Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nagyon tetszik amit Dave Ball mondott Ortonról: Egy panaszkodó, bőgős babának nevezte 😂 Talált, süllyedt...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egyenlőre 54-en vagyunk, úgy tűnik a Denveri gyenge játékunk miatt az NFL ezt engedélyezte nekünk 😀egozo
Jaja😀 De azért hamarosan benyögik majd hogy Rusty Smith mehet a levesbe😀NOrbyyyyy
Szerintem is neki van a legnagyobb esélye.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyenlőre 54-en vagyunk, úgy tűnik a Denveri gyenge játékunk miatt az NFL ezt engedélyezte nekünk 😀egozo
Jaja😀 De azért hamarosan benyögik majd hogy Rusty Smith mehet a levesbe😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egyenlőre 54-en vagyunk, úgy tűnik a Denveri gyenge játékunk miatt az NFL ezt engedélyezte nekünk 😀
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
McRath visszatér, remélem ebből profitálhatunk, meg abban is reménykedem, hogy a "szokásos" WR screen passzait Romonak kiiktatjuk. Nem nézem ezer éve az NFL-t de amikor Dallas meccset láttam sok WR screen jellemezte a játékot. Na mondjuk ez lehet sok csapatnál így van, csak nekem pont a Dallasnál tünt fel. 😀 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Brittel és Washingtonnal alapvetően nincs bajom, de előbbi még mindig nem teljesen kész elkapó, ugyan nagyon kiváló megmozdulásai vannak, s úgy tűnik Vince szereti is őt, ám ezek mellett hajlamos a hibára (vasárnap a hajrában szinte mindenki szerint illett volna elkapnia a labdát, s akkor...) Nate is jó, szimpatikus, de meg vannak a határai. Az igazi baj pedig, hogy olyan nincsen, aki mellettük igazi segítség lenne, márpedig nagyon kéne valaki.
Nagy a nyomás Fisheréken, és szinte biztosan változtatni fognak a play hívásokon, nagyobb terhet raknak Vince-re, de mint azt Glennon is írja a tennesseanen, az még kevés ha ő jól játszik, az elkapóknak fel kell nőniük a feladathoz. Bizony a Denver ellen is volt legalább három passz, amit elejtettek, vagy a kezeik között ment el mint Britt esetében is a végén. Nem beszélve arról, hogy az még csak az alap, hogy a pontos dobásokat elkapják, esetenként bravúr is kellrezső
Britt várományos volt a kezdő posztra, de olyan "csodás" előszezont futott, hogy végül maradt Gage és Washington. Elég kevés olyan csapatot ismerek, ahol Ők kezdők lehetnének. Jó lenne egy jó WR persze, csak az a baj, hogy kicsit későn gondolkodnánk. Sok esély volt egy két jobb szabadügynököt megszerezni, még a szezon elött is ott volt pl Husi, akit a seattle tett ki, vagy akár lehetett volna egy szerencsésebb választás a drafton is, de mostanra nem nagyon találni olyan elkapót, aki nem csak tölteléknek lenne jó.egozo
Igazából a Moss körüli hírek generálták a felvetést, ezért gondoltam, hogy nálunk is meg lehetne próbálkozni vmi trade-del (igazából nem tudom mikor jár le a határidő a trade-ekre, de valszeg mostanában)rezső
Asszem 6. hét a trade deadline.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Morgan helyett már fel is vettünk egy DT-t, szóval ott nem lesz cut...

