Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Én is nagyon örülök neki! 😊 Tudom, a csapat sikere a fontos, de azért nem bánnám, ha egy TD-t beletenne a közösbe a Miami ellen. :cool:Nandito
Én meg már annak is örülnék,ha Moss meg Vince együtt edzenének és Mossnak sikerülne betanulni a playeket. Bár mondjuk ilyen szinten ez elvárható. Persze azért nem megy minden egyből,de reméljük a legjobbakat.Hajrá! 😊pakesz
Megy az ami kell: play action, kiforgás, Moss egy tök egyenes rout, megveri az emberét, hosszú passz, TD. Mit kell ezen begyakorolni? 😀 😉
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Én is nagyon örülök neki! 😊 Tudom, a csapat sikere a fontos, de azért nem bánnám, ha egy TD-t beletenne a közösbe a Miami ellen. :cool:Nandito
Én meg már annak is örülnék,ha Moss meg Vince együtt edzenének és Mossnak sikerülne betanulni a playeket. Bár mondjuk ilyen szinten ez elvárható. Persze azért nem megy minden egyből,de reméljük a legjobbakat.Hajrá! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Én is nagyon örülök neki! 😊 Tudom, a csapat sikere a fontos, de azért nem bánnám, ha egy TD-t beletenne a közösbe a Miami ellen. :cool:

Music City Miracle
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Azért tavaly épphogy majdnem nyertünk 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
az optimizmus nagyon fontos dolog 😀rezső
Danyly! Azért ne írkálj ilyeneket, mert a meccskor én fogom rosszul érezni magam, ha mégis lesz int 😀


Amúgy mintha Henne-vel a hosszú labdáktól félni kellett volna... Pennington is ugyan ez lesz, hogy rövid és közepes passzok. Pennington elég pontos irányító (kérdés, hogy a kihagyás után is tudja e hozni a pontosságát).
Mielőtt azt modnjátok, hogy sima győzelem lesz, azért gondoljatok arra is, hogy többnyire lényegében mostantól egy kétségbeesett delfinnel lesz dolgotok, aki szabadulna a hálóból. Persze megeshet, hogy továbbra sem tud szabadulni...Ventura
Nem hiszem,hogy valaki úgy gondolná, hogy sima lesz 😊pakesz
Én sem gondolom, hogy sima lesz csak én nagyon optimista típus vagyok és ebben az esetben sem adnám fel ezen felfogásom.
Ha Young tényleg nem játszik ( bocsi ) de ennek örülök mert őt azért tisztelem a jó játéka miatt + azért is mert mobilis irányító. Jó irányító.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.danyly
az optimizmus nagyon fontos dolog 😀rezső
Danyly! Azért ne írkálj ilyeneket, mert a meccskor én fogom rosszul érezni magam, ha mégis lesz int 😀


Amúgy mintha Henne-vel a hosszú labdáktól félni kellett volna... Pennington is ugyan ez lesz, hogy rövid és közepes passzok. Pennington elég pontos irányító (kérdés, hogy a kihagyás után is tudja e hozni a pontosságát).
Mielőtt azt modnjátok, hogy sima győzelem lesz, azért gondoljatok arra is, hogy többnyire lényegében mostantól egy kétségbeesett delfinnel lesz dolgotok, aki szabadulna a hálóból. Persze megeshet, hogy továbbra sem tud szabadulni...Ventura
Nem hiszem,hogy valaki úgy gondolná, hogy sima lesz 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.danyly
az optimizmus nagyon fontos dolog 😀rezső
Danyly! Azért ne írkálj ilyeneket, mert a meccskor én fogom rosszul érezni magam, ha mégis lesz int 😀


Amúgy mintha Henne-vel a hosszú labdáktól félni kellett volna... Pennington is ugyan ez lesz, hogy rövid és közepes passzok. Pennington elég pontos irányító (kérdés, hogy a kihagyás után is tudja e hozni a pontosságát).
Mielőtt azt modnjátok, hogy sima győzelem lesz, azért gondoljatok arra is, hogy többnyire lényegében mostantól egy kétségbeesett delfinnel lesz dolgotok, aki szabadulna a hálóból. Persze megeshet, hogy továbbra sem tud szabadulni...Ventura
Nem tudom, ki mire számít, én nem veszem simára az biztos. Pláne, ha Young nem játszhat.
Nem rossz ez a Dolphins, igaz, nem is igazán félelmetes, de azért tutira nem lehet menni
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Pennington kezd a Miamiban, legalább a hosszú labdákkal nem lesz gondunk 😉egozo
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.danyly
az optimizmus nagyon fontos dolog 😀rezső
Danyly! Azért ne írkálj ilyeneket, mert a meccskor én fogom rosszul érezni magam, ha mégis lesz int 😀


Amúgy mintha Henne-vel a hosszú labdáktól félni kellett volna... Pennington is ugyan ez lesz, hogy rövid és közepes passzok. Pennington elég pontos irányító (kérdés, hogy a kihagyás után is tudja e hozni a pontosságát).
Mielőtt azt modnjátok, hogy sima győzelem lesz, azért gondoljatok arra is, hogy többnyire lényegében mostantól egy kétségbeesett delfinnel lesz dolgotok, aki szabadulna a hálóból. Persze megeshet, hogy továbbra sem tud szabadulni...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Pennington kezd a Miamiban, legalább a hosszú labdákkal nem lesz gondunk 😉egozo
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.danyly
A részéről nem is, csak Finnegan és McCourty, meg Griffin részéről lesz, ő csak dobja a labdát 😂
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Pennington kezd a Miamiban, legalább a hosszú labdákkal nem lesz gondunk 😉egozo
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.danyly
az optimizmus nagyon fontos dolog 😀
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pennington kezd a Miamiban, legalább a hosszú labdákkal nem lesz gondunk 😉egozo
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Pennington kezd a Miamiban, legalább a hosszú labdákkal nem lesz gondunk 😉
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Moss edzett, mindenki örül 😊 Young viszont nem, Fisher szerint majd holnap - én nem szeretném, ha Collinsszal kéne nekimennünk a Dolphinsnak...rezső
Cillins mellett legalább bemutathatja Moss a tudását 😛 Felíveli a labdát, valamerre arra, mint Brittnek, aztán Moss meg zsonglörködhet az elkapással, és mindenki hurrázni fog, hogy a marslakó, milyen nagy fogás volt 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Moss edzett, mindenki örül 😊 Young viszont nem, Fisher szerint majd holnap - én nem szeretném, ha Collinsszal kéne nekimennünk a Dolphinsnak...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
The #Titans have signed free agent DT Marques Douglas to the roster and waived DT Amon Gordondeny79
Nem rossz, Douglas elég pöpec volt Baltimoreban, kérdés, tud-e valamit még.Rajna
NT volt a Ravensnél, meg a Jetsnél?rezső
DE, de nálunk valsz inkább DT-t játszik majd.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Randy 84-es lesz
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
a Jetsnél defensive end

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
The #Titans have signed free agent DT Marques Douglas to the roster and waived DT Amon Gordondeny79
Nem rossz, Douglas elég pöpec volt Baltimoreban, kérdés, tud-e valamit még.Rajna
NT volt a Ravensnél, meg a Jetsnél?
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
The #Titans have signed free agent DT Marques Douglas to the roster and waived DT Amon Gordondeny79
Nem rossz, Douglas elég pöpec volt Baltimoreban, kérdés, tud-e valamit még.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The #Titans have signed free agent DT Marques Douglas to the roster and waived DT Amon Gordon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Háát sajna nyert a Pitts, de azért a vége izgalmasra sikeredett. A Bengals feljött rendesen a végén, kár, hogy jól le lett védekezve az uccsó támadásuk, mert akár nyerhettek is volna, de ez van sajna!
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A Lions inkább azon múlt, hogy a végén passzjáték volt és így bent hagytak 40 mp-t. Ha négy ponttal mennek, akkor ennyi idő alatt (na és ilyen szerelések mellett - lásd LT a pálya közepéről eljut az oldalvonalig) szerintem a TD-t csinálja meg a Jets; bosszantott no, de kétségtelen, hogy alapvetően jó bye week volt.

Esetleg a Miamit egy kicsit jobban leamortizálhatta volna a Ravens, de hát ez van, bye week-ből akkor is hozni kell.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem ma kikap a Pitts!! 😀 Big Ben ma Big Bad Ben legyen!! 😂 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Suh missed XP 😕 Ennyi...egozo
Csak azt nem értem, hogy miért nem a punterral rúgatták azt a ki.....ot labdát?! A Hétvége kérdőjele ez számomra! 😀NOrbyyyyy
Höri már írta, Suh soccer-ezett régen, meg kicker suliból jött.deny79
Ez akkor is érthetetlen, a labda tök más. Egy punter csak hozzászokott jobban. Egyébként kapufa volt... :/ Welker bezzeg berúgta 😉