Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Na engem meg akkor csapott meg az ideg mikor 4&2nél tovább ment a Dallas a következő drive meg TD..... :/pakesz
Csak hogy maradjon a nézettség, ne fulladjon unalomba a meccs 😀egozo
Nem mint, ha nagyon unalmas meccs lett volna. Én végig izgultam, gondolom nem csak én voltam így ezzel. Mikor Verner csak úgy "berepült a képbe"..... na akkor felkiáltottam 😀 😀 😀 Azért Olivér megmondta, hogy két INT-né nem lehet hibáztatni Romo-t .... ó hát persze, semmiért se szabad , elvileg ez "érthető" .

Meg azon akadtam ki, hogy vagy ötször elmondta Olivér hogy: eszméletlen, hogy ki tudja provokálni ezeket a szabálytalanságokat az ellenféllel szemben a Titans.... a többiek miért nem tudják?😀 Na meg hogy Fisher benne van a szabályalkotó bizottságban.... és akkor mi van? a többi edzőnek is ott van a szabálykönyv és olvasgassa 😊pakesz
Azt bezzeg nem vette észre a szakértő úr, hogy az INT után miért mutatták annyit Ball-t. Hát azért mert hozzáért a labdához, ami persze Verner érdemeiből nem von le semmit. 😊
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Ahogy múlt héten a csapat tudott veszteni, most az egész csapat kellett a győzelemhez is. Meg persze kellettek hozzá a Dallas hibái is, de ez legyen az ő bajuk. Ill. érdekes volt, hogy amikor nagyon kellett, akkor a számtalan hiba ellenére mindegyik csapatrész tudott hozni egy-egy nagy játékot.

A támadósor kb. úgy működött, ahogy kell, remélem jövő hétre azért visszatér Harris is és Amano is, bár szépen toltak a harmadik negyed kivételével az egész meccsen. CJ-nek talán jót is tett, hogy a szokásosnál kevesebb játékot volt fent, lassan ideje is, hogy beinduljon. VY jó volt, de azért elég sok elszórt labdája volt, meg tényleg futhatna néha - ill. nem értem, hogy hova tűntek az ő futására épülő játékok (egy kicsit olyan érzésem volt már nem is először, hogy a szezon végére, a csoportmeccsekre tartogatjuk ezeket; hát majd meglátjuk). Az elkapók meg végre elkaptak a "csak úgy feldobott" labdák közül néhányat...

A védőkön azért összejött már megint egy 400yd feletti QB és egy 100yd feletti RB, de végülis amíg a Red Zone def remekül működik, ill. kulcspozíciókban jönnek a turnoverek, meg sack-ek, addig végülis belefér; és azért a Dallas támadósoráról tudjuk, hogy képesek ilyenre; illetve kicsit előretekintve kijött, hogy mennyire vékony a secondary, 3WR ellen kb. esélyünk sincs érdemben követni őket, ill. az LB-knek komoly gondjaik vannak a TE-k lefedésével és a screen passzokat se tudtuk 5-8 yard előtt utolérni . Mind1, jöttek a turnoverek, amikor kellettek (de azért már második héten jön ki, hogy az első félidőben sokkal több sack-et csinálunk és a védelmünk nem tud újítani, amikor az ellenfél támadófala félidőben kiigazítja a dolgokat és alkalmazkodik a felállásainkhoz). Sokáig azt hittem képesek lesznek elveszteni a meccset - különösen, amikor a harmadik negyedben háromból három Dal támadás ért véget tul.képp ponto érő helyen (a TD, a kihagyott FG, meg az int az end zone-ban), miközben előrefele mi nem igazán jutottunk sehova.

A spec team persze nagyon nagyot játszott, elvégre megint 50yd feletti FG, meg Mariani visszahordásai is nagyon kellettek a győzelemhez. Ugyanakkor Bironasnak megint volt két elbaltázott kezdőrúgása, ill. volt 14 yardos puntunk is...

És akkor most jöhet az, hogy két jó meccset csinálunk egymás után.

ja, és általános tanulságként: nem kell magyarul nézni; de legalábbis fölösleges bosszankodni rajta.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Na engem meg akkor csapott meg az ideg mikor 4&2nél tovább ment a Dallas a következő drive meg TD..... :/pakesz
Csak hogy maradjon a nézettség, ne fulladjon unalomba a meccs 😀egozo
Nem mint, ha nagyon unalmas meccs lett volna. Én végig izgultam, gondolom nem csak én voltam így ezzel. Mikor Verner csak úgy "berepült a képbe"..... na akkor felkiáltottam 😀 😀 😀 Azért Olivér megmondta, hogy két INT-né nem lehet hibáztatni Romo-t .... ó hát persze, semmiért se szabad , elvileg ez "érthető" .

