Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Suh missed XP 😕 Ennyi...egozo
Csak azt nem értem, hogy miért nem a punterral rúgatták azt a ki.....ot labdát?! A Hétvége kérdőjele ez számomra! 😀NOrbyyyyy
Höri már írta, Suh soccer-ezett régen, meg kicker suliból jött.deny79
Bocs máá!😊 Nem láttam, de akkor is! 😂
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Baltimore győzelménél fájóbb, hogy a Jets kiszenvedte a sikert Schwarzék ellen - egyszerűen hihetetlen ez a Detroit, nem tudom hányadik meccsen buktak úgy, hogy nyerhettek volna...
rezső
Suh missed XP 😕 Ennyi...egozo
Csak azt nem értem, hogy miért nem a punterral rúgatták azt a ki.....ot labdát?! A Hétvége kérdőjele ez számomra! 😀NOrbyyyyy
Höri már írta, Suh soccer-ezett régen, meg kicker suliból jött.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A Baltimore győzelménél fájóbb, hogy a Jets kiszenvedte a sikert Schwarzék ellen - egyszerűen hihetetlen ez a Detroit, nem tudom hányadik meccsen buktak úgy, hogy nyerhettek volna...
rezső
Suh missed XP 😕 Ennyi...egozo
Csak azt nem értem, hogy miért nem a punterral rúgatták azt a ki.....ot labdát?! A Hétvége kérdőjele ez számomra! 😀NOrbyyyyy
A Gameday összefoglalóban azt mondták, hogy valszeg azért mert Suh európai focit játszott korábban - egyébként nem sokon múlt a dolog
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Baltimore győzelménél fájóbb, hogy a Jets kiszenvedte a sikert Schwarzék ellen - egyszerűen hihetetlen ez a Detroit, nem tudom hányadik meccsen buktak úgy, hogy nyerhettek volna...
rezső
Suh missed XP 😕 Ennyi...egozo
Csak azt nem értem, hogy miért nem a punterral rúgatták azt a ki.....ot labdát?! A Hétvége kérdőjele ez számomra! 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A Baltimore győzelménél fájóbb, hogy a Jets kiszenvedte a sikert Schwarzék ellen - egyszerűen hihetetlen ez a Detroit, nem tudom hányadik meccsen buktak úgy, hogy nyerhettek volna...
rezső
Suh missed XP 😕 Ennyi...
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintem most, hogy nem lesznek annyian a boxban és Moss egy kicsit leköt 1-2 embert, az egyértelmű hogy CJ-nek nagyobb esély lesz futni, de most így VY-nak is még jobban oda kell figyelni a hosszú passzokra, nehogy lekapják, így nagyobb esély van rá. Persze ha ugyan ilyen jól dobál akkor nincs miről beszélni 😊 :cool: Scaife is nagyobb szerepet kaphat így, véleményem szerint. Majd kiderül. 😊pakesz
Így kell bye weekelni 😀 Ha nem játszunk, mindjárt vezetjük újra a csoportot!!!
Ma még kikap a Pittsburgh és minden csili-vili 😀 Azért a Baltimore kikaphatott volna :/ Na mindegy...
Pakesz, teljesen igazad van. Viszont ha néhány meccsen nem jönnek be a labdák Moss felé, újra visszaál a full box és ugyanott vagyunk, mint most, ezért az első két meccs hatványozottan fontos. Ezzel együtt sem értem a futójátékunk gyengeségét....valahogy olyan érzésem van, mintha nem csak az 8 men in the boxal lenne a gond 😕egozo
Reméljük megoldást jelent ez a futójátékra, na meg azt is remélem, hogy a Moss gépezet is működni fog. Viszont ha probléma lenne akkor össze kell ülni megint az RB stábnak és húzni valami újat.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Moss tegnap este megérkezett Nashville-be, magángéppel érkezett, nem beszélt senkivel egy árva szót sem, beült egy kocsiba és elhajtatott - Jó fej :/
Állítólag ma találkozik az edzőkkel, holnap meg már edzeni fog - remélem a trénerekkel, meg a csapattársakkal azért beszél majd - legalább néha 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Szerintem most, hogy nem lesznek annyian a boxban és Moss egy kicsit leköt 1-2 embert, az egyértelmű hogy CJ-nek nagyobb esély lesz futni, de most így VY-nak is még jobban oda kell figyelni a hosszú passzokra, nehogy lekapják, így nagyobb esély van rá. Persze ha ugyan ilyen jól dobál akkor nincs miről beszélni 😊 :cool: Scaife is nagyobb szerepet kaphat így, véleményem szerint. Majd kiderül. 😊pakesz
Így kell bye weekelni 😀 Ha nem játszunk, mindjárt vezetjük újra a csoportot!!!
