NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nem mi voltunk az esélyesek, de ennél azért többet vártam. Ez van, ebben a felállásban azt is kétlem, hogy pozitívan zárjuk a szezont. Pedig milyen szépen indult... Ezzel a vereséggel az sem lehet kérdés már, hogy Fisher marad-e. Számomra csoda lenne, ha a következő idényben is ő lenne a HC. Inkább az a kérdés, hogy vele együtt Young is távozik-e?

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
ráadásul nem merték a Houstonit egyedül kizárni, pedig csak Ő ütött és kezdeményezte az egészet.
egozo
Mint külső szemlélő, egyik csapattal sem szimpatizáló néző megnéztem a videót.
A legelső mozdulat Finnegan beleszáll Johnson arcába kb. az áll részen, utána ahogy megfogták egymás sisakrácsát Finnegen ütött egyet Johnson fejére -igaz a sisak még fenn volt- utána ütötte meg a houstoni Finnegan-t.. mind a 2öt el kéne tiltanidd
Ezt megelőzte egy előző play, ahol Johnson kezdeményezte a lökdösődést csak akkor még nem volt verekedés. Azért nem csodálkoznék ha mind a kettőt eltiltanák. Johnson-t mindenképp.
Persze ezt a youtube-on nem élezik ki, csak már a verekedést...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
CJ tudjátok miért csak 7 carryt kapott? Meg minek passzoltatták ezt a nyomorékot? Mivel a GB-ATL meccset néztem, köszi előre is!
több mint 13 éve
dd New England Patriots 52
ráadásul nem merték a Houstonit egyedül kizárni, pedig csak Ő ütött és kezdeményezte az egészet.
egozo
Mint külső szemlélő, egyik csapattal sem szimpatizáló néző megnéztem a videót.
A legelső mozdulat Finnegan beleszáll Johnson arcába kb. az áll részen, utána ahogy megfogták egymás sisakrácsát Finnegen ütött egyet Johnson fejére -igaz a sisak még fenn volt- utána ütötte meg a houstoni Finnegan-t.. mind a 2öt el kéne tiltani
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ez a mai meccs is ......... A meccs elején úgy látszott a 3. down védekezés javult, erre a futás elleni egy rakat szar volt, majd a 3. down is romlott ahogy szokott. Rustytől nem vártam, hogy megváltja a világot, de azért ennél többet. Az a verekedés is.....megint amatőrködés mint múlt héten a sok beszopott yard a meccs végén. Lassan majd azért kell imádkozni, hogy 3 pontot tudjunk szerezni, mert úgy látszik ahoz is kevesek vagyunk főleg úgy, hogy összesen kb 4-5 first down-t csináltunk meg, a futásunk nem ment, sőt borzalmas volt. Én leszarom, hogy Vince meg Fisher mit meccsel,hiszti...... szerintem az LP field-re nem azért fognak jövőhétre kimenni a szurkolók,hogy lássák ezt a szarakodást.
Ez a 4 meccses vereség vesszőfutás.... Nem tudom, el vagyok keseredve. Nem 40 pontot várok a csapattól, de azért a 0..... Attól még Go Titans ez egyértelmű 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Két megjegyzés így meccs után közvetlenül:
1, Fishert addig kell kivágni, amíg még ennél is jobban nem cseszi szét a csapatot.
2, Attól függetlenül, hogy bénák voltunk és simán kikaptunk, azért nem kellett volna a bíróknak is ennyire szaroknak lenni. 3 grundingot néztek be, amiből az egyik safety lett volna, ráadásul nem merték a Houstonit egyedül kizárni, pedig csak Ő ütött és kezdeményezte az egészet.
Hát erről többet nem érdemes beszélni, mármint a szezonról....lássuk a draftot, ha lesz egyáltalán...
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A mai meccsre a tipp: Marks sack, Griffin vagy Verner INT. 😊 Ja és a 3. downokra odafigyelni srácok!!!!!!!!! 😉 Goooooo Titans! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Titans, ha meg szabad kérdezni: mióta vagy kinn, és mit csinálsz kinn?