Meg azon akadtam ki, hogy vagy ötször elmondta Olivér hogy: eszméletlen, hogy ki tudja provokálni ezeket a szabálytalanságokat az ellenféllel szemben a Titans.... a többiek miért nem tudják?😀 Na meg hogy Fisher benne van a szabályalkotó bizottságban.... és akkor mi van? a többi edzőnek is ott van a szabálykönyv és olvasgassa 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lenne egy kérdésem: C. Johnson feje miért rángatózik mindig? Mi a betegsége? Tudja valaki?Sobri Jóska
Tourette szindróma a neve. Ez egy idegrendszeri betegség aminek ismétlődő akaratlan mozgások és hanghatások kísérnek. Egy ien betegséggel, mint ez az NFL sztár running back-jének lenni felér egy csodával.NOrbyyyyy
South Parkban is volt ilyen rész amikor Cartman Turetes volt, na az az a betegség!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lenne egy kérdésem: C. Johnson feje miért rángatózik mindig? Mi a betegsége? Tudja valaki?Sobri Jóska
Tourette szindróma a neve. Ez egy idegrendszeri betegség aminek ismétlődő akaratlan mozgások és hanghatások kísérnek. Egy ien betegséggel, mint ez az NFL sztár running back-jének lenni felér egy csodával.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 337 — #NoStress
Lenne egy kérdésem: C. Johnson feje miért rángatózik mindig? Mi a betegsége? Tudja valaki?

