Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én továbbmegyek, szinte végig ngyon nyugodt voltam, biztos voltam a sikerben.
Négy perccel a vége előtt visszaszereztük a labdát, akkor meg kellett volna tartani a lasztit, és vége. Aztán persze Hope óriási baromsága, s ráadásként Mariani egészen elképesztő hibája betette a kaput.
CJ-re vmit ki kell találni, Vince jól játszott, s ha Mariani nem baltázza el másféllel a vége előtt a kickoffot akkor végigvitte volna a bandát meggyőződésem szerint - legfőképp azért, mert akkor már nem kellett volna futáson gondolkodni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Áhh inkább hagyjuk ezt a meccset. Tiszta letargiába vok elbasztunk egy nyerhető meccset!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Áhhh....... legalább lehetett volna szerencsénk vagy valami......... az a "49 yardos pass interference " betette a kaput nálunk, bár nem láttam csak olvastam 😕

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem Cortland elbír egy elkapóvak egyedül, mert Vernernek elkél majd a segítség, mivel még lassú egy kicsit. A legfontosabb az, hogy ne sérüljön meg senki a 3 kőkemény CB-nk közül.NOrbyyyyy
Fel sem merül, hogy ne bírna el 😀rezső
Úgy legyen! :cool: Meg nem kéne a bíróknak megint rászállni minden kis szarért és büntetéseket kiosztani, bár gyanítom, hogy ezt a meccset sem fogja Finn megúszni valamien büntetés nélkül.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Remélem Cortland elbír egy elkapóvak egyedül, mert Vernernek elkél majd a segítség, mivel még lassú egy kicsit. A legfontosabb az, hogy ne sérüljön meg senki a 3 kőkemény CB-nk közül.NOrbyyyyy
Fel sem merül, hogy ne bírna el 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem Cortland elbír egy elkapóvak egyedül, mert Vernernek elkél majd a segítség, mivel még lassú egy kicsit. A legfontosabb az, hogy ne sérüljön meg senki a 3 kőkemény CB-nk közül.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
MCourty, mint vártuk out. Viszont Brown mellett Ford is Questionable, tehát előfordul, hogy játszhat. Kell is, mert óriási nyomást kell helyezni az irányítóra. Vernernek kell a segítség. Cortland szinte végig egy az egyben kell hogy védekezzen, mert a safetyknek fél szemüket végig a másik oldalon kell, hogy tartsák. Otto meggyógyult.
Viszont a Denverben Moreno mellett a FB Larsen is kidölt. Remélem Maroney kicsivel még gyengébb produkciót fog így mutatni, mint mult héten. Ha csak a passzra kell figyelni, remélem egy egész picivel jobban meg tudjuk oldani.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Jövő vasárnap a Dallas elleni meccsünk lesz a sporttv-n (Ricsiék vikázhatják egy kicsit majd Vince-t 😀 )
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A Giants meccs után több játékosunk is elmondta, hogy nem yardokat, hanem pontokat kell szerezni a meccseken, de azért remélem nem bízzuk holnap is az end zone-os védekezésünkre a dolgot, mert ugyan a Denvernek éppen a vörös zónában voltak eddig a legnagyobb gondjai, nem vennék rá mérget, hogy vasárnap is így lesz ez, ha számtalanszor hagyjuk őket végiggyalogolni a pályán.
nagyon kiváncsian várom a holnapi meccset, melyen nem csak a győzelemért kell szorítani, hanem azért is, hogy a két használható CB-nk közül egyik se sérüljön le, mert különben...
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A híreket olvasva aggódom. A Denver Colts elleni meccsét én is láttam, Orton piszkosul dobál, hát a CB-knek lesz dolga rendesen. Talán, ha a többiek nagy nyomást tesznek rá, akkor azért nem dobál össze annyi yardot. De a védekezésük nem volt meggyőző, egy jó formában lévő VY + CJ sok pontot szerezhet nekünk. Remélem így is lesz! 😀

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem (nagyon kedvelem ezeket a playbookos anyagokat)
A lényeg az, amit eddig is tudtunk: nem lehet CJ ellen hibázni, mert akkor vége a dalnak - ezért ő a legjobb a ligában
Nálunk nem is a trükkös játékok hiányoznak, hanem egyáltalán a passz!!! mint már említettem, a kiegyensúlyozottabb játék CJ életét is megkönnyítheti, s a statja is javulnának (a kevesebb néha több)rezső
Most nemtom lehet hogy én vok a hülye, de nem találom a videót.NOrbyyyyy
itt van:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81aefd60/Playbook-AP-vs-CJrezső
óóó köszkösz! örök hála! xd
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Az Nfl.com-on van egy összehasonlító video CJ-ről és AP-ről. Elég érdekes. Látszik, hogy akkor is erőltetjük a futást, ha 8 védő van a boxban, így persz, hogy sok a rövid vagy negatív yardos futás. Ilyenekre esetekre gondoltam, hogy egy rövid passz, vagy egy trükkös játék jobb lenn.
Nézzétek meg, ha érdekel!egozo
Megnéztem (nagyon kedvelem ezeket a playbookos anyagokat)
A lényeg az, amit eddig is tudtunk: nem lehet CJ ellen hibázni, mert akkor vége a dalnak - ezért ő a legjobb a ligában
Nálunk nem is a trükkös játékok hiányoznak, hanem egyáltalán a passz!!! mint már említettem, a kiegyensúlyozottabb játék CJ életét is megkönnyítheti, s a statja is javulnának (a kevesebb néha több)rezső
Most nemtom lehet hogy én vok a hülye, de nem találom a videót.NOrbyyyyy
itt van:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81aefd60/Playbook-AP-vs-CJ
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az Nfl.com-on van egy összehasonlító video CJ-ről és AP-ről. Elég érdekes. Látszik, hogy akkor is erőltetjük a futást, ha 8 védő van a boxban, így persz, hogy sok a rövid vagy negatív yardos futás. Ilyenekre esetekre gondoltam, hogy egy rövid passz, vagy egy trükkös játék jobb lenn.
Nézzétek meg, ha érdekel!egozo
Megnéztem (nagyon kedvelem ezeket a playbookos anyagokat)
A lényeg az, amit eddig is tudtunk: nem lehet CJ ellen hibázni, mert akkor vége a dalnak - ezért ő a legjobb a ligában
Nálunk nem is a trükkös játékok hiányoznak, hanem egyáltalán a passz!!! mint már említettem, a kiegyensúlyozottabb játék CJ életét is megkönnyítheti, s a statja is javulnának (a kevesebb néha több)rezső
Most nemtom lehet hogy én vok a hülye, de nem találom a videót.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Az Nfl.com-on van egy összehasonlító video CJ-ről és AP-ről. Elég érdekes. Látszik, hogy akkor is erőltetjük a futást, ha 8 védő van a boxban, így persz, hogy sok a rövid vagy negatív yardos futás. Ilyenekre esetekre gondoltam, hogy egy rövid passz, vagy egy trükkös játék jobb lenn.
Nézzétek meg, ha érdekel!egozo
Megnéztem (nagyon kedvelem ezeket a playbookos anyagokat)
A lényeg az, amit eddig is tudtunk: nem lehet CJ ellen hibázni, mert akkor vége a dalnak - ezért ő a legjobb a ligában
Nálunk nem is a trükkös játékok hiányoznak, hanem egyáltalán a passz!!! mint már említettem, a kiegyensúlyozottabb játék CJ életét is megkönnyítheti, s a statja is javulnának (a kevesebb néha több)
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Az Nfl.com-on van egy összehasonlító video CJ-ről és AP-ről. Elég érdekes. Látszik, hogy akkor is erőltetjük a futást, ha 8 védő van a boxban, így persz, hogy sok a rövid vagy negatív yardos futás. Ilyenekre esetekre gondoltam, hogy egy rövid passz, vagy egy trükkös játék jobb lenn.
Nézzétek meg, ha érdekel!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Cortland megint kapott 5000es büntit a szükségtelen durvaság miatt. Az a baj, hogy még csak azt sem írhatom, hogy megérte 😉 mert egyáltalán nem volt durva, sőt szabálytalan sem szerintem. Sérülésveszélyes meg egyáltalán nem. Babin is kapott 5000et. Tudom, ez nekik olyan mint nekünk egy huszas, de akkor sem értem...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
9 játékosnak volt elkapása: Ez az egyik, amiben mi bízhatunk. Nincsen már Marshall, viszont teli vagyunk jó WR-ekkel, akik hasonló képességűek. Ha rádupláztok Gaffneyra akkor Lloyd vagy Royal kivégez titeket 😛
Black_Adder
A Denver fanok odavannak az elkapóikkal, meg az irányítójukkal, mint az látható. Szerintük szétfog minket dobálni Orton, még úgy is hogy a 4-ből egy már kiesett. Gaffneyre pedig elég csak Cortlandet állítani ő kitesz kettőt is. 😀 A többit meg csak megoldjuk valahogy. legalább is remélem.NOrbyyyyy
A lényeg, hogy nyomás alatt tartsuk Ortont - erre megvannak az embereink, asszem a secondarynkben mindenki durva mennyiségű tackle-lel fog zárni. Abban bízhatunk, hogy int is kerül majd a statisztikánkba
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
