. Kiegyenlítette a TD, INT mutatót, és a ratingje is nagyot javult. De a lényeg akkor is az, hogy amikor játszik a többiek elhiszik, hogy nyerhetünk. És ezért csinált a tavalyi évből - bárki bármit mond Ő csinálta - 0-6-ból, 8-8-at, 2006-ban pedig újoncként 0-5-bő 8-8-at. Az hogy mekkora a csapatra gyakorolt hatása, ezekből egyértelműen kitűnik. Igen elég sérülékeny mindenki, csak van akit engednek vele játszani, és van akit nem. A futásairól meg csak annyit, hogy egyszerűen nem hagyják futni, bele nevelték, az inkább dobj, mint fuss elvet, és ez jót tett a ststjainak, de rosszat a látványos játékának, ami miatt annyira megszerettem. Ja és még egy: Ő nem elit QB, soha nem is lesz az, Ő VY. És ezért szeretjük, és ezért utálják.egozo
Ott az igazság!! Végre valaki megmondta, VY az VY és kész! Ha elit ha nem ő most a Titans, meg persze CJ2K, ők ketten együtt!!
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5847203&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5847203adam8
Jobbulást neki!

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Akármilyen statisztikákat felhozhatsz. A lábmérettől a passzolt yardok magasságáig. Egy irányítót egyetlen dolog minősít: hány gyöztes és hány vesztes meccsen irányította a csapatát. ezt nézd meg VY-nél és meg fogsz lepődni. Egyébként szoktál Titans meccset nézni, hogy ennyire otthon vagy a fal és az elkapók terén, VY minősítéséről nem is beszélve? Vagy ezt is csak Fisher úrtól, meg a statokból tudod?egozo
Akkor ezek szerint Sexy Rexy is kiváló QB, hiszen SB-be "vezette" a medvéket. 😊

Egy 1/3-on draftolt franchise QB-hoz mérten enyhén szólva nem egetrengetőek VY statisztikái. Öt éve van a ligában, a passzolt yardokban egy centit nem javult ezalatt, folyamatosan 150yard körül teljesít. TD/INT-ben az öt évből háromban több INT-je volt, mint TD-je, tavaly pedig 10/7. Az idei mondható egyedül jónak, a 10/3-al. Nem azt mondom, hogy bust, de összehasonlítva a többi első körben draftolt (nem bust) fiatal QB-val, jóval kisebb az impact-ja a csapatra, mint bármelyik másiknak. És még elég sérülékeny is szegény.

