Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Craig Stevens élete első profi TD elkapása volt, az egyik legnagyobb pozitiv meglepetés az egész csapatban. Curran is bemutatkozott a nagyok között Winborn sérülése miatt, és mindjárt bemutatott két ST szerelést. McCourty kezdett nickelben, Fuller csak dime-ban jutott szóhoz. Sajnos így sem lett combosabb a passdef. 😕
Tim Shaw 4 éves karrierje során először volt kezdő.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Sajnálom a vereséget, de szerintem a védőink azért tudnak ennél többet is. A támadások jók voltak, de egyetértek az előttem szólókkal, a futójátékkal gond van. Rem VY sérülése nem komoly - majd írja be valaki, ha konkrétat tud -, az pedig nagy pech, hogy Britt kidőlt...

Közben eszembe jutott még valami. A harmadik negyedben 19-17-es vezetésünknél elvették Griffin INT-jét, ami úgy gondolom, teljesen szabályos volt. Ha az meg van, akkor nem hiszem, hogy vereséget szenvedünk.

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Két igazán fájó dolgot láttam: a futójátékuk elleni védelem az egyik, amiben az volt a legszörnyűbb, hogy szinte minden futásuknál ott voltunk az RB-n már a los-nál, ám mindig tovább tudtak menni, volt, hogy a negyedik ötödik védőnknek sikerült csak a tackle - egyszerűen hihetetlen. a másik, pedig a TE elleni védekezés - botrányos
Sok pozítivum is akadt, gondolok itt elsősorban Vince jó játékára, ami a Chargers ellen, sérülés után különösen örömteli (a kétpontos kisérletnél azért csúnya homályt dobott CJ helyett). Én személy szerint nagyon féltem attzól, hogy nem tudja megoldani a meccset. A legutóbb tizenX-es rating után, most 120 felett zárt. E mellett nem szabad elfelejteni, hogy - bár nem néztem statisztikát, de - szinte biztos, hogy mi csináltuk a legtöbb támadó yardot a Chargers ellen, s ezen belül a legtöbb passzolt yardot is idén.
Britt valszeg hosszabb időre kidőlt, ami nagyon fájó, Vince-ről még nem sokat tudni. A legfontosabb, hogy ő felépüljön, nagyon kell nekünk - nagyon
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
CJ-nek 5yard hiányzik a 4000 futotthoz. Mindez a 3.éve közepén, nem rossz. 😉
Nate Washington karrierje leghosszabb elkapott labdája volt ez a 71 yardos.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Pozitívumok VY-vel kapcsolatban: kiegyenlítette a TD -i és az eladott labdái számát. Mindkettőből 41 db van jelenleg. Erre az első évétől kezdődően nem volt példa. 100% felett van a ratingje ebben a szezonban, még erre sem volt példa idáig. Csak hagyják már egy picit többet futni...lécci 😉
Nem is vettem észre, hogy Ringer bent volt a védekező csapatban és csinált egy szerelést is. Csak egy baj van, hogy Finnegannal későn értek oda és 1st down lett az ügyből.Nem tudom milyen megfontolásból került Ő oda? :/egozo
ezt osztom nagyon is 😉


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Pozitívumok VY-vel kapcsolatban: kiegyenlítette a TD -i és az eladott labdái számát. Mindkettőből 41 db van jelenleg. Erre az első évétől kezdődően nem volt példa. 100% felett van a ratingje ebben a szezonban, még erre sem volt példa idáig. Csak hagyják már egy picit többet futni...lécci 😉
Nem is vettem észre, hogy Ringer bent volt a védekező csapatban és csinált egy szerelést is. Csak egy baj van, hogy Finnegannal későn értek oda és 1st down lett az ügyből.Nem tudom milyen megfontolásból került Ő oda? :/
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az elején jól indultunk azt leszámítva, hogy Britt lesérült. Jól működött a passzjáték, jókat dobott Young. Azok a passzai amik nem értek célba az se kimondottan az ő hibája volt, nem egy olyan dobása volt amit el kellett volna kapnia az elkapónak. A SD offense-nek se ment annyira jól, de azért termelték a pontokat futásból. Nálunk, CJ-nek egy igazán jó megmozdulása volt talán a meccsen, abból TD lett. A szünet után meg valami történhetett mert Rivers elindult és termelte a yardokat szépen és innen már nem is engedte ki a győzelmet a kezéből. Közben még VY is megsérült egy futásnál ugyhogy fasza helyzet lett ebből. Collins apó meg már nem tudott csodát tenni, holott nem sok hiányzott neki. Ami nagyon feltűnt nekem a meccs során az az, hogy milyen gyatrán védekeztünk a 3. down-oknál. A SD ezekből a hibáinkból termelte a legtöbb yardját. De azért izgalmas volt és nem egyoldalú a meccs. Szerencsére bye week lesz és lábadozhatnak a sérültjeink és 2 hét múlva már remélhetőleg bevethetők lesznek.NOrbyyyyy
Ezek a 3. downok nagyon is észrevehetőek, és jó lenne javítani rajta mert engem mindig felidegesített hogy 3&6, 3&7 és megcsinálták.