9 játékosnak volt elkapása: Ez az egyik, amiben mi bízhatunk. Nincsen már Marshall, viszont teli vagyunk jó WR-ekkel, akik hasonló képességűek. Ha rádupláztok Gaffneyra akkor Lloyd vagy Royal kivégez titeket 😛
Black_Adder
A Denver fanok odavannak az elkapóikkal, meg az irányítójukkal, mint az látható. Szerintük szétfog minket dobálni Orton, még úgy is hogy a 4-ből egy már kiesett. Gaffneyre pedig elég csak Cortlandet állítani ő kitesz kettőt is. 😀 A többit meg csak megoldjuk valahogy. legalább is remélem.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
McCourty sérülése több hétig sem fog helyrejönni. Eltört az alkarja. Megint ott vagyunk mint tavaly, vagy tavalyelőtt. Érdekes módon ezt mindenki előre látta csak a vezetők, élükön Fisherrel nem készültek ilyen csodára, hogy valaki megsérülhet. Nem az a nagy baj, hogy Verner kezd, mert szerintem túl nagy különbség nincs köztük, hanem az, hogy írd és mondd összvissz 3 cornerünk maradt, ráadásul a harmadik Mouton, akiről köztudott, hogy nem jó, ha a ST-n kívül, máskor is a pályán van. Ismét az előrelátás jó példája...Tulajdonképpen csere corner nélkül állunk ki egy passzorientált Denver ellen. És én még azon gondolkodtam, hogy Fuller helyett valaki jobbat kéne nickelben játszatni... :/egozo
Verner jó lehet, viszont az tényleg rémálom lenne, ha Moutont kéne játszatni (Egyébként McCourthy szerintem mindenki várakozását felülmúlta ezen a három meccsen - kár ezért a sérülésért)rezső
Attol függ Verner mennyire lesz jó, hogy milyen gyorsak a Denver elkapói. Tényleg, milyen gyorsak, ki tudja?egozo
A vasárnapi meccsükből kiindulva eléggé, ráadásul jó kezük is van - Vernernek lesz dolga elég. Reméljük az ösztönök mellett a keze és a lába is jól fog működni 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
McCourty sérülése több hétig sem fog helyrejönni. Eltört az alkarja. Megint ott vagyunk mint tavaly, vagy tavalyelőtt. Érdekes módon ezt mindenki előre látta csak a vezetők, élükön Fisherrel nem készültek ilyen csodára, hogy valaki megsérülhet. Nem az a nagy baj, hogy Verner kezd, mert szerintem túl nagy különbség nincs köztük, hanem az, hogy írd és mondd összvissz 3 cornerünk maradt, ráadásul a harmadik Mouton, akiről köztudott, hogy nem jó, ha a ST-n kívül, máskor is a pályán van. Ismét az előrelátás jó példája...Tulajdonképpen csere corner nélkül állunk ki egy passzorientált Denver ellen. És én még azon gondolkodtam, hogy Fuller helyett valaki jobbat kéne nickelben játszatni... :/egozo
Verner jó lehet, viszont az tényleg rémálom lenne, ha Moutont kéne játszatni (Egyébként McCourthy szerintem mindenki várakozását felülmúlta ezen a három meccsen - kár ezért a sérülésért)rezső
Attol függ Verner mennyire lesz jó, hogy milyen gyorsak a Denver elkapói. Tényleg, milyen gyorsak, ki tudja?
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
McCourty sérülése több hétig sem fog helyrejönni. Eltört az alkarja. Megint ott vagyunk mint tavaly, vagy tavalyelőtt. Érdekes módon ezt mindenki előre látta csak a vezetők, élükön Fisherrel nem készültek ilyen csodára, hogy valaki megsérülhet. Nem az a nagy baj, hogy Verner kezd, mert szerintem túl nagy különbség nincs köztük, hanem az, hogy írd és mondd összvissz 3 cornerünk maradt, ráadásul a harmadik Mouton, akiről köztudott, hogy nem jó, ha a ST-n kívül, máskor is a pályán van. Ismét az előrelátás jó példája...Tulajdonképpen csere corner nélkül állunk ki egy passzorientált Denver ellen. És én még azon gondolkodtam, hogy Fuller helyett valaki jobbat kéne nickelben játszatni... :/egozo
Verner jó lehet, viszont az tényleg rémálom lenne, ha Moutont kéne játszatni (Egyébként McCourthy szerintem mindenki várakozását felülmúlta ezen a három meccsen - kár ezért a sérülésért)
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
McCourty sérülése több hétig sem fog helyrejönni. Eltört az alkarja. Megint ott vagyunk mint tavaly, vagy tavalyelőtt. Érdekes módon ezt mindenki előre látta csak a vezetők, élükön Fisherrel nem készültek ilyen csodára, hogy valaki megsérülhet. Nem az a nagy baj, hogy Verner kezd, mert szerintem túl nagy különbség nincs köztük, hanem az, hogy írd és mondd összvissz 3 cornerünk maradt, ráadásul a harmadik Mouton, akiről köztudott, hogy nem jó, ha a ST-n kívül, máskor is a pályán van. Ismét az előrelátás jó példája...Tulajdonképpen csere corner nélkül állunk ki egy passzorientált Denver ellen. És én még azon gondolkodtam, hogy Fuller helyett valaki jobbat kéne nickelben játszatni... :/
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mondjuk szertinem is kár a szivárogtatással foglalkozni és Fisher is eléggé rövidre zárta (ráadásul az egyik többé-kevésbé ugyebár azért volt mert McNair gyerekeinél pótapáskodott vmi iskolai programon...)