Titans
Az a DT ugye Amon Gordon, aki utoljára 2008-ban nálunk játszott éles meccset. Hát előlegezem a bizalmat, de azért egy kis fenntartásom van, ezzel a választással kapcsolatban...bár ne legyen igazam.
Gage-vel egyébként mi van? Nem olvastam, hogy megsérült volna.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ott van Britt. Csak ki kéne használni. Ő egy elég jó WR.visi_b
Brittel és Washingtonnal alapvetően nincs bajom, de előbbi még mindig nem teljesen kész elkapó, ugyan nagyon kiváló megmozdulásai vannak, s úgy tűnik Vince szereti is őt, ám ezek mellett hajlamos a hibára (vasárnap a hajrában szinte mindenki szerint illett volna elkapnia a labdát, s akkor...) Nate is jó, szimpatikus, de meg vannak a határai. Az igazi baj pedig, hogy olyan nincsen, aki mellettük igazi segítség lenne, márpedig nagyon kéne valaki.
Nagy a nyomás Fisheréken, és szinte biztosan változtatni fognak a play hívásokon, nagyobb terhet raknak Vince-re, de mint azt Glennon is írja a tennesseanen, az még kevés ha ő jól játszik, az elkapóknak fel kell nőniük a feladathoz. Bizony a Denver ellen is volt legalább három passz, amit elejtettek, vagy a kezeik között ment el mint Britt esetében is a végén. Nem beszélve arról, hogy az még csak az alap, hogy a pontos dobásokat elkapják, esetenként bravúr is kellrezső
Britt várományos volt a kezdő posztra, de olyan "csodás" előszezont futott, hogy végül maradt Gage és Washington. Elég kevés olyan csapatot ismerek, ahol Ők kezdők lehetnének. Jó lenne egy jó WR persze, csak az a baj, hogy kicsit későn gondolkodnánk. Sok esély volt egy két jobb szabadügynököt megszerezni, még a szezon elött is ott volt pl Husi, akit a seattle tett ki, vagy akár lehetett volna egy szerencsésebb választás a drafton is, de mostanra nem nagyon találni olyan elkapót, aki nem csak tölteléknek lenne jó.egozo
Igazából a Moss körüli hírek generálták a felvetést, ezért gondoltam, hogy nálunk is meg lehetne próbálkozni vmi trade-del (igazából nem tudom mikor jár le a határidő a trade-ekre, de valszeg mostanában)
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Háát nagyon elkéne a jó WR igen. Hawkins Gage helyett őszintén nem is értem szerintem ő nem megoldás a problémára én biztos nem tenném csapatba és megkockáztatom hogy rajtunk kívül nem igen sok csapatba kerülne be. Draftoltunk két WR-t, használni is kéne őket.NOrbyyyyy
Ott van Britt. Csak ki kéne használni. Ő egy elég jó WR.visi_b
Brittel és Washingtonnal alapvetően nincs bajom, de előbbi még mindig nem teljesen kész elkapó, ugyan nagyon kiváló megmozdulásai vannak, s úgy tűnik Vince szereti is őt, ám ezek mellett hajlamos a hibára (vasárnap a hajrában szinte mindenki szerint illett volna elkapnia a labdát, s akkor...) Nate is jó, szimpatikus, de meg vannak a határai. Az igazi baj pedig, hogy olyan nincsen, aki mellettük igazi segítség lenne, márpedig nagyon kéne valaki.
Nagy a nyomás Fisheréken, és szinte biztosan változtatni fognak a play hívásokon, nagyobb terhet raknak Vince-re, de mint azt Glennon is írja a tennesseanen, az még kevés ha ő jól játszik, az elkapóknak fel kell nőniük a feladathoz. Bizony a Denver ellen is volt legalább három passz, amit elejtettek, vagy a kezeik között ment el mint Britt esetében is a végén. Nem beszélve arról, hogy az még csak az alap, hogy a pontos dobásokat elkapják, esetenként bravúr is kellrezső
Britt várományos volt a kezdő posztra, de olyan "csodás" előszezont futott, hogy végül maradt Gage és Washington. Elég kevés olyan csapatot ismerek, ahol Ők kezdők lehetnének. Jó lenne egy jó WR persze, csak az a baj, hogy kicsit későn gondolkodnánk. Sok esély volt egy két jobb szabadügynököt megszerezni, még a szezon elött is ott volt pl Husi, akit a seattle tett ki, vagy akár lehetett volna egy szerencsésebb választás a drafton is, de mostanra nem nagyon találni olyan elkapót, aki nem csak tölteléknek lenne jó.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Gage újabb sérülésével Hawkins újra csapatban lesz. tudom, hogy futócsapat vagyunk, viszont lassan mindenki rájön, hogy változtatni kell, s talán nem ártana egy erősebb WR-sor. szerintetek nem lenne megoldás WR-t szerezni valahonnan?rezső
Háát nagyon elkéne a jó WR igen. Hawkins Gage helyett őszintén nem is értem szerintem ő nem megoldás a problémára én biztos nem tenném csapatba és megkockáztatom hogy rajtunk kívül nem igen sok csapatba kerülne be. Draftoltunk két WR-t, használni is kéne őket.NOrbyyyyy
Ott van Britt. Csak ki kéne használni. Ő egy elég jó WR.visi_b
Brittel és Washingtonnal alapvetően nincs bajom, de előbbi még mindig nem teljesen kész elkapó, ugyan nagyon kiváló megmozdulásai vannak, s úgy tűnik Vince szereti is őt, ám ezek mellett hajlamos a hibára (vasárnap a hajrában szinte mindenki szerint illett volna elkapnia a labdát, s akkor...) Nate is jó, szimpatikus, de meg vannak a határai. Az igazi baj pedig, hogy olyan nincsen, aki mellettük igazi segítség lenne, márpedig nagyon kéne valaki.
Nagy a nyomás Fisheréken, és szinte biztosan változtatni fognak a play hívásokon, nagyobb terhet raknak Vince-re, de mint azt Glennon is írja a tennesseanen, az még kevés ha ő jól játszik, az elkapóknak fel kell nőniük a feladathoz. Bizony a Denver ellen is volt legalább három passz, amit elejtettek, vagy a kezeik között ment el mint Britt esetében is a végén. Nem beszélve arról, hogy az még csak az alap, hogy a pontos dobásokat elkapják, esetenként bravúr is kell
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Gage újabb sérülésével Hawkins újra csapatban lesz. tudom, hogy futócsapat vagyunk, viszont lassan mindenki rájön, hogy változtatni kell, s talán nem ártana egy erősebb WR-sor. szerintetek nem lenne megoldás WR-t szerezni valahonnan?rezső
Háát nagyon elkéne a jó WR igen. Hawkins Gage helyett őszintén nem is értem szerintem ő nem megoldás a problémára én biztos nem tenném csapatba és megkockáztatom hogy rajtunk kívül nem igen sok csapatba kerülne be. Draftoltunk két WR-t, használni is kéne őket.NOrbyyyyy
Ott van Britt. Csak ki kéne használni. Ő egy elég jó WR.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gage újabb sérülésével Hawkins újra csapatban lesz. tudom, hogy futócsapat vagyunk, viszont lassan mindenki rájön, hogy változtatni kell, s talán nem ártana egy erősebb WR-sor. szerintetek nem lenne megoldás WR-t szerezni valahonnan?rezső
Háát nagyon elkéne a jó WR igen. Hawkins Gage helyett őszintén nem is értem szerintem ő nem megoldás a problémára én biztos nem tenném csapatba és megkockáztatom hogy rajtunk kívül nem igen sok csapatba kerülne be. Draftoltunk két WR-t, használni is kéne őket.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Gage újabb sérülésével Hawkins újra csapatban lesz. tudom, hogy futócsapat vagyunk, viszont lassan mindenki rájön, hogy változtatni kell, s talán nem ártana egy erősebb WR-sor. szerintetek nem lenne megoldás WR-t szerezni valahonnan?
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Morgan helyett már fel is vettünk egy DT-t, szóval ott nem lesz cut...

Néhány képet feltöltöttem itt a galériába, remélem ott mindenkinek könnyen hozzáférhető. Egyébként ez is érdekes volt, hogy nagyon terveztem, hogy minden meg lesz örökítve, meg majd kattogtatok össze-vissza és persze össze is jött vagy 60 kép a stadionban, aminek kb. a kétharmada a pályáról készült, meg néhány videó is; de azt hittem, hogy sokkal több lesz, egyszerűen, ahogy jöttek a játékok nem tudtam a fotózásra figyelni.
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=193


Aki csak a hallotta, hogy honnan jöttünk persze jól meglepődött, de valószínű mondhattuk volna, hogy a Marsról és annak helyéről talán pontosabb elképzelésük lett volna - mondjuk kb. olyan, mintha vki Mo-on azt mondaná, hogy Wisconsinból jött; hát assz'em az átlagmagyarnak elég nagyot kellene tenyerelnie egy USA térképen, hogy rábökjön..; illetve azért enyhítettük a csodálatot azzal, hogy valójában csak Virginiából jöttünk úgyhogy csak kb. 700mérföldet kellett vezetni hozzá (ami persze azért az egyéb kitérőkkel jóval több lett, de az már csak a mi luxusunk volt). egyébként mindenki nagyon közvetlen, meg kedves volt tényleg olyan kicsit kisvárosi, kicsit talán az a klasszikus déli vendégszerető, de leginkább talán normális, emberi város Nashville.

mindenesetre nagyon remélem, hogy lesz jövőre is szezon; mert aztán nekem se lesz ilyen egyszerű ilyeneket csinálni.

de addig is mindenek előtt jó lenne Dallasban folytatni ezt az egy jó egy rossz meccses sorozatot...Titans
jó lenne folytatni, s aztán rajta kell maradni a nyerő ösvényen 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Jók a képek Titans! Én is szívesen kiugranék az LP-n egy sörért. 😉
Ahogy néztem a visszajátszásokat egy dolog azért nagyon tetszett. Úgy látom, Griffin visszanyerte tavaly elötti probowl formáját. Ez mindenképpen pozitív, főleg ha támadó téren feljavulnánk egy kicsit.
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Morgan helyett már fel is vettünk egy DT-t, szóval ott nem lesz cut...

Néhány képet feltöltöttem itt a galériába, remélem ott mindenkinek könnyen hozzáférhető. Egyébként ez is érdekes volt, hogy nagyon terveztem, hogy minden meg lesz örökítve, meg majd kattogtatok össze-vissza és persze össze is jött vagy 60 kép a stadionban, aminek kb. a kétharmada a pályáról készült, meg néhány videó is; de azt hittem, hogy sokkal több lesz, egyszerűen, ahogy jöttek a játékok nem tudtam a fotózásra figyelni.
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=193


Aki csak a hallotta, hogy honnan jöttünk persze jól meglepődött, de valószínű mondhattuk volna, hogy a Marsról és annak helyéről talán pontosabb elképzelésük lett volna - mondjuk kb. olyan, mintha vki Mo-on azt mondaná, hogy Wisconsinból jött; hát assz'em az átlagmagyarnak elég nagyot kellene tenyerelnie egy USA térképen, hogy rábökjön..; illetve azért enyhítettük a csodálatot azzal, hogy valójában csak Virginiából jöttünk úgyhogy csak kb. 700mérföldet kellett vezetni hozzá (ami persze azért az egyéb kitérőkkel jóval több lett, de az már csak a mi luxusunk volt). egyébként mindenki nagyon közvetlen, meg kedves volt tényleg olyan kicsit kisvárosi, kicsit talán az a klasszikus déli vendégszerető, de leginkább talán normális, emberi város Nashville.

mindenesetre nagyon remélem, hogy lesz jövőre is szezon; mert aztán nekem se lesz ilyen egyszerű ilyeneket csinálni.

de addig is mindenek előtt jó lenne Dallasban folytatni ezt az egy jó egy rossz meccses sorozatot...

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
hát ez volt a Nashville-i túrám, majd igyekszem valahogy képeket is közzé tenni.Titans
WOW!Irigyellek.Mindenkinek nagy vágya lehet kijutni a kedvenc csapata stadionjába és megnézni pár meccset.
Arra lennék kíváncsi,hogy a környezetedben a nézők megtudták,hogy honnan jöttél?(ha igen mit szóltak hozzátok?)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Amanonak vasárnap a századik meccse lesz Titans szinekben. Gratula!egozo
és milyen szép 100 meccs 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Amanonak vasárnap a századik meccse lesz Titans szinekben. Gratula!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
éppen azt írtam, hogy sztem ők tehetnek elsősorban minderről.
Young válasza a meccs után a konzervatív játék kapcsán:
"I can’t…you know, you got to talk to the offensive coordinator and Coach Fisher on that one. My job is to go out there and try to do whatever it takes, when the play is called, to execute it, get first downs and move the ball. So that’s pretty much my job. We had some shots…we definitely had some shots but we didn’t finish like we wanted to."rezső
Hát én nem értek veletek egyet én se kötözködésből mondom, de Fisher és nagyrabecsült kordinátora igen is sokat tehetnek a dolgokról. Semmi ötlet semmi furfang nincs a játékunkban tök kiszámíthatóak a támadásaink. Futunk mindig ha kell ha nem. Oké hogy egy futó csapat vunk én is ezért szeretem a Titanst, de azért el kéne gondolkodni ezeken. Egy kicsit bátrabban kéne hívni a passzjátékokat néha, mert ha így folytatjuk akkor lőttek a PO-nak és akár még CJ is megsérülhet a túlterheltség miatt.NOrbyyyyy
asszem félreértesz, én is azt gondolom, hogy az edzőink alaposan benne vannak abban, hogy szenvedünk
de még mielőtt bárki elvakultsággal vádolna jelzem, hogy természetesen nem csak ők hibásak, de nagy szerepük van a gondjainkbanrezső
Akk télleg félreértettem. oks. bocsesz 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Titans, egészen lenyűgöző élmény lehetett, nagyon örülök, hogy ott lehettél - bárcsak én is...
Nu, de a kérdésedre válaszolva: Britt kis szerencsével már az első passzt is elkaphatta volna az utsó drive-ban (persze nem az ő hibája volt), a másodiknál, amire rákérdeztél pedig tulképpen tökéletesen szállt a labda, éppen Britt kezei közé, ám a corner az utolsó pillanatban bekaszállt Kenny "karmai" között (pontosÍtok, kezei felett), a labdához ugyan nem ért hozzá, ám annyira éppen megzavarta Brittet, hogy nem zárta össze a kezeit, s közöttük leesett a földre - ha őszinténk akarunk lenni, elkapható labda volt, a CB miatt kis bravúr kellett volna, de meg lehetett volna - nagy kár érte.
Hope megmozdulása teljesen érthetetlen egy ilyen szintű játékostól, ő is azt nyilatkozta, hogy 10-ből 8-szor övé a play, de azzal magyarázta a dolgot, hogy a labda túl sokáig volt a levegőben, s hiába volt jó helyzetben, a WR meg tudta csinálni, hogy PI legyen
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Morgan kiszállásával meg is oldodott, sajnos, hogy ne kelljen senkit cutolni. 😕
Cecil 40ezres büntit kapott, mert bemutatott a bíróknak. Abban a támadásban történt, amikor Marksra és Babinra is zászlót dobtak, rough in the passer és les miatt, és a végén TD lett a dologból. Cecil természetesen bocsánatot kért, nem kellett volna, igaza volt 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Köszi Titans! Nagy élmény lehetett, kár, hogy nem nyertünk 😕
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
hát ez volt a Nashville-i túrám, majd igyekszem valahogy képeket is közzé tenni.Titans
Örülök hogy legalább valakinek sikerül kijutnia, remélem egyszer nekem is alkalmam nyílik rá. Képeket várok 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na jó, akkor jöjjön egy kis helyszíni beszámoló. Képek majd később - ráadásul az első három-négy bekezdés tökéletesen off; egy :cool: jellel jelzem, hogy honnan érdemi(?) az írás.

Szóval már csütörtökön elindultam kis családommal átmeneti állomáshelyemről Tennessee felé, első megállóként mindjárt 30 mérföldre egy kis karambolból összeálló egy órás dugóval, szóval határozottan jól kezdődött a kirándulásunk; aztán viszon a meccs utolsó kb. két percéig minden úgy ment, ahogy terveztük. Lynchburg volt első igazi megállónk, semmi különös, viszont Knoxville-ben, második megállónk helyszínén a UT stadion kihagyhatatlan pont volt, - bár sajnos csak körbeautózásra futotta.

Nashvillebe így a szombaton déltájban érkeztünk meg, az Gaylord Opry sajnos zárva volt, viszont a hotelben a szobánk kész volt már, szóval legalább becuccoltunk - szerencsére pont a városra nézett, ráadásul így a stadion reflektorait is éppen látni lehetett. Szombaton még megnéztük a Parthenont, a Vandy-t meg a stadionját - sajnos szintén csak kívülről, aztán átbóklásztunk az egyetemen, a Music Districten, ami inkább recording district, mert csak stúdiók voltak, de azok mondjuk 50-100-as nagyságrendben, míg az igazi kocsmák bent vannak a belvárosban a Broadway-en. Sajnos családilag nem tudtunk beülni valami rendes élőzenés szórakozóhelyre, pedig ilyen koncentrációban élő zenés hely talán sehol máshol nincs a világon; így maradt a fagyizás. Már szombaton is meglepő volt, hogy mennyi Denver - Gators fan bóklászott a városban; mindenesetre tényleg nagyon hangulatos a belváros.

Így jött el a vasárnap, amikor már reggel fél 9-kor nekivágtunk a városnak, részemről a McNair mezben, nagyobb lányom az asszony Titans-os pólójában feszített... először kanyarodtunk még egyet a State Capitol felé aztán irány a stadion. A Broadway-en már ekkor gyülekeztek a jegyárúsok, illetve határozottan már ezen helyi viszonylatban hajnali órában kezdődő meccshangulat volt a városban, ami persze csak fokozódott a stadion felé. Persze nem énekelgető, esetleg vadászgató meccshangulat volt, hanem olyan amerikaias, mindenekelőtt kajálós, illetve a szurkolói hovatartozástól teljesen függetlenül barátias jellegű volt. Rengeteg "vegyes" pár, illetve társaság volt, mindenki abban a mezben akinek éppen szurkolt - mondjuk láttam Jets, sőt, Pitts mezes fószert is nagyon érdekes volt (azért jellemző, hogy a stadion alapvetően örömujjongásban tört ki a Pitts zacsija hallatán...). A parkoló(k)ban persze egyértelműen tailgate hegyek, illetve ugrálóvárak, arcfestés, meg még több tailgate-s összejövetelek.

A stadion kb. 10-kor nyitott, gyorsan be is mentünk, mert körül akartunk nézni a hivatalos boltban is, de végül különös tekintettel az időjárásra, ami rohadt kellemetlen hideg és szeles volt (a beígért napos és hideggel szemben) csak egy hosszúujjas Titans pólóban, meg egy Titans sillybands (műanyagkarkötő?) csomagban - állapodtunk meg - szerencsére a gyerekek is elfogadták, hogy az előző nap beruházott Tennessees kisállat, meg UT-s malacpersely már elég ajándék.

Aztán vettünk még némi kaját, meg persze sört és el is foglaltuk helyünket a 308-as szektor Q sorában. A pályát tulajdonképpen tökéletesen át lehetet látni bár nem mondanám, hogy a játékosok minden rezdülését lehetett látni, de azért nem panaszkodok, szerintem jó hely volt. Ekkor még másfél óra volt a meccsig, a kivetítőn mindenféle Titans műsorok mentek, a népek szépen lassan gyűltek, úgyhogy kezdésre olyan jó 90-95%-ban meg is telt a stadion; mondjuk ez elég fura, hogy sell out season-okról beszélnek, amikor a Ticketmasteren a mai napig lehet jegyet kapni... márpedig ők szerintem nem viszonteladók, hanem hivatalos értékesítési forma, de mind1.

Szóval mikor beértünk kb. akkor kezdtek a rúgók melegíteni, majd szépen sorban jöttek az irányítók, futók, elkapók, secondary, falak, stb. Jött a Denver is, megtámogattuk őket némi fújjolással, de semmi különös; ill persze a vendég szurkolók szépen megéljenezték őket - végül összesen szubjektív becslésem szerint olyan 3-5 ezer Denver szurkoló jöhetett össze elszórtan a stadionban, ami azért szép szám; és persze különösen a meccs után volt feltűnő...

Szóval már csak a bevonulás volt hátra, T-Rac beereszkedése az egyik reflektorról, majd felvezette a csapatokat a kiskocsiján, Cortland bevonulása utoljára, aztán a himnusz - sajnos a négyes áthúzó F16 kötelék egy kicsit lemarad a végéről, így az én fényképezőgépes videómról is - és választás és kezdőrúgás.
:cool:

Szóval nagyon fura volt így élőben látni egy nfl meccset és szégyen-gyalázat, de eléggé magával ragadott a hangulat, úgyhogy nem igazán tudtam nyugotan látni, hogy mi történik, csak néztem az eseményekkel. Persze az elejétől meg volt, hogy nem egyszerű meccs, de én sem éreztem, hogy gond lehet, illetve különösen az elején jöttek is a sack-ek, Orton nem igazán dobált mélyeket, nálunk meg legalább ott voltunk FG távolságban, bár a futójáték az elejétől kezdve akadozott, de gondoltam majd úgyis belelendülünk. Persze, hogy CJ fumble-ját nem kaptuk vissza eléggé morcossá tette a stadiont, többször visszajátszották, hogy lent volt a térde és a labda még bizonyára nem jött ki a kezéből, de végülis lehet mondani, hogy nem volt rá bizonyíték, hogy még fogta, szóval… maradt amit a pályán ítéltek, aztán meg jött Bironas FG-je, ami ugyan széllel szemben volt de akkor is be kellett volna rúgni. Mind1, 0-0-val fordulni nem egy katasztrófa; szépen aprították egymást a pályán. Aztán a második negyedben a Denver egy kicsit elkezdett komolyabban passzolgatni és mindjárt meg is zakkant a secondary-nk, egyszerűen nem tudunk rendes zónát csinálni a passz ellen. Aztán viszont egyből egyenlítettünk is – mondjuk jellemző, hogy először nem is néztem, hogy Ringer van fent, csak a futás közben vettem észre, hogy né má utolérik CJ-t - tehát nem lehet CJ… és persze, hogy 3és1-nél nem futotunk, hanem passzoltunk, láthatóan nem csak engem lepett meg…
Aztán a végén a két FG, ami mondjuk nem csak azért is volt érdekes, mert VY futását éppen pislantás közben hallgathattam – azt hittem, hogy a kick-off és felállás alatt lesz időm megfordulni; hanem azért is, hogy az a 19mp időkérés nélkül is elég volt FG távolságig eljutni… szerencsére a futás utáni játékra már visszaértem ill. láttam az 55yardost, ami hátszél ide-oda szép volt.
Szóval szünet, közben chearleaderek, T-Rac, asszony el kajáért, még sörért, én meg oktattam a gyereket, hogy mit is láttak.
Aztán szünet után láthatóan növekedtek a problémák, a Denver passzolt, passzolt, passzolt, jött is az FG, majd persze újdonsült tudásával megmondta a lányom, hogy a kezdőrúgást vissza is lehet hordani, mire én persze előadtam, hogy az milyen ritka, meg nehéz, meg egyáltalán ilyen itt a mi részünkről ezer éve nem volt és nem is ma lesz, hát lett, mindenki nagy örömére persze; azért az fantasztikus, amikor kb. 70 ezer ember egyszerre emelkedik a székéből mert látja, hogy ott a rés (mit rés folyosó, sőt sugárút) és aztán már csak futás kérdése az egész, szóval fantasztikus volt.
A Denver ugyebár szerencsére csak majdnem kopírozott egy visszahordást és így visszjöttek 1 pontra, de mivel mi is passzolgattunk ebben az időszakban, így visszaállt az elvileg a meccs képe alapján megnyugtató 4 pontos különbség. Aztán viszont a Denver csak passzolt, passzolt, passzol mi meg futottunk, totyogtunk, döcögtünk... szörnyű volt nézni, hogy nem tudunk időt levenni az óráról, mert nem jöttek a 1st down-ok, nem volt nálunk a labda, nem volt egy jó passz se, így hiába hozta a védelem az interception, hiába állította meg a Denvert a három yardoson (vagy hol – hejj pedig akkor azt hittem, hogy valahogy le fogjuk futtatni az órát…) egyszerűen nem volt semmi játékunk. Nem tudom, hogy miért nem lehetett VY-t futtatni, miért nem lehetett egyszerű slant-eket dobáltatni vele TE-knek, mert azért ez láthatóan mégiscsak nem a Pitts védelme volt, simán jöttek a látható védekező sémák, aki blitz-et mutatott az jött is és nem váltott vissza senki falból coverage-be, meg semmi bonyolult nem volt benne a lelátóról nézve. Szóval első körben mint probléma, a támadók nem fejezték be a meccset.
Aztán második problémaként jött az a 2és25, ami egyrészt sack kellett volna, hogy legyen, másrészt interception; és ezt még most se értem, hogy hogy csinálhatta Hope. Pedig amikor a labda a levegőben volt és ránéztem, hogy hol van, akkor megesküdnék, hogy ő éppen a labdát nézte és én úgy számoltam, hogy interception, kész vége. Erre valamiért levette a szemét a labdáról – mondjuk akkorra már félig kisütött a nap, lehet, hogy az zavarta meg, bár már egy kicsit arrébb járt a nap, mindenesetre nem értem hogyan, de mintha elvesztette volna a labdát a levegőben, de elkezdte az embert játszani aztán lett a vége, hogy jött a zászló és a TD.
És persze jött a harmadik probléma, hogy bár volt még kb. másfél percünk, meg a két időkérés erre valamiért hagyjuk leesni a labdát. Szerintem nem Mariani volt a hibás, hanem, hogy az előtte levő sor – akikre tulajdonképpen ráesett a labda, erre ott senki nem gondota (Hall? - szerintem volt a meccsen az az elejtett passza és nem akart itt hibázni...), hogy el kéne kapni a labdát és leheveredni le a földre vele (szerintem ez olyan, mintha szögletnél leesik az ötösön belül a labda, akkor az nem a kapus hibája, hanem a védőké, hogy nem fejelik ki...). Persze lehet, hogy M mondta, hogy jön és elkapja, de akkor is hülyeség egy tojáslabdát leesni engedni. Ezzel a mozdulattal a stadion nagy része fel is állt és elindult hazafelé; mi azért persze megvártuk a végét – és jó is lenne, ha valaki elmondaná, hogy Brittnek mennyire volt esélye annál a passznál ami én úgy láttam – úgy akartam látni, hogy a kezében volt kb. a Denver 15 yardja környékén, de aztán valamiért mégis incomplete lett (sajnos nem ismételték ott helyben, vagy legalábbis én nem láttam és azóta sem láttam).
Aztán már csak az elvonulás jött, és remélhetőleg ennél jóval összeszedettebb játék a következő hetekben. Mondjuk érdekes volt még vasárnap este valamelyik helyi adón, hogy Orton a meccs után ott problémázott, hogy milyen cheap shot-ok voltak, meg a Titans milyen alattomosan játszott meg ilyesmi, de hát majd a következő alkalommal gondolom rájön, hogy most még csak nem is voltak különösen és látványosan csúnya dolgok a részünkről. Illetve zárásként annyit, amit a helyi kommentárok is kiemeltek, hogy a tavalyi mérlegünknél sokkal jobban állunk… 😀

hát ez volt a Nashville-i túrám, majd igyekszem valahogy képeket is közzé tenni.