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Na engem meg akkor csapott meg az ideg mikor 4&2nél tovább ment a Dallas a következő drive meg TD..... :/pakesz
Csak hogy maradjon a nézettség, ne fulladjon unalomba a meccs 😀
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Na engem meg akkor csapott meg az ideg mikor 4&2nél tovább ment a Dallas a következő drive meg TD..... :/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Megnéztem újra a meccset. Most döbbentem rá, hogy az első TD-nél ez az okostojás off pass interferencet látott? Két lehetőség: vagy vak, vagy inkább sakkot kéne szakértenie 😀
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
:/
Te rendezted a műsort? Pont ilyeneket mondott 😀 És a végén azt mondta, Young jobban játszott, mint Romo. Nagyot nőtt a szememben!!!! Nem úgy a jólfésültke mellette, akinek egy 3 intes QB jobb, mint aki solid teljesítményt nyújt. Az ürge "nagy" szakértő, ennyi erővel inkáb innen kéne valakit beültetni. Azt mondja, hogy mekkora mák volt az első TD, és a Dallasnak meg a hosszú, az tudatos játék. Hát végül is, csak Mouton és Griffin együttes hibája kellett, hogy pick helyett TD legyen. Az az ürge nagyon unszimpatikus volt... 😉egozo
Na hát így tippelni, minden bejött , Young passz, Britt elkapás, Babin sack, ráadásul kettőt mondtam, az is bejött.... Legközelebb is így kellene jósolni 😀pakesz
Vedd úgy, hogy meg vagy bízva a Titans házi jós szerepével 😀egozo
Oké 😛 bár lehet kicsit pihentetem a dolgot, nehogy itt eltoljam a jóslást aztán meg kapom az osztást 😀 Na azért előre tekintek.....Jaguars.... (azért legalább a mixem jönne így be 😀 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
:/
Na és reménykedjünk, hogy azt fogjuk hallani magyarul, hogy : Young, micsoda passz, TD!!!! vagy : elképesztő elkapás ,Britt 😊 na és még........ Babin , micsoda sack 😀 Reméljük Ricsi ilyeneket fog mondani 😛 😊pakesz
Te rendezted a műsort? Pont ilyeneket mondott 😀 És a végén azt mondta, Young jobban játszott, mint Romo. Nagyot nőtt a szememben!!!! Nem úgy a jólfésültke mellette, akinek egy 3 intes QB jobb, mint aki solid teljesítményt nyújt. Az ürge "nagy" szakértő, ennyi erővel inkáb innen kéne valakit beültetni. Azt mondja, hogy mekkora mák volt az első TD, és a Dallasnak meg a hosszú, az tudatos játék. Hát végül is, csak Mouton és Griffin együttes hibája kellett, hogy pick helyett TD legyen. Az az ürge nagyon unszimpatikus volt... 😉egozo
Na hát így tippelni, minden bejött , Young passz, Britt elkapás, Babin sack, ráadásul kettőt mondtam, az is bejött.... Legközelebb is így kellene jósolni 😀pakesz
Vedd úgy, hogy meg vagy bízva a Titans házi jós szerepével 😀
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
:/
Teljesen egyetértek, de ha már van tv-s közvetítés azt ki kell használni, mert a netes adás nem mindig folyamatos, mert akad vagy a link nem jó ienek.NOrbyyyyy
Na és reménykedjünk, hogy azt fogjuk hallani magyarul, hogy : Young, micsoda passz, TD!!!! vagy : elképesztő elkapás ,Britt 😊 na és még........ Babin , micsoda sack 😀 Reméljük Ricsi ilyeneket fog mondani 😛 😊pakesz
Te rendezted a műsort? Pont ilyeneket mondott 😀 És a végén azt mondta, Young jobban játszott, mint Romo. Nagyot nőtt a szememben!!!! Nem úgy a jólfésültke mellette, akinek egy 3 intes QB jobb, mint aki solid teljesítményt nyújt. Az ürge "nagy" szakértő, ennyi erővel inkáb innen kéne valakit beültetni. Azt mondja, hogy mekkora mák volt az első TD, és a Dallasnak meg a hosszú, az tudatos játék. Hát végül is, csak Mouton és Griffin együttes hibája kellett, hogy pick helyett TD legyen. Az az ürge nagyon unszimpatikus volt... 😉egozo
Na hát így tippelni, minden bejött , Young passz, Britt elkapás, Babin sack, ráadásul kettőt mondtam, az is bejött.... Legközelebb is így kellene jósolni 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Brett Kernről feledkeztem meg. Őt a Broncos azért vágta ki, mert erős a lába, de esze nincsa punthoz. Hát nálunk érdekes módon lett. Nagyon jókat rugdos. Mondjuk ehhez az ST csapat is kell, de jó punt nélkül ez nem érne semmit.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyértelműen ez a meccse volt eddig a legjobb a Titansnek. Örültem, hogy VY jól dobálózott, bár egyesek szerint ezeknek a fele átlagban INT és nagy mákunk volt. Ez marhaság, de ki törődik ezzel a lényeg hogy mi nyertünk. Azt mondom, hogy egyedül a védelem bizonytalankodott néha amúgy ők is állatok voltak.A többi csapatrész is nagyon jól működött. A védőfal, VY, CJ, Mariani, Verner, Griff ők mind zálogai a tegnapi győzelmünknek. Király volt. A Jacks ellen is hasonlókat várok és ismét a tv-ben.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Fantasztikus meccs volt egy fantasztikus győzelemmel! 😀 Muszáj áradoznom, szenzációsan játszottunk. Nem is hittem el, milyen passzokat dobál VY! Meg az elkapók, amit Washington és Britt lehúzott, hú, most is kiráz a hideg. A védőkről már nem is tudom, mit írjak. Az első félidőben rengeteg sack-et csináltak, nem is tudtam, hogy vezetjük ezt a listát! 😛 Ráadásul a második félidőben, mikor bekezdett a Dallas, nagyon kellett hogy FG-n tartsuk Romoékat, meg is tették. (Az már csak hab volt a tortán, hogy az FG kimaradt.) Lehet, hogy túlzok, de a végén Verner nyerte meg a meccset. Nem láttam minden mérkőzésünket, de eddig nálam ez az év INT-je! :cool:

