Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A másik. A Philly topicban mindnki Hobbsot szídja, hogy Britt mekkora bohócot csinált belőle. Ez igaz is. De azért visszanézve a lassításokat másokból is bohócot csinált, és akkor még nem is beszéltünk az edzők felelősségéről. De ez már legyen az Ő gondjuk.
Erre a futó játékra valamit ki kellene találni, bár VY mozgékonyságával, talán CJ-nek is több tere lesz. Mert szükség lenne rá...egozo
Hobbs megint szar volt, rengeteg múlt rajta. Britt igazából nem csinált extrát, megfutotta az útvonalait, majd elkapta, és beszáguldott vele a misstackle-t csináló ember mellett. Allen is újonc hibákat követett el, és Collint utána ezt ki is használta. Asante Samuel pedig már későn állt át Britt-re....
Futás pedig azért nem rossz, visszaesett, de még így is liga szinten top. Igaz, ellenünk nem ment, de iden a defense futás ellen brutális (ki vette Jones-Drew-t, CJ2K-t, Turner-t, Gore-t, egy teljes fantasy top 5 lassan; de majd AP is jön; statot csak a kisebb futók rontják, ott elnagyképüsködjük)

Egyébként azért jöttem: gratuláljak, győzött az erősebb csapat, bár sajnos ehhez kellettünk (mind ST, mind O#, mind D#, mind edzői részről).deny79
Most néztem meg ismét a 80yos TD-nt. Szerintem egyáltalán nem Hobbs hibája volt, nézzétek meg már rég nem az ő zónájában járt Britt, csak ő futott utána. Egyébként biztos nagyokat hibázott, nem tagadom, de nem hiszem, hogy rajta ment el a - vagy részünkről - jött vissza a meccs. A két fumbli legalább annyira kellett hozzá, sőt...
A futást meg nem kimondottan miattatok írtam. Mert megfogtátok, ez igaz, de milyen áron...Hanem azért, mert amikor CJ 100 fölé kerül valamelyik meccsen az sem az egyenletes teljesítmény miatt van, hanem, azért mert egy-két hosszú vágta sikerül, a -2-4 yardos többi 30 kísérlet mellett. És tavaly ebben az ügyben eléggé el voltunk kényeztetve, ezért nem értem mi van vele. Én azért gondolom, hogy a run blockkal lehet valami gond, az ellenfél 8-9 védőt a boxba taktikája mellett. Bár messze állok a szakértéstől, de elég nehéz elképzelni, hoyg CJ ennyit romlott volna, és az sem igaz, hogy jobban figyelnek rá. Tavaly az év második felében már éppen elég figyelmet kapott, mégis egyenletes jó teljesítménye volt, nem csak egy egy kiugró futás.egozo
Elég sok igazság van abban amit mondasz a futásainkról. Én se hinném hogy CJ romlott le ennyire. Valami a falban történhetett az utóbbi évekhez képest. A választ megmondom én, bárki bármit mond a falunk és a futásaink lelke, a csapatrész kapitánya, vezére Kevin Mawae volt. Meghát idén nagyot javultunk a passzokban is, nagyobb energiákat fektetünk oda is.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Nagyon tetszett a játékunk, Collins olyan nemes egyszerűséggel dobálta azokat a 30-40-50 yardos passzokat hogy nagyon meglepett a nyugodtsága; szerintem most elkapta a fonalat én hagynám őt egyenlőre bent :/ Britt elképesztő volt és innen is gratulálok neki 😊 CJ kicsit laposan teljesített de csak azért mert ezen a meccsen inkább passzorientation volt 😊
grat fiúk így tovább 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Oké, persze, nem csak Hobbs-on ment el, csak kezdeti idegeskedés után. Délután visszanéztem újra meccset, egész secondary azon az oldalon rossz volt.... Eagles általában zónázik, hát most az teljesen összeomlott. Fumble-k persze, ugyanúgy hibák voltak, meg az offense impotensége. Egyszerűen ennyi helyzetet büntetlenül nem lehet elszórakozni.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Még egy apróság Peter Kingtől:

"Factoid of the Week That May Interest Only Me

In the past 365 days, the Titans are 13-4 and the Broncos 4-13. A year ago today, Denver was 6-0 and Tennessee 0-6. You see which way each is heading. (Even weirder, the now-sinking Broncos beat the now-rising Titans 26-20 in Week 4 of 2010.)"