Ahogy látom Fullernek és az LB sornak kell majd megnyernie a meccset, pontosabban ott lehetnek olyan párharcok, amin elmehet a meccs; érdekes lesz, hogy mennyire blitzelünk majd, mert azért lassan ideje lenne Ortonnak egy rendes buktás meccset összehoznia.... :rolleyes:Titans
Hát, egy jó blitzünk biztosan lesz, hiszen senki nem akarja Spoont megfosztani a meccsenként neki járó bombasackjétől 😂
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Mondjuk szertinem is kár a szivárogtatással foglalkozni és Fisher is eléggé rövidre zárta (ráadásul az egyik többé-kevésbé ugyebár azért volt mert McNair gyerekeinél pótapáskodott vmi iskolai programon...)

Ahogy látom Fullernek és az LB sornak kell majd megnyernie a meccset, pontosabban ott lehetnek olyan párharcok, amin elmehet a meccs; érdekes lesz, hogy mennyire blitzelünk majd, mert azért lassan ideje lenne Ortonnak egy rendes buktás meccset összehoznia.... :rolleyes:

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem vagyok Vince Young szakértő, csupán arra gondoltam, h (egyedül) akkor lehet esélyünk ha ő elcseszi. Ami mellesleg fordult már vele elő... Más meg tőletek mégúgyse fogja elrontani mint ő...

Egyébként 100%ig építő jellegűnek szántam a hsz-t, nyilván nem kell vele egyet érteni, csak nektek is nagyobb rálátásotok lehet, ha tudjátok, h az ellenfél hogy vélekedik a meccsről. Mondjuk én nem vagyok szakértő, csak egy lelkes drukker...Black_Adder
Semmi gond nincs a hsz-oddal. Csupán néhányan kicsit érzékenyek vagyunk már a VY-ot illető kritikákra - mégha ez nem is volt az.
Egyébként, nyilván rengeteget próbálunk futni ellenetek, s ti is ebből fogtok készülni, mint minden ellenfelünk. Azt várom, hogy meccsről-meccsre kiegyensúlyozottabbá válik a támadójátékunk, azaz nem hinném, hogy megint csak 4 passzkísérletünk lesz az első félidőben. Így Young akár hibázhatna is, de sokszor azért sztem ne számítsatok rá. 😀

Egyébként egy hét után kiderült, hogy mi is volt a Steelers elleni csere oka. S mint azt sejtettem is, szinte semmi köze nincs ennek ahhoz, hogy Collinstól várnánk a csodát. Állítólag VY kicsit elkanászodott a Pitts elleni meccs előtti héten, két meetingről is késett, s úgy látták, hogy baj van a hozzáállásával. Persze Kuharsky azonnal nekiesett Youngnak az espn-en, meg Wyatték is odamondogatták a magukét, s mindjárt megértették Fishert
Remélem, a Giants elleni meccs, s előtte a felkészülés lenyugatott mindenkit házon belül, s túllépünk a dolgon, mert Young egyértelműen összeszedte magát, úgy játszott, ahogy kellett.
Egyébként szeretem az ilyen kisurranó (fél)információkat egy hét után - ezek is csak arra jók, hogy a feszültséget keltsék, márpedig erre semmi szükség.rezső
Hát ez így van! Sose szerettem a médiát ezért, mert mindent felfújnak. Hagyni kellene már a kifogások keresését és nekik is a jelenre, jövőre figyelni.NOrbyyyyy
Nem feltétlenül a média a hibás, jelen esetben sztem elsősorban az, aki szivárogtatott