Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Paul Kuharsky szerint (aki bár az AFC South ESPN bloggere; de mégiscsak Nashville-i; vájt fülekkel; és jó kapcsolatokkal) úgy véli; tegnap véget ért a Young-éra Tennessee-ben:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/18179/titans-should-be-done-with-vince-young
Ha tényleg igy van; és se ő; se Collins nem áll Fisher rendelketzésére; akkor a Jacksonbvilleből való Rusty Smith lehet a kezdő irányító vasárnap a Texans ellen.
Vajon a draft napján hányan gondolták; hogy ő és nem Tebow lesz előbb Jvilleből való kezdő QB az NFL-ben?....
több mint 13 éve
gsn 3 548
Majd meglátjuk ezt még. Bud Adams a tulajdonos még mindig, és ő draftolta VY-t, neki a nagy kedvence. Bármi probléma volt, falazott neki, azért van még VY Nashvilleben. Fisher nem akarta draftolni, és tűr neki régóta. Amíg ő adja a legnagyobb esélyt a csapatnak a győzelemre, és a tulajdonos mögötte áll, nem hiszem, hogy ilyen drasztikus következmények lesznek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a cikk:

http://content.usatoday.com/communities/thehuddle/post/2010/11/titans-strip-vince-young-of-starting-job-after-tantrum-in-loss-to-redskins/1

Szerintem amig Fisher a HC; ő nem játszik Nashvilleben....Nem az első balhéja tudniillik...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Titans coach Jeff Fisher announced after Sunday's loss that Vince Young will no longer be the team's starting quarterback.
Young tore a tendon in his right thumb during the game and may need surgery, but Fisher confirmed that he will not regain the job when healthy. According to the Nashville Tennessean, Young "left LP Field abruptly" after the loss, with safety Michael Griffin "chasin' after him." Fisher told reporters that there are "no excuses" for Young's behavior after the game, full details of which are still murky. The Titans will go with rookie Rusty Smith until Kerry Collins (calf) gets back. Collins is also out indefinitely.gsn
Az se rossz, rookie kezdő QB a Florida Atlanticról. 😀Döme
Nem feltétlen ezen van a hangsúly, hanem hogy VY-nál megint besötétedett. 😀 Bár Bud Adams majd elsimítja a dolgot...gsn
azt, hogy kinél és miért, és mikor sötétedett be inkább hagyjuk. Felba..ta az agyát, és elrohant. Állítólag még beszélt Fisherrel az öltözőfolyosón, képzelem miket mondhatott neki. Sztem egyáltalán nem biztos, hogy ő nem akart visszaállni, vagy, hogy a Dolphins ellen nem akart kezdeni.
Nagyon szeretem Youngot, de egyértelmű, vagy ő, vagy Fisher - ketten együtt nem megy
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Az se rossz, rookie kezdő QB a Florida Atlanticról. 😀Döme
Nem feltétlen ezen van a hangsúly, hanem hogy VY-nál megint besötétedett. 😀 Bár Bud Adams majd elsimítja a dolgot...gsn
Tudom hogy nem ez most a fő téma, de azért valahol mégis elég vicces, hogy egy Rusty Smith rookie évében kezdő lett az NFL-ben. 😊
több mint 13 éve
gsn 3 548
Titans coach Jeff Fisher announced after Sunday's loss that Vince Young will no longer be the team's starting quarterback.
Young tore a tendon in his right thumb during the game and may need surgery, but Fisher confirmed that he will not regain the job when healthy. According to the Nashville Tennessean, Young "left LP Field abruptly" after the loss, with safety Michael Griffin "chasin' after him." Fisher told reporters that there are "no excuses" for Young's behavior after the game, full details of which are still murky. The Titans will go with rookie Rusty Smith until Kerry Collins (calf) gets back. Collins is also out indefinitely.gsn
Az se rossz, rookie kezdő QB a Florida Atlanticról. 😀Döme
Nem feltétlen ezen van a hangsúly, hanem hogy VY-nál megint besötétedett. 😀 Bár Bud Adams majd elsimítja a dolgot...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Titans coach Jeff Fisher announced after Sunday's loss that Vince Young will no longer be the team's starting quarterback.
Young tore a tendon in his right thumb during the game and may need surgery, but Fisher confirmed that he will not regain the job when healthy. According to the Nashville Tennessean, Young "left LP Field abruptly" after the loss, with safety Michael Griffin "chasin' after him." Fisher told reporters that there are "no excuses" for Young's behavior after the game, full details of which are still murky. The Titans will go with rookie Rusty Smith until Kerry Collins (calf) gets back. Collins is also out indefinitely.gsn
Az se rossz, rookie kezdő QB a Florida Atlanticról. 😀
több mint 13 éve
gsn 3 548
Titans coach Jeff Fisher announced after Sunday's loss that Vince Young will no longer be the team's starting quarterback.
Young tore a tendon in his right thumb during the game and may need surgery, but Fisher confirmed that he will not regain the job when healthy. According to the Nashville Tennessean, Young "left LP Field abruptly" after the loss, with safety Michael Griffin "chasin' after him." Fisher told reporters that there are "no excuses" for Young's behavior after the game, full details of which are still murky. The Titans will go with rookie Rusty Smith until Kerry Collins (calf) gets back. Collins is also out indefinitely.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nagyszerűen megoldottuk megint ezt a meccset......szétbasz az ideg... Nem igaz, hogy sorozatban ilyeneket hogy 3&16, 3&11, 3&7 nem tudjuk kivédekezni!!!! TE ellen megint egy rakat szar volt a védekezésünk. Mi kellett volna még?? kb 10 ember lesérült a skinsből, a meccs végén kihagyták a FG-t , majd a hosszabításban mi kezdhettünk... Persze sikerült ezt is elbaszni 😕 Ezt már csak tetőzte az a 3 szabálytalanság a végére.... tiszta amatőr hiba, minek kellett ezt, ráadásul egymás után. Felesleges számolgatni, ha így folytatjuk egy olyan csapat mint a Colts szarrá fog passzolni, ha meg még ezek a hibák párosulnak hozzá....pakesz
Nagyon el vagyok keseredve... 😕 Hiába a rengeteg sérülés, nálunk az egyik legfontosabb, ha nem a legfontosabb játékos dőlt ki: VY. Vele biztosan behúztuk volna, de szegény Rusty... Tény, nehéz hetek elé nézünk.

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nagyszerűen megoldottuk megint ezt a meccset......szétbasz az ideg... Nem igaz, hogy sorozatban ilyeneket hogy 3&16, 3&11, 3&7 nem tudjuk kivédekezni!!!! TE ellen megint egy rakat szar volt a védekezésünk. Mi kellett volna még?? kb 10 ember lesérült a skinsből, a meccs végén kihagyták a FG-t , majd a hosszabításban mi kezdhettünk... Persze sikerült ezt is elbaszni 😕 Ezt már csak tetőzte az a 3 szabálytalanság a végére.... tiszta amatőr hiba, minek kellett ezt, ráadásul egymás után. Felesleges számolgatni, ha így folytatjuk egy olyan csapat mint a Colts szarrá fog passzolni, ha meg még ezek a hibák párosulnak hozzá....

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mai meccsre a tipp: 2 sack, Scaife TD...nos ennyi 😊 Hajrá!!!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Bocs, hogy kérdezem, de nem nagyon ugrik be, mi is az a tiebreaker... Az egymás elleni eredmény? Vagy hülyeséget írok? :rolleyes:

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Britt, Stevens : Out
Collins: Doubful
Fuller: Questionable
Bironas,Brown,Finnegan: Probable

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Felhívnám a figyelmet arra hogy Non-Conf meccseken 3-0 a mérlegünk. csak érdekesség. 😊Laki
Általában jók vagyunk az NFC ellen évek óta. Ez rontja el mindig a tiebreakereinket...Rajna
Én is jobban örültem volna, ha úgy állunk esetleg 6-4-gyel (ha már muszáj), hogy a Dolphinst verjük és a Skinstől kapunk ki - de most már kénytelenek vagyunk teljesen letarolni az NFC Eastet 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Felhívnám a figyelmet arra hogy Non-Conf meccseken 3-0 a mérlegünk. csak érdekesség. 😊Laki
Általában jók vagyunk az NFC ellen évek óta. Ez rontja el mindig a tiebreakereinket...