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A másik. A Philly topicban mindnki Hobbsot szídja, hogy Britt mekkora bohócot csinált belőle. Ez igaz is. De azért visszanézve a lassításokat másokból is bohócot csinált, és akkor még nem is beszéltünk az edzők felelősségéről. De ez már legyen az Ő gondjuk.
Erre a futó játékra valamit ki kellene találni, bár VY mozgékonyságával, talán CJ-nek is több tere lesz. Mert szükség lenne rá...egozo
Hobbs megint szar volt, rengeteg múlt rajta. Britt igazából nem csinált extrát, megfutotta az útvonalait, majd elkapta, és beszáguldott vele a misstackle-t csináló ember mellett. Allen is újonc hibákat követett el, és Collint utána ezt ki is használta. Asante Samuel pedig már későn állt át Britt-re....
Futás pedig azért nem rossz, visszaesett, de még így is liga szinten top. Igaz, ellenünk nem ment, de iden a defense futás ellen brutális (ki vette Jones-Drew-t, CJ2K-t, Turner-t, Gore-t, egy teljes fantasy top 5 lassan; de majd AP is jön; statot csak a kisebb futók rontják, ott elnagyképüsködjük)

Egyébként azért jöttem: gratuláljak, győzött az erősebb csapat, bár sajnos ehhez kellettünk (mind ST, mind O#, mind D#, mind edzői részről).deny79
Most néztem meg ismét a 80yos TD-nt. Szerintem egyáltalán nem Hobbs hibája volt, nézzétek meg már rég nem az ő zónájában járt Britt, csak ő futott utána. Egyébként biztos nagyokat hibázott, nem tagadom, de nem hiszem, hogy rajta ment el a - vagy részünkről - jött vissza a meccs. A két fumbli legalább annyira kellett hozzá, sőt...
A futást meg nem kimondottan miattatok írtam. Mert megfogtátok, ez igaz, de milyen áron...Hanem azért, mert amikor CJ 100 fölé kerül valamelyik meccsen az sem az egyenletes teljesítmény miatt van, hanem, azért mert egy-két hosszú vágta sikerül, a -2-4 yardos többi 30 kísérlet mellett. És tavaly ebben az ügyben eléggé el voltunk kényeztetve, ezért nem értem mi van vele. Én azért gondolom, hogy a run blockkal lehet valami gond, az ellenfél 8-9 védőt a boxba taktikája mellett. Bár messze állok a szakértéstől, de elég nehéz elképzelni, hoyg CJ ennyit romlott volna, és az sem igaz, hogy jobban figyelnek rá. Tavaly az év második felében már éppen elég figyelmet kapott, mégis egyenletes jó teljesítménye volt, nem csak egy egy kiugró futás.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
"Kenny Britt caught seven passes for 225 yards in the Titans' victory, the highest average by a player with at least seven receptions in one game in 23 years (32.1 yards per catch). Anthony Allen of the Redskins gained 255 yards on seven catches on the first weekend of play with replacement players during the players' strike of 1987 (36.4 yards per catch)."

és ami a védelmet illeti...

"The old bend-don’t-break defense is alive and well in Tennessee, which entered Week 7 No. 3 on our Bendability Index. The Titans have been especially Bendable against the Glamour Division, against whom they now sport a perfect 3-0 record.

The Eagles on Sunday picked up 21 first downs, forced three takeaways and faced goal-to-go three times. But they managed only one touchdown in their 37-19 loss at Tennessee.

In Week 5, a 34-27 win at Dallas, Tennessee allowed 511 yards and 25 first downs, but only three touchdowns.

In Week 3, a 29-10 win on the road against the Giants, it was 471 yards but just one TD allowed on defense.

In seven games this season, Tennesse has allowed just nine TDs, while forcing opponents to settle for 18 field goals. If the Titans keep it up, they’ll be in the playoffs for sure after a 5-2 start."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A másik. A Philly topicban mindnki Hobbsot szídja, hogy Britt mekkora bohócot csinált belőle. Ez igaz is. De azért visszanézve a lassításokat másokból is bohócot csinált, és akkor még nem is beszéltünk az edzők felelősségéről. De ez már legyen az Ő gondjuk.
Erre a futó játékra valamit ki kellene találni, bár VY mozgékonyságával, talán CJ-nek is több tere lesz. Mert szükség lenne rá...egozo
Hobbs megint szar volt, rengeteg múlt rajta. Britt igazából nem csinált extrát, megfutotta az útvonalait, majd elkapta, és beszáguldott vele a misstackle-t csináló ember mellett. Allen is újonc hibákat követett el, és Collint utána ezt ki is használta. Asante Samuel pedig már későn állt át Britt-re....
Futás pedig azért nem rossz, visszaesett, de még így is liga szinten top. Igaz, ellenünk nem ment, de iden a defense futás ellen brutális (ki vette Jones-Drew-t, CJ2K-t, Turner-t, Gore-t, egy teljes fantasy top 5 lassan; de majd AP is jön; statot csak a kisebb futók rontják, ott elnagyképüsködjük)

Egyébként azért jöttem: gratuláljak, győzött az erősebb csapat, bár sajnos ehhez kellettünk (mind ST, mind O#, mind D#, mind edzői részről).deny79
Hát, ehhez minidg kell a másik (jelen esetben ti) 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A másik. A Philly topicban mindnki Hobbsot szídja, hogy Britt mekkora bohócot csinált belőle. Ez igaz is. De azért visszanézve a lassításokat másokból is bohócot csinált, és akkor még nem is beszéltünk az edzők felelősségéről. De ez már legyen az Ő gondjuk.
Erre a futó játékra valamit ki kellene találni, bár VY mozgékonyságával, talán CJ-nek is több tere lesz. Mert szükség lenne rá...egozo
Hobbs megint szar volt, rengeteg múlt rajta. Britt igazából nem csinált extrát, megfutotta az útvonalait, majd elkapta, és beszáguldott vele a misstackle-t csináló ember mellett. Allen is újonc hibákat követett el, és Collint utána ezt ki is használta. Asante Samuel pedig már későn állt át Britt-re....
Futás pedig azért nem rossz, visszaesett, de még így is liga szinten top. Igaz, ellenünk nem ment, de iden a defense futás ellen brutális (ki vette Jones-Drew-t, CJ2K-t, Turner-t, Gore-t, egy teljes fantasy top 5 lassan; de majd AP is jön; statot csak a kisebb futók rontják, ott elnagyképüsködjük)

Egyébként azért jöttem: gratuláljak, győzött az erősebb csapat, bár sajnos ehhez kellettünk (mind ST, mind O#, mind D#, mind edzői részről).
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mindenesetre Rivers nekem az egyik legunszimpatikusabb játékos a ligában, nagyon nem örülnék neki, ha ellenünk is vigyoroghatna a végén. Pedig ellenünk általában megy neki, sajnos. 😕
Két dolog a meccsről, amit még senki nem említett. Hope óriásit hibázott az egy szem TD-jük elött. Mint egy rosszabb fajta újonc csak várta, hogy a labda, mint sültgalamb belerepüljön a kezébe, és annyira meglepődött, hogy egy Eaglesos játékos jött helyette, hogy a "szerelést", vagyis a hozzáérést is a 30 yardról jövő McRath csinálta meg helyette. Már itt megfordulhatott volna a meccs, ha ez pick és nem TD.
A másik. A Philly topicban mindnki Hobbsot szídja, hogy Britt mekkora bohócot csinált belőle. Ez igaz is. De azért visszanézve a lassításokat másokból is bohócot csinált, és akkor még nem is beszéltünk az edzők felelősségéről. De ez már legyen az Ő gondjuk.
Erre a futó játékra valamit ki kellene találni, bár VY mozgékonyságával, talán CJ-nek is több tere lesz. Mert szükség lenne rá...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Kár, hogy a San Diego nem NFC-s. 😕egozo
Az az igazán kár, hogy erősek, minket ráadásul meg szoktak vernirezső
Gyáva népnek nincs hazája! 😀 Úgyhogy nem kell félni a SD-tól ezerrel gyártják az ellenfeleiknek a turnovereket. Most is volt 3 Fumble-juk ebben igazán jók úgymond. 😀 A meccs előtt volt nekik 10 akkor mostmár 13 és ellenünk majd növekszik csak ez a szám!! 😀 😀 Én szerintem ha ezt a Philly-t sikerült megfélemlíteni, akkor a San Diego-t is sikerülni fog!NOrbyyyyy
Félelmről azért nincs szó, csak nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy a Chargers - a Cowboyshoz hasonlóan - a jövőben is minden meccsen elkalapálja saját magát. A 2-5 az erejük alapján nem volna reális, persze, ha még egy meccset várnak a megtáltosodással, az nekem tökéletesen jó lesz. 😀
A lényeg, hogy ellenük sztem késő lesz a negyedik negyedben tisztességesen játszani - azért abban bízhatunk, hogy Rivers egy-két passzát Griffék elcsenik, meg, hogy Babinék néhányszor elkapják Rivers "őszerénységét" 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kellett ez a győzelem, s egyre jobban fáj a Broncos elleni bukta (Most konkrétan ligaelsők lennénk)!!!
Mindegy, a védelem sztem is nagyon jó, és egyre jobb, egyre magabiztosabb. Minden kemény védelemtől félnek valamiért az ellenfelek, tőlünk sztem akkor kezdenek igazán rettegni, amikor a 25 yardosunkon belülre érnek, s mint tegnap is kiderült, van is miért.
Young esetében nekem egyértelmű volt, hogy nem lesz százas, mint ahogy a meccs után Fisher is azt mondta, hogy mindenkit meglepett milyen sokat javult, ezért is lett második számú QB (tehát sosem gondolták, hogy egyáltalán nevezhetik a meccsre). Egyébként, ha nincs az a 80 yardos TD (ami sztem Britt zseniális megmozdulásán kívül, a CB szerencsétlenekedésének, és nem Collins dobásának volt köszönhető) , s akkor pont nélkül maradunk, behozták volna Vince-t, mert, amit Kerry addig művelt, az kilátástalan volt.
Nagy siker - már-már sajnálom az NFC-eseket, amikor ellenünk kell játszaniuk 😂rezső
Kár, hogy a San Diego nem NFC-s. 😕egozo
Az az igazán kár, hogy erősek, minket ráadásul meg szoktak vernirezső
Gyáva népnek nincs hazája! 😀 Úgyhogy nem kell félni a SD-tól ezerrel gyártják az ellenfeleiknek a turnovereket. Most is volt 3 Fumble-juk ebben igazán jók úgymond. 😀 A meccs előtt volt nekik 10 akkor mostmár 13 és ellenünk majd növekszik csak ez a szám!! 😀 😀 Én szerintem ha ezt a Philly-t sikerült megfélemlíteni, akkor a San Diego-t is sikerülni fog!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kellett ez a győzelem, s egyre jobban fáj a Broncos elleni bukta (Most konkrétan ligaelsők lennénk)!!!
Mindegy, a védelem sztem is nagyon jó, és egyre jobb, egyre magabiztosabb. Minden kemény védelemtől félnek valamiért az ellenfelek, tőlünk sztem akkor kezdenek igazán rettegni, amikor a 25 yardosunkon belülre érnek, s mint tegnap is kiderült, van is miért.
Young esetében nekem egyértelmű volt, hogy nem lesz százas, mint ahogy a meccs után Fisher is azt mondta, hogy mindenkit meglepett milyen sokat javult, ezért is lett második számú QB (tehát sosem gondolták, hogy egyáltalán nevezhetik a meccsre). Egyébként, ha nincs az a 80 yardos TD (ami sztem Britt zseniális megmozdulásán kívül, a CB szerencsétlenekedésének, és nem Collins dobásának volt köszönhető) , s akkor pont nélkül maradunk, behozták volna Vince-t, mert, amit Kerry addig művelt, az kilátástalan volt.