Ma még kikap a Pittsburgh és minden csili-vili 😀 Azért a Baltimore kikaphatott volna :/ Na mindegy...
Pakesz, teljesen igazad van. Viszont ha néhány meccsen nem jönnek be a labdák Moss felé, újra visszaál a full box és ugyanott vagyunk, mint most, ezért az első két meccs hatványozottan fontos. Ezzel együtt sem értem a futójátékunk gyengeségét....valahogy olyan érzésem van, mintha nem csak az 8 men in the boxal lenne a gond 😕egozo
A Baltimore győzelménél fájóbb, hogy a Jets kiszenvedte a sikert Schwarzék ellen - egyszerűen hihetetlen ez a Detroit, nem tudom hányadik meccsen buktak úgy, hogy nyerhettek volna...
Moss annyival biztosan jobb Brittnél, hogy mindegy, milyen lesz az első 1-2 meccse, rá mindig két embernek kell majd figyelnie. Egyébként mindenki a futójátékra gyakorolt várható hatásokról ír, pedig ugyanilyen fontos lehet az is, hogy Wasghingtonra is kevésbé figyelnek majd a túloldalon, márpedig Nate szintén képes nagy playekre, egy kicsit lehetne biztosabb a keze,...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem most, hogy nem lesznek annyian a boxban és Moss egy kicsit leköt 1-2 embert, az egyértelmű hogy CJ-nek nagyobb esély lesz futni, de most így VY-nak is még jobban oda kell figyelni a hosszú passzokra, nehogy lekapják, így nagyobb esély van rá. Persze ha ugyan ilyen jól dobál akkor nincs miről beszélni 😊 :cool: Scaife is nagyobb szerepet kaphat így, véleményem szerint. Majd kiderül. 😊pakesz
Így kell bye weekelni 😀 Ha nem játszunk, mindjárt vezetjük újra a csoportot!!!
Ma még kikap a Pittsburgh és minden csili-vili 😀 Azért a Baltimore kikaphatott volna :/ Na mindegy...
Pakesz, teljesen igazad van. Viszont ha néhány meccsen nem jönnek be a labdák Moss felé, újra visszaál a full box és ugyanott vagyunk, mint most, ezért az első két meccs hatványozottan fontos. Ezzel együtt sem értem a futójátékunk gyengeségét....valahogy olyan érzésem van, mintha nem csak az 8 men in the boxal lenne a gond 😕
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintem most, hogy nem lesznek annyian a boxban és Moss egy kicsit leköt 1-2 embert, az egyértelmű hogy CJ-nek nagyobb esély lesz futni, de most így VY-nak is még jobban oda kell figyelni a hosszú passzokra, nehogy lekapják, így nagyobb esély van rá. Persze ha ugyan ilyen jól dobál akkor nincs miről beszélni 😊 :cool: Scaife is nagyobb szerepet kaphat így, véleményem szerint. Majd kiderül. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hátha Vick odacsap nekik 😊 Kár,hogy nem azt a meccset közvetítik.pakesz
A Cleveland megverhetné a New Englandot, az Oroszlánok meg a Jets-et. Már csak az esetleges WC-ra gondolva. Bár...úgyis megnyrjük a csoportot, már megbeszéltük 😉egozo
Megbeszéltük, ok, de azért mégis nyugodtabb volnék egy kicsit 😊rezső
háát én is!xd
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Tudnám értékelni, ha ma az Eagles legyőzné a Coltsot és a Chargers elbánna a Texansszal...rezső
Hátha Vick odacsap nekik 😊 Kár,hogy nem azt a meccset közvetítik.pakesz
A Cleveland megverhetné a New Englandot, az Oroszlánok meg a Jets-et. Már csak az esetleges WC-ra gondolva. Bár...úgyis megnyrjük a csoportot, már megbeszéltük 😉egozo
