Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
The Tennessee Titans made several roster moves today. The team signed free agent QB Chris Simms and activated LB David Thornton from PUP (Physically Unable to Perform). QB Vince Young was placed on injured reserve and G Ryan Durand was waived

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én azért sokat várok Rusty-tól..... 300+ yard 3 TD, azért legyünk reálisak 😂 😂 Na jó ha már nem adja el a labdát nekem az pozitívum, meg nem ejti el. 😀

Rusty megnézi a Friday Night Lights első évadának, első részét és penge lesz 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Akkor pontonként:

- futójáték nagyon jó. Ne ragadjunk már le a számoknál, a vak is látja, hogy nyolc-kilenc ember állandóan csak a futásra figyel, nagyban megkönnyítve a passzokat. mellesleg CJ még így sem áll rosszul futott yardok terén.

- Fisher nem szokott nagy bohózatokat rendezni. Young vonult ki a stadionból, ami elfogadhatatlan.

- Az eredmények azért nem tragikusak. 5-5-ön állunk az egyik legnehezebb schedule után, és csak most jön a lényeg. A szezon még messze nincs elveszve. Egy győzelemre vagyunk a csoportelsőségtől. És igen, a csapat rohadtul eredményes az egy 4-12-es szezont leszámítva. Egy Super Bowl nem sok, de a playoffos és az SB-győztes csapat között nincs sok. Ráadásul small market team vagyunk, itt nem olyan könnyű összehozni sztárparádét. FIsher személye garancia arra, hogy meccsben vagyunk a playoffért évről évre, illene ezt megbecsülni.

- Youngnak mikor kellett volna igazat adni? Volt két nagyobb vita közte és Fish között, egyszer mikor bedepizett, hogy az akkor igen stabilan játszó Collins volt a kezdő és nem ő. Hát szerintem ez nem volt vészes. Kb. ez a második összetűzés. Kétségtelen, hogy Fish se kezeli tökéletesen a helyzetet, a mai elküldés az elég durva volt, szerintem főleg Adams-nek üzent, aki szerintem szezon után ki is rakja ha nem leszünk PO-ban. Mellesleg mostanra korrigálta azzal, hogy csak a meetingről küldte el, mostantól jöhet újra.

- Collinst nem tudom miért kell utálni. Nem egy isten de legalább nem balhés, és azért voltak neki szép meccsei meg rosszak is, és a kettő aránya alig rosszabb, mint VY-nél. Persze, rosszabb játékos most, de azért nem a pánik kategória. Viszont most nem ő lesz, hanem Rusty, meglátjuk. Egy esélyt még ő is megérdemel.

- A stáb jobban tudja, hogy mikor mi van. Amikor adrenalinnal tele van az ember és játszani akar, termsézetes, hogy akkor is késznek érzi magát, miközben félhulla állapotban van és képtelen lenne egy egy yardos passzt megdobni. Én is játszottam törött csuklóval a kapust, és akkor nem tűnt olyan súlyosnak, pedig nyilván nem voltam játékképes állapotban, és nyilván közel sem vagyok annyira motivált, mint VY. Ha IR-re raktuk meg műtét lesz, azért valami tényleg van.

- Vince-nek azért nincs joga rinyálni, mert kb. ő rontotta a legtöbbet a csapaton. Képességei alatt teljesít gyakran (lásd Steelers meccs), és rombolja az összhangot esetenként. CJ valamiért nem rinyál, akkor sem, ha Ringer fut helyette egy drive-ban, pedig többször mondta, hogy minden carry-t ő akar. Meg akkor sem sír, amikor folyamatosan blokkoltatjuk passzjátéknál, mikor egy rohadt jó elkapóról beszélünk. Pedig ő sem egy észkombájn, és ő azért többet tett le az asztalra.

- Meccseket nyer VY ez tökjó meg minden, csak ennyi erővel számolhatnánk a győzelmeket egy centernél is pl. Tudom, hogy szélsőséges a hasonlat, meg nem igaz meg ilyenek, de itt 53an küzdenek egy meccsen egy célért, és a QB csak az egyik darab. Talán a legfontosabb, jah. De már nem igen láttam tőle olyanokat mint újonc idényében a nagy comeback drive-ok, amikor tényleg ő "nyerte meg" a meccset. Minden alá van tolva és mégsincs értelmes passzjáték. Pont azért nem a liga alja, mert győztes alkat, de bizony messze van a top 10-től is, ami ugye egy elsőként kihúzott irányítótól nem biztos, hogy olyan jó.