Nagy siker - már-már sajnálom az NFC-eseket, amikor ellenünk kell játszaniuk 😂rezső
Pont ezt mondtam, hogy az nem Collins dobásán múlt, mert még vissza kellett lépnie Brittnek szerencse,hogy a CB benézte. (Collins dobása kb olyan volt mint boxban a parasztlengő: ha bejön padló, ha nem bukta 😂 😂 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Kellett ez a győzelem, s egyre jobban fáj a Broncos elleni bukta (Most konkrétan ligaelsők lennénk)!!!
Mindegy, a védelem sztem is nagyon jó, és egyre jobb, egyre magabiztosabb. Minden kemény védelemtől félnek valamiért az ellenfelek, tőlünk sztem akkor kezdenek igazán rettegni, amikor a 25 yardosunkon belülre érnek, s mint tegnap is kiderült, van is miért.
Young esetében nekem egyértelmű volt, hogy nem lesz százas, mint ahogy a meccs után Fisher is azt mondta, hogy mindenkit meglepett milyen sokat javult, ezért is lett második számú QB (tehát sosem gondolták, hogy egyáltalán nevezhetik a meccsre). Egyébként, ha nincs az a 80 yardos TD (ami sztem Britt zseniális megmozdulásán kívül, a CB szerencsétlenekedésének, és nem Collins dobásának volt köszönhető) , s akkor pont nélkül maradunk, behozták volna Vince-t, mert, amit Kerry addig művelt, az kilátástalan volt.
Nagy siker - már-már sajnálom az NFC-eseket, amikor ellenünk kell játszaniuk 😂rezső
Kár, hogy a San Diego nem NFC-s. 😕egozo
Az az igazán kár, hogy erősek, minket ráadásul meg szoktak verni
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Kellett ez a győzelem, s egyre jobban fáj a Broncos elleni bukta (Most konkrétan ligaelsők lennénk)!!!
Mindegy, a védelem sztem is nagyon jó, és egyre jobb, egyre magabiztosabb. Minden kemény védelemtől félnek valamiért az ellenfelek, tőlünk sztem akkor kezdenek igazán rettegni, amikor a 25 yardosunkon belülre érnek, s mint tegnap is kiderült, van is miért.
Young esetében nekem egyértelmű volt, hogy nem lesz százas, mint ahogy a meccs után Fisher is azt mondta, hogy mindenkit meglepett milyen sokat javult, ezért is lett második számú QB (tehát sosem gondolták, hogy egyáltalán nevezhetik a meccsre). Egyébként, ha nincs az a 80 yardos TD (ami sztem Britt zseniális megmozdulásán kívül, a CB szerencsétlenekedésének, és nem Collins dobásának volt köszönhető) , s akkor pont nélkül maradunk, behozták volna Vince-t, mert, amit Kerry addig művelt, az kilátástalan volt.
Nagy siker - már-már sajnálom az NFC-eseket, amikor ellenünk kell játszaniuk 😂rezső
Kár, hogy a San Diego nem NFC-s. 😕
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Kellett ez a győzelem, s egyre jobban fáj a Broncos elleni bukta (Most konkrétan ligaelsők lennénk)!!!
Mindegy, a védelem sztem is nagyon jó, és egyre jobb, egyre magabiztosabb. Minden kemény védelemtől félnek valamiért az ellenfelek, tőlünk sztem akkor kezdenek igazán rettegni, amikor a 25 yardosunkon belülre érnek, s mint tegnap is kiderült, van is miért.
Young esetében nekem egyértelmű volt, hogy nem lesz százas, mint ahogy a meccs után Fisher is azt mondta, hogy mindenkit meglepett milyen sokat javult, ezért is lett második számú QB (tehát sosem gondolták, hogy egyáltalán nevezhetik a meccsre). Egyébként, ha nincs az a 80 yardos TD (ami sztem Britt zseniális megmozdulásán kívül, a CB szerencsétlenekedésének, és nem Collins dobásának volt köszönhető) , s akkor pont nélkül maradunk, behozták volna Vince-t, mert, amit Kerry addig művelt, az kilátástalan volt.
Nagy siker - már-már sajnálom az NFC-eseket, amikor ellenünk kell játszaniuk 😂
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Azért senki ne üljön fel a Britt bandwagonra még, Hobbs valami überszar volt és még egyszer nem játszunk ilyen idiótákkal akik nem duplázzák be legalább a második TD után. Jó volt persze Britt nagyon de azért normál esetben iyeln teljesítményt nem tud ő még (remélem, hogy nincs igazam). Az viszont továbbra is aggasztó, hogy CJ-nek semmi helye. A fal szerintem sokat romlott, amellett persze, hogy tömi a boxot mindenki mint a libát. De CJ is ritkábban improvizál olyan szépeket, amiket tavaly megszoktunk), ma pl. McCoy csinált egy olyan playt, amit CJ szokott. Persze a számokkal olyan nagy baj nincs de azért nem olyan jók mint az kéne legyen. Mondjuk ha ezzel a passzjáték ilyen jó lesz akkor oké. Az pedig VY állapotáról sokat elmond, hogy Collins borzalmas kezdése ellenére is ülni hagytuk. Nincs még ő korántsem rendben.

A defense nekem egyre jobban tetszik. Lehet, hogy nyeljük a yardokat mert annyira nem vagyunk jók, de ha kell, odateszi magát az egység, ráadásul abszolút ballhawk-gyülekezet lett (Griff lassan megszolgálja azt az elsőkörös cetlit), + ugye az állandó nyomás. Pont ilyen kell ahhoz, hogy nerjünk, nem kell abszolút dominálni (persze az sem lenne rossz).

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egyszerűen érthetetlen, hogy mi történik a védelmünkkel amint odaengedik (mert ezt máshogy tényleg nem tudom értelmezni) az ellenfél támadóit a red zone-hoz. Szerintem az volt a döntő a meccsen, hogy két Collins hibát is helyre hoztak a turnoverekkel - különösen persze a 3 yardoson fumble volt nagyon nagy játék Jones részéről, aki hihetetlen ütemben lépett át a támadófalukon. Viszont a red zone-on kívül katasztrofális amit mutatni tudnak. Aztán szerencsére a negyedik negyedre úgy gondolták, hogy már az ellenfél 20 yardosánál is rendes védekezés lesz és vége is volt a meccsnek.
Britt remélem nem lesz kicsinyes és mindenféle peren kívül lerendezi ezt az ügyet, elég fura, hogy van egy elkapónk, akinek csak úgy oda lehet dobálni a labdát (mondjuk az Eagles ellene való védekezését sem értettem, de ez legyen az ő bajuk).

és mi kikaptunk ettől a Denvertől. brrrr.Titans
Mi meg megvertük azt a Raiderst 😀 nézzük úgy 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Egyszerűen érthetetlen, hogy mi történik a védelmünkkel amint odaengedik (mert ezt máshogy tényleg nem tudom értelmezni) az ellenfél támadóit a red zone-hoz. Szerintem az volt a döntő a meccsen, hogy két Collins hibát is helyre hoztak a turnoverekkel - különösen persze a 3 yardoson fumble volt nagyon nagy játék Jones részéről, aki hihetetlen ütemben lépett át a támadófalukon. Viszont a red zone-on kívül katasztrofális amit mutatni tudnak. Aztán szerencsére a negyedik negyedre úgy gondolták, hogy már az ellenfél 20 yardosánál is rendes védekezés lesz és vége is volt a meccsnek.
Britt remélem nem lesz kicsinyes és mindenféle peren kívül lerendezi ezt az ügyet, elég fura, hogy van egy elkapónk, akinek csak úgy oda lehet dobálni a labdát (mondjuk az Eagles ellene való védekezését sem értettem, de ez legyen az ő bajuk).

és mi kikaptunk ettől a Denvertől. brrrr.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyertünk és nem akármien hajrával! Csak a 4.negyedet láttam és pont az volt a lényeg. Ezt a meccset Britt nyerte meg nekünk, félelmetes mutatói vannak a srácnak 3TD 7 elkapás 225 yard!! Collins apó dobott 2 intit a 3 TD-je mellé nem valami jó statisztika, de nyertünk vele és az a lényeg! Fura nemtom mi van a defense-el csak 1 sack volt a meccsen, de volt 2 Fumble, 2 int és 1 int TD szóval végül is simán nyertünk.
Most meg megnézem a jövő heti ellenfelünket, hogy mire megy a New England ellen!!NOrbyyyyy
A simán az túlzás de azért Grat nálatok volt az X-faktor akarom mondani Britt faktor 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyertünk és nem akármien hajrával! Csak a 4.negyedet láttam és pont az volt a lényeg. Ezt a meccset Britt nyerte meg nekünk, félelmetes mutatói vannak a srácnak 3TD 7 elkapás 225 yard!! Collins apó dobott 2 intit a 3 TD-je mellé nem valami jó statisztika, de nyertünk vele és az a lényeg! Fura nemtom mi van a defense-el csak 1 sack volt a meccsen, de volt 2 Fumble, 2 int és 1 int TD szóval végül is simán nyertünk.
Most meg megnézem a jövő heti ellenfelünket, hogy mire megy a New England ellen!!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Na hát ez a 4. negyed mindenért kárpótolt.... 😊 Viszont amikor a 2. negyednél 3&14nél hagytuk Kolbot, hogy megfussa a first down-t na az nagyszerű volt. Ez után jött az a játék... amit Hope várta a kezébe hogy INT legyen, ha előre lép egyet meg is van de így... Egyértelmű, hogy Britt volt a legjobb, ha nincs az a 80 yardos TD akkor mehettünk volna zuhanyozni. Collins azt is szarul dobta amúgy, még szerencse, hogy a CB benézte 😀 . Kolbnak is volt vagy 3 olyan passza ami nagyon INT gyanús volt.
Na de lényeg a lényeg nyertünk!!!!! 😊 😛 Mehetünk a "szerény" Riversékhez 😀 de utálom... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ááá Collins kezd??? ne már :mad: bár ha megissza a meccs előtti adagját akk meglesz a 150 feletti passer rating 😂
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
remélem megtartjátok jó szokásotokat és végigveritek most már az egész NFC East-et azon belül ma este az eagles-t ! 😂ironroy
én is remélem, bár Collins lesz a kezdő QB-nk - kicsit félek 😐
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
remélem megtartjátok jó szokásotokat és végigveritek most már az egész NFC East-et azon belül ma este az eagles-t ! 😂
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hiányzók:
Philadelphia Eagles at Tennessee Titans

Philadelphia: QB Michael Vick (3rd QB), RB Jerome Harrison, WR DeSean Jackson, TE Clay Harbor, T Jason Peters, DT Brodrick Bunkley, LB Keenan Clayton, CB Trevard Lindley

Tennessee: QB Rusty Smith (3rd QB), WR Justin Gage, T Troy Kropog, G Ryan Durand, DT Tony Brown, LB Rennie Curran, CB Jason McCourty, S Robert Johnson