Egyébként nézek Titans meccset persze, sőt, majdnem minden Titans meccset megnézek. (A Colts és Pats minden, a Titans és Packers majdnem minden meccsét meg szoktam nézni. Újabban pedig Brees és Brett miatt a Saints és Vikes meccseket is látom. A többieket csak alkalomszerűen nézem, vagy ha a fentiekkel játszanak.) A véleményemet ez alapján is írtam. A számoktól elvonatkoztatva, a meccseken látott Young sem tesz rám olyan benyomást, mint egy elit QB. Pedig a stílusa miatt tulajdonképpen kedvelem. 😉peterk2005
Ha úgy gondolod hogy kiváló QB szíved joga, de szerintem nem mindegy, hogy egy csapat a QB ellenére nyer, vagy éppen azért mert Ő játszik.
Annak ellenére, hogy nézed a meccseinket, eléggé a statokra hagyatkozol megint. Akkor maradjunk annál. Az utobbi két évben amióta Fisher nagy kegyesen, Bud Adams nyomására visszatette látványosan javultak a statjai. Kiegyenlítette a TD, INT mutatót, és a ratingje is nagyot javult. De a lényeg akkor is az, hogy amikor játszik a többiek elhiszik, hogy nyerhetünk. És ezért csinált a tavalyi évből - bárki bármit mond Ő csinálta - 0-6-ból, 8-8-at, 2006-ban pedig újoncként 0-5-bő 8-8-at. Az hogy mekkora a csapatra gyakorolt hatása, ezekből egyértelműen kitűnik. Igen elég sérülékeny mindenki, csak van akit engednek vele játszani, és van akit nem. A futásairól meg csak annyit, hogy egyszerűen nem hagyják futni, bele nevelték, az inkább dobj, mint fuss elvet, és ez jót tett a ststjainak, de rosszat a látványos játékának, ami miatt annyira megszerettem. Ja és még egy: Ő nem elit QB, soha nem is lesz az, Ő VY. És ezért szeretjük, és ezért utálják.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
az ESPN szerint írt egy bocsánat kérő levelet Fishernek, melyben többek között sok sikert kíván neki és a csapatnak a szezon további részére. S persze reményét fejezte ki, hogy meg tudják majd beszélni a problémákat és rendezni tudják a dolgot egymás között, mert tulképpen ők mindketten ugyanazt akarják, a gyűrűt...
Azért ezen mosolyoghatnékom támadt, amikor olvastam...rezső
Nem levelet, smst. És Fisher most nyilatkozta, hogy nem örül neki, mert egy férfi eléállt volna.tenorx
Végül is a QB edzővel üzenni, mennyivel férfiasabb. 😂pakesz
S most vesszünk össze azon, hogy ki kezdte :cool: Amúgy sajnálom a helyzetet mert én csípem VY-t is meg a Titems-t is (a húzós vereségünk és a Skinstől való vereségetek ellenére is 😊 ) reméem rendeződik iit is a szitu és VY is megtalálja a helyét mert szerintem megvan benne a potenciál csak még nem sikerült a sok sérülés miatt is kibontakozni. Mondjuk a Chiefs-ben szívesen látnám (szerintem ulpi is 😛 )
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Valami új infó van VYról?aztec
az ESPN szerint írt egy bocsánat kérő levelet Fishernek, melyben többek között sok sikert kíván neki és a csapatnak a szezon további részére. S persze reményét fejezte ki, hogy meg tudják majd beszélni a problémákat és rendezni tudják a dolgot egymás között, mert tulképpen ők mindketten ugyanazt akarják, a gyűrűt...
Azért ezen mosolyoghatnékom támadt, amikor olvastam...rezső
Nem levelet, smst. És Fisher most nyilatkozta, hogy nem örül neki, mert egy férfi eléállt volna.tenorx
Végül is a QB edzővel üzenni, mennyivel férfiasabb. 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akármilyen statisztikákat felhozhatsz. A lábmérettől a passzolt yardok magasságáig. Egy irányítót egyetlen dolog minősít: hány gyöztes és hány vesztes meccsen irányította a csapatát. ezt nézd meg VY-nél és meg fogsz lepődni. Egyébként szoktál Titans meccset nézni, hogy ennyire otthon vagy a fal és az elkapók terén, VY minősítéséről nem is beszélve? Vagy ezt is csak Fisher úrtól, meg a statokból tudod?egozo
Akkor ezek szerint Sexy Rexy is kiváló QB, hiszen SB-be "vezette" a medvéket. 😊

Egy 1/3-on draftolt franchise QB-hoz mérten enyhén szólva nem egetrengetőek VY statisztikái. Öt éve van a ligában, a passzolt yardokban egy centit nem javult ezalatt, folyamatosan 150yard körül teljesít. TD/INT-ben az öt évből háromban több INT-je volt, mint TD-je, tavaly pedig 10/7. Az idei mondható egyedül jónak, a 10/3-al. Nem azt mondom, hogy bust, de összehasonlítva a többi első körben draftolt (nem bust) fiatal QB-val, jóval kisebb az impact-ja a csapatra, mint bármelyik másiknak. És még elég sérülékeny is szegény.

Egyébként nézek Titans meccset persze, sőt, majdnem minden Titans meccset megnézek. (A Colts és Pats minden, a Titans és Packers majdnem minden meccsét meg szoktam nézni. Újabban pedig Brees és Brett miatt a Saints és Vikes meccseket is látom. A többieket csak alkalomszerűen nézem, vagy ha a fentiekkel játszanak.) A véleményemet ez alapján is írtam. A számoktól elvonatkoztatva, a meccseken látott Young sem tesz rám olyan benyomást, mint egy elit QB. Pedig a stílusa miatt tulajdonképpen kedvelem. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Nagyon sok remény fűzök hozzá, szerintem nagyon jó ret-é nőheti ki magát. .)


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egy jó hír: Mariani lett a hét spec játékosa az AFC-ben. Ő az egyetlen játékos idén, aki punt és kickoff visszahordott TD-t is csinált. A franchise történetének második leghosszabb PR-jét csinálta, három yarddal rövidebbet, mint Pacman.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5847203&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5847203adam8
Mi jöhet még? Lebombázzák a stadionunkat? Jobbulást neki. Remélem meggyógyul.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5847203&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5847203adam8
más sem hiányzott volna... :mad:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5847203&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5847203adam8
ez szomorű, nagyon szomorú
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5847203&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5847203

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Valami új infó van VYról?aztec
az ESPN szerint írt egy bocsánat kérő levelet Fishernek, melyben többek között sok sikert kíván neki és a csapatnak a szezon további részére. S persze reményét fejezte ki, hogy meg tudják majd beszélni a problémákat és rendezni tudják a dolgot egymás között, mert tulképpen ők mindketten ugyanazt akarják, a gyűrűt...
Azért ezen mosolyoghatnékom támadt, amikor olvastam...rezső
Nem levelet, smst. És Fisher most nyilatkozta, hogy nem örül neki, mert egy férfi eléállt volna.tenorx
hogy állt volna elé, amikor kitiltotta a a csapattól, s persze azt sem ő mondta meg neki, hanem a QB-edzőt küldte. - Na ezek a nagyon komoly gondok Fisherrel, de régebben azért nem lógott ki ennyire a lóláb, ha hazudott...
Egylébként nyilván Young részéről is volt ebben nem kevés cinizmus (azon kívül, hogy valaki mondta neki, hogy ennyit legalább tegyen meg)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valami új infó van VYról?aztec
az ESPN szerint írt egy bocsánat kérő levelet Fishernek, melyben többek között sok sikert kíván neki és a csapatnak a szezon további részére. S persze reményét fejezte ki, hogy meg tudják majd beszélni a problémákat és rendezni tudják a dolgot egymás között, mert tulképpen ők mindketten ugyanazt akarják, a gyűrűt...
Azért ezen mosolyoghatnékom támadt, amikor olvastam...rezső
Nem levelet, smst. És Fisher most nyilatkozta, hogy nem örül neki, mert egy férfi eléállt volna.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Valami új infó van VYról?aztec
az ESPN szerint írt egy bocsánat kérő levelet Fishernek, melyben többek között sok sikert kíván neki és a csapatnak a szezon további részére. S persze reményét fejezte ki, hogy meg tudják majd beszélni a problémákat és rendezni tudják a dolgot egymás között, mert tulképpen ők mindketten ugyanazt akarják, a gyűrűt...
Azért ezen mosolyoghatnékom támadt, amikor olvastam...rezső
jaj hát mindjárt sírok komolyan... :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Valami új infó van VYról?aztec
az ESPN szerint írt egy bocsánat kérő levelet Fishernek, melyben többek között sok sikert kíván neki és a csapatnak a szezon további részére. S persze reményét fejezte ki, hogy meg tudják majd beszélni a problémákat és rendezni tudják a dolgot egymás között, mert tulképpen ők mindketten ugyanazt akarják, a gyűrűt...
Azért ezen mosolyoghatnékom támadt, amikor olvastam...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sok szerencsét Rustynak ne legyen belőle isten csak fél isten akkor már jól állunk és az is igaz, hogy bőven elég ha csak nem adja el a labdát és nem csinálunk ennyi büntit azt talán lehet is valami még ebből a szezonból.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Valami új infó van VYról?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akkor jövőre Qb draft? vagy Collins Rusty Smith kettős feltéve ha lesz szezonThundersNFL
Ott van SuperSimms is, no problem 😉egozo
Ha már Simms..... http://www.youtube.com/watch?v=QKmz5BA5hDU

Az utolsó 30 másodpercet nem ajánlatos megnézni 😀 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mondjuk nem tudom mennyire komoly VY sérülése, mert ha IR-en van, mégis tud játszani + átmegy a teszteken, akkkor mehet amerre akar, mint Merriman a Chargersnél... Gondolom pár csapatnak jól jönne...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Mondjuk most elég erős QB class lesz ha kijönnek a juniorok szóval kb. most vagy soha. De megoldódhatnak még a problémák simán. Meg tényleg lehet Rusty is isten, nem kizárható. Vagy elküldhetik Fishert. Vagy eltrédeljük VY-t egy másik QB-ra. Sokminden lehet.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Akkor jövőre Qb draft? vagy Collins Rusty Smith kettős feltéve ha lesz szezonThundersNFL
Ott van SuperSimms is, no problem 😉egozo
És szerintem Bironas is tud passzolni valamennyire 😀Laki
Várjunk januárig! ha negatív szezont zárunk Fisher szerintem el lesz küldve. az más kérdés, hogy Younggal mi lesz. Azonban sztem egyikük maradni fog