Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Texansénál nem rosszabb, aztán láttuk mi lett...rezső
Azért Nashville-ben nem hinném hogy ugyanazt fogjuk látni mint Houstonban. Főleg nem az öreggel mint kezdő QB.iktriad
én már nem tudom, mit várjak. Egy dologban vagyok biztos, hogy CJ 7 yardnál többet fog futnirezső
Én igen- nagyon szoros kemény meccset. CJ biztos hogy 7 yardnál többet fut majd. De azért remélem nem túl sokkal....
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A mi D-nket nézve ebben biztos lehetsz...iktriad
A Texansénál nem rosszabb, aztán láttuk mi lett...rezső
Azért Nashville-ben nem hinném hogy ugyanazt fogjuk látni mint Houstonban. Főleg nem az öreggel mint kezdő QB.iktriad
én már nem tudom, mit várjak. Egy dologban vagyok biztos, hogy CJ 7 yardnál többet fog futni
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én bízom abban, hogy legalább nem zárjuk pont nélkül a meccsetrezső
A mi D-nket nézve ebben biztos lehetsz...iktriad
A Texansénál nem rosszabb, aztán láttuk mi lett...rezső
Azért Nashvilleban nem hinném hogy ugyanazt fogjuk látni mint Houstonban. Főleg nem az öreggel mint kezdő QB.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én bízom abban, hogy legalább nem zárjuk pont nélkül a meccsetrezső
A mi D-nket nézve ebben biztos lehetsz...iktriad
A Texansénál nem rosszabb, aztán láttuk mi lett...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én bízom abban, hogy legalább nem zárjuk pont nélkül a meccsetrezső
A mi D-nket nézve ebben biztos lehetsz...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Collins vélhetően kezdhet majd, szóval örvendezzünk barátaim!!!
Fura érzés, hogy attól a csapattól kell most tartanunk, amelyet kevesebb mint két hónapja agyonvertünk. Én bízom abban, hogy legalább nem zárjuk pont nélkül a meccset
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én már a második félidejét sem vártam meg a meccsnek, egyszerűen nem tudtam tovább nézni ahogy görcsösen passzoló csapatot próbálnak csinálni a Titansből! De még ha jó irányítóval tennék ezt, de nem Rustyval kell próbálkozni, nem értem miért nem hagyták CJ-t futni? Miért? A majd egyszer úgy is sikerül elvét követték! Hihetetlen!! Mit csináltak a kedvenc csapatomból? Remélem Fisher megy az év végén, a vak is látja, hogy itt nincsenek rendben a dolgok. Szétszedi a működő védelmet, kicsinálja VY-t. Bakker évek óta nincs normális CB sorunk. ezek kinek a hibái? Na mindegy túl sok a megválaszolhatatlan kérdésem. Remélem azért lehet még valami ebből az évből, ha felgyógyul Collins, ő jobb, mint a semmi, mivel Rusty egy semmi!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Viszont amióta Young nála van mindig ő volt az irányító, amikor megindultak felfelé ezt ne felejtsd el. Collins hozta a zakókat, jött Young és jöttek a győzelmek. Ezt nem feltétlen raknám Young nyakába, hogy az ő érdeme, de tény, hogy ő játszott amikor ment a szekér.eriberto
Biztos csak véletlen lehetett 😛
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én meg attól tartok; hogy ebből jól fogtok kijönni. Fisher mindig össze szokta rázni a csapatát amikor az padlóra kerül; ráadásul pont mi jövünk; egy csapat akit úgy ismer mint a tenyerét. Iszonyatosan kemény összecsapásra számítok; és ha Collins tudja vállani a játékot -akivel azért egy Randy Moss-Chris Johnson duó papíron mindjárt veszélyesebb mint mondjuk Rusty Smith-el(plusz nálunk kérdéses Garrard játéka - a bal keze megsérült; nem tört el; de nem is lesz 100%-os) megjósólhatalan; hogy mi fog történni vasárnap Nashvilleben.

Amúgy Britt sérülése mennyire komoly? Elképzelhető hogy játszik most vasárnap?iktriad
Britt miatt nyugodtak lehettek, hosszú távra dölt ki, szerintem még pár fordulót nem fog játszani, lehet idén már egyáltalán nem, ha nem lesz PO.
Igazából igazad van, a csapat mindig össze lett rázva ha padlón volt. Csak az akinek ez eddig köszönhető volt most IR-en csücsül a jó Fishernek köszönhetően.egozo
Fisher Young előtt is képes volt ezt megcsinálni(azt hiszem 2002 volt ilyen év pl. mikor nagyon rossul álltak a dolgok és nyert egy csomó meccset zsinórban utána); szóval nem VY függő a dolog. Neki ez edzői specialitás. Bajusz nagy túlélő.iktriad
Hát volt olyan is, de végül is római birodalom is volt...csak már elég régen.. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Viszont amióta Young nála van mindig ő volt az irányító, amikor megindultak felfelé ezt ne felejtsd el. Collins hozta a zakókat, jött Young és jöttek a győzelmek. Ezt nem feltétlen raknám Young nyakába, hogy az ő érdeme, de tény, hogy ő játszott amikor ment a szekér.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én meg attól tartok; hogy ebből jól fogtok kijönni. Fisher mindig össze szokta rázni a csapatát amikor az padlóra kerül; ráadásul pont mi jövünk; egy csapat akit úgy ismer mint a tenyerét. Iszonyatosan kemény összecsapásra számítok; és ha Collins tudja vállani a játékot -akivel azért egy Randy Moss-Chris Johnson duó papíron mindjárt veszélyesebb mint mondjuk Rusty Smith-el(plusz nálunk kérdéses Garrard játéka - a bal keze megsérült; nem tört el; de nem is lesz 100%-os) megjósólhatalan; hogy mi fog történni vasárnap Nashvilleben.

Amúgy Britt sérülése mennyire komoly? Elképzelhető hogy játszik most vasárnap?iktriad
Britt miatt nyugodtak lehettek, hosszú távra dölt ki, szerintem még pár fordulót nem fog játszani, lehet idén már egyáltalán nem, ha nem lesz PO.
Igazából igazad van, a csapat mindig össze lett rázva ha padlón volt. Csak az akinek ez eddig köszönhető volt most IR-en csücsül a jó Fishernek köszönhetően.egozo
Fisher Young előtt is képes volt ezt megcsinálni(azt hiszem 2002 volt ilyen év pl. mikor nagyon rossul álltak a dolgok és nyert egy csomó meccset zsinórban utána); szóval nem VY függő a dolog. Neki ez edzői specialitás. Bajusz nagy túlélő.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én meg attól tartok; hogy ebből jól fogtok kijönni. Fisher mindig össze szokta rázni a csapatát amikor az padlóra kerül; ráadásul pont mi jövünk; egy csapat akit úgy ismer mint a tenyerét. Iszonyatosan kemény összecsapásra számítok; és ha Collins tudja vállani a játékot -akivel azért egy Randy Moss-Chris Johnson duó papíron mindjárt veszélyesebb mint mondjuk Rusty Smith-el(plusz nálunk kérdéses Garrard játéka - a bal keze megsérült; nem tört el; de nem is lesz 100%-os) megjósólhatalan; hogy mi fog történni vasárnap Nashvilleben.

Amúgy Britt sérülése mennyire komoly? Elképzelhető hogy játszik most vasárnap?iktriad
Britt miatt nyugodtak lehettek, hosszú távra dölt ki, szerintem még pár fordulót nem fog játszani, lehet idén már egyáltalán nem, ha nem lesz PO.
Igazából igazad van, a csapat mindig össze lett rázva ha padlón volt. Csak az akinek ez eddig köszönhető volt most IR-en csücsül a jó Fishernek köszönhetően.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Megnéztem Fisher meccs utáni nyilatkkozatát, és úgy láttam, esetenként szinte mosolygott. Én azt hittem, hogy egy ilyen bukta után össze lesz törve, legalább egy kicsit...
egy hete, írtam, hogy ez a csapat tragikus, akkor nem mindenki értette velem egyet - kiváncsi volnék, hogy most mi a helyzet?rezső
Persze, hogy nem értettem veled egyet, mert akkor azt írtad, nehéz ezt a csapatot szeretni. Tényleg tragikusan játszottunk, súlyos vereséget szenvedtünk, de attól még szeretem a Titanst! (Ha közben nem ugyanazon hozzászólásra gondolunk, akkor bocsi. 😊 )Nandito
ugyanarra gondolunk. azt hiszem, egyetértünk abban, hogy azért seretjük a csapatot, mert régóta drukkolunk neki, ezt a mostani együttest, ebben a formájában ugyanis nem lehet megkedvelni.rezső
Ebben egyetértek, de számomra hihetetlen, hogy honnan indultunk és hova jutottunk. Egy fantasztikus meccsen nyertünk a Dallas ellen, majd simán vertük a Jaguarst. Akkor - ahogy gondolom mindenki más - majd kiugrottam a bőrőmből, azt hittem, meg sem állunk a PO-ig. Tényleg a Fisher-Young ellentét cseszte szét a szezonunkat, és már azt is belátom (vagy inkább elfogadom), hogy többé soha nem fognak együtt dolgozni a Titans-ért. Valakinek mennie kell, és inkább arra tennék, hogy Fisher lesz az.

Music City Miracle
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én meg attól tartok; hogy ebből jól fogtok kijönni. Fisher mindig össze szokta rázni a csapatát amikor az padlóra kerül; ráadásul pont mi jövünk; egy csapat akit úgy ismer mint a tenyerét. Iszonyatosan kemény összecsapásra számítok; és ha Collins tudja vállani a játékot -akivel azért egy Randy Moss-Chris Johnson duó papíron mindjárt veszélyesebb mint mondjuk Rusty Smith-el(plusz nálunk kérdéses Garrard játéka - a bal keze megsérült; nem tört el; de nem is lesz 100%-os) megjósólhatalan; hogy mi fog történni vasárnap Nashvilleben.

Amúgy Britt sérülése mennyire komoly? Elképzelhető hogy játszik most vasárnap?
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Megnéztem Fisher meccs utáni nyilatkkozatát, és úgy láttam, esetenként szinte mosolygott. Én azt hittem, hogy egy ilyen bukta után össze lesz törve, legalább egy kicsit...
egy hete, írtam, hogy ez a csapat tragikus, akkor nem mindenki értette velem egyet - kiváncsi volnék, hogy most mi a helyzet?rezső
Persze, hogy nem értettem veled egyet, mert akkor azt írtad, nehéz ezt a csapatot szeretni. Tényleg tragikusan játszottunk, súlyos vereséget szenvedtünk, de attól még szeretem a Titanst! (Ha közben nem ugyanazon hozzászólásra gondolunk, akkor bocsi. 😊 )Nandito
ugyanarra gondolunk. azt hiszem, egyetértünk abban, hogy azért seretjük a csapatot, mert régóta drukkolunk neki, ezt a mostani együttest, ebben a formájában ugyanis nem lehet megkedvelni.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Megnéztem Fisher meccs utáni nyilatkkozatát, és úgy láttam, esetenként szinte mosolygott. Én azt hittem, hogy egy ilyen bukta után össze lesz törve, legalább egy kicsit...
egy hete, írtam, hogy ez a csapat tragikus, akkor nem mindenki értette velem egyet - kiváncsi volnék, hogy most mi a helyzet?rezső
Persze, hogy nem értettem veled egyet, mert akkor azt írtad, nehéz ezt a csapatot szeretni. Tényleg tragikusan játszottunk, súlyos vereséget szenvedtünk, de attól még szeretem a Titanst! (Ha közben nem ugyanazon hozzászólásra gondolunk, akkor bocsi. 😊 )

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
ráadásul nem merték a Houstonit egyedül kizárni, pedig csak Ő ütött és kezdeményezte az egészet.
egozo
Mint külső szemlélő, egyik csapattal sem szimpatizáló néző megnéztem a videót.
A legelső mozdulat Finnegan beleszáll Johnson arcába kb. az áll részen, utána ahogy megfogták egymás sisakrácsát Finnegen ütött egyet Johnson fejére -igaz a sisak még fenn volt- utána ütötte meg a houstoni Finnegan-t.. mind a 2öt el kéne tiltanidd
Ha megnézted volna az egész meccset nem ez lenne a véleményed, ez csak a következmény volt. És akkor a "kedves" sporttv-ben megin olyan üzenetet olvasnak be, hogy a Titans a liga legalattomosabb csapata, és ez azért lehet így mert Fisher benne van a szabályalkotó testületben, egyébként ez is a sporttv kitalációja. Jó, hogy ez csak egy nézői vélemény, de csak azt kérdőjelezték meg benne, hogy azért Fisher biztos nem gratulált Cortlandnak a történtekhez. És jól elröhögcséltek azon, hogy nem a legkisebb embert kéne küldeni egy izomkolosszus ellen, mert így csak verés volt nem verekedés. Hát gratulálok a riproter és a szakértő beszélgetésének színvonalához!!!!egozo
Nincs semmi gond Ricsivel, csak hát nem szimpatizálnak a Titanssel, mondjuk Ricsi annyira nem szokta fikázni, majd lehet mikor a Chiefs-el játszunk 😛 . A hozzászóló meg, hogy a liga legalattomosabb csapata..... hol van ilyen statisztika? :/ Ezek szerint van ilyen is, hogy a legszimpatikusabb csapat? Esetleg a legtöbbet anyázó? Hülyeség..... elmehet a e-mailező a....

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megnéztem Fisher meccs utáni nyilatkkozatát, és úgy láttam, esetenként szinte mosolygott. Én azt hittem, hogy egy ilyen bukta után össze lesz törve, legalább egy kicsit...
egy hete, írtam, hogy ez a csapat tragikus, akkor nem mindenki értette velem egyet - kiváncsi volnék, hogy most mi a helyzet?rezső
Szerintem én a múltheti meccs "elemzésével" mindent elmondtam. Sokan bíztak Rustyban, én nem gondoltam, hogy megváltja a világot csak azért ennél többet.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Megnéztem Fisher meccs utáni nyilatkkozatát, és úgy láttam, esetenként szinte mosolygott. Én azt hittem, hogy egy ilyen bukta után össze lesz törve, legalább egy kicsit...
egy hete, írtam, hogy ez a csapat tragikus, akkor nem mindenki értette velem egyet - kiváncsi volnék, hogy most mi a helyzet?
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
És ami a legszomorúbb az egészben, hogy az eredmények alapján, még mindig lenne esélyünk a PO-ra. Csak a mutatott játék alapján nincs semmi... 😕
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
ráadásul nem merték a Houstonit egyedül kizárni, pedig csak Ő ütött és kezdeményezte az egészet.
egozo
Mint külső szemlélő, egyik csapattal sem szimpatizáló néző megnéztem a videót.
A legelső mozdulat Finnegan beleszáll Johnson arcába kb. az áll részen, utána ahogy megfogták egymás sisakrácsát Finnegen ütött egyet Johnson fejére -igaz a sisak még fenn volt- utána ütötte meg a houstoni Finnegan-t.. mind a 2öt el kéne tiltanidd
Ha megnézted volna az egész meccset nem ez lenne a véleményed, ez csak a következmény volt. És akkor a "kedves" sporttv-ben megin olyan üzenetet olvasnak be, hogy a Titans a liga legalattomosabb csapata, és ez azért lehet így mert Fisher benne van a szabályalkotó testületben, egyébként ez is a sporttv kitalációja. Jó, hogy ez csak egy nézői vélemény, de csak azt kérdőjelezték meg benne, hogy azért Fisher biztos nem gratulált Cortlandnak a történtekhez. És jól elröhögcséltek azon, hogy nem a legkisebb embert kéne küldeni egy izomkolosszus ellen, mert így csak verés volt nem verekedés. Hát gratulálok a riproter és a szakértő beszélgetésének színvonalához!!!!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vegyünk vissza azért, oké hogy habzó szájjal ütlegelik egymást a pályán a játékosok, nem kéne a szintjük alá menni itt a topikban. A videó pedig nem időben kezdődik, voltak előzmények.Rajna
Ezt mondtam én is , voltak előzmények csak azt nem vágták be.... bizonyára nem olvastad el a hozzászólást, szóval annyira nem vagyunk mi hülyék 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Vegyünk vissza azért, oké hogy habzó szájjal ütlegelik egymást a pályán a játékosok, nem kéne a szintjük alá menni itt a topikban. A videó pedig nem időben kezdődik, voltak előzmények.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Rusty Smith istenné tette a ligautolsó Houston secondaryt.
Fisher vs Young szétbaszta a jó szezonotokat...
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
VY-nak idén nem volt 1x se annyi passzkísérlete, mint most Smith-nek.

és ettől még a védelmünket is rommáalázta a Houston. Őszitnén csodálkoznék, ha meccsenként 1 támadó TD-t hoznánk a hátralevő meccseken. hát kár érte, nem hittem, hogy már novemberben a következő szezont kell várni.