A csapatnak és Smithnek sok sikert, nagyon nehéz meccs előtt állnak. Én is remélem, hogy csak azért is bebizonyítják, hogy tényleg nincs vége a szezonnak. 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na, csak átrágtam magam az elmúlt heti okosságokon, ami ugyebár odaát, vagy felőlem nézve talán ideát van; és a meccset is végigszenvedtem kb. 3x...
szóval szerintem egyszerűen VY a mai napig nincs hozzászokva, hogy a közönség már csak olyan, hogy kritikus. És a Skins meccsen is ez a közönség volt, amelyik látta az end zone-ban az üres elkapót és hogy ő helyette futni próbál és veszti el a labdát, meg aztán ahogy túldobta Mosst az end zonban, meg amikor benyelte a sack-et a red zone-ban, meg amikor futni próbált a passz kísérlet helyett - és ezek sajnos(?) a statisztikában alapvetően nem látszanak, de a meccs összképéhez, és különösen a helyszínen levők értékeléséhez szorosan hozzátartozik. És bizony ezek a redneck-ek már csak olyanok, hogy ha nem tetszik nekik valami fütyülnek és booo-znak. Ráadásul ezen a jobb játék kivételével semmi sem segít, se az ha még mutogatnak is a közönségnek, se az, ha kidobálják a felszerelést hozzájuk. Szóval VY-nak ideje lenne eldönteni, hogy azért a kis zsebpénzért, amit kap elfogadja-e az akár jogtalan kritikát, vagy sem. És ha nem fogadja el, akkor talán nem ez az ideális szakma.

Fisher meg sajnos kő konzervatív, akinek egész jó elképzelései vannak a játékról, de mégse ... szóval, hogy persze, győztes szezon hegyek, meg rájátszások, de igazság szerint szerintem is a MCM-ből él (mármint a Music City Miracle-ből). ha az nincs, akkor azért elég szomorkás PO mutató nézne ki az amúgy elfogadható alapszakasz mellett... (és persze nincs ha) szóval a nagy dolgokra valahogy nem alkalmas. Ráadásul azzal együtt, hogy általában a játékosok edzőjének tartják, mégis - különösen a nehéz, vagy kifele menő játékosok szempontjából nem igazán tudott korrektül vagy éppen csak emberül, esetleg nevelőként viselkedni (Eddie-től, McNairtől, vagy Bulluck-tól kezdve, bezárva Pacman-nel, vagy a számtalan 1-2 körös elherdált pickkel, éppen lassan VY-gal). Igen, talán a nagy professzionalizumusban egy kicsivel több emberség kéne, de hát ez van.

na mind1, itt az új Brady, sőt, Brady Smith prototípusa; hát majd meglátjuk.

Meg csak pár szó a Madár meccséről is - a hangulat hatalmas volt, a meccset meg mindenki értékelhette ahogy akarta (nekem ott csalódás volt, de azóta kezdek megenyhülni). Összejött kb. 150 magyar egy kupacba, meg még elszórva talán 50, úgyhogy a szurkolás nagyon rendben volt, meg a csarnok minden pontját (de főleg a büféket) uraltuk, szerintem ritkán van arrafele ilyen, legalábbis hiába voltak mindenféle nemzetiségűek a programban egy-két kósza zászló is alig volt, nemhogy rendes, egész-meccses szurkkolás. A város maga még amerikai szemmel nézve is rendkívül kettős egyébként, a Boardwalk-on levő 5*szállodák-tól egy utcányira is abszolút lepratelepek, meg elég komoly munkanélküliség, számtalan foghíjtelek, meg ilyesmik. Madár meg persze hozta a közvetlen és normális és udvarias és szerethető énjét, szóval fotózkodások meg minden ilyesmi, tényleg mindenkire volt idjee, aki odament hozzá és örült neki, amikor a meccs után a nyilatkozatok végén nyakába zuhat kb. mindenki - most már azért kicsit bánom, hogy ehelyett a környezetem oltottam, hogy ez a produkció mennyire kevés volt; na de majd legközelebb, amikor remélhetőleg a ringben is egy kicsit szigorúbb lesz....😀

én meg azért reménykedek abban, hogy ez a sok csapás, ami az elmúlt héten érte a csapatot, egy kicsit "csakazértis" hangulatba helyezi őket, és megmutatják, hogy még nincs vége a szezonnak.

szóval jó szurkolást mindenkinek.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintem a Rusty - Randy párosítás akár egy jó kapcsolat lehet ezt azért gondolom mert a WSH elleni meccsen is kb. egyetlen pontos passza hozzá ment ami TD lett vna de hát... szóval hagyjuk sztem őt játszani, én bízom benne. 😊Laki
Akkor lehet majd elhangzik hogy: "I feel this begining of beautiful friendship" 😂 Boccs srácok csak a fröccs is beszél belőlem 😀 na mondjuk alapból is beszúrtam volna 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Szerintem a Rusty - Randy párosítás akár egy jó kapcsolat lehet ezt azért gondolom mert a WSH elleni meccsen is kb. egyetlen pontos passza hozzá ment ami TD lett vna de hát... szóval hagyjuk sztem őt játszani, én bízom benne. 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az már nagy előrelépés lenne, ha ilyeneket, hogy 3&16, 3&11 na és a "kedvencünk" : 3&7 nem szopnánk be folyamatosan. Sokat segítene, ha már legalább ezt a problémát orvosolnánk.pakesz
Igen igen a 3. down-ok problémája! Megoldhatnák már igazán!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az már nagy előrelépés lenne, ha ilyeneket, hogy 3&16, 3&11 na és a "kedvencünk" : 3&7 nem szopnánk be folyamatosan. Sokat segítene, ha már legalább ezt a problémát orvosolnánk.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
VY IR. Ha nem túl komoly a sérülése & menni akar, akkor megteheti, ha átmegy a teszteken. Én a helyében simán lelépnék oda, ahol megbecsülnek egy ekkora potenciállal bíró Qb-t (pl cards, seahawks, 49ers, stb) ... Fisher meg mehet a 'csába. Rusty, Sims LOL, messze nem az a szint.Shilkor
Nem biztosm, hogy lépnie kell, a FanHouse információi szerint megkapja a 2011-es roster bonust majd, ami annyit tesz, Adams őt akarja a csapatnál tartani, s Fishernek lesz annyi (persze egy playoffos szezonzárás, még változtathat ezenrezső
Az tény, h Adams-nek nagy kedvence Young, így lehet h Fishert zavarja el, de egyiküknek mennie kell az biztos. Amúgy Vince nélkül nem hiszem, h meglesz nektek a PO.Shilkor
Óriási szerencsénk, hogy a Texans nem tűnik jónak, a Jagst minden sikere ellenére sem tartom sokra, s a Kansas City sem nyűgöz le, így ha a védelmünk hajlandó lenne normálisabban játszani, Rusty pedig nem lesz nagyon szar, akkor még mindig van sanszunk, s a Colts elleni két meccs dönthet a playoffról. Manningék ellen úgy gondoltam Vince-szel egyet nyerhetünk, Rustyval viszont egyelőre még nem tudom elképzelni ezt.
Amennyire rosszat tett a Vince-ügy csapaton belül, Heimerdinger betegsége annyira összekovácsolhatja a bandát, ami szintén pozitív lehet a játékunkra - meglátjuk
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
VY IR. Ha nem túl komoly a sérülése & menni akar, akkor megteheti, ha átmegy a teszteken. Én a helyében simán lelépnék oda, ahol megbecsülnek egy ekkora potenciállal bíró Qb-t (pl cards, seahawks, 49ers, stb) ... Fisher meg mehet a 'csába. Rusty, Sims LOL, messze nem az a szint.Shilkor
Nem biztosm, hogy lépnie kell, a FanHouse információi szerint megkapja a 2011-es roster bonust majd, ami annyit tesz, Adams őt akarja a csapatnál tartani, s Fishernek lesz annyi (persze egy playoffos szezonzárás, még változtathat ezenrezső
Az tény, h Adams-nek nagy kedvence Young, így lehet h Fishert zavarja el, de egyiküknek mennie kell az biztos. Amúgy Vince nélkül nem hiszem, h meglesz nektek a PO.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
VY IR. Ha nem túl komoly a sérülése & menni akar, akkor megteheti, ha átmegy a teszteken. Én a helyében simán lelépnék oda, ahol megbecsülnek egy ekkora potenciállal bíró Qb-t (pl cards, seahawks, 49ers, stb) ... Fisher meg mehet a 'csába. Rusty, Sims LOL, messze nem az a szint.Shilkor
Nem biztosm, hogy lépnie kell, a FanHouse információi szerint megkapja a 2011-es roster bonust majd, ami annyit tesz, Adams őt akarja a csapatnál tartani, s Fishernek lesz annyi (persze egy playoffos szezonzárás, még változtathat ezen
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Csak hogy ne legyen a téma hanyagolva : Fisher be volt mikrofonozva a meccsen:

http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81c62f25/Sound-FX-Jeff-Fisher-miked-up

1.10-től 2.10-ig van a sérülés és következményei.Druid
Nem volt a téma hanyagolva, csak a videó kicsit javítja a morált 😀 amit te linkeltél, meg...... na mindegy

Amúgy Fisher úgy reagál először a sérülésre, mint ha azt mondta volna neki Young hogy szevasz.... nagyon nem aggódott, egyből : rusty,rusty!!! Fishernek meg mondják: bunkó vagy baxi 😂pakesz
ti értették, mit mondott pontosan a doki Fishernek? én úgy halottam mintha azt mondta volna, hogy akkor tudja dobni a labdát, ha fixálják az úját, de ki kell próbálni, erre rázta Fish a fejét és annyit mondott, Rusty
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
VY IR. Ha nem túl komoly a sérülése & menni akar, akkor megteheti, ha átmegy a teszteken. Én a helyében simán lelépnék oda, ahol megbecsülnek egy ekkora potenciállal bíró Qb-t (pl cards, seahawks, 49ers, stb) ... Fisher meg mehet a 'csába. Rusty, Sims LOL, messze nem az a szint.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Csak hogy ne legyen a téma hanyagolva : Fisher be volt mikrofonozva a meccsen:

http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81c62f25/Sound-FX-Jeff-Fisher-miked-up

1.10-től 2.10-ig van a sérülés és következményei.Druid
Nem volt a téma hanyagolva, csak a videó kicsit javítja a morált 😀 amit te linkeltél, meg...... na mindegy

Amúgy Fisher úgy reagál először a sérülésre, mint ha azt mondta volna neki Young hogy szevasz.... nagyon nem aggódott, egyből : rusty,rusty!!! Fishernek meg mondják: bunkó vagy baxi 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Druid Tennessee Titans 602
Csak hogy ne legyen a téma hanyagolva : Fisher be volt mikrofonozva a meccsen:

http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81c62f25/Sound-FX-Jeff-Fisher-miked-up

1.10-től 2.10-ig van a sérülés és következményei.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
zseniális 😂 legalább ez most fölvidít... ./


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy kis móka, Titans módra 😊

http://www.youtube.com/watch?v=hmhDwd5BI4o

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha úgy gondolod hogy kiváló QB szíved joga, de szerintem nem mindegy, hogy egy csapat a QB ellenére nyer, vagy éppen azért mert Ő játszik.
Annak ellenére, hogy nézed a meccseinket, eléggé a statokra hagyatkozol megint. Akkor maradjunk annál. Az utobbi két évben amióta Fisher nagy kegyesen, Bud Adams nyomására visszatette látványosan javultak a statjai. Kiegyenlítette a TD, INT mutatót, és a ratingje is nagyot javult. De a lényeg akkor is az, hogy amikor játszik a többiek elhiszik, hogy nyerhetünk. És ezért csinált a tavalyi évből - bárki bármit mond Ő csinálta - 0-6-ból, 8-8-at, 2006-ban pedig újoncként 0-5-bő 8-8-at. Az hogy mekkora a csapatra gyakorolt hatása, ezekből egyértelműen kitűnik. Igen elég sérülékeny mindenki, csak van akit engednek vele játszani, és van akit nem. A futásairól meg csak annyit, hogy egyszerűen nem hagyják futni, bele nevelték, az inkább dobj, mint fuss elvet, és ez jót tett a ststjainak, de rosszat a látványos játékának, ami miatt annyira megszerettem. Ja és még egy: Ő nem elit QB, soha nem is lesz az, Ő VY. És ezért szeretjük, és ezért utálják.egozo
Ott az igazság!! Végre valaki megmondta, VY az VY és kész! Ha elit ha nem ő most a Titans, meg persze CJ2K, ők ketten együtt!!NOrbyyyyy
Norbi, Rusty-t már megint kihagytad....ejnye 😂pakesz
Az istenit máár télleg! bakker! 😀 😂 Köszi, hogy mindig emlékeztetsz! 😀 :cool:
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akkor ezek szerint Sexy Rexy is kiváló QB, hiszen SB-be "vezette" a medvéket. 😊

Egy 1/3-on draftolt franchise QB-hoz mérten enyhén szólva nem egetrengetőek VY statisztikái. Öt éve van a ligában, a passzolt yardokban egy centit nem javult ezalatt, folyamatosan 150yard körül teljesít. TD/INT-ben az öt évből háromban több INT-je volt, mint TD-je, tavaly pedig 10/7. Az idei mondható egyedül jónak, a 10/3-al. Nem azt mondom, hogy bust, de összehasonlítva a többi első körben draftolt (nem bust) fiatal QB-val, jóval kisebb az impact-ja a csapatra, mint bármelyik másiknak. És még elég sérülékeny is szegény.

Egyébként nézek Titans meccset persze, sőt, majdnem minden Titans meccset megnézek. (A Colts és Pats minden, a Titans és Packers majdnem minden meccsét meg szoktam nézni. Újabban pedig Brees és Brett miatt a Saints és Vikes meccseket is látom. A többieket csak alkalomszerűen nézem, vagy ha a fentiekkel játszanak.) A véleményemet ez alapján is írtam. A számoktól elvonatkoztatva, a meccseken látott Young sem tesz rám olyan benyomást, mint egy elit QB. Pedig a stílusa miatt tulajdonképpen kedvelem. 😉peterk2005
Ha úgy gondolod hogy kiváló QB szíved joga, de szerintem nem mindegy, hogy egy csapat a QB ellenére nyer, vagy éppen azért mert Ő játszik.
Annak ellenére, hogy nézed a meccseinket, eléggé a statokra hagyatkozol megint. Akkor maradjunk annál. Az utobbi két évben amióta Fisher nagy kegyesen, Bud Adams nyomására visszatette látványosan javultak a statjai. Kiegyenlítette a TD, INT mutatót, és a ratingje is nagyot javult. De a lényeg akkor is az, hogy amikor játszik a többiek elhiszik, hogy nyerhetünk. És ezért csinált a tavalyi évből - bárki bármit mond Ő csinálta - 0-6-ból, 8-8-at, 2006-ban pedig újoncként 0-5-bő 8-8-at. Az hogy mekkora a csapatra gyakorolt hatása, ezekből egyértelműen kitűnik. Igen elég sérülékeny mindenki, csak van akit engednek vele játszani, és van akit nem. A futásairól meg csak annyit, hogy egyszerűen nem hagyják futni, bele nevelték, az inkább dobj, mint fuss elvet, és ez jót tett a ststjainak, de rosszat a látványos játékának, ami miatt annyira megszerettem. Ja és még egy: Ő nem elit QB, soha nem is lesz az, Ő VY. És ezért szeretjük, és ezért utálják.egozo
Ott az igazság!! Végre valaki megmondta, VY az VY és kész! Ha elit ha nem ő most a Titans, meg persze CJ2K, ők ketten együtt!!NOrbyyyyy
Norbi, Rusty-t már megint kihagytad....ejnye 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akármilyen statisztikákat felhozhatsz. A lábmérettől a passzolt yardok magasságáig. Egy irányítót egyetlen dolog minősít: hány gyöztes és hány vesztes meccsen irányította a csapatát. ezt nézd meg VY-nél és meg fogsz lepődni. Egyébként szoktál Titans meccset nézni, hogy ennyire otthon vagy a fal és az elkapók terén, VY minősítéséről nem is beszélve? Vagy ezt is csak Fisher úrtól, meg a statokból tudod?egozo
Akkor ezek szerint Sexy Rexy is kiváló QB, hiszen SB-be "vezette" a medvéket. 😊

Egy 1/3-on draftolt franchise QB-hoz mérten enyhén szólva nem egetrengetőek VY statisztikái. Öt éve van a ligában, a passzolt yardokban egy centit nem javult ezalatt, folyamatosan 150yard körül teljesít. TD/INT-ben az öt évből háromban több INT-je volt, mint TD-je, tavaly pedig 10/7. Az idei mondható egyedül jónak, a 10/3-al. Nem azt mondom, hogy bust, de összehasonlítva a többi első körben draftolt (nem bust) fiatal QB-val, jóval kisebb az impact-ja a csapatra, mint bármelyik másiknak. És még elég sérülékeny is szegény.

Egyébként nézek Titans meccset persze, sőt, majdnem minden Titans meccset megnézek. (A Colts és Pats minden, a Titans és Packers majdnem minden meccsét meg szoktam nézni. Újabban pedig Brees és Brett miatt a Saints és Vikes meccseket is látom. A többieket csak alkalomszerűen nézem, vagy ha a fentiekkel játszanak.) A véleményemet ez alapján is írtam. A számoktól elvonatkoztatva, a meccseken látott Young sem tesz rám olyan benyomást, mint egy elit QB. Pedig a stílusa miatt tulajdonképpen kedvelem. 😉peterk2005
Ha úgy gondolod hogy kiváló QB szíved joga, de szerintem nem mindegy, hogy egy csapat a QB ellenére nyer, vagy éppen azért mert Ő játszik.
Annak ellenére, hogy nézed a meccseinket, eléggé a statokra hagyatkozol megint. Akkor maradjunk annál. Az utobbi két évben amióta Fisher nagy kegyesen, Bud Adams nyomására visszatette látványosan javultak a statjai. Kiegyenlítette a TD, INT mutatót, és a ratingje is nagyot javult. De a lényeg akkor is az, hogy amikor játszik a többiek elhiszik, hogy nyerhetünk. És ezért csinált a tavalyi évből - bárki bármit mond Ő csinálta - 0-6-ból, 8-8-at, 2006-ban pedig újoncként 0-5-bő 8-8-at. Az hogy mekkora a csapatra gyakorolt hatása, ezekből egyértelműen kitűnik. Igen elég sérülékeny mindenki, csak van akit engednek vele játszani, és van akit nem. A futásairól meg csak annyit, hogy egyszerűen nem hagyják futni, bele nevelték, az inkább dobj, mint fuss elvet, és ez jót tett a ststjainak, de rosszat a látványos játékának, ami miatt annyira megszerettem. Ja és még egy: Ő nem elit QB, soha nem is lesz az, Ő VY. És ezért szeretjük, és ezért utálják.egozo
Ott az igazság!! Végre valaki megmondta, VY az VY és kész! Ha elit ha nem ő most a Titans, meg persze CJ2K, ők ketten együtt!!