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Felhívnám a figyelmet arra hogy Non-Conf meccseken 3-0 a mérlegünk. csak érdekesség. 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor tökéletes volt nekünk, mert annyira jól futottunk, és erős volt a védelmünk, hogy nem kellett rá nagy feladatokat bízni. menedzselte a meccset, game winning drive-ra nem volt szükségünk, pl. Pontosabban a rájátszásban a Ravens ellen kellett volna, de hát az sem akkor, sem máskor nem ment neki. Semmi esetre sem ő tett minket ligaelsővérezső
Jó igaz nem így gondoltam én se, de szerepe volt benne! Mind1 én sem nagyon szeretném már látni a pályán Vince legyen egészséges és ennyi!NOrbyyyyy
Ja és még abban az idényben a "vízhordók" is nagy szerepet játszottak, azt se felejtsük ki! 😂 😂pakesz
Igen!! Sőőt mi is innen a fórumról!! 😀 😂
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Azért nem Collins tette elsővé a Titans-t ez túlzás, mert azért kellett egy jó védelem is. Az tény, hogy szerepet játszott a liga elsőségben Collins. Végül is az egész csapat alkotott, "egy fecske nem csinál nyarat" 😊pakesz
Akkor tökéletes volt nekünk, mert annyira jól futottunk, és erős volt a védelmünk, hogy nem kellett rá nagy feladatokat bízni. menedzselte a meccset, game winning drive-ra nem volt szükségünk, pl. Pontosabban a rájátszásban a Ravens ellen kellett volna, de hát az sem akkor, sem máskor nem ment neki. Semmi esetre sem ő tett minket ligaelsővérezső
Jó igaz nem így gondoltam én se, de szerepe volt benne! Mind1 én sem nagyon szeretném már látni a pályán Vince legyen egészséges és ennyi!NOrbyyyyy
Ja és még abban az idényben a "vízhordók" is nagy szerepet játszottak, azt se felejtsük ki! 😂 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hát most néztem vissza a Miami meccset és hát azt kell mondjam elég gáz hogy ez ellen Miami ellen kikaptunk, ezt azzal együtt mondom, hogy tudom mi van Thigpennel meg általában a qb-kel de télleg gyalázat...nah nem baj a skins ellen majd toljuk rendesen.
Go guys!!!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Háát azért én azt sajnálnám, mert jobb búcsúmeccset érdemelne azért letett egy két dolgot az asztalra a csapatnál és háát szerintem még mindig ő a legjobb második számú QB a ligában. Emlékezzünk vissza 2008-ra liga elsővé tette a Titans-t. Szóval ne írjuk annyira le, de nem is kell elszállni tőle.NOrbyyyyy
Azért nem Collins tette elsővé a Titans-t ez túlzás, mert azért kellett egy jó védelem is. Az tény, hogy szerepet játszott a liga elsőségben Collins. Végül is az egész csapat alkotott, "egy fecske nem csinál nyarat" 😊pakesz
Akkor tökéletes volt nekünk, mert annyira jól futottunk, és erős volt a védelmünk, hogy nem kellett rá nagy feladatokat bízni. menedzselte a meccset, game winning drive-ra nem volt szükségünk, pl. Pontosabban a rájátszásban a Ravens ellen kellett volna, de hát az sem akkor, sem máskor nem ment neki. Semmi esetre sem ő tett minket ligaelsővérezső
Jó igaz nem így gondoltam én se, de szerepe volt benne! Mind1 én sem nagyon szeretném már látni a pályán Vince legyen egészséges és ennyi!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A lényeg most azonban már az, hogy könnyen el tudom képzelni, hogy ez a szerencsétlen Miami-meccs volt számára az utsó a ligában... - búcsúmeccsnek nem volt az igazirezső
Háát azért én azt sajnálnám, mert jobb búcsúmeccset érdemelne azért letett egy két dolgot az asztalra a csapatnál és háát szerintem még mindig ő a legjobb második számú QB a ligában. Emlékezzünk vissza 2008-ra liga elsővé tette a Titans-t. Szóval ne írjuk annyira le, de nem is kell elszállni tőle.NOrbyyyyy
Azért nem Collins tette elsővé a Titans-t ez túlzás, mert azért kellett egy jó védelem is. Az tény, hogy szerepet játszott a liga elsőségben Collins. Végül is az egész csapat alkotott, "egy fecske nem csinál nyarat" 😊pakesz
Akkor tökéletes volt nekünk, mert annyira jól futottunk, és erős volt a védelmünk, hogy nem kellett rá nagy feladatokat bízni. menedzselte a meccset, game winning drive-ra nem volt szükségünk, pl. Pontosabban a rájátszásban a Ravens ellen kellett volna, de hát az sem akkor, sem máskor nem ment neki. Semmi esetre sem ő tett minket ligaelsővé
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Rusty Smith-nél nem volt kockázatosabb. És az, hogy Collins szar lesz a Miami ellen, sajnos nem a meccs előtt derült ki, hanem közben, ilyen az élet. Az eddigi két fellépésén a Steelers ellen remekelt egy passzt leszámítva, az Eagles ellen pedig Britt és Hobbs sztárt faragott belőle, de végülis mindkettő abszolút korrekt volt, ellenben a vasárnapival.Rajna
A lényeg most azonban már az, hogy könnyen el tudom képzelni, hogy ez a szerencsétlen Miami-meccs volt számára az utsó a ligában... - búcsúmeccsnek nem volt az igazirezső
Háát azért én azt sajnálnám, mert jobb búcsúmeccset érdemelne azért letett egy két dolgot az asztalra a csapatnál és háát szerintem még mindig ő a legjobb második számú QB a ligában. Emlékezzünk vissza 2008-ra liga elsővé tette a Titans-t. Szóval ne írjuk annyira le, de nem is kell elszállni tőle.NOrbyyyyy
Azért nem Collins tette elsővé a Titans-t ez túlzás, mert azért kellett egy jó védelem is. Az tény, hogy szerepet játszott a liga elsőségben Collins. Végül is az egész csapat alkotott, "egy fecske nem csinál nyarat" 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Most lehet, úgy tűnik, mint ha magamnak mondanék ellent, de sajna Thornton sem a coverben volt igazán jó korábban - ugyanakkor változatlanul azt gondolom, hogy az egészséges Thornton nagyon elférne, kellene.rezső
Talán jobb, mint Spoon...legalábba a 3. és hosszúaknál jobb lenne...esetleg :/egozo
Abban bízhatunk, hogy Ceciléknek azért vannak elképzelései arra, hogy miképpen lehetünk jobbak. Amennyiben sikerül összekalapálni egy jobb hátsó sort, rendben leszünkrezső
DL kell ide, ütős, mint az elején... 😉
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Most lehet, úgy tűnik, mint ha magamnak mondanék ellent, de sajna Thornton sem a coverben volt igazán jó korábban - ugyanakkor változatlanul azt gondolom, hogy az egészséges Thornton nagyon elférne, kellene.rezső
Talán jobb, mint Spoon...legalábba a 3. és hosszúaknál jobb lenne...esetleg :/egozo
Abban bízhatunk, hogy Ceciléknek azért vannak elképzelései arra, hogy miképpen lehetünk jobbak. Amennyiben sikerül összekalapálni egy jobb hátsó sort, rendben leszünk
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Most lehet, úgy tűnik, mint ha magamnak mondanék ellent, de sajna Thornton sem a coverben volt igazán jó korábban - ugyanakkor változatlanul azt gondolom, hogy az egészséges Thornton nagyon elférne, kellene.rezső
Talán jobb, mint Spoon...legalábba a 3. és hosszúaknál jobb lenne...esetleg :/