Megbeszéltük, ok, de azért mégis nyugodtabb volnék egy kicsit 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Tudnám értékelni, ha ma az Eagles legyőzné a Coltsot és a Chargers elbánna a Texansszal...rezső
Hátha Vick odacsap nekik 😊 Kár,hogy nem azt a meccset közvetítik.pakesz
A Cleveland megverhetné a New Englandot, az Oroszlánok meg a Jets-et. Már csak az esetleges WC-ra gondolva. Bár...úgyis megnyrjük a csoportot, már megbeszéltük 😉
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tudnám értékelni, ha ma az Eagles legyőzné a Coltsot és a Chargers elbánna a Texansszal...rezső
Hátha Vick odacsap nekik 😊 Kár,hogy nem azt a meccset közvetítik.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Tudnám értékelni, ha ma az Eagles legyőzné a Coltsot és a Chargers elbánna a Texansszal...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ti Mosstól olvastatok már valami nyilatkozatot mióta Titán, vagy még mindig csendben van? 😀pakesz
Állítólag ma érkezik Nashville-be, s ha minden igaz, a hét elején mond majd valamit először - elképzelhető, hogy csak szerdán
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ti Mosstól olvastatok már valami nyilatkozatot mióta Titán, vagy még mindig csendben van? 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rezsőnek sok boldog névnapot kívánok, jövő héten egy győzelemmel kellene megünnepelni 😊pakesz
ez csak amolyan álnév/becenév féleség - de köszönömrezső
az nem lényeg!xd én is csatlakoznék, boldog becenév/álnévnapot! 😂 😂
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Rezsőnek sok boldog névnapot kívánok, jövő héten egy győzelemmel kellene megünnepelni 😊pakesz
ez csak amolyan álnév/becenév féleség - de köszönöm
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Rezsőnek sok boldog névnapot kívánok, jövő héten egy győzelemmel kellene megünnepelni 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Érdekességek Mossról:
Amellett, hogy elkapott 153 TD-t, passzolt is kettőt, és ugyanannyi interceptiont dobott, mint amennyit elkapott, vagyis egyet egyet. Sokoldalú játékos....reméljük, nemcsak volt. 😊egozo
Reméljük a Miami ellen meg lesz a 155. is. 😛 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Érdekességek Mossról:
Amellett, hogy elkapott 153 TD-t, passzolt is kettőt, és ugyanannyi interceptiont dobott, mint amennyit elkapott, vagyis egyet egyet. Sokoldalú játékos....reméljük, nemcsak volt. 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Griffin lett az AFC legjobb védője októberben 😊rezső
Megérdemli, kivéve a Bolts meccs talán.egozo
gates mellett nem nézett ki jól 😐
Jut eszembe, nem örülök, hogy Gates éppen a Texans ellen nem játszik valszeg - igaz, azt a secondaryt sztem így is szétszedik Riversék
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Moss megszerzése szerintem jó húzás volt a Titans részéről, ha végre a játékra összpontosít, sokat segíthet a csapaton. Az egyik wild card hely mindenképpen kinéz nekik, de SB-esélyes csapatról szerintem még így sem beszélhetünk az ő esetükben.vassadi27
A jó szezon kezdés, valamint Moss megszerzése után most már csalódott lennék, ha nem lennénk ott legalább a rájátszásban... :/

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Griffin lett az AFC legjobb védője októberben 😊rezső
Megérdemli, kivéve a Bolts meccs talán.