NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egyszer már írtam, de hátha akkor valaki nem olvasta: a Sport2 tévé 22.15-től élőben adja a meccsünket. Angolból nem vagyok túl jó, ezért jobban szeretem Ricsiék közvetítéseit, ha még olykor hülyeséget is mondanak! 😊Nandito
Én sem vagyok perfekt, de attól még néha jobb hang nélkül, mint magyarul. 😉egozo
Teljesen egyetértek, de ha már van tv-s közvetítés azt ki kell használni, mert a netes adás nem mindig folyamatos, mert akad vagy a link nem jó ienek.NOrbyyyyy
Na és reménykedjünk, hogy azt fogjuk hallani magyarul, hogy : Young, micsoda passz, TD!!!! vagy : elképesztő elkapás ,Britt 😊 na és még........ Babin , micsoda sack 😀 Reméljük Ricsi ilyeneket fog mondani 😛 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyszer már írtam, de hátha akkor valaki nem olvasta: a Sport2 tévé 22.15-től élőben adja a meccsünket. Angolból nem vagyok túl jó, ezért jobban szeretem Ricsiék közvetítéseit, ha még olykor hülyeséget is mondanak! 😊Nandito
Én sem vagyok perfekt, de attól még néha jobb hang nélkül, mint magyarul. 😉egozo
Teljesen egyetértek, de ha már van tv-s közvetítés azt ki kell használni, mert a netes adás nem mindig folyamatos, mert akad vagy a link nem jó ienek.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egyszer már írtam, de hátha akkor valaki nem olvasta: a Sport2 tévé 22.15-től élőben adja a meccsünket. Angolból nem vagyok túl jó, ezért jobban szeretem Ricsiék közvetítéseit, ha még olykor hülyeséget is mondanak! 😊Nandito
Én sem vagyok perfekt, de attól még néha jobb hang nélkül, mint magyarul. 😉
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Egyszer már írtam, de hátha akkor valaki nem olvasta: a Sport2 tévé 22.15-től élőben adja a meccsünket. Angolból nem vagyok túl jó, ezért jobban szeretem Ricsiék közvetítéseit, ha még olykor hülyeséget is mondanak! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Remélem Babin kioszt legalább 2 sacket Romonak.... 😛 hátha kicsit elmegy a kedve. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem vagyok Dallas-fan,de szerintem ma sem lesz jó estéje a Titans-nak😕gaaljoci71
DE 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem vagyok Dallas-fan,de szerintem ma sem lesz jó estéje a Titans-nak😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ismét egy érdekes megoldás: Jamie Winborn-t vágtuk ki. Eddig kezdő, most meg cut. Ha már LB, akkor miért nem Allred pl? Még a pénze sem volt sok, 755ezer. Nem étem, magyarázzátok meg... :mad:egozo
Erre nincs magyarázat. Ez megint a Fisher coach team egy értehetlen lépése. 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ismét egy érdekes megoldás: Jamie Winborn-t vágtuk ki. Eddig kezdő, most meg cut. Ha már LB, akkor miért nem Allred pl? Még a pénze sem volt sok, 755ezer. Nem étem, magyarázzátok meg... :mad:
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A nevével van a baj. Nálunk ahány Williams nevű elkapó, mind bust. Roydell, Paul, Mike.... :/
Egyébként Harris egyáltalán nem edzett a héten és questionable a játéka. Ha nem jön rendbe, akkor Velasco játszik helyette, hát attól azért inkább mentsen meg az ég...de ne legyen igazam 😉 További "jó" hírek: Gage out, Marks doubtful. Brown szintén quest, de Ő így játszik végig, Ford probable, és McCourty még mindig out.
Tehát wr-ben Britt kezd és Hawkins is játéklehetőséget kap, míg a 2. cb továbbra is Verner marad. Remélem a sok rossz között Ford végre játszhat, és ezzel erősödik a passrush.egozo

Roydell azért emlékeim szerint kivétel, egészen jó szezonja volt 2007-ben, de a végére komoly sérülést szedett össze, s már a Chargers elleni playoff-meccsen sem játszhatott - emlékeim szerint Gage volt azon a mérkőzésen az egyetlen használható WR-ünk (úgy is játszottunk 😂 )rezső
Azért Ő sem váltotta meg a világot... 😉egozo
Hát nem, de ő legalább mutatott valamit, ellentétben rokonaival 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Igen, a preseasonra emlékszem, de ugye Damian kb. nem volt TCben 😛 Nagyon remélem, hogy nem még egy bust USC WR.tenorx
A nevével van a baj. Nálunk ahány Williams nevű elkapó, mind bust. Roydell, Paul, Mike.... :/
Egyébként Harris egyáltalán nem edzett a héten és questionable a játéka. Ha nem jön rendbe, akkor Velasco játszik helyette, hát attól azért inkább mentsen meg az ég...de ne legyen igazam 😉 További "jó" hírek: Gage out, Marks doubtful. Brown szintén quest, de Ő így játszik végig, Ford probable, és McCourty még mindig out.
Tehát wr-ben Britt kezd és Hawkins is játéklehetőséget kap, míg a 2. cb továbbra is Verner marad. Remélem a sok rossz között Ford végre játszhat, és ezzel erősödik a passrush.egozo

Roydell azért emlékeim szerint kivétel, egészen jó szezonja volt 2007-ben, de a végére komoly sérülést szedett össze, s már a Chargers elleni playoff-meccsen sem játszhatott - emlékeim szerint Gage volt azon a mérkőzésen az egyetlen használható WR-ünk (úgy is játszottunk 😂 )rezső
Azért Ő sem váltotta meg a világot... 😉
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Igen, a preseasonra emlékszem, de ugye Damian kb. nem volt TCben 😛 Nagyon remélem, hogy nem még egy bust USC WR.tenorx
A nevével van a baj. Nálunk ahány Williams nevű elkapó, mind bust. Roydell, Paul, Mike.... :/
Egyébként Harris egyáltalán nem edzett a héten és questionable a játéka. Ha nem jön rendbe, akkor Velasco játszik helyette, hát attól azért inkább mentsen meg az ég...de ne legyen igazam 😉 További "jó" hírek: Gage out, Marks doubtful. Brown szintén quest, de Ő így játszik végig, Ford probable, és McCourty még mindig out.
Tehát wr-ben Britt kezd és Hawkins is játéklehetőséget kap, míg a 2. cb továbbra is Verner marad. Remélem a sok rossz között Ford végre játszhat, és ezzel erősödik a passrush.egozo

Roydell azért emlékeim szerint kivétel, egészen jó szezonja volt 2007-ben, de a végére komoly sérülést szedett össze, s már a Chargers elleni playoff-meccsen sem játszhatott - emlékeim szerint Gage volt azon a mérkőzésen az egyetlen használható WR-ünk (úgy is játszottunk 😂 )
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Marks is kapott némi büntit, érdekes, pedig ha már a helyszínen a röntgensugár szemű sporik nem is látták, hogy nem volt late hit, az ismétlést azért megnézhették volna... :/egozo
nem late hit miatt, hanem szükségtelen durvaság miatt kapta a sárgát, meg most a büntit, de ettől még visszanézhették volna, s akkor látták volna, hogy nem Orton térdét kapta el (nevetséges, amit velünk csinánjak)
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Marks is kapott némi büntit, érdekes, pedig ha már a helyszínen a röntgensugár szemű sporik nem is látták, hogy nem volt late hit, az ismétlést azért megnézhették volna... :/
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Igen, a preseasonra emlékszem, de ugye Damian kb. nem volt TCben 😛 Nagyon remélem, hogy nem még egy bust USC WR.tenorx
A nevével van a baj. Nálunk ahány Williams nevű elkapó, mind bust. Roydell, Paul, Mike.... :/
Egyébként Harris egyáltalán nem edzett a héten és questionable a játéka. Ha nem jön rendbe, akkor Velasco játszik helyette, hát attól azért inkább mentsen meg az ég...de ne legyen igazam 😉 További "jó" hírek: Gage out, Marks doubtful. Brown szintén quest, de Ő így játszik végig, Ford probable, és McCourty még mindig out.
Tehát wr-ben Britt kezd és Hawkins is játéklehetőséget kap, míg a 2. cb továbbra is Verner marad. Remélem a sok rossz között Ford végre játszhat, és ezzel erősödik a passrush.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen, a preseasonra emlékszem, de ugye Damian kb. nem volt TCben 😛 Nagyon remélem, hogy nem még egy bust USC WR.tenorx
Hát azt én is nagyon remélem. Én bízok azért benne örülnék ha hamarosan (1-2 szezonon belül) rendszeresen is játéklehetőséghez fog jutni.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Igen, a preseasonra emlékszem, de ugye Damian kb. nem volt TCben 😛 Nagyon remélem, hogy nem még egy bust USC WR.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én nálatok Damian Williamst szeretném pályán látni, nagyon sajnálom, hogy eddig semmilyen lehetőséget nem kapott (bár asszem sérült volt TC alatt, nem?). Tőle nagy playeket várok.tenorx
Igazából a preseasonben nem azt hozta, amire mindenki számított. A visszahordások miatt draftoltuk le elsősorban, de WR-ként is számítunk rá. Eddig csalódás, de Gage kiválásával biztosan több playben is fent lesz a pályán a Cowboys ellen, sőt, már a Denver ellen is játszott, asszem egy passz ment felé, ami nem volt sikeres (nem emlékszem, hogy ő rontott, vagy a passz volt rossz)
A returner poszton Mariani lett a befutó - nem is érdemtelenülrezső
Sőt Damian-nél még Mariani is jobban teljesített, mint WR a preseason-ben.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én nálatok Damian Williamst szeretném pályán látni, nagyon sajnálom, hogy eddig semmilyen lehetőséget nem kapott (bár asszem sérült volt TC alatt, nem?). Tőle nagy playeket várok.tenorx
Igazából a preseasonben nem azt hozta, amire mindenki számított. A visszahordások miatt draftoltuk le elsősorban, de WR-ként is számítunk rá. Eddig csalódás, de Gage kiválásával biztosan több playben is fent lesz a pályán a Cowboys ellen, sőt, már a Denver ellen is játszott, asszem egy passz ment felé, ami nem volt sikeres (nem emlékszem, hogy ő rontott, vagy a passz volt rossz)
A returner poszton Mariani lett a befutó - nem is érdemtelenül
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Én nálatok Damian Williamst szeretném pályán látni, nagyon sajnálom, hogy eddig semmilyen lehetőséget nem kapott (bár asszem sérült volt TC alatt, nem?). Tőle nagy playeket várok.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Climer írt egy jó anyagot a titans és elkapók kérdésében, melyben hangsúlyozza, hogy már McNair is hiába szeretett volna jobb WR-eket.
Ami a legérdekesebb az a Britt-féle el nem kapott passz Fish-féle kommentje, melyhez Climer azt írja, hogy a Titansnél eleve nem is várnak sokat egy WR-től, pedig nem ártana. (Halkan teszem hozzá, hogy ha azt a passzt Vince a CB kezébe dobja mindenki lehúzza róla a keresztvizet, Britt hibájára pedig csak annyi volt Fisher kommenteje, hogy nagyon nehéz elkapás lett volna...)
Azért úgy tűnik, nem csupán mi itt a messzi távolban érezzük úgy, hogy jó volna egy sztár WR
itt a link:
http://www.tennessean.com/article/20101008/COLUMNIST0202/10080340/David+Climer++Titans+always+pass+on+top+wide+receivers
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
a baj az, hogy azért ellenünk viszik a tie-breakert (akárcsak a Pitts); de persze divízióelsőként ez csak elméleti kategória lesz.Titans
a tie-break kérdése még odébb van, ez a Broncos pedig sztem rosszabb mérleggel zár majd nálunk (fő az optimizmus 😊 )
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Cortland megint megkapta a szokásos 5ezres büntijét. Szerintem, ha sérült lenne, megszokásból akkor is kiosztanák neki... :/
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
a baj az, hogy azért ellenünk viszik a tie-breakert (akárcsak a Pitts); de persze divízióelsőként ez csak elméleti kategória lesz.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nagyon tetszik amit Dave Ball mondott Ortonról: Egy panaszkodó, bőgős babának nevezte 😂 Talált, süllyedt...egozo
Miket mondott volna ez a derék Orton, ha még ki is kapnak...? Kis rinyagép..
Mondanám, hogy majd a playoffba esetleg letárgyalják a dolgokat, de nem hinném, hogy a Broncos odaérne 😀