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Zseniális meccs volt, ami persze nem azt jelenti, hogy végig zseniálisan játszottunk volna, viszont szerintem egyértelműáen megérdemeltük a győzelmet. Úgy tudtunk nyerni, hogy a leggyengébb emberünk Finnegan volt. Nem tudom, mi volt Corttal, egyszerűen nem tudott mit kezdeni Williamsszel, aki nyilván jóval magasabb nála, ettől függetlenül a TD-nál nem ez számított például, okáig nézte a WR-t, ha fél másodperccel hamarabb fordul a labda felé, minimum szerel, de szerintem az int is benne volt.
Egyébként jól játszottunk, a védő fal, Verner és Hope, nu meg Tulloch is király volt. McGrath is megfelelően játszott ilyen hosszú kihagyás után, míg Witherspoon az utolsó két drive-ban mentette meg a meccsét (korábban Wittenről csúnyán lemaradt). CJ-nek ez volt az első igazán jó meccse idén, s ehhez kellett a passz játék erősítése. Young játszott már sokkal jobban is, volt egy pár buta dobása, de azért nem volt rossz. A támadófalunk is jól játszott, le a kalappal Velasco előtt le a kalappal, kiét gyors bünti után gyönyörűen összekapta magát. A spec team Marianival az élen király volt
A kommentárról csak annyit, hogy az Olivér nevű emberről már korábban is kiderült számomra, hogy nem szereti Youngot, most pedig az is, hogy nem csupán őt, de a Titanst sem. Olyan dolgokat mondott, hogy ketté állt a fülem, a legdurvább az volt, amikor Fishert kezdte kritizálni, mert hevesen integetett, amiért nem nézték vissza Williams pálya melletti szaladgálását. Ráadásul többször arra utaltak, hogy minket nyomnak a bírók, amiért Fish a szabályalkotó bizottság tagja - ekkora marhaságot még nem hallottam. Valszeg azért mi kaptuk a legtöbb pénzbüntetést, mert nyomnak minket, meg persze azért kaptunk olyan sárga zászlókat, amiknek semmi köze nem volt a szabálytalansághoz (pl. Marks büntetése a múlt héten), s azért nem dobtak a bírók sárgát, amikor Harrisonék fejjel leelé vágták földhöz Youngot a Steelers ellen - és még sorolhatnám.
Arról nem beszélve, hogy szerinte Romo csodálatosan játszott "csak hát benne van a rizikó a játékában", míg Young minden második dobásának interceptionnek kellett volna lennie
A másik, amin felment bennem a pumpa, hogy szerinte minden WR-ünk szabálytalankodott elkapás, vagy elkapás kísérlet előtt. - Csak halkan jegyezném meg, hogy az első félidőben még legalább kétszer kellett volna pass interference-et dobni a Cowboys ellen.
Úgy érzem megérdemelten nyertünk, a Cowboys a második félidő hajrájában kezdett el jól játszani, de hiába egyenlítettek a fordulás után mindig volt válaszunk. (s ha a szünet előtt van egy jobb kameraállás, elveszik Willikams catchét, s nincs miről beszélni)
Jövő hétfőn megint TV-ben 😊 A Jaguars ellen is győzelmet várok.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A védelem ok, csak Moutont nem kéne a csapat közelébe engedni, ha nem az ST van fent. Griff sajnos kicsit szürkébb volt mint eddig, és Cortland sem azt hozta, amit vártunk tőle, valami nincs rendben vele... A fal zseniális, az LB-k, jók voltak. Tulluch egyre jobban felnő a feladathoz.
Marianival végre van visszahordonk.
VY és CJ, vagyis a passz és a futás szépen arányban volt egymással. Kicsit sajnálom, hogy Youngból egyre jobban zseb QB-t akarnak csainálni. Mégha van területe, akkor sem mer elindulni, mintha minden futott yardért bünti járna az edzőktől. Velasco a kezdeti idegessége után hozta magát, annyira, hogy a végén - Amano sérülése után - már centert játszott. Jól. Durand volt a LG. Természetesen a szakértők ebből semmit nem vettek észre. 😉
Összegezve, a győzelmet nem kell megmagyarázni, és az első félidő vége és a második elejét kivéve sokkal jobbak voltunk. Megérdemelt győzelem. Jó előjelekkel megyünk Jacksonville-be.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
:/
Én sem vagyok perfekt, de attól még néha jobb hang nélkül, mint magyarul. 😉egozo
Teljesen egyetértek, de ha már van tv-s közvetítés azt ki kell használni, mert a netes adás nem mindig folyamatos, mert akad vagy a link nem jó ienek.NOrbyyyyy
Na és reménykedjünk, hogy azt fogjuk hallani magyarul, hogy : Young, micsoda passz, TD!!!! vagy : elképesztő elkapás ,Britt 😊 na és még........ Babin , micsoda sack 😀 Reméljük Ricsi ilyeneket fog mondani 😛 😊pakesz
Te rendezted a műsort? Pont ilyeneket mondott 😀 És a végén azt mondta, Young jobban játszott, mint Romo. Nagyot nőtt a szememben!!!! Nem úgy a jólfésültke mellette, akinek egy 3 intes QB jobb, mint aki solid teljesítményt nyújt. Az ürge "nagy" szakértő, ennyi erővel inkáb innen kéne valakit beültetni. Azt mondja, hogy mekkora mák volt az első TD, és a Dallasnak meg a hosszú, az tudatos játék. Hát végül is, csak Mouton és Griffin együttes hibája kellett, hogy pick helyett TD legyen. Az az ürge nagyon unszimpatikus volt... 😉
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Külön örülök Verner INT-jének és a 9 tkl-s is jó eredmény szép teljesítmény!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Na ennek a meccsnek most nagyon örülök!
Jólvan srácok


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Gratula!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hátha vki nem a honlapon nézi.



TENNESSEE TITANS INACTIVES
#11 QB Rusty Smith (3rd QB)
#12 WR Justin Gage
#30 CB Jason McCourty
#32 S Robert Johnson
#53 LB Rennie Curran
#64 G Leroy Harris
#66 T Mike Otto
#94 DT Sen'Derrick Marks

Lineup Changes
#18 Kenny Britt starts at WR in place of #12 Justin Gage
#61 Fernando Velasco starts at LG in place of #64 Leroy Harris
#51 Gerald McRath starts at OLB in place of #52 Jamie Winborn (released)

DALLAS COWBOYS INACTIVES
#7 QB Stephen McGee (3rd QB)
#36 S Michael Hamlin
#44 FB Chris Gronkowski
#59 LB Brandon Williams
#67 C Phil Costa
#76 T Sam Young
#79 T Robert Brewster
#95 DE Sean LissemoreTitans
Csak reménykedhetünk, hogy Velasco megállja majd a helyét, Britt-ben is látok kételyeket, McRath-ban viszont nagyon bízom remélem nagyon állat lesz a meccsen!
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
hátha vki nem a honlapon nézi.



TENNESSEE TITANS INACTIVES
#11 QB Rusty Smith (3rd QB)
#12 WR Justin Gage
#30 CB Jason McCourty
#32 S Robert Johnson
#53 LB Rennie Curran
#64 G Leroy Harris
#66 T Mike Otto
#94 DT Sen'Derrick Marks

Lineup Changes
#18 Kenny Britt starts at WR in place of #12 Justin Gage
#61 Fernando Velasco starts at LG in place of #64 Leroy Harris
#51 Gerald McRath starts at OLB in place of #52 Jamie Winborn (released)

DALLAS COWBOYS INACTIVES
#7 QB Stephen McGee (3rd QB)
#36 S Michael Hamlin
#44 FB Chris Gronkowski
#59 LB Brandon Williams
#67 C Phil Costa
#76 T Sam Young
#79 T Robert Brewster
#95 DE Sean Lissemore

több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Én sem vagyok perfekt, de attól még néha jobb hang nélkül, mint magyarul. 😉egozo
Teljesen egyetértek, de ha már van tv-s közvetítés azt ki kell használni, mert a netes adás nem mindig folyamatos, mert akad vagy a link nem jó ienek.NOrbyyyyy
Na és reménykedjünk, hogy azt fogjuk hallani magyarul, hogy : Young, micsoda passz, TD!!!! vagy : elképesztő elkapás ,Britt 😊 na és még........ Babin , micsoda sack 😀 Reméljük Ricsi ilyeneket fog mondani 😛 😊pakesz
Úgy legyen, ezt mind sorjában hallani akarom (vagyis akarjuk)! 😀 Egyébként a némítás jó módszer, de azt se szeretem, hogy az amcsik rengeteget reklámoznak. A Sport tévén csak a szünetekben van reklám. 😛 Amúgy a felvezetés már 21.45-kor elkezdődik. Go Titans!

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egyszer már írtam, de hátha akkor valaki nem olvasta: a Sport2 tévé 22.15-től élőben adja a meccsünket. Angolból nem vagyok túl jó, ezért jobban szeretem Ricsiék közvetítéseit, ha még olykor hülyeséget is mondanak! 😊Nandito
Én sem vagyok perfekt, de attól még néha jobb hang nélkül, mint magyarul. 😉egozo
Teljesen egyetértek, de ha már van tv-s közvetítés azt ki kell használni, mert a netes adás nem mindig folyamatos, mert akad vagy a link nem jó ienek.NOrbyyyyy
Na és reménykedjünk, hogy azt fogjuk hallani magyarul, hogy : Young, micsoda passz, TD!!!! vagy : elképesztő elkapás ,Britt 😊 na és még........ Babin , micsoda sack 😀 Reméljük Ricsi ilyeneket fog mondani 😛 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks