Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
http://espn.go.com/video/clip?id=5697080deny79
Ezek nagyon hülyék 😂
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://espn.go.com/video/clip?id=5697080
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Marianiról Montanaban egy hatalmas 10 láb magas babát állítottak fel. A tennesseanen megnézhetitek.
rezsőről nem tud valaki valamit? Már rég nem írt semmit.egozo
Rezső éppen útban van Floridába. 😂 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Marianiról Montanaban egy hatalmas 10 láb magas babát állítottak fel. A tennesseanen megnézhetitek.
rezsőről nem tud valaki valamit? Már rég nem írt semmit.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Gage out. Remélem Britt megint hozza magát. McCourty QUE. Verner jó helyettes, csak nincs harmadik CB-nk. Marks és Amano is questionable. Hariss lehet kipróbálhatja magát centerben is? Brown, Harris is probable. Mindketten játszani fognak szerintem. Kern nem edzett szombaton, remélem azért játszik majd, ő is PRB. Mintahogy CJ is.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Elég nagy a csend..... mindenki "készül" a meccsre, szabadnap kivéve, suli kilőve.... 😛 :cool: Go Titans!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Titans RB Johnson skips practice to rest sore thigh
ezmi? 😮Laki
Egyszerű - azt jelenti kapott 1 nap pluszpihenőt Fishertőliktriad
Sztem a kierősített rész jelentése a kérdés nem maga a hír...

Fájó,fáradt combot jelent kb. amit csak kicsit pihantetnie kell

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Titans RB Johnson skips practice to rest sore thigh
ezmi? 😮Laki
Egyszerű - azt jelenti kapott 1 nap pluszpihenőt Fishertől
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Egyébként Verner INT-je olyanra hasonlított, mint "sima" fociban a megelőző szerelés. Mikor látod, hogy kihez fog passzolni a védő és megelőzöd. Ezért nézett csak úgy az elkapó, hogy: ez meg honnan került ide? 😀pakesz
Nekem nagyon adta 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Titans RB Johnson skips practice to rest sore thigh
ezmi? 😮


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egyébként Verner INT-je olyanra hasonlított, mint "sima" fociban a megelőző szerelés. Mikor látod, hogy kihez fog passzolni a védő és megelőzöd. Ezért nézett csak úgy az elkapó, hogy: ez meg honnan került ide? 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Allred helyett Winborn vissza a keretbe. Gondoltam, hogy IR lesz belőle. A sérülés után elég furcsán mozgatta a karját, fejét. Remélem nincs maradandó gond nála.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó lenne megnézni egy meccset közösen a magyar Titans fanokkal. Vajon hányan lennénk? 😀 Biztos jó lenne :cool:pakesz
Hát a többiek nemtom hogy vannak vele de én tuti ott lennék. 😀NOrbyyyyy
Kicsit elszortan vagyunk: Tatabánya, Dömsöd, Szombathely,Hajdúszoboszló..... 😊 Gondolom Pest lenne a meccs nézés helye 😀 ha valamikor egyszer úgy alakulna 😊 Na jó inkább Nashville 😛pakesz
Hát csakis pest, de ha megnyerem az ötöst akkor megyünk Nashville-be! 😂 😂
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jó lenne megnézni egy meccset közösen a magyar Titans fanokkal. Vajon hányan lennénk? 😀 Biztos jó lenne :cool:pakesz
Hát a többiek nemtom hogy vannak vele de én tuti ott lennék. 😀NOrbyyyyy
Kicsit elszortan vagyunk: Tatabánya, Dömsöd, Szombathely,Hajdúszoboszló..... 😊 Gondolom Pest lenne a meccs nézés helye 😀 ha valamikor egyszer úgy alakulna 😊 Na jó inkább Nashville 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó lenne megnézni egy meccset közösen a magyar Titans fanokkal. Vajon hányan lennénk? 😀 Biztos jó lenne :cool:pakesz
Hát a többiek nemtom hogy vannak vele de én tuti ott lennék. 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezzel nem értek egyet. Faragó Ricsi nagyon jó sportriporter, jól is kommentálta a meccsünket. Például - ahogy Egozo már írta - neki VY megbízható teljesítménye ért többet, nem Romóé. Olivér tényleg hülyeségeket beszélt, de vannak más szakkomentátorok is, pech, hogy pont őt fogtuk ki. Szóval aki teheti, igenis nézzen magyar közvetítést. 😊Nandito
Jövő héten úgyis megint Titans meccs a tvben 😀egozo
Ricsivel nincs semmi gond, amikor elkezd ordítani az iszonyat 😀. Csak szólok előre ha Sanya lesz Ricsi társa a meccsünkön akkor is számíthatunk egy kis ércelődésre, ugyanis Sanya Maurice Jones-Drew fan.... na de mindegy mi meg CJ.... 😛 :cool:pakesz
Maximilien (=Bencsis Márk) lesz jövő kedd hajnalban.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jó lenne megnézni egy meccset közösen a magyar Titans fanokkal. Vajon hányan lennénk? 😀 Biztos jó lenne :cool:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
De lagalább nyerjünk, ha már éjszakázunk miatta 😀
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ezzel nem értek egyet. Faragó Ricsi nagyon jó sportriporter, jól is kommentálta a meccsünket. Például - ahogy Egozo már írta - neki VY megbízható teljesítménye ért többet, nem Romóé. Olivér tényleg hülyeségeket beszélt, de vannak más szakkomentátorok is, pech, hogy pont őt fogtuk ki. Szóval aki teheti, igenis nézzen magyar közvetítést. 😊Nandito
Jövő héten úgyis megint Titans meccs a tvben 😀egozo
Igen, hallottam, nagyon örülök neki! Csak az a baj, hogy hajnal 3 körül kezdődik, reggel meg meló... Lehet, hogy kéne egy fél nap szabi! 😊 Remélem kerülünk még a 22 órás sávba, az azért barátibb időpont!Nandito
Együtt érzek veled, én meg suliba mennék, de hát a délelőtti órákat kihagyom, a Titans meccs az Titans meccs 😊 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
ja, és általános tanulságként: nem kell magyarul nézni; de legalábbis fölösleges bosszankodni rajta.Titans
Ezzel nem értek egyet. Faragó Ricsi nagyon jó sportriporter, jól is kommentálta a meccsünket. Például - ahogy Egozo már írta - neki VY megbízható teljesítménye ért többet, nem Romóé. Olivér tényleg hülyeségeket beszélt, de vannak más szakkomentátorok is, pech, hogy pont őt fogtuk ki. Szóval aki teheti, igenis nézzen magyar közvetítést. 😊Nandito
Jövő héten úgyis megint Titans meccs a tvben 😀egozo
Igen, hallottam, nagyon örülök neki! Csak az a baj, hogy hajnal 3 körül kezdődik, reggel meg meló... Lehet, hogy kéne egy fél nap szabi! 😊 Remélem kerülünk még a 22 órás sávba, az azért barátibb időpont!

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
ja, és általános tanulságként: nem kell magyarul nézni; de legalábbis fölösleges bosszankodni rajta.Titans
Ezzel nem értek egyet. Faragó Ricsi nagyon jó sportriporter, jól is kommentálta a meccsünket. Például - ahogy Egozo már írta - neki VY megbízható teljesítménye ért többet, nem Romóé. Olivér tényleg hülyeségeket beszélt, de vannak más szakkomentátorok is, pech, hogy pont őt fogtuk ki. Szóval aki teheti, igenis nézzen magyar közvetítést. 😊Nandito
Jövő héten úgyis megint Titans meccs a tvben 😀egozo
Ricsivel nincs semmi gond, amikor elkezd ordítani az iszonyat 😀. Csak szólok előre ha Sanya lesz Ricsi társa a meccsünkön akkor is számíthatunk egy kis ércelődésre, ugyanis Sanya Maurice Jones-Drew fan.... na de mindegy mi meg CJ.... 😛 :cool:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem is ha tehetjük nézzük meg magyarul a meccseket a sport tv-n, már csak azért is mert nincsen annyi kibaszott reklám, mint az amerikaiaknál.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
ja, és általános tanulságként: nem kell magyarul nézni; de legalábbis fölösleges bosszankodni rajta.Titans
Ezzel nem értek egyet. Faragó Ricsi nagyon jó sportriporter, jól is kommentálta a meccsünket. Például - ahogy Egozo már írta - neki VY megbízható teljesítménye ért többet, nem Romóé. Olivér tényleg hülyeségeket beszélt, de vannak más szakkomentátorok is, pech, hogy pont őt fogtuk ki. Szóval aki teheti, igenis nézzen magyar közvetítést. 😊Nandito
Jövő héten úgyis megint Titans meccs a tvben 😀
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
ja, és általános tanulságként: nem kell magyarul nézni; de legalábbis fölösleges bosszankodni rajta.Titans
Ezzel nem értek egyet. Faragó Ricsi nagyon jó sportriporter, jól is kommentálta a meccsünket. Például - ahogy Egozo már írta - neki VY megbízható teljesítménye ért többet, nem Romóé. Olivér tényleg hülyeségeket beszélt, de vannak más szakkomentátorok is, pech, hogy pont őt fogtuk ki. Szóval aki teheti, igenis nézzen magyar közvetítést. 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Na engem meg akkor csapott meg az ideg mikor 4&2nél tovább ment a Dallas a következő drive meg TD..... :/pakesz
Csak hogy maradjon a nézettség, ne fulladjon unalomba a meccs 😀egozo
Nem mint, ha nagyon unalmas meccs lett volna. Én végig izgultam, gondolom nem csak én voltam így ezzel. Mikor Verner csak úgy "berepült a képbe"..... na akkor felkiáltottam 😀 😀 😀 Azért Olivér megmondta, hogy két INT-né nem lehet hibáztatni Romo-t .... ó hát persze, semmiért se szabad , elvileg ez "érthető" .

Meg azon akadtam ki, hogy vagy ötször elmondta Olivér hogy: eszméletlen, hogy ki tudja provokálni ezeket a szabálytalanságokat az ellenféllel szemben a Titans.... a többiek miért nem tudják?😀 Na meg hogy Fisher benne van a szabályalkotó bizottságban.... és akkor mi van? a többi edzőnek is ott van a szabálykönyv és olvasgassa 😊pakesz
Azt bezzeg nem vette észre a szakértő úr, hogy az INT után miért mutatták annyit Ball-t. Hát azért mert hozzáért a labdához, ami persze Verner érdemeiből nem von le semmit. 😊