Vince meg egész jól dobált, azt a két nagy "rakétát" amit elengedett (egyikből TD is lett) szépen csinálta, nem sűrűn látni ilyet tőle. Csak így tovább. Remélem ha egészséges lesz, fog futni nem csak a zsebben mozogni. Ettől is különböztethetjük meg a többi irányítótól, vagyis inkább én ezért szerettem meg 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hát ez az a meccs amit mindig meg szoktunk nyerni. Nem azért mert olyan jók voltunk, hanem azért mert ennél jóval gyengébb teljesítménnyel is több meccset nyertünk már, és a San Diego sem csinált semmi extrát, de a Bolts ellen egyszerűen meg vagyunk átkozva. A támadásaink általánosságban jók voltak. A futással viszont sürgősen kéne valamit csinálni, mert nekem már kezd nem magyarázat lenni az, hogy CJ-re annyira figyelnek. Petersonra és Turnerre is figyelnek mégis megy a futás általánosságban, nálunk meg egy egy villanástól eltekintve semmi. Az sem előre tervezett play volt, hanem rögtönzés, VY blockja nagyon szép volt. A passz játék megint jó volt, Britt nélkül is működött. Norbyyyy-nak igaza van, ő is meg mások is pl Scaife, Cook sok labdát ejtettek, pedig sima elkapások lehettek volna. szomorú, hogy a legjobb TE-nk Stevens volt...
A védelemben a falat egy kicsit súlytalannak éreztem, mintha kiismerték volna a formációinkat. Az LB-knél megint gond volt a rövid passzok levédekezése, egy jobb TE továbbra is szétjátszik minket. Sajnos most a safetyk sem tudtak fellépni, kisegíteni a linebackereket. Griff nem hozta idei csoda formáját. A cornerek....amit tudnak.
Nickey kiállítása borzasztó túlzás volt, nevetséges ez az ítélet. Csak ebben az évben láttam legalább 15-20olyan esetet ami hasonló volt ehhez, és csak egy egyszerű 15y-os bünti volt.
Összességében én vártam - sajnos - ezt a vereséget. Jól jön a bye week, össze kell szerelni egy-két játékost, meg az egész futójátékunkat. Egyre szembetűnőbb hogy VY nem futhat...nem értem miért? Remélem ez csak azért van, mert nem teljesen egészséges, és nem Heimerdinka újabb hülyesége.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az elején jól indultunk azt leszámítva, hogy Britt lesérült. Jól működött a passzjáték, jókat dobott Young. Azok a passzai amik nem értek célba az se kimondottan az ő hibája volt, nem egy olyan dobása volt amit el kellett volna kapnia az elkapónak. A SD offense-nek se ment annyira jól, de azért termelték a pontokat futásból. Nálunk, CJ-nek egy igazán jó megmozdulása volt talán a meccsen, abból TD lett. A szünet után meg valami történhetett mert Rivers elindult és termelte a yardokat szépen és innen már nem is engedte ki a győzelmet a kezéből. Közben még VY is megsérült egy futásnál ugyhogy fasza helyzet lett ebből. Collins apó meg már nem tudott csodát tenni, holott nem sok hiányzott neki. Ami nagyon feltűnt nekem a meccs során az az, hogy milyen gyatrán védekeztünk a 3. down-oknál. A SD ezekből a hibáinkból termelte a legtöbb yardját. De azért izgalmas volt és nem egyoldalú a meccs. Szerencsére bye week lesz és lábadozhatnak a sérültjeink és 2 hét múlva már remélhetőleg bevethetők lesznek.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Brown,Winborn,Mouton: OUT , Gage: questionable Ford,CJ,Collins,Harris,VJ: Probable

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A mai meccsre a tipp..... 2 vagy 3 sacket kap Rivers, és D.Williamsnek lesz valami nagy megmozdulása, CJ hosszú futás.Finnegan INT.Remélem bejön 😛 😉

A San Diego Defense-re remélem odafigyelünk mert Brady-t mikor kétszer elkapták utánna nagyon sietett a passzokkal, VJ-t remélem megtudják védeni, mert ha sietnie kell, abból nem lesz semmi jó.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Énis de!
ez ellen a D# ellen még nekik is nehéz lesz 😕 remélem a legjobbakat 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Britt úgy néz ki játszik, VY is valószínűleg rendben lesz; még a végén bizakodó leszek.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tudom, hogy ez még odébb van de valószínűleg a December 9. Colts elleni meccset adtja a Sport tv, mert csütörtöki nap lesz, és Ricsi azt mondta a csütörtöki meccseket is fogják közvetíteni 😛 😊 Remélem ez a meccs lesz. Most nézem, hogy már Péntek éjszakára tolódik át, 1:20 körüli kezdés magyar idő szerint.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Engem az zavarna leginkább HA kikapnánk, hogy Rivers önelégült fejjel mosolyogna ott.... Remélem nem úgy lesz, minden esetre szerintem ez nem profi játékoshoz méltó viselkedés. Meg olyat is láttam,hogy az ellenfél szurkolóit hergelte mikor már megnyerték a meccset. Manningtől meg Bradytől én egyszer sem láttam ilyet, nem mint ha rajonganék értük, de Rivers hol van tőlük... Arra meg nem gondol, hogy "visszanyalhat a fagyi" és egyszer kap egy olyat a pályán Pl: Tullochtól.... hogy arcára fagy a mosoly 😀😀, vagy inkább említsem James Harrison-t.... :/ 😀pakesz
Emlékszem, még Cutler a Denverben volt, és meccs vége felé a pálya másik oldaláról üvöltözött, meg integetett neki. Tisztára azok a beképzelt, gazdag, nyomi gyerekek jutnak róla eszembe, amiket a filmekben lehet látni, mint a főiskolai irányítók mintapéldánya. Ha láttátok a Tokyo Driftet, annak az elején van egy ilyen fasza csávó, ahogy versenyez apucitól kapott Dodge Viperével, és össze is töri. 😛egozo
Pontosan én is azt a meccset láttam , amikor Cutler a Denverben nyomta.... Ezek szerint akkor nem csak nekem alkotott "maradandót" Rivers :/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bb1aaf/article/titans-wr-britt-claims-he-was-falsely-accused-in-bar-brawl?module=HP_headlinesundisputedly
És ebben mi az ujdonság???egozo
Elnézést. Nem láttam,hogy volt 😊undisputedly
No problem 😉
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bb1aaf/article/titans-wr-britt-claims-he-was-falsely-accused-in-bar-brawl?module=HP_headlinesundisputedly
És ebben mi az ujdonság???egozo
Elnézést. Nem láttam,hogy volt 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
"Jó" előzmények a Bolts meccs elött. 7 meccse csak vereség, utoljára 1992-ben nyertünk, San Diegoban pedig 1990-ben. Mindkét esetben még Houston Oilers néven.... :/
A San Diego az egyetlen olyan csapat akit Fisher még nem vert meg, 0-6 a mérlege ellenük. A San Diego az a csapat, amely ellen a legrégebben tart a vereség szériánk.
Ennyi rossz előjel után, csak nyerhetünk... 😉
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bb1aaf/article/titans-wr-britt-claims-he-was-falsely-accused-in-bar-brawl?module=HP_headlinesundisputedly
És ebben mi az ujdonság???
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
sztem a győzelem azért jelentene sokat, mert azt mutatná, hogy olyan dologban tudtunk előrelépni, ami korábban egyáltalán nem ment, a Chargerstől nem csak sima vereséget szoktunk szenvedni, hanem nagyon csúnyán ki szoktunk kapni, mert egyetlen csapatrészünk sem tudott ellenük játszani, most bizionyíthatjuk, hogy ez már nem így van - ami óriási dolog volnarezső
A gond az, hogy a Steelers ellen sem tudtuk ezt bizonyítani, mert ott is egy probléma volt:mindenki tudta, hogy a Pittsburgh "félelmetes" védelme ellen játszunk. Szerintem ha ilyen játékot produkált volna ellenünk, mondjuk a JAX simán nyertünk volna...egozo
Azóta viszont eltelt megint egy kis idő, meglátjuk - az most mindenképpen jó nekünk, hogy ilyen balfácán volt eddig a Chargers, így sztem nem félünk tőlük annyira, mint alapesetben
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Rivers egyedülálló jelenség a ligában, én is utálom nagyon, nem szimpatikus, viszont ő nem fog megváltozni, a vereségek ellenére is marad ugyanilyen. ez egyértelműen a taktika része nála, ha sikerül vele felpiszkálni az ellent, elégedett, de ha nem, akkor sem törik össze, legközelebb ugyanezt csinálja, mindegy, hogy mennyire, és mennyiszer kap ki a csapata. - sztem egyetlen buktát sem fog fel pofára esésnek, a nagypofájúság benne van a playbookjában, azzal teljes meccse.
rezső
Egy idevágó cikk, nagyon bejön 😂

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/3588/nezz_vissza_debil
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
sztem a győzelem azért jelentene sokat, mert azt mutatná, hogy olyan dologban tudtunk előrelépni, ami korábban egyáltalán nem ment, a Chargerstől nem csak sima vereséget szoktunk szenvedni, hanem nagyon csúnyán ki szoktunk kapni, mert egyetlen csapatrészünk sem tudott ellenük játszani, most bizionyíthatjuk, hogy ez már nem így van - ami óriási dolog volnarezső
A gond az, hogy a Steelers ellen sem tudtuk ezt bizonyítani, mert ott is egy probléma volt:mindenki tudta, hogy a Pittsburgh "félelmetes" védelme ellen játszunk. Szerintem ha ilyen játékot produkált volna ellenünk, mondjuk a JAX simán nyertünk volna...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
így olvasva Young tavalyi Chargers elleni statisztikáját még durvább, mint amire emlékeztem:
Last December, Young was 8-of-21 for 89 yards with two interceptions and a passer rating of 11.9 in a 42-17 loss.
Most ezzel biztat mindenkit:
"That's in the past,'' Young said. "That's an old team, and we're a whole different team right now and looking forward to this game, definitely.''
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Rivers egyedülálló jelenség a ligában, én is utálom nagyon, nem szimpatikus, viszont ő nem fog megváltozni, a vereségek ellenére is marad ugyanilyen. ez egyértelműen a taktika része nála, ha sikerül vele felpiszkálni az ellent, elégedett, de ha nem, akkor sem törik össze, legközelebb ugyanezt csinálja, mindegy, hogy mennyire, és mennyiszer kap ki a csapata. - sztem egyetlen buktát sem fog fel pofára esésnek, a nagypofájúság benne van a playbookjában, azzal teljes meccse.
épp ezért ezzel nem kell foglalkozni, sztem már minden csapat megtanulta ezt.
sztem a győzelem azért jelentene sokat, mert azt mutatná, hogy olyan dologban tudtunk előrelépni, ami korábban egyáltalán nem ment, a Chargerstől nem csak sima vereséget szoktunk szenvedni, hanem nagyon csúnyán ki szoktunk kapni, mert egyetlen csapatrészünk sem tudott ellenük játszani, most bizionyíthatjuk, hogy ez már nem így van - ami óriási dolog volna