- Smith-től azért ne várjunk sokat. Szóval ha nem passzol 200 yardot a Texans ellen az nem katasztrófa, csak valahogy nyerni kéne.Rajna
Hát akkor a pontjaid, ahogy én látom:
- a futójáték nagyjából rendben van, nagyjából. Jó átlagot csak az utóbbi két meccsen lehetett felfedezni, amiken már Mossra is figyeltek. De nyilván nem ez a probléma
- Fisher nem szokott bohózatokat rendezni - hát az ba..na be, de komolyan, minden az ő kezében, mindenről ő dönt, ő rúgja ki az RB-edzőt, miután a futója 2000 yard felett teljesít, ő pereli be a USC-t, és esik neki az új RB-edzőnek a médián keresztül, miközben Pola később elmondta, hogy folyamatosan tájékoztatta őt az eseményekről, s teljesen ledöbbent Fisher álszent nyilatkozatain. Ő veszi le a pályáról a kezdő irányítót, ő nem teszi be, amikor kellene, ő nem hívja telefonon az elmúlt tíz év legjobb Titans-játékosát, közben meg a médiának mást mond, ő csapja be a veterán centert, s közben a médiának mást mond, stb. stb. Az lenne a szép, ha ezek után még ő futna ki a stadionból duzzogva
- az eredmények nem tragikusak. Hát ha onnan nézzük, hogy 5-5, és egy meccsre vagyunk a Coltstól (amelyben több a sérült, mint az egészséges ember), és (az egyébként gyengécske) Jagstől, akkor tényleg nem. Azonban ha azt nézzük, hogy ki tudtunk kapni a Denvertől, a harmadik irányítójával, és a ligában már minden csapat által hatástalanított wild cattel próbálkozó Miamitól, illetve a még legjobb esetben is csak félkésznek nevezhető, néhány nappal korábban hülyére vert Washingtontól, amely ráadásul 9-10 kezdőjét vesztette el meccs közben, akkor nem tudom hogyan lehetne másként nevezni ezt az egészet, mint tragikus. És, hogy mindig a playoffért lennénk harcban az sem igaz, egyrészt (nem egy) KÉT 4-12-es szezon után, tulajdonképpen csak Young váratlan húzásainak köszönhetően lett a következő 8-8, aztán 2007-ben és 2008-ban valóban elmentünk a rájátszásig, hogy aztán tavaly nevetségessé tegyük magunkat, s megint jöjjön Young, aki CJ-vel közösen legalább elfogadhatóvá tette az idényt, s lettünk 8-8 ismét. A mostani szezonban pedig még valszeg két hétig leszünk harcban a playoffért. Fisher személy sajnos már évek óta nem garancia a playoffra, playoff-győzelemre meg pláne nem, a SB-t meg hagyjuk. Azért a low-budgettel megmagyarázni, és megvédeni, hogy nem nyertünk 8 éve playoff-meccset több mint erős.
- Youngnak mikor kellett volna igazat adni????? Nem kell neki igazat adni, de azért meg lehet érteni a frusztráltságát (hangsúlyozom, az elrohanást nem). Az, hogy két nagyobb vitájuk volt lehet, hogy igaz, de szerinted ennyi az egész? A viszonyuk érezhetően sosem volt jó, s Fisher minden alkalmat kihasznált arra, hogy éreztesse Younggal, hogy őt csak ráerőltették, s nem füllik a foga hozzá. Érdekes, hogy a mostani balhénál mindenki csak a Skins meccs elleni történteket említi, pedig Young még vasárnap este elmondta Schefternek (ESPN), hogy a Dolphins elleni mellőzés is legalább anyira rosszul érintette, sőt (s akkor még a korábbiakról nem is beszélt). Nem beszélve arról, hogy Fisher kijelentette, hogy nem szólt neki Young, hogy kész a játékra, meg hogy látta gyakorlás közben, s labdája össze-vissza szált, ugyanakkor már a tennessean egyik újságírója is megemlítette, hogy bizony az egyik ugyan valóban világgá szállt, ám a többi passza (amiket egyébként Mossnak dobált a partvonal mellett) nagy százalékban pontos volt. Az pedig megint az arroganciáját bizonyítja, hogy kitiltja a csapatból, s ha ezzel valóban Adamsnek akart üzenni, akkor egy gerinctelen ember. 16 éve van Adams Titansénél, és így üzen az öregnek???????????????
- Nem hinném, hogy bárki is utálná Collinst. Őszintén szólva, kit érdekel Collins, de most komolyan. Remélem a szezon végén visszavonul. Az egész történetben nem a személye érdekes, hanem a szerepe, vagy funkciója, amire Fisher használja. S az utóbbi két évben egyetlen jó meccsére sem emlékszem (bocs a láthatatlan Jags-védelem ellen tényleg jó volt, mert ugye a Philly ellen te sem úgy láttad, hogy lett volna a nagy király??!!)
- Éppen az adrenalin miatt tudott volna játszani, és segíteni, ráadásul mint fentebb már jeleztem, újságírók szerint a partvonal mellett egyáltalán nem dobott olyan rosszul, mint azt Fisher nyilatkozta. Nem beszélve arról, hogy Rustynál még így is jobb lett volna. A hosszabbításban CJ futásai után még vagy 10-15 yardot kellett volna haladni, ami valszeg két sérült ujjal is ment volna neki. Azt már talán felesleges is megjegyeznem, hogy Collinst sérült ujjal sikerült a Dolphins ellen kezdetni... Azt a műtétet meg várjuk meg előbb...
- Ő rontotta a csapaton a legtöbbet? hát lehet őszintén szólva nem tudom. CJ bezzeg nem rinyál kijelentésedet értelmezni sem tudom, azért kéne neki mert egy meccsen kb kétszer Ringer fut, legtöbbször csak akkor, ha ő 20+ yardos játéka után kimegy pihenni, hogy levegőhöz jusson????? Vince képességei alatt teljesít gyakran (pl Steelers-meccs)????? Nyolcból egyszer talán még top10-es irányítók is játszanak szarul. (ráadásul meg vagyok győződve, hogy némileg több támogatással nem így játszott volna, az általad kiválónak minősített falon aznap csak Tomlin nem futott át, de ő is csak azért, mert az szabálytalan lett volna, pláne fülhallgatóval a fején.
- Meccseket nyer, ez a lényeg, meg az, hogy ugyanazzal a kerettel más sokkal kevesebbet. Ezért ne beszéljünk itt a csapat nyer baromságról. Bár Kuharsky már néhány hete csinált egy elemzést mely arról szólt, hogy csak gyengébb csapatok ellen nyer Young, 50 százalék, vagy az alatti mérlegűek ellen többnyire, persze azt nem tette hozzá, hogy ha azoktól kikapna, akkor mindjárt más lenne a legyőzöttnek is a mérlege (mondtam már, hogy Kuharsky egy gusztustalan gané? 😀 ) És még egyszer, amit szintén szeretünk elfelejteni, hogy nehéz úgy jól játszani mindig, ha nincs meg a bizalom. Márpedig ezt még talán te is elismered, hogy Fisher nem bízik benne hosszú-hosszú ideje. (És ne gyere most azzal, hogy Fisher hétfőn kijelentette, hogy mióta Young belépett a stadion ajtaján 2006-ban ő azóta csak azon volt, hogy a legtöbbet kihozza belőle - mert ezt valszeg még egy óvodás sem hiszi el)
- Rustytól ki vár itt sokat?????rezső
Kár, hogy 10 pluszt nem lehet adni, tökéletes elemzés....
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Akkor pontonként:

- futójáték nagyon jó. Ne ragadjunk már le a számoknál, a vak is látja, hogy nyolc-kilenc ember állandóan csak a futásra figyel, nagyban megkönnyítve a passzokat. mellesleg CJ még így sem áll rosszul futott yardok terén.

- Fisher nem szokott nagy bohózatokat rendezni. Young vonult ki a stadionból, ami elfogadhatatlan.

- Az eredmények azért nem tragikusak. 5-5-ön állunk az egyik legnehezebb schedule után, és csak most jön a lényeg. A szezon még messze nincs elveszve. Egy győzelemre vagyunk a csoportelsőségtől. És igen, a csapat rohadtul eredményes az egy 4-12-es szezont leszámítva. Egy Super Bowl nem sok, de a playoffos és az SB-győztes csapat között nincs sok. Ráadásul small market team vagyunk, itt nem olyan könnyű összehozni sztárparádét. FIsher személye garancia arra, hogy meccsben vagyunk a playoffért évről évre, illene ezt megbecsülni.

- Youngnak mikor kellett volna igazat adni? Volt két nagyobb vita közte és Fish között, egyszer mikor bedepizett, hogy az akkor igen stabilan játszó Collins volt a kezdő és nem ő. Hát szerintem ez nem volt vészes. Kb. ez a második összetűzés. Kétségtelen, hogy Fish se kezeli tökéletesen a helyzetet, a mai elküldés az elég durva volt, szerintem főleg Adams-nek üzent, aki szerintem szezon után ki is rakja ha nem leszünk PO-ban. Mellesleg mostanra korrigálta azzal, hogy csak a meetingről küldte el, mostantól jöhet újra.

- Collinst nem tudom miért kell utálni. Nem egy isten de legalább nem balhés, és azért voltak neki szép meccsei meg rosszak is, és a kettő aránya alig rosszabb, mint VY-nél. Persze, rosszabb játékos most, de azért nem a pánik kategória. Viszont most nem ő lesz, hanem Rusty, meglátjuk. Egy esélyt még ő is megérdemel.

- A stáb jobban tudja, hogy mikor mi van. Amikor adrenalinnal tele van az ember és játszani akar, termsézetes, hogy akkor is késznek érzi magát, miközben félhulla állapotban van és képtelen lenne egy egy yardos passzt megdobni. Én is játszottam törött csuklóval a kapust, és akkor nem tűnt olyan súlyosnak, pedig nyilván nem voltam játékképes állapotban, és nyilván közel sem vagyok annyira motivált, mint VY. Ha IR-re raktuk meg műtét lesz, azért valami tényleg van.

- Vince-nek azért nincs joga rinyálni, mert kb. ő rontotta a legtöbbet a csapaton. Képességei alatt teljesít gyakran (lásd Steelers meccs), és rombolja az összhangot esetenként. CJ valamiért nem rinyál, akkor sem, ha Ringer fut helyette egy drive-ban, pedig többször mondta, hogy minden carry-t ő akar. Meg akkor sem sír, amikor folyamatosan blokkoltatjuk passzjátéknál, mikor egy rohadt jó elkapóról beszélünk. Pedig ő sem egy észkombájn, és ő azért többet tett le az asztalra.

- Meccseket nyer VY ez tökjó meg minden, csak ennyi erővel számolhatnánk a győzelmeket egy centernél is pl. Tudom, hogy szélsőséges a hasonlat, meg nem igaz meg ilyenek, de itt 53an küzdenek egy meccsen egy célért, és a QB csak az egyik darab. Talán a legfontosabb, jah. De már nem igen láttam tőle olyanokat mint újonc idényében a nagy comeback drive-ok, amikor tényleg ő "nyerte meg" a meccset. Minden alá van tolva és mégsincs értelmes passzjáték. Pont azért nem a liga alja, mert győztes alkat, de bizony messze van a top 10-től is, ami ugye egy elsőként kihúzott irányítótól nem biztos, hogy olyan jó.

- Smith-től azért ne várjunk sokat. Szóval ha nem passzol 200 yardot a Texans ellen az nem katasztrófa, csak valahogy nyerni kéne.Rajna
Hát akkor a pontjaid, ahogy én látom:
- a futójáték nagyjából rendben van, nagyjából. Jó átlagot csak az utóbbi két meccsen lehetett felfedezni, amiken már Mossra is figyeltek. De nyilván nem ez a probléma
- Fisher nem szokott bohózatokat rendezni - hát az ba..na be, de komolyan, minden az ő kezében, mindenről ő dönt, ő rúgja ki az RB-edzőt, miután a futója 2000 yard felett teljesít, ő pereli be a USC-t, és esik neki az új RB-edzőnek a médián keresztül, miközben Pola később elmondta, hogy folyamatosan tájékoztatta őt az eseményekről, s teljesen ledöbbent Fisher álszent nyilatkozatain. Ő veszi le a pályáról a kezdő irányítót, ő nem teszi be, amikor kellene, ő nem hívja telefonon az elmúlt tíz év legjobb Titans-játékosát, közben meg a médiának mást mond, ő csapja be a veterán centert, s közben a médiának mást mond, stb. stb. Az lenne a szép, ha ezek után még ő futna ki a stadionból duzzogva
- az eredmények nem tragikusak. Hát ha onnan nézzük, hogy 5-5, és egy meccsre vagyunk a Coltstól (amelyben több a sérült, mint az egészséges ember), és (az egyébként gyengécske) Jagstől, akkor tényleg nem. Azonban ha azt nézzük, hogy ki tudtunk kapni a Denvertől, a harmadik irányítójával, és a ligában már minden csapat által hatástalanított wild cattel próbálkozó Miamitól, illetve a még legjobb esetben is csak félkésznek nevezhető, néhány nappal korábban hülyére vert Washingtontól, amely ráadásul 9-10 kezdőjét vesztette el meccs közben, akkor nem tudom hogyan lehetne másként nevezni ezt az egészet, mint tragikus. És, hogy mindig a playoffért lennénk harcban az sem igaz, egyrészt (nem egy) KÉT 4-12-es szezon után, tulajdonképpen csak Young váratlan húzásainak köszönhetően lett a következő 8-8, aztán 2007-ben és 2008-ban valóban elmentünk a rájátszásig, hogy aztán tavaly nevetségessé tegyük magunkat, s megint jöjjön Young, aki CJ-vel közösen legalább elfogadhatóvá tette az idényt, s lettünk 8-8 ismét. A mostani szezonban pedig még valszeg két hétig leszünk harcban a playoffért. Fisher személy sajnos már évek óta nem garancia a playoffra, playoff-győzelemre meg pláne nem, a SB-t meg hagyjuk. Azért a low-budgettel megmagyarázni, és megvédeni, hogy nem nyertünk 8 éve playoff-meccset több mint erős.
- Youngnak mikor kellett volna igazat adni????? Nem kell neki igazat adni, de azért meg lehet érteni a frusztráltságát (hangsúlyozom, az elrohanást nem). Az, hogy két nagyobb vitájuk volt lehet, hogy igaz, de szerinted ennyi az egész? A viszonyuk érezhetően sosem volt jó, s Fisher minden alkalmat kihasznált arra, hogy éreztesse Younggal, hogy őt csak ráerőltették, s nem füllik a foga hozzá. Érdekes, hogy a mostani balhénál mindenki csak a Skins meccs elleni történteket említi, pedig Young még vasárnap este elmondta Schefternek (ESPN), hogy a Dolphins elleni mellőzés is legalább anyira rosszul érintette, sőt (s akkor még a korábbiakról nem is beszélt). Nem beszélve arról, hogy Fisher kijelentette, hogy nem szólt neki Young, hogy kész a játékra, meg hogy látta gyakorlás közben, s labdája össze-vissza szált, ugyanakkor már a tennessean egyik újságírója is megemlítette, hogy bizony az egyik ugyan valóban világgá szállt, ám a többi passza (amiket egyébként Mossnak dobált a partvonal mellett) nagy százalékban pontos volt. Az pedig megint az arroganciáját bizonyítja, hogy kitiltja a csapatból, s ha ezzel valóban Adamsnek akart üzenni, akkor egy gerinctelen ember. 16 éve van Adams Titansénél, és így üzen az öregnek???????????????
- Nem hinném, hogy bárki is utálná Collinst. Őszintén szólva, kit érdekel Collins, de most komolyan. Remélem a szezon végén visszavonul. Az egész történetben nem a személye érdekes, hanem a szerepe, vagy funkciója, amire Fisher használja. S az utóbbi két évben egyetlen jó meccsére sem emlékszem (bocs a láthatatlan Jags-védelem ellen tényleg jó volt, mert ugye a Philly ellen te sem úgy láttad, hogy lett volna a nagy király??!!)
- Éppen az adrenalin miatt tudott volna játszani, és segíteni, ráadásul mint fentebb már jeleztem, újságírók szerint a partvonal mellett egyáltalán nem dobott olyan rosszul, mint azt Fisher nyilatkozta. Nem beszélve arról, hogy Rustynál még így is jobb lett volna. A hosszabbításban CJ futásai után még vagy 10-15 yardot kellett volna haladni, ami valszeg két sérült ujjal is ment volna neki. Azt már talán felesleges is megjegyeznem, hogy Collinst sérült ujjal sikerült a Dolphins ellen kezdetni... Azt a műtétet meg várjuk meg előbb...
- Ő rontotta a csapaton a legtöbbet? hát lehet őszintén szólva nem tudom. CJ bezzeg nem rinyál kijelentésedet értelmezni sem tudom, azért kéne neki mert egy meccsen kb kétszer Ringer fut, legtöbbször csak akkor, ha ő 20+ yardos játéka után kimegy pihenni, hogy levegőhöz jusson????? Vince képességei alatt teljesít gyakran (pl Steelers-meccs)????? Nyolcból egyszer talán még top10-es irányítók is játszanak szarul. (ráadásul meg vagyok győződve, hogy némileg több támogatással nem így játszott volna, az általad kiválónak minősített falon aznap csak Tomlin nem futott át, de ő is csak azért, mert az szabálytalan lett volna, pláne fülhallgatóval a fején.
- Meccseket nyer, ez a lényeg, meg az, hogy ugyanazzal a kerettel más sokkal kevesebbet. Ezért ne beszéljünk itt a csapat nyer baromságról. Bár Kuharsky már néhány hete csinált egy elemzést mely arról szólt, hogy csak gyengébb csapatok ellen nyer Young, 50 százalék, vagy az alatti mérlegűek ellen többnyire, persze azt nem tette hozzá, hogy ha azoktól kikapna, akkor mindjárt más lenne a legyőzöttnek is a mérlege (mondtam már, hogy Kuharsky egy gusztustalan gané? 😀 ) És még egyszer, amit szintén szeretünk elfelejteni, hogy nehéz úgy jól játszani mindig, ha nincs meg a bizalom. Márpedig ezt még talán te is elismered, hogy Fisher nem bízik benne hosszú-hosszú ideje. (És ne gyere most azzal, hogy Fisher hétfőn kijelentette, hogy mióta Young belépett a stadion ajtaján 2006-ban ő azóta csak azon volt, hogy a legtöbbet kihozza belőle - mert ezt valszeg még egy óvodás sem hiszi el)
- Rustytól ki vár itt sokat?????
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Akkor pontonként:

- futójáték nagyon jó. Ne ragadjunk már le a számoknál, a vak is látja, hogy nyolc-kilenc ember állandóan csak a futásra figyel, nagyban megkönnyítve a passzokat. mellesleg CJ még így sem áll rosszul futott yardok terén.

- Fisher nem szokott nagy bohózatokat rendezni. Young vonult ki a stadionból, ami elfogadhatatlan.

- Az eredmények azért nem tragikusak. 5-5-ön állunk az egyik legnehezebb schedule után, és csak most jön a lényeg. A szezon még messze nincs elveszve. Egy győzelemre vagyunk a csoportelsőségtől. És igen, a csapat rohadtul eredményes az egy 4-12-es szezont leszámítva. Egy Super Bowl nem sok, de a playoffos és az SB-győztes csapat között nincs sok. Ráadásul small market team vagyunk, itt nem olyan könnyű összehozni sztárparádét. FIsher személye garancia arra, hogy meccsben vagyunk a playoffért évről évre, illene ezt megbecsülni.

- Youngnak mikor kellett volna igazat adni? Volt két nagyobb vita közte és Fish között, egyszer mikor bedepizett, hogy az akkor igen stabilan játszó Collins volt a kezdő és nem ő. Hát szerintem ez nem volt vészes. Kb. ez a második összetűzés. Kétségtelen, hogy Fish se kezeli tökéletesen a helyzetet, a mai elküldés az elég durva volt, szerintem főleg Adams-nek üzent, aki szerintem szezon után ki is rakja ha nem leszünk PO-ban. Mellesleg mostanra korrigálta azzal, hogy csak a meetingről küldte el, mostantól jöhet újra.

- Collinst nem tudom miért kell utálni. Nem egy isten de legalább nem balhés, és azért voltak neki szép meccsei meg rosszak is, és a kettő aránya alig rosszabb, mint VY-nél. Persze, rosszabb játékos most, de azért nem a pánik kategória. Viszont most nem ő lesz, hanem Rusty, meglátjuk. Egy esélyt még ő is megérdemel.

- A stáb jobban tudja, hogy mikor mi van. Amikor adrenalinnal tele van az ember és játszani akar, termsézetes, hogy akkor is késznek érzi magát, miközben félhulla állapotban van és képtelen lenne egy egy yardos passzt megdobni. Én is játszottam törött csuklóval a kapust, és akkor nem tűnt olyan súlyosnak, pedig nyilván nem voltam játékképes állapotban, és nyilván közel sem vagyok annyira motivált, mint VY. Ha IR-re raktuk meg műtét lesz, azért valami tényleg van.

- Vince-nek azért nincs joga rinyálni, mert kb. ő rontotta a legtöbbet a csapaton. Képességei alatt teljesít gyakran (lásd Steelers meccs), és rombolja az összhangot esetenként. CJ valamiért nem rinyál, akkor sem, ha Ringer fut helyette egy drive-ban, pedig többször mondta, hogy minden carry-t ő akar. Meg akkor sem sír, amikor folyamatosan blokkoltatjuk passzjátéknál, mikor egy rohadt jó elkapóról beszélünk. Pedig ő sem egy észkombájn, és ő azért többet tett le az asztalra.

- Meccseket nyer VY ez tökjó meg minden, csak ennyi erővel számolhatnánk a győzelmeket egy centernél is pl. Tudom, hogy szélsőséges a hasonlat, meg nem igaz meg ilyenek, de itt 53an küzdenek egy meccsen egy célért, és a QB csak az egyik darab. Talán a legfontosabb, jah. De már nem igen láttam tőle olyanokat mint újonc idényében a nagy comeback drive-ok, amikor tényleg ő "nyerte meg" a meccset. Minden alá van tolva és mégsincs értelmes passzjáték. Pont azért nem a liga alja, mert győztes alkat, de bizony messze van a top 10-től is, ami ugye egy elsőként kihúzott irányítótól nem biztos, hogy olyan jó.

- Smith-től azért ne várjunk sokat. Szóval ha nem passzol 200 yardot a Texans ellen az nem katasztrófa, csak valahogy nyerni kéne.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vince állítólag tegnap elment a stadionba, ahol a QB edzővel üzenek neki, hogy menjen haza...rezső
Nagyszerű.... lassan már ott tartunk, hogy legközelebb már mikor megy VY az edzőközpontba megkérdezik : te meg ki a f.... vagy? :/ 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
gsn 3 548
Vince állítólag tegnap elment a stadionba, ahol a QB edzővel üzenek neki, hogy menjen haza...rezső
Fisher se különb, mint VY, az az igazság. 😀 Két hisztis óvodás játssza a médiaháborút. Legalább az edzőnek lenne annyi esze, hogy a falak mögött lerendezi ezt az egész ügyet, nem pedig a kamerák előtt hisztizik... Most persze mindenkinek eszébe jutott már az is, amikor McNairt kizáratta a csapat edzőközpontjából.

When Tennessee Titans coach Jeff Fisher found out Monday that Vince Young was at the team's facility, he instructed quarterbacks coach Dowell Loggains to tell Young he needed to leave.
Fisher verified for ESPN senior NFL analyst Chris Mortensen that he told the Titans players that Young had quit on the team the day before and Young wasn't going to be allowed to join his teammates at the facility for the meeting.

Mondjuk az egy érdekes kérdés, hogy megjelenik a meetingen, ennek ellenére azt mondja Fisher, hogy quit on the team...
Most már csak Randynek kellene megszólalnia az ügyben, és minden tökéletes lenne. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Vince állítólag tegnap elment a stadionba, ahol a QB edzővel üzenek neki, hogy menjen haza...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem volt miben reménykedni. Hogy a sérülés tényleg ennyire súlyos-e, abban azért nem vagyok biztos. Ezzel a megoldással viszont mindenki ráér rendezni ezt az ügyet később.
Pont a Houston elleni mecs előtt nem hiányzott ez az egész. A Texans ellen mindig külön pikantériája van a történetnek. Egy dologban azért lehet bízni: a Texans secondaryje még a miénknél is szarabb, s ez sokat segíthet Smith-nek...
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én azért még reménykedtem az utolsó pillanatig, hogy Young még játszhat ebben az idényben, hiszti ide vagy oda... csak azért is mert sokszor láttunk már olyat hogy törött csont a bokájában, fájós könyökkel, részleges szalagszakadással játszanak, most nem lesz ez. Rusty fog kezdeni, nem tehetünk mást, mint szurkolunk neki, és reméljük a legjobbakat. 😉
Norbival még hülyéskedtem is a skins meccs előtt, hogy Rusty-t kihagyta a "nagy ászok" felsorolásából.... hátha legközelebb nem fogja 😀 😀 Go Titans!!!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Őszintén szólva Vince-nek már sokkal hamarabb valahogy el kellett volna mennie Nashville-ből, máshol sokkal jobb lesz neki, és sztem jobban is fog játszani (bár mondjuk kíváncsi leszek, mikor lesz olyan QB-nk, aki egy szezonban az első nyolc meccsén, amin kezd ötször 100-as rating felett nyomja majd)rezső
Azért abban szvsz igaza van Fishernek, hogy Young nem egy franchise QB szinten teljesít. Lényegében tök utolsó a csapat passzjátékban, amikor Young játszott, akkor meccsenkénti kevesebb, mint 140 passzolt yarddal. Mindezt meccsenként 15-16 passzkísérletből, amiből átlagosan 9-10 sikerült. A sikeres passzok aránya 60% alatti, ez is a liga leggyengébbjei között van. Ha alig passzol, akkor nem olyan nagy kunszt 100-as ratinget csinálni, csak éppen minek. Még ha futna hozzá 100+ yardokat, akkor oké, de nem fut átlagban 20-at sem. Egy Henne, Freeman, Bradford is majdnem 100 yarddal passzol többet nála. Egy passz orientált ligában ez egyszerűen kevés. Főleg egy ilyen fallal és elkapókkal rendelkező csapattól.peterk2005
Egyrészt Fishertől még soha nem halottam olyat, hogy Vince nem franchise QB-ként teljesítene (az persze más kérdés, hogy mit gondol erről). Másrészt, én eddig úgy tudtam, hogy az OC hívja a playeket, s ő rajta múlik, hogy mennyi passzkísérlet van egy meccsen. Harmadrészt kicsit áttanulmányozva a szezont jól látszik, hogy különösen az első néhány meccsen iszonyatosan kevés passzjáték volt hívva, s azok többsége sem volt hosszú játék, utána pedig jöttek a sérülések. - ezért van Youngbnak elsősorban nagyon kevés yardja. 15-20 passzjátékből nehéz 25 elkapott passzt, s 300+ yardot csinálni, még valszeg Manningnek se menne 😀
Vasárnap például a harmadik negyed közepéig volt összesen 16 passz hívva, amiből 12 ment emberhez, és lett belőle 165 yard, ezt követte a sérülés.
A futásról meg csak annyit, hogy azt is a hívott játék határozza meg, s abból sem hívtunk túl sokat idén - sztem
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Őszintén szólva Vince-nek már sokkal hamarabb valahogy el kellett volna mennie Nashville-ből, máshol sokkal jobb lesz neki, és sztem jobban is fog játszani (bár mondjuk kíváncsi leszek, mikor lesz olyan QB-nk, aki egy szezonban az első nyolc meccsén, amin kezd ötször 100-as rating felett nyomja majd)rezső
Azért abban szvsz igaza van Fishernek, hogy Young nem egy franchise QB szinten teljesít. Lényegében tök utolsó a csapat passzjátékban, amikor Young játszott, akkor meccsenkénti kevesebb, mint 140 passzolt yarddal. Mindezt meccsenként 15-16 passzkísérletből, amiből átlagosan 9-10 sikerült. A sikeres passzok aránya 60% alatti, ez is a liga leggyengébbjei között van. Ha alig passzol, akkor nem olyan nagy kunszt 100-as ratinget csinálni, csak éppen minek. Még ha futna hozzá 100+ yardokat, akkor oké, de nem fut átlagban 20-at sem. Egy Henne, Freeman, Bradford is majdnem 100 yarddal passzol többet nála. Egy passz orientált ligában ez egyszerűen kevés. Főleg egy ilyen fallal és elkapókkal rendelkező csapattól.peterk2005
Akármilyen statisztikákat felhozhatsz. A lábmérettől a passzolt yardok magasságáig. Egy irányítót egyetlen dolog minősít: hány gyöztes és hány vesztes meccsen irányította a csapatát. ezt nézd meg VY-nél és meg fogsz lepődni. Egyébként szoktál Titans meccset nézni, hogy ennyire otthon vagy a fal és az elkapók terén, VY minősítéséről nem is beszélve? Vagy ezt is csak Fisher úrtól, meg a statokból tudod?
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Őszintén szólva Vince-nek már sokkal hamarabb valahogy el kellett volna mennie Nashville-ből, máshol sokkal jobb lesz neki, és sztem jobban is fog játszani (bár mondjuk kíváncsi leszek, mikor lesz olyan QB-nk, aki egy szezonban az első nyolc meccsén, amin kezd ötször 100-as rating felett nyomja majd)rezső
Azért abban szvsz igaza van Fishernek, hogy Young nem egy franchise QB szinten teljesít. Lényegében tök utolsó a csapat passzjátékban, amikor Young játszott, akkor meccsenkénti kevesebb, mint 140 passzolt yarddal. Mindezt meccsenként 15-16 passzkísérletből, amiből átlagosan 9-10 sikerült. A sikeres passzok aránya 60% alatti, ez is a liga leggyengébbjei között van. Ha alig passzol, akkor nem olyan nagy kunszt 100-as ratinget csinálni, csak éppen minek. Még ha futna hozzá 100+ yardokat, akkor oké, de nem fut átlagban 20-at sem. Egy Henne, Freeman, Bradford is majdnem 100 yarddal passzol többet nála. Egy passz orientált ligában ez egyszerűen kevés. Főleg egy ilyen fallal és elkapókkal rendelkező csapattól.peterk2005
Amikor megy a futás, a védelem zúz.......akkor kit érdekel,hogy passzol e 300-400 yardot? Inkább passzoljon 20at 1-2 TD-vel mint 40et 3 INT-el. Manning is passzolt biztos 300 felett a Pats ellen, de dobott is mellé 3 INT-et , ráadásul a végén a "legszebbet" a "legjobbkor". Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Manning gyenge irányító, mert a legjobbak között van, csak nekem más a megközelítésem ezzel kapcsolatban. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Őszintén szólva Vince-nek már sokkal hamarabb valahogy el kellett volna mennie Nashville-ből, máshol sokkal jobb lesz neki, és sztem jobban is fog játszani (bár mondjuk kíváncsi leszek, mikor lesz olyan QB-nk, aki egy szezonban az első nyolc meccsén, amin kezd ötször 100-as rating felett nyomja majd)rezső
Azért abban szvsz igaza van Fishernek, hogy Young nem egy franchise QB szinten teljesít. Lényegében tök utolsó a csapat passzjátékban, amikor Young játszott, akkor meccsenkénti kevesebb, mint 140 passzolt yarddal. Mindezt meccsenként 15-16 passzkísérletből, amiből átlagosan 9-10 sikerült. A sikeres passzok aránya 60% alatti, ez is a liga leggyengébbjei között van. Ha alig passzol, akkor nem olyan nagy kunszt 100-as ratinget csinálni, csak éppen minek. Még ha futna hozzá 100+ yardokat, akkor oké, de nem fut átlagban 20-at sem. Egy Henne, Freeman, Bradford is majdnem 100 yarddal passzol többet nála. Egy passz orientált ligában ez egyszerűen kevés. Főleg egy ilyen fallal és elkapókkal rendelkező csapattól.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nu, hát látom megélénkült az élet itt az este.
Rajnával több dologban egyet lehet érteni. Azt a kirohanásaim közben én is jeleztem, hogy azt, aki ilyet csinál ki kell tenni a csapatból. Young nem tehetett volna ilyet, viselni kell a következményeit.
De azért van egy-két dolog. Például ez a törött ujjas történet, Rajna ezt komolyan gondolod, hogy a stáb jobban tudja, hogy mennyire fáj neki, és mennyire zavarja játék közben, mint maga a sérült?????
Azt szintén nem értem, hogy miért Youngnak van a legkevésbé oka hőzöngeni, lázongani a csapatból????? Most azon kívül, hogy ő az irányító, és a csapat vezérének kéne lennie, mire gondolsz??? A 2008 eleji történetre, ami után másfél évig nem játszhatott, s 0-6-nál Adams parancsára tette be végül Fisher a csapatba, s aztán tulajdonképpen a 8-8-as zárásnak köszönhetően nem rúgták ki Fishert? Vagy arra, hogy a szezon második meccsének közepén lecserélték, mert ugyan ő az első számú irányító, meg minden, de azért mégis Kerry 'is our best chance"? Vagy, hogy a Dolphins ellen inkább a rokkant Kerry került kezdőbe helyette?, vagy, hogy a szerencsétlen Rustyt játszattuk a Skins ellen a végén, amikor szegény gyereknek barnafoltos volt a gatyája, s tulképpen az első két meglepően jó dobása után rossz volt nézni (Bocs, nem hinném, hogy ő lesz az új Brady), amit csinált?
Young nem elit QB, nem ringatom magam ilyen ábrándokba, és nem értékelem túl! Ráadásul még mindig rosszul kezel bizonyos dolgokat ez tény. Ugyanakkor a kirohanását megelőző szituációt nem hasonlítanám McNabb washingtoni esetéhez, mert az a feszültség és frusztráltság, amit most ilyen faszul sikerült magából kiadnia nagyon hosszú ideje gyűlt fel benne, s az elmúlt hónapok alapján legalább részben talán mindenki számára érthető, hogy miért!!
Őszintén szólva Vince-nek már sokkal hamarabb valahogy el kellett volna mennie Nashville-ből, máshol sokkal jobb lesz neki, és sztem jobban is fog játszani (bár mondjuk kíváncsi leszek, mikor lesz olyan QB-nk, aki egy szezonban az első nyolc meccsén, amin kezd ötször 100-as rating felett nyomja majd)
Fisherrel kapcsolatban pedig azt gondolom, hogy senki, de én biztosan nem gondolom, hogy rossz szakember, vagy ne értene a dolgához. Azt viszont biztosan gondolom, hogy 16 év nagyon hosszú idő egy helyen. Kialakította a királyságát a városban, de a király elvesztette régi fényét. Csinálja a dolgokat, s biztosan a legjobbat akarja, ám nem tud megújulni itt, s ennek a csapat eredményessége látja kárát. Neki is jobb lenne egy-két év pihi, aztán valahol máshol újrakezdeni.
Az az igazság, hogy középszerűek vagyunk, playoffban vagy nyolc éve nem nyertünk egyetlen meccset sem. Ilyen mutatókkal nincs másik gárda, ahol ennyi évig maradhatna az edző. Mennie kellene!!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
de amúgy sztem összerakják Collinst.Rajna
Hurrrráááá 😕 Végre Fisher ismét eléri célját, ami egészen addig tökéletes is lesz, amíg nem jön hat zakó folyamatosan... :/ csak egy gond lesz, akkor már nem lesz VY aki kiszedje sokadszorra a "mágust" a szarból. Nagyon féltem a csapatot.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én még egy ideig nem fogok véleményt kialakítani a szituról, mert nem ismerek minden részletet (valsz sose fogok), de az teljesen alap, hogy Fish>>>>>>>>>>>VY. Előbbi tizenhat éve tulajdonképpen folyamatosan sikeres csapatot csinál a franchise-ból, sokféle arculattal, utóbbi pedig egy botrányokkal teli közepes QB, akit amúgy magasand raftoltunk. Semmi bajom vele meg bírom meg van Young mezem, de egy ilyen szituban tuti nem adok neki igazat.Rajna
A 16 év semmit nem ér, mindig most kell az eredmény. Amikor Bulluckról, meg Kevinről van szó te is így gondoltad. Csak Fisher kivétel ez alól a szabály alól? És a siker viszonylagos. Egy superbowl 16 év alatt. Hát nem is tudom...Youngnak egyébként én még sose láttam, hogy igazat adtál volna, ha magadban esetleg úgy gondolod, akkor inkább hallgatsz. Ami természetes is, ha valakit nem szertünk, én így vagyok Fisherrel, pedig pár éve még nagyon tiszteltem, de sajnos egyre komolyabb hibákat vét, és még mindig tévedhetetlennek hiszi magát, ami nagyon veszélyes párosítás.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ez engem a nyári vb a francia csapattal történtekre emlékeztet.... Ott is fellázadtak a játékosok... itt csak VY.. De sztem igaza van ha ő a csapat vezére neki kell kiverni a balhét, sztem jól tette, így kel ezt csinálni. Csak ugye a franciáknál is a játékosok szívtak!D11
Nyilván Fisher impotens barom... túlértékelitek VY-t. Nagyon jó körülményeket kreáltunk neki (rohadt jó futójáték, erős fal, most már tényleg kiváló elkapósor), ő azért olyan durván nem élt vele. Collins is isten volt amikor Britt szedegette le a lasztikat. Nem véletlen, hogy még mindig a boxot tömik és nem igen foglalkoznak a passzainkkal. Nem rossz VY de ha valakinek nincs joga itt lázongani az ő. Elsősorban persze a D-t kell rendberakni de ez lehetetlen így. Nem érdekel, hogy szerinte ő olyan rohadt jó lett volna törött ujjal. Majd pont jobban fogja tudni mint a stáb. És ha még egészséges is lett volna, McNabb sem nyomatta így a rinyát mikor Grossman jött be helyette, ez pedig sokkal érthetőbb szitu. És megértem, hogy Fish, akinek prioritás a rend, rühelli azt, hogy minden évben valamit drámáznia kell. És még csak nem is létfonntosságú elem, akár draftolhatnánk is valakit a helyére felőlem. Tényleg nincs nekem VY játékával bajom de ha nem bír emberként viselkedni és muszájnak érzi eljátszani a cirkuszi majmot meg ovis módon duzzogni ha veszítünk akkor én túlélem nélküle is.Rajna
Mutasd már meg idén azt a rohadt jó futójátékot. És ne gyere már megint a 16 évvel. Kit érdekel, hogy tavaly mi volt? VY-nél sem nézi meg senki, hogy 2006-ban, meg tavaly is honnan szedte össze ezt a Fisher által olyan "remekül" összerakott csapatot. Annyira biztos vagy benne, hogy a stáb mindent jól csinál. Miért? Olyan fantasztikusak az eredmények mostanában szerinted? Ha egy kicsit megpróbálnál elvonatkoztatni a Fisher idolozástól megérthetnéd, hogy ha egy csapat házatáján, öltözőjében nincs minden rendben, és mennek a balhék, annak az az oka, hogy az edző, head coach, manager, hívd ahogy akarod, nem áll a helyzet magaslatán. A cirkuszi majmot meg az állandó hantázásaival a mester játsza el mostanában, aki hatalmas egojával tévedhetetlennek hiszi magát. Ahogy te is őt, sajnos.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ez engem a nyári vb a francia csapattal történtekre emlékeztet.... Ott is fellázadtak a játékosok... itt csak VY.. De sztem igaza van ha ő a csapat vezére neki kell kiverni a balhét, sztem jól tette, így kel ezt csinálni. Csak ugye a franciáknál is a játékosok szívtak!D11
Azért kulturáltabban is meglehetne oldani az ien helyzeteket! Amúgy meg szerintem sérültlistára fog kerülni VY és a rettenthetetlen Rusty Smith lesz a csapat vezére! 😂 Bakker most röhögnöm kell! 😂 😂NOrbyyyyy
Rusty Smith sem reménytelen eset. Az ilyenekből lesznek a Bradyk 😊 de amúgy sztem összerakják Collinst.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ez engem a nyári vb a francia csapattal történtekre emlékeztet.... Ott is fellázadtak a játékosok... itt csak VY.. De sztem igaza van ha ő a csapat vezére neki kell kiverni a balhét, sztem jól tette, így kel ezt csinálni. Csak ugye a franciáknál is a játékosok szívtak!D11
Nyilván Fisher impotens barom... túlértékelitek VY-t. Nagyon jó körülményeket kreáltunk neki (rohadt jó futójáték, erős fal, most már tényleg kiváló elkapósor), ő azért olyan durván nem élt vele. Collins is isten volt amikor Britt szedegette le a lasztikat. Nem véletlen, hogy még mindig a boxot tömik és nem igen foglalkoznak a passzainkkal. Nem rossz VY de ha valakinek nincs joga itt lázongani az ő. Elsősorban persze a D-t kell rendberakni de ez lehetetlen így. Nem érdekel, hogy szerinte ő olyan rohadt jó lett volna törött ujjal. Majd pont jobban fogja tudni mint a stáb. És ha még egészséges is lett volna, McNabb sem nyomatta így a rinyát mikor Grossman jött be helyette, ez pedig sokkal érthetőbb szitu. És megértem, hogy Fish, akinek prioritás a rend, rühelli azt, hogy minden évben valamit drámáznia kell. És még csak nem is létfonntosságú elem, akár draftolhatnánk is valakit a helyére felőlem. Tényleg nincs nekem VY játékával bajom de ha nem bír emberként viselkedni és muszájnak érzi eljátszani a cirkuszi majmot meg ovis módon duzzogni ha veszítünk akkor én túlélem nélküle is.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez engem a nyári vb a francia csapattal történtekre emlékeztet.... Ott is fellázadtak a játékosok... itt csak VY.. De sztem igaza van ha ő a csapat vezére neki kell kiverni a balhét, sztem jól tette, így kel ezt csinálni. Csak ugye a franciáknál is a játékosok szívtak!D11
Azért kulturáltabban is meglehetne oldani az ien helyzeteket! Amúgy meg szerintem sérültlistára fog kerülni VY és a rettenthetetlen Rusty Smith lesz a csapat vezére! 😂 Bakker most röhögnöm kell! 😂 😂
több mint 13 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ez engem a nyári vb a francia csapattal történtekre emlékeztet.... Ott is fellázadtak a játékosok... itt csak VY.. De sztem igaza van ha ő a csapat vezére neki kell kiverni a balhét, sztem jól tette, így kel ezt csinálni. Csak ugye a franciáknál is a játékosok szívtak!
több mint 13 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Zajlanak az események nálatok is rendesen. Pedig év elején azt hittem, ez a ti szezonotok lesz az AFC south-ban. Aztán a dolgok jelenlegi állása szerint sikerül ugyanúgy elkefélni az egészet, mint a Dallasnak vagy Vikesnak. Mindkettő illetve mindhárom csapat rettentő tehetséges, de nem egyfelé húz a szekér, nincs minden rendben a locker roomban. Úgy látszik, hogy van az a szint ahol már a profizmus meg a millió dollárok sem képesek egyfelé terelni az embereket.

Akárhogy is, lehet, hogy Fisher hülye és nem szereti Youngot, de egy franchise QB nem sétálhat el így sértetten. Ennél az is jobb, ha ráborítja az asztalt a meccs után négyszemközt Fisherre, vagy felmegy és kiordítja a tulajt az irodájából. A másik oldalon, az az edző, amelyik félidőben elküldi egy ilyenért a pillanatnyilag egyetlen hadrafogható minőségi QB-t a csapattól, az se komplett. Tisztára mint Childress. Odaviszi Moss-t, ellövet rá egy draft picket, majd 3 hétre rá kirúgja. Noormáális? 😊peterk2005
Menjen is Childressel után zacsi pacsit játszani a Kukutyin Disznókhoz... Komolyam az agyam eldobom, pedig olyan szépen indult a szezon... nem értem én ezt a magunkalatt vágjuk a fát logikáját Fishernek. Most akkor mi lesz VY-vel szerintetek? Kirakják padozik sérültlista?
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Zajlanak az események nálatok is rendesen. Pedig év elején azt hittem, ez a ti szezonotok lesz az AFC south-ban. Aztán a dolgok jelenlegi állása szerint sikerül ugyanúgy elkefélni az egészet, mint a Dallasnak vagy Vikesnak. Mindkettő illetve mindhárom csapat rettentő tehetséges, de nem egyfelé húz a szekér, nincs minden rendben a locker roomban. Úgy látszik, hogy van az a szint ahol már a profizmus meg a millió dollárok sem képesek egyfelé terelni az embereket.

Akárhogy is, lehet, hogy Fisher hülye és nem szereti Youngot, de egy franchise QB nem sétálhat el így sértetten. Ennél az is jobb, ha ráborítja az asztalt a meccs után négyszemközt Fisherre, vagy felmegy és kiordítja a tulajt az irodájából. A másik oldalon, az az edző, amelyik félidőben elküldi egy ilyenért a pillanatnyilag egyetlen hadrafogható minőségi QB-t a csapattól, az se komplett. Tisztára mint Childress. Odaviszi Moss-t, ellövet rá egy draft picket, majd 3 hétre rá kirúgja. Noormáális? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én még egy ideig nem fogok véleményt kialakítani a szituról, mert nem ismerek minden részletet (valsz sose fogok), de az teljesen alap, hogy Fish>>>>>>>>>>>VY. Előbbi tizenhat éve tulajdonképpen folyamatosan sikeres csapatot csinál a franchise-ból, sokféle arculattal, utóbbi pedig egy botrányokkal teli közepes QB, akit amúgy magasand raftoltunk. Semmi bajom vele meg bírom meg van Young mezem, de egy ilyen szituban tuti nem adok neki igazat.Rajna
Nem is kell igazat adni neki mert én sem adok neki igazat, mert egy kezdő irányító nem így viselkedik. Neki példát kéne mutatnia a többieknek, mivel ő irányítja a csapatot! De ez azért már több a soknál amit Fisher vele űvel. Kiprovokálja VY-ből a balhét.