Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Basszus jó hogy nem lábatcsókolunk Mossnak máár! 😂 😂
Jó tényleg egy klasszis egy "marslakó", de azért nem övé a jövő hanem Britt-é! 😀NOrbyyyyy
De most a jelenben vagyunk, s idén is jó volna messzire jutnirezső
Jójó ezt aláírom én is ezt szeretném! De azért nemhiába küldték el idén két csapattól én csak attól félek, nehogy mi is úgy járjunk vele. Én lennék a legboldogabb ha nálunk bevállna.NOrbyyyyy
Figyi, nincs miért aggódni, ha bejön, mindenki örül, ha nem, akkor sem veszítünk semmit. 5-3-mal állunk, Britt jó, ha decemberben vmikor visszatérhet, Moss pedig nem tud rosszabb lenni mint Gage vagy a többiek.
Egyébként meg minden OK lesz 😊
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem nem hiába igazoltátok le Moss-t mivel a jobb oldali WR poszt igen gyenge volt eddig idén. 8 meccsen 0 TD, 204 Y Gage-től és Hawkins-tól.
Míg a bal oldali WR poszton Britt és Washington ( meg néha D. Williams ) nagyon jó muzsikált : 11 TD 931 Y.

Ha Moss-ra játszanak többször bajba leszünk mert nekünk az a gyengébb oldalunk defense szempontból.

Jó taktikai meccs lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Basszus jó hogy nem lábatcsókolunk Mossnak máár! 😂 😂
Jó tényleg egy klasszis egy "marslakó", de azért nem övé a jövő hanem Britt-é! 😀NOrbyyyyy
De most a jelenben vagyunk, s idén is jó volna messzire jutnirezső
Jójó ezt aláírom én is ezt szeretném! De azért nemhiába küldték el idén két csapattól én csak attól félek, nehogy mi is úgy járjunk vele. Én lennék a legboldogabb ha nálunk bevállna.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Basszus jó hogy nem lábatcsókolunk Mossnak máár! 😂 😂
Jó tényleg egy klasszis egy "marslakó", de azért nem övé a jövő hanem Britt-é! 😀NOrbyyyyy
De most a jelenben vagyunk, s idén is jó volna messzire jutni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Basszus jó hogy nem lábatcsókolunk Mossnak máár! 😂 😂
Jó tényleg egy klasszis egy "marslakó", de azért nem övé a jövő hanem Britt-é! 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
VY már tegnap edzett, ez mindenképpen örömteli hír. 😉 😀pakesz
ráadásul Mossal először 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
VY már tegnap edzett, ez mindenképpen örömteli hír. 😉 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kell félni a nagy Mossozástól, sztem. ez vele jár, ő tudja kezelni, sztem Fisherék meg a többiek is fogják tudni. a lényeg, hogy jöjjenek a győzelmek. a többség nyilván nem úgy látja, de szerintem is lehet vele esélyünk akár a Super Bowlra is. Kis különbségek vannak a ligában, nálunk van egy jó alapszerkezet, Moss pedig lehet az a plusz, ami a nagy sikerhez kell. Ha sinen lesznek a dolgok, Moss szó nélkül megeszi majd a nashville-i kaját, és játszani fog mint a kisangyalrezső
Ámen! 😊egozo
Csatlakozom, úgy legyen! 😀Nandito
Én is osztom a véleményeket😊
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én is nagyon örülök neki! 😊 Tudom, a csapat sikere a fontos, de azért nem bánnám, ha egy TD-t beletenne a közösbe a Miami ellen. :cool:Nandito
Én meg már annak is örülnék,ha Moss meg Vince együtt edzenének és Mossnak sikerülne betanulni a playeket. Bár mondjuk ilyen szinten ez elvárható. Persze azért nem megy minden egyből,de reméljük a legjobbakat.Hajrá! 😊pakesz
Megy az ami kell: play action, kiforgás, Moss egy tök egyenes rout, megveri az emberét, hosszú passz, TD. Mit kell ezen begyakorolni? 😀 😉egozo
Okés, akkor legyen ilyen egyszerű, elvileg "nem bonyolult" ez a játék 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nem kell félni a nagy Mossozástól, sztem. ez vele jár, ő tudja kezelni, sztem Fisherék meg a többiek is fogják tudni. a lényeg, hogy jöjjenek a győzelmek. a többség nyilván nem úgy látja, de szerintem is lehet vele esélyünk akár a Super Bowlra is. Kis különbségek vannak a ligában, nálunk van egy jó alapszerkezet, Moss pedig lehet az a plusz, ami a nagy sikerhez kell. Ha sinen lesznek a dolgok, Moss szó nélkül megeszi majd a nashville-i kaját, és játszani fog mint a kisangyalrezső
Ámen! 😊egozo
Csatlakozom, úgy legyen! 😀

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem kell félni a nagy Mossozástól, sztem. ez vele jár, ő tudja kezelni, sztem Fisherék meg a többiek is fogják tudni. a lényeg, hogy jöjjenek a győzelmek. a többség nyilván nem úgy látja, de szerintem is lehet vele esélyünk akár a Super Bowlra is. Kis különbségek vannak a ligában, nálunk van egy jó alapszerkezet, Moss pedig lehet az a plusz, ami a nagy sikerhez kell. Ha sinen lesznek a dolgok, Moss szó nélkül megeszi majd a nashville-i kaját, és játszani fog mint a kisangyalrezső
Ámen! 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem kell félni a nagy Mossozástól, sztem. ez vele jár, ő tudja kezelni, sztem Fisherék meg a többiek is fogják tudni. a lényeg, hogy jöjjenek a győzelmek. a többség nyilván nem úgy látja, de szerintem is lehet vele esélyünk akár a Super Bowlra is. Kis különbségek vannak a ligában, nálunk van egy jó alapszerkezet, Moss pedig lehet az a plusz, ami a nagy sikerhez kell. Ha sinen lesznek a dolgok, Moss szó nélkül megeszi majd a nashville-i kaját, és játszani fog mint a kisangyal
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Akkor lehet meg kéne nézned a meccset 😉egozo
Majd nézzük meg a Fins meccsen 😉Laki
Csak remélni tudom, hogy ott csak örülni látjuk Collinst, dobni nem 😛egozo
😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Fura de én ezt másképp látom 😊 :/Laki
Akkor lehet meg kéne nézned a meccset 😉egozo
Majd nézzük meg a Fins meccsen 😉Laki
Csak remélni tudom, hogy ott csak örülni látjuk Collinst, dobni nem 😛
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hála Brittnek, meg a "fantasztikus" védő teljesítményeknek sikerült is elkapni az úgy nagyjából arra dobált labdákat. 😀egozo
Fura de én ezt másképp látom 😊 :/Laki
Akkor lehet meg kéne nézned a meccset 😉egozo
Majd nézzük meg a Fins meccsen 😉


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hála Brittnek, meg a "fantasztikus" védő teljesítményeknek sikerült is elkapni az úgy nagyjából arra dobált labdákat. 😀egozo
Fura de én ezt másképp látom 😊 :/Laki
Akkor lehet meg kéne nézned a meccset 😉
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Moss megérkezett a jetjével, Moss sajtótájékoztató, Roby Johnson Moss szerelésben, Moss miatt Nashville-ben az összes csatorna, Moss labdát kapott Rusty Smithtől, Moss harmadszor a Miami ellen, Moss kétéretelműen fogalmazott, Moss, Moss, Moss....
Nagyon félek ettől a nagy Mossozástól, egy ilyen small market csapatnál ez a nagy felhajtás....csak nehogy az eredmények rovásár menjen. Meglátjuk...de nem nagyon tetszik. Nem mintha jelentene valamit, hogy nekem mi tetszik..... persze nekem jelent, ha másnak nem is... 😉
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hála Brittnek, meg a "fantasztikus" védő teljesítményeknek sikerült is elkapni az úgy nagyjából arra dobált labdákat. 😀egozo
Fura de én ezt másképp látom 😊 :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Ha már hosszú labdák, akkor inkább VY, a középhosszúig talán jobb Collins, de nem biztos 😉egozo
Azért Brittnek a Philly ellen dobálta Kerry rendesen...😊Laki
Hála Brittnek, meg a "fantasztikus" védő teljesítményeknek sikerült is elkapni az úgy nagyjából arra dobált labdákat. 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Ha már hosszú labdák, akkor inkább VY, a középhosszúig talán jobb Collins, de nem biztos 😉egozo
Azért Brittnek a Philly ellen dobálta Kerry rendesen...😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Ha már hosszú labdák, akkor inkább VY, a középhosszúig talán jobb Collins, de nem biztos 😉
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Én is nagyon örülök neki! 😊 Tudom, a csapat sikere a fontos, de azért nem bánnám, ha egy TD-t beletenne a közösbe a Miami ellen. :cool:Nandito
Én meg már annak is örülnék,ha Moss meg Vince együtt edzenének és Mossnak sikerülne betanulni a playeket. Bár mondjuk ilyen szinten ez elvárható. Persze azért nem megy minden egyből,de reméljük a legjobbakat.Hajrá! 😊pakesz
Megy az ami kell: play action, kiforgás, Moss egy tök egyenes rout, megveri az emberét, hosszú passz, TD. Mit kell ezen begyakorolni? 😀 😉
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Én is nagyon örülök neki! 😊 Tudom, a csapat sikere a fontos, de azért nem bánnám, ha egy TD-t beletenne a közösbe a Miami ellen. :cool:Nandito
Én meg már annak is örülnék,ha Moss meg Vince együtt edzenének és Mossnak sikerülne betanulni a playeket. Bár mondjuk ilyen szinten ez elvárható. Persze azért nem megy minden egyből,de reméljük a legjobbakat.Hajrá! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Én is nagyon örülök neki! 😊 Tudom, a csapat sikere a fontos, de azért nem bánnám, ha egy TD-t beletenne a közösbe a Miami ellen. :cool:

Music